Natura nie obdarzyła cię grubymi, długimi rzęsami i gęstymi, wyrazistymi brwiami? A może są osłabione po zabiegach kosmetycznych? Niezależnie od przyczyny problemu, w jego rozwiązaniu pomogą ci produkty INVEO, o czym przekonały się już Wizażanki! Wybrane z nich miały możliwość przetestowania dwóch bestsellerów marki:

Reklama
  1. Serum do rzęs Lashes2Love. Autorska formuła FullGrowth zawiera biopeptydy oraz zaawansowane składniki aktywne, w tym ekstrakt z kiełków pszenicy i kiełków soi oraz bajkalinę. Dzięki temu idealnie nadaje się do pielęgnacji rzęs cienkich, krótkich i osłabionych, które już po 6 tygodniach stosowania kosmetyku stają się grubsze, dłuższe oraz mocniejsze.
  2. Serum do brwi Brows2Love. Za sprawą zaawansowanej formuły FullBrow, zawierającej m.in. ekstrakt z bajkaliny, argininy i żeń-szenia, poprawia kondycję brwi, stymuluje wzrost włosków oraz zapobiega ich wypadaniu. Stosowane przez 6 tygodni sprawia, że brwi stają się ciemniejsze i bardziej odporne na uszkodzenia.

Jak produkty wypadły w teście użytkowniczek Wizaz.pl? Czy dały efekty, jakich oczekiwały?

Jak działa serum do rzęs Lashes2Love?

mat. prasowe

Aż 87% Recenzentek oceniło, że Lashes2Love wzmacnia rzęsy.

Ponadto większość dziewczyn przyznała, że dzięki serum stają się gęstsze (73%) i dłuższe (77%).

Serum do rzęs to prawdziwy HIT. Warto pilnować codziennej aplikacji, gdyż efekt jest naprawdę zachwycający. Rzęsy są bardzo długie i gęste, a po pomalowaniu tuszem wyglądają naprawdę WOW. Dzięki serum nie ma potrzeby zagęszczania czy przedłużania sztucznymi kępkami – Ewelina27061993.

Jak działa serum do brwi Brows2Love?

mat. prasowe

8 na 10 Wizażanek zauważyło, że Brows2Love zagęszcza brwi.

Aż 87% użytkowniczek Wizaz.pl stwierdziło, że serum zapobiega wypadaniu włosków.

Jakby tego było mało, 8 na 10 Recenzentek potwierdziło, że kosmetyk przyciemnia brwi.

Dziękuję za możliwość przetestowania produktów INVEO. Szczególnie upodobałam sobie serum do brwi, które w niedługim czasie sprawiło, że moje zwykle przerzedzone i jasne brwi stały się ciemne i gęste! Jestem zachwycona – Rubita93.

Produkty do pielęgnacji rzęs i brwi INVEO – dziewczyny są na TAK!

mat. prasowe

8 na 10 Wizażanek uznało zestaw od INVEO za jedne z lepszych stosowanych przez nie produktów do pielęgnacji rzęs i brwi!

Kosmetyki okazały się na tyle skuteczne, że większość użytkowniczek Wizaz.pl (79%) sięgnie po nie ponownie.

Co więcej, aż 82% Recenzentek zadeklarowało, że poleci testowane produkty przyjaciółkom.

Jestem bardzo zadowolona, że mogłam wziąć udział w teście produktów INVEO. Efekt był widoczny już po pierwszym tygodniu, a teraz, pod koniec kuracji, przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Moje rzęsy jeszcze nigdy nie były tak długie i gęste! A brwi są na tyle ciemniejsze, że nie muszę już ich podkreślać. Naprawdę warto wypróbować tak skuteczną kurację i cieszyć się z pięknych brwi i rzęs – mojadrugastrona91.
Oba produkty spełniły moje oczekiwania w 100%. Rzęsy stały się gęstsze i mniej wypadają. Za to brwi są zdecydowanie ciemniejsze – już nie muszę tak często robić henny – Elzbieta9501.
Zanim zaczęłam stosować produkty INVEO moje rzęsy i brwi były rzadkie i często wypadały. Po skończonym teście mogę śmiało polecić te kosmetyki. Rzęsy stały się wyraźnie gęstsze oraz dłuższe, a brwi ściemniały przy jednoczesnym zachowaniu ich naturalnego wyglądu. Z pewnością sięgnę po produkty marki INVEO ponownie – Anka_1926.

Wyniki zostały przygotowane na podstawie testu przeprowadzonego w serwisie Wizaz.pl na grupie 98 kobiet na przełomie listopada 2021 r. i stycznia 2022 r.

Materiał powstał z udziałem marki INVEO

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama