klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Styl życia

6 trików, dzięki którym będziesz zawsze dobrze wyglądać na zdjęciach - zdradziły supermodelki!

Podwójny podbródek, grube ramiona, cienie pod oczami - te wszystkie mankamenty widoczne na zdjeciach jesteśmy w stanie zakryć odpowiednimi trikami.
Agnieszka Pulikowska
styczeń 19, 2017

Jeżeli wydaje wam się, że żeby wyjść dobrze na zdjęciu, trzeba być supermodelką - jesteście w błędzie! One także mają swoje triki, które im uławiają osiągnięcie idealnego wyglądu. Zobaczcie, co robić, aby perfekcyjnie wyglądać na zdjęciach.

Niektóre z porad można wcielać w życie także poza sesją zdjęciową, np. na przyjęciu, na którym obecny jest "mały fotograf", który biega ze swoim nowym aparatem, a potem nasz nieatrakcyny wygląd ląduje na laptopie kogoś z rodziny i zostaje wyśmiewany przez bliskich przy okazji kolejnych spotkań;) Triki polecane przez modelki wypróbowałyśmy na sobie i naprawdę dają radę :)
To coś także dla miłośniczek selfie...

Polecamy także:  To nie ciało Ani Rubik! Nie zgadniecie, ile lat ma ta modelka...

Foto: Pinterest/ONS/iStock

1 z 6

Wysokość aparatu

Wysokość aparatu

Okazuje się, że aby dobrze wyjść na zdjęciu, fotograf powinien trzymać aparat w okolicach pasa i stać około 150-200
cm od osoby fotografowanej.

2 z 6

Brwi

Brwi
pinterest https://www.pinterest.com/pin/7529524356423624/

Okazuje się, że najbardziej fotogeniczne osoby charakteryzują się zadbanymi, łukowatymi brwiami. 

3 z 6

Ręka na biodrze

Ręka na biodrze

Zastanawiacie się, dlaczego sławy na czerwonym dywanie zawsze trzymają ręce na biodrach? Nie podkreślają talii. Chodzi o wyszczuplenie rąk i ramion.

4 z 6

Pozytywne nastawienie

Pozytywne nastawienie
Pinterest https://www.pinterest.com/pin/454511787377360492/

Jeżeli pragniecie mieć radosne zdjęcie, pomyślcie o czymś przyjemnym. Roześmiane oczy dodają dziewczęcego uroku i przykuwają uwagę na każdym zdjęciu. Jeżeli w roli fotografa jest jakaś znajoma osoba, może Wam pomóc podając np. imię osoby, na myśl o której od razu macie radosne spojrzenie;)

5 z 6

Podbródek

Podbródek
Pinterest https://www.pinterest.com/pin/387942955383560732/

Aby uniknąć efektu drugiego podbródka przed obiektywem, należy świadomie ciągnąć go ku przodowi. Można się przy tym czuć lekko nienaturalnie, ale to sprawdzony sposób. Drugim rozwiązaniem jest przyciśnięcie języka do podniebienia, kiedy np. uśmiechacie się do zdjęcia.

6 z 6

Lampa błyskowa

Lampa błyskowa

Wiele osób uważa, że zdjęcia z lampą błyskową nie prezentują się zbyt dobrze, ale jest ona wyjściem awaryjnym przy złym oświetleniu. Okazuje się, że może ona nam pomóc też przy ukryciu cieni pod oczami. Dodatkowo, dzięki niej także włosy wydają się być bardziej błyszczące.

Komentarze