klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Pielęgnacja

Testujemy inteligentną szczoteczkę FOREO LUNA 3! Zobacz, jak wypadła w naszym teście!

Podstawą pielęgnacji jest oczyszczanie! Bez niej możemy zapomnieć o pięknej i zdrowej cerze, a co dopiero o perfekcyjnym makijażu. Idealnie oczyszczona skóra sprawi, że składniki kremu będą się lepiej wchłaniać, a cały proces będzie kompleksowy. Jak zatem właściwie ją oczyścić i przygotować do dalszej pielęgnacji?
Materiał partnera
czerwiec 18, 2019

Dermatolodzy zalecają systematyczne oczyszczanie, jednak częste zabiegi u kosmetyczki są drogie i większość z nas nie może sobie na to pozwolić. Z kolei płyny micelarne nie są w stanie w pełni usunąć brudu, warstw kurzu i innych zanieczyszczeń z naszej skóry. Co zatem powinnyśmy zrobić? Jak cieszyć się czysta i zdrową skórą nie wydając przy tym fortuny?

Z pomocą przychodzi szczoteczka do codziennego oczyszczania LUNA 3! W porównaniu do poprzedniego modelu posiada o 30% bardziej miękkie silikonowe wypustki i większą powierzchnię oczyszczającą. Nie tylko oczyści naszą skórę, ale również zminimalizuje ryzyko wystąpienia podrażnień, jak w przypadku częstego stosowania peelingu. Ale to nie wszystko, co potrafi to urządzenie! Posiada także system oczyszczania z funkcją anti-aging opóźniający proces starzenia, usuwa z porów pozostałości brudu, makijażu oraz martwy naskórek, a to wszystko w 1 minutę! Oprócz oczyszczania posiada jeszcze funkcję masażu, który dostosowuje się do danej partii np. twarzy, ust czy szyi. Masaż sprawia, że skóra staje się gładsza i wygląda na wypoczętą. To moja ulubiona opcja tej inteligentnej szczoteczki! Ponadto zachwyca fakt, że jedno ładowanie wystarcza na 650 zastosowań, co przy założeniu używania raz dziennie, przekłada się na prawie 2 lata bez konieczności ładowania! Jestem pewna, że FOREO LUNA 3 okaże się prawdziwym zbawieniem po treningu, ponieważ usunie resztki potu i brudu i będzie idealnym Skincardio dla naszej skóry!

Przekonaj się sama i zobacz jak FOREO LUNA 3 wypadła w naszym teście! Obejrzyj nasze wideo!

Artykuł powstał z udziałem marki FOREO

Komentarze