klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Styl życia

5 nietypowych prezentów na Dzień Kobiet

Szukasz czegoś niecodziennego dla swojej szalonej dziewczyny? A może sama jesteś kobietą i ziewasz z nudów, kiedy Twój facet kolejny rok z rzędu kupuje Ci kwiatki i czekoladki? Panie - podsuńcie swoim mężczyznom te pomysły. Panowie - nie musicie nam dziękować. Czas na coś nietypowego!
Magdalena Borucińska
marzec 05, 2016

Już w najbliższy wtorek pobliskie kwiaciarnie przywitają tłumy stłoczonych w kolejkach panów. Dzień Kobiet w klasycznym wydaniu czyli "na ostatnią chwilę". A gdyby tak to święto potraktować jako okazję do zrobienia czegoś nietypowego? Albo nawet małej zmiany? Mamy dla Was 5 pomysłów na prezent na Dzień Kobiet, które mogą nieco… odbiegać od standardowych.

Pomyśleliśmy też o Waszych budżetach. Zanim zaczniecie przeliczać pieniądze na koncie i kalkulować - sprawdźcie najnowsze promocje i kody rabatowe na naszej stronie: http://kodyrabatowe.wizaz.pl/. W razie potrzeby znajdziecie tutaj również zniżki na bardziej standardowe upominki.

1 z 5

Skok na bungee

Skok na bungee

Pierwszy skok na bungee na Dzień Kobiet? Czemu nie? Można wykorzystać do tego nadchodzący weekend. Jeśli chcecie dodać sobie odwagi albo wnieść w skok odrobinę romantyzmu, możecie wybrać opcję wspólnego skoku…

2 z 5

Gra na konsolę lub PC

Gra na konsolę lub PC

Czasy, kiedy gamerki przy każdym pojawieniu się wywoływały skrajne reakcje męskiego grona graczy powoli już mijają. Kobieta - gracz to teraz norma. Jeśli jesteś fanką gier komputerowych (lub Twoja wybranka jest), nie bój się takiego prezentu! Kto powiedział, że Dzień Kobiet to koniecznie róże i kolacja?

3 z 5

Buty do biegania

Buty do biegania

Nadchodzi wiosna. Czas zamienić siłownię na park. Albo przestać czekać z postanowieniami zmiany zasłaniając się pogodą. Teraz nie będzie wymówek. To także połączenie oryginalności i klasyki - w końcu jakby nie patrzeć to nowa para butów!

4 z 5

Blender do smoothie

Blender do smoothie

Dalej w klimacie fit, ale od strony kulinarnej. Smoothie to podstawa zdrowej diety. Nie mówiąc już o tym, że są po prostu pyszne. Tylko najpierw trzeba mieć je w czym przyrządzić.

5 z 5

Dron

Dron

Ostatnia propozycja to już wariactwo do kwadratu. Opcja tylko dla najbardziej zakręconych. Latający mini - robot na sterowanie na Dzień Kobiet? Pomyślcie o minach swoich koleżanek, które dostaną rajstopy albo sweter...

Komentarze