klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Pielęgnacja

Depilacja może być łatwa, trwała i bezbolesna!

Usuwanie niechcianych włosków z różnych części ciała jest uciążliwe, czasochłonne i często przynosi krótkotrwałe efekty. Jednak wcale nie musi tak być. Obejrzyj nasz film, a przekonasz się, że jest sposób, by usunąć włoski na długo, bez bólu i niechcianych śladów po depilacji.
Materiał partnera
kwiecień 27, 2021

Z pewnością masz swoją metodę na pozbycie się niechcianego owłosienia. Jednak domowe sposoby bywają zawodne i powodują niechciane skutki. Najtańszym i najszybszym sposobem jest codzienne golenie. Po nim jednak włoski odrastają grubsze i ciemniejsze niż były wcześniej, czasem wrastają w skórę, a sama skóra jest podrażniona i przesuszona. Depilacja woskiem lub depilatorem też nie jest idealnym zabiegiem. Wprawdzie włoski wyrywane są z cebulkami, jednak zanim to nastąpi, musimy dopuścić do tego, by odrosły do odpowiedniej długości. Z kolei laserowe usuwanie włosków w gabinecie kosmetycznym jest drogie, zabieg trzeba powtarzać kilkukrotnie, a wiele z nas odczuwa dyskomfort na myśl o tym, że zabieg na częściach intymnych miałaby wykonywać obca osoba. 

Każda z tych metod jest dla mnie koszmarem! – podsumowuje nasza redaktorka i pyta: Czy istnieje sposób na upragnioną, jedwabiście gładką skórę?

Philips Lumea
Edipresse Content Studio

Tak! Dzięki Philips Lumea pozbędziesz się niechcianych włosków na długo. W dodatku zrobisz to sama, w miejscu i czasie, który ci odpowiada, zabieg będzie bezbolesny, a skóra po nim pozostanie gładka, bez podrażnień, zaczerwienień, bez wrastających włosków i skaleczeń. Brzmi dobrze, prawda? Philips Lumea do domowej depilacji IPL został stworzony w ścisłej współpracy z dermatologami, mamy więc pewność, że zastosowano tu rozwiązania, które naprawdę dbają o skórę. 

To właśnie depilator Philips Lumea 9000 zmienił moją depilację na niezwykle skuteczną i co najważniejsze - bezbolesną! – wyjaśnia nasza redaktorka.

Efekt depilacji wykonanej z Philips Lumea utrzymuje się do 6 miesięcy! Już po trzech zabiegach pozbywamy się 92% włosków.

Jak działa Philips Lumea? 

Urządzenie emituje delikatne impulsy rozproszonego i niejednorodnego światła, które jest absorbowane przez barwnik włosów. W efekcie mieszki włosowe ulegają uszkodzeniu i z każdym kolejnym zabiegiem wchodzą w fazę głębszego uśpienia. W konsekwencji włosy wypadają, a ich odrost zostaje na długo zahamowany. 

Aby utrzymać gładką skórę do 6 miesięcy, pierwsze zabiegi należy wykonywać na ogolonej lub wydepilowanej skórze co 2 tygodnie. Później wystarczy sięgnąć po urządzenie już tylko raz na 4-8 tygodni. Prosie, prawda? A to jeszcze nie wszystko. 

Philips Lumea
Edipresse Content Studio

Dzięki technologii SenseIQ, urządzenie personalizuje domową depilację – podkreśla nasza redaktorka.

Technologia, SenseIQ naprawdę dba o to, by depilacja była bezpieczna i delikatna, ale też skuteczna, nawet w najwrażliwszych obszarach. Czujnik SmartSkin wykrywa odcień skóry i kolor włoska, dzięki temu emituje tylko tyle światła, ile potrzeba. Urządzenie pracuje w pięciu trybach, ustawienia możemy korygować manualnie na przykład wtedy, gdy zabieg sprawia jakikolwiek dyskomfort.

Wystarczy tylko, że przyłożysz depilator do wydepilowanej wcześniej skóry, a on wybierze dla ciebie najlepszy program! – podkreśla nasza bohaterka. – Kluczem do sukcesu są również inteligentne, dedykowane nasadki, które dostosowują program pracy do danego obszaru ciała, jak: nogi, pachy, twarz czy bikini – dodaje.

