Podstawą skutecznej pielęgnacji anti-ageing są składniki aktywne. Jednym z nich jest Protinol™, który stymuluje naturalne procesy biologiczne zachodzące w skórze, tym samym poprawiając jej kondycję i spowalniając zmiany związane z upływem czasu. Podczas gdy większość substancji koncentruje się na zwiększeniu poziomu kolagenu typu I, Protinol™ przywraca i utrzymuje równowagę kolagenu typu I i III, gdyż oba mają takie samo znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania skóry.

Reklama

Specjalną, opatentowaną technologię z Protinolem™ stworzyła marka AVON. Formuła zawarta w nowym serum z linii Anew ma nadać blask skórze, wygładzić ją, zredukować zmarszczki, poprawić jędrność, sprężystość i elastyczność oraz zwęzić pory. Co więcej, według marki pierwsze efekty stosowania serum widać już po 7 dniach.

Czy rzeczywiście tak jest? Sprawdziły to wybrane użytkowniczki Wizaz.pl!

Jak działa serum z Protinolem™ Anew od AVON?

mat. prasowe

Serum z Protinolem™ spełniło oczekiwania 9 na 10 Wizażanek!

Niemal wszystkie Recenzentki (94%) potwierdziły, że kosmetyk nadaje blask cerze.

89% kobiet biorących udział w teście uznało, że produkt wygładza skórę.

Użytkowniczki Wizaz.pl (76%) zauważyły także, że serum redukuje zmarszczki.

Zdecydowana większość Wizażanek oceniła, że kosmetyk poprawia jędrność (89%), sprężystość (90%) oraz elastyczność skóry (91%).

Ponadto zaobserwowały one, że testowany produkt zwęża pory (73%).

Serum z Protinolem™ Anew od AVON – Recenzentki są na TAK!

mat. prasowe

Czy pierwsze efekty stosowania serum z Protinolem™ są widoczne już po 7 dniach? Aż 84% kobiet stwierdziło, że tak!

Kosmetyk na tyle spełnił oczekiwania użytkowniczek Wizaz.pl, by po zakończeniu testu sięgnąć po niego ponownie (82%).

Co więcej, aż 85% Wizażanek zadeklarowało, że poleci produkt przyjaciółkom.

(...). Sprawia, że skóra jest bardzo dobrze napięta i przede wszystkim zwęża pory. Lekka, żelowa konsystencja powoduje, że produkt jest wydajny, szybko się wchłania i nie pozostawia na skórze żadnych śladów. Dzięki temu kosmetyk świetnie nadaje się również pod makijaż. Jak dla mnie, to najlepsze serum, jakiego do tej pory używałam – Mesalinka.
Serum z Protinolem™ bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło. Pierwsze efekty zauważyłam już po 5 dniach. Skóra jest widocznie rozjaśniona, sprężysta, a pory zdecydowanie zwężone. Na pewno sięgnę po kolejne opakowanie – Marcela185.
Serum stosowałam w porannej i wieczornej pielęgnacji wraz z innymi kosmetykami. Efekty są widoczne bardzo szybko – lucia251.
Serum z Protinolem™ dobrze się rozprowadza i jest łatwe w użyciu. Redukuje zmarszczki, ujędrnia skórę, przywraca jej gładkość i blask. Pory stają się mniej widoczne – katwit.

Wyniki zostały przygotowane na podstawie testu przeprowadzonego w serwisie Wizaz.pl na grupie 96 kobiet na przełomie grudnia 2021 r. i stycznia 2022 r.

Materiał powstał z udziałem marki AVON

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama