Wejdź
Pielęgnacja

„Ufam tym wkładkom, jak żadnym innym!”. Nowa linia Carefree® Plus już przetestowana!

Uczucie czystości i świeżości przez cały dzień! Nowe wkładki higieniczne Carefree® Plus są hitem Recenzentek. Poznaj wyniki testu.
Materiał partnera
październik 21, 2019

Wiele z nas nie wyobraża sobie bez nich codziennej pielęgnacji. Wkładki higieniczne chronią bieliznę, neutralizują nieprzyjemny zapach, a co za tym idzie – zapewniają poczucie komfortu.

Wybór tego typu produktów nigdy nie może być jednak przypadkowy. Ważne, by były wygodne i przede wszystkim, przyjazne dla skóry. I taka właśnie jest nowa linia Carefree® Plus, którą przetestowały dziewczyny z Klubu Recenzentki. Wykorzystano w niej technologię, która jeszcze skuteczniej chłonie wydzielinę, zapewniając kontrolę nad zapachem aż do 12 godzin, a do tego pozwala skórze oddychać. Co ważne, wkładki gwarantują skuteczną ochronę także przy lekkim nietrzymaniu moczu. Nowości marki Carefree® występują w różnych rozmiarach: regularnym oraz dłuższym i szerszym.

Carefree® Plus Original są pojedynczo pakowane, dzięki czemu możemy zabrać je ze sobą wszędzie, gdzie tylko chcemy. Z kolei Carefree® Plus Large znajdziemy zarówno w wersji zapachowej, jak i bezzapachowej, a także w wariancie aloe. Niezależnie od tego, na które z nich się zdecydujemy, możemy być pewne, że każdy wybór będzie trafny i bezpieczny. Potwierdzają to recenzje użytkowniczek Wizaz.pl!

Wkładki higieniczne Carefree® Plus – wyniki testu

Wkładki Carefree® Plus spełniły oczekiwania aż 99% Wizażanek!

10 na 10 dziewczyn biorących udział w teście uważa, że produkty zapewniają długotrwale uczucie czystości i świeżości oraz długotrwałą kontrolę nad zapachem.

Aż 98% Recenzentek zgadza się ze stwierdzeniem, że testowane wkładki są wyjątkowo chłonne.

Według większości użytkowniczek Wizaz.pl (9 na 10) wkładki Carefree® Plus są „oddychające”.

Ale to nie wszystko! Aż 96% Wizażanek twierdzi, że testowane wkładki gwarantują skuteczną ochronę przy lekkim nietrzymaniu moczu.

Oprócz tego, 9 na 10 dziewczyn jest zdania, że produkty dają poczucie komfortu.

Bardzo dyskretne i komfortowe wkładki. Cechuje je wyjątkowa chłonność. Zapewniają poczucie komfortu przez cały dzień – nana37.

Bardzo chłonne i ten zapach! Jestem po prostu zachwycona. Odpowiednia grubość i komfort noszenia przez cały dzień – sloneczko2017.

Wkładki Carefree® Plus okazały się wyjątkowe. Są chłonne, zabezpieczają przed zapachem, świetnie trzymają się bielizny i dają poczucie komfortu i świeżości. Na stałe zagoszczą w mojej torebce i łazience – MagdaTester.

Wkładki higieniczne Carefree® Plus – szykuje się bestseller!

Aż 98% Recenzentek po zakończeniu testu ponownie sięgnie po wkładki Carefree® Plus.

8 na 10 użytkowniczek Wizaz.pl zadeklarowało, że po zakończeniu testu będzie codziennie używać testowanych wkładek.

Dzięki temu, że są pojedynczo pakowane, aż 93% Wizażanek zacznie je codziennie nosić w torebce.

Dodatkowo, 9 na 10 dziewczyn poleci produkty swojej przyjaciółce!

Te wkładki są idealnym rozwiązaniem na początek lub koniec okresu lub niewielkie krwawienia! Zapewniają komfort, wygodę i świeżość przez cały dzień! – Anieg.

Wkładki Carefree® w pełni spełniły moje oczekiwania. Są mega wygodne i spełniają swoje zadanie. Dobrze trzymają się bielizny, nie odklejają się. Są przyjemne w noszeniu. Plusem jest fakt, że można je śmiało zabrać ze sobą i nosić w torebce (…) – NataliaPietrasz.

Jestem bardzo zadowolona z wkładek Carefree®, dobrze trzymają się bielizny, są chłonne i pięknie pachną, dzięki temu czuję się komfortowo i świeżo przez cały dzień – Mandzia92x.

Wyniki zostały przygotowane na podstawie testu przeprowadzonego w serwisie wizaz.pl na grupie 100 kobiet w dniach 26.08-08.09.2019 r.

Materiał powstał z udziałem marki Carefree®.

Fot: mat. prasowe, iStock

Komentarze

Nasze akcje