Philips Lumea
Edipresse Content Studio

Cztery specjalnie wyprofilowane nasadki są idealnie dopasowane do poszczególnych obszarów ciała. Nasadka do pach jest wypukła, by jak najlepiej przylegać do skóry. Duże powierzchnie ciała wydepilujemy najszerszą nasadką, a do stref szczególnie wrażliwych, takich jak twarz czy okolice bikini, mamy specjalnie dedykowane nasadki, które nie tylko dopasowują się kształtem do depilowanej okolicy, ale też dzięki filtrom dostosowują natężenie światła do rodzaju rosnących tam włosków.

Czy Philips Lumea jest dla wszystkich? 

Urządzenia działa skutecznie, gdy kontrast między kolorem skóry, a zabarwieniem włosów jest jak największy. Wtedy skuteczność zabiegu jest widoczna i trwała. Philips Lumea może nie sprawdzić się u osób z cienką skórą lub z jasnymi, w tym siwymi włosami.

Nad regularnością zabiegów czuwa darmowa aplikacja, która pomaga stworzyć spersonalizowany harmonogram depilacji dla każdego obszaru ciała – mówi redaktorka. –  Przypomni, kiedy wykonać zabieg i jak osiągnąć gładką skórę na dłużej!

Aplikacja Philips Lumea IPL działa na smartfonach. Wystarczy ją ściągnąć, wprowadzić dane, a ona sama przypomni, kiedy jest termin kolejnej depilacji na konkretnym obszarze cała. Znajdziemy tu też pomocne porady, jak utrzymać gładką skórę na dłużej. 

Philips Lumea
Edipresse Content Studio

Obejrzyj nasz film i sama się przekonaj, ż depilacja z Philips Lumea jest łatwa, skuteczna i  bezbolesna. Warto korzystać z urządzenia, dzięki któremu skóra będzie gładka, a o zbędnych włoskach zapomnimy nawet na 6 miesięcy. My już spróbowałyśmy Philips Lumea, teraz pora na Ciebie! 

Materiał powstał z udziałem marki Philips 

Komentarze
Suszarka Philips
mat. prasowe
Fryzury Supermoc włosów z suszarką Philips SenseIQ
Lśniące, sprężyste i wyraźnie zdrowsze włosy, czy szybkie suszenie i codzienna oszczędność czasu? Dziś już nie musisz wybierać. Pielęgnacja włosów z nową suszarką Philips SenseIQ nie jest skomplikowana i daje spektakularne efekty. „To urządzenie naprawdę daje włosom supermoc” – mówi Oktawia!
Materiał partnera
grudzień 01, 2020

Czym jest SenseIQ? Technologia SenseIQ przez cały czas bada stan twoich włosów i dopasowuje parametry suszenia do ich unikalnych potrzeb. Czujnik podczerwieni stale mierzy temperaturę włosów, a mikroprocesor nawet 12 tysięcy razy podczas jednego suszenia dostosowuje temperaturę strumienia powietrza tak, by włosy się nie przegrzewały. Dzięki temu zachowują naturalne nawilżenie nawet w 95%, by każdego dnia były zdrowsze, pełne blasku i w perfekcyjnej kondycji. Suszy delikatnie, ale i szybko Suszarka Philips SenseIQ  ma silnik obrotowy dużej mocy, który zapewnia silny strumień powietrza. Dzięki temu czas suszenia jest o 30% krótszy . „Ta suszarka to mój prawdziwy superpower!” – wyznaje Oktawia. Jedno urządzenie, więcej korzyści Suszarka ma w zestawie 3 nasadki : koncentrator, który idealnie nadaje się do stylizowania fryzury, masażer, który delikatnie masuje skórę głowy, relaksując i stymulując cebulki włosów do lepszej pracy, dyfuzor do włosów kręconych i falowanych, zwiększa objętość i podkreśla naturalne fale i loki. Do wyboru mamy również 5 programów suszenia: delikatny, który zapewnia maksymalną ochronę i zachowanie 95% naturalnego nawilżenia włosów szybki, skracający czas suszenia przy zachowaniu odpowiedniej delikatności, tryb stylizacji, dzięki któremu można ułożyć perfekcyjną fryzurę, tryb do loków, który pozwala stworzyć piękne fale tryb masażu głowy, który idealnie dba o zdrową i wypoczętą skórę głowy. Jest jeszcze tryb manualny, w którym sama dostosujesz parametry do własnych preferencji. Pielęgnacja jonowa Suszarka Philips dba o to, żeby włosy były zdrowsze, miały piękny blaski i się nie puszyły. To...

Przeczytaj