klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Jak po cichu uprawiać seks?/fot. Istock.com
Styl życia

5 sposobów na seks podczas... rodzinnych świąt

Zaprosiliście rodziców na święta do siebie, a oni postanowili zostać kilka dni dłużej? A może jedziecie odwiedzić teściów na drugim końcu Polski i musicie przez parę noc spać na kanapie w dużym pokoju? Nie musicie rezygnować z bliskości – znamy pięć sprawdzonych sposobów na seks udany nawet wtedy, kiedy rodzice są w pobliżu.
Anna Konieczyńska
grudzień 20, 2017

Nie chcesz rezygnować z seksu nawet wtedy, gdy jest spora szansa, że rodzice za ścianą nie śpią? Naucz się przeżywać przyjemność po cichu. Jeśli to nie wchodzi w rachubę, weź z partnerem dłuuuuugi prysznic, wybierzcie się na przejażdżkę samochodem albo po sprawunki... wyślij rodziców.

Zobacz 5 sprawdzonych sposobów na udany seks w domu rodzinnym. Może wykorzystasz do tego jakieś świąteczne gadżety (przecież nauczyłaś się już, jak korzystać z domowych gadżetów, by go rozpalić:) Przecież Święta mają być czasem radości – po co rezygnować z tej największej?;) 

1 z 5

Szybki numerek

Szybki numerek

To sposób dla spostrzegawczych par o mocnych nerwach. Musicie poczekać na moment, kiedy mama jest zajęta w kuchni sernikiem, a tata szuka w piwnicy ozdób choinkowych. Jeżeli uznacie, że rodzice na dobre zajęli sie świątecznymi obowiązkami, wymknijcie się do drugiego pokoju na szybki numerek – na stojąco i w ubraniu. Adrenalina zapewni wam dodatkowe doznania, a dreszczyk emocji pozwoli obojgu na osiągnięcie satysfakcji nawet w krótkim czasie.

2 z 5

Pod prysznicem

Pod prysznicem

Wspólne korzystanie z łazienki to świetny pretekst do igraszek! Wiadomo, że jeśli w domu są goście, to ustawia się kolejka do prysznica. Pod pretekstem jej skrócenia, zamknijcie się razem w łazience. Odkręcona woda powinna zagłuszyć wszelkie odgłosy, po wszystkim możecie się od razu umyć – oczywiście, nie zapomnijcie się na zbyt długo!

3 z 5

W samochodzie

W samochodzie

W te święta mróz nie będzie nam dokuczał, więc może warto wybrać się na przejażdżkę? Powiedzcie rodzicom, że zapomnieliście o jakimś drobiazgu  (a po świetach - że musicie jechać na wyprzedaże!)! Zaparkujcie w ustronnym miejscu – parking pod galerią handlową raczej się nie sprawdzi w tym przypadku, prędzej boczna uliczka pod lasem. Poczucie powrotu do czasów licealnych zrekompensuje wam niewygody, a niewinne kłamstewko o zamkniętym sklepie sprawi, że na długo zapamiętacie tę wyprawę!

4 z 5

Cicho-sza!

Cicho-sza!

Jeśli wolicie to robić w nocy niż w ciągu dnia, to musicie nieco zmienić technikę – nie chcecie przecież swoimi popisami wokalnymi postawić na nogi całego domu. Kochajcie się pod kołdrą, na boku, raczej powoli, żeby kanapa w dużym pokoju nie skrzypiała znacząco. Oczywiście przy zgaszonym świetle! Postawcie na bliskość, intymność i przytulanie, a nie wzbudzi to niczyich podejrzeń. 

5 z 5

Wyślij rodziców po sprawunki

Wyślij rodziców po sprawunki

Jeżeli macie ochotę odrobinę dłużej się sobą pozajmować, najlepiej pozbyć się rodziców na trochę z domu. Oczywiście w sposób sprytny i taktowny – tak, żeby się niczego nie domyślili. Po co macie potem przy świątecznym stole wysłuchiwać mało subtelnych żartów i aluzji? Dlatego lepiej nie wręczać im z ironicznym uśmiechem biletów do kina, to ograny numer. Poproście ich o wyjście na spacer z dzieckiem lub psem – upieczecie w ten sposób dwie pieczenie na jednym ogniu.

Komentarze