klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź

18+

Strona zawiera treści tylko dla osób dorosłych

Andrea Ivanova – żywa Barbie z Bułgarii
Styl życia

Bułgarska "żywa Barbie" podbija Instagram. Tak dużych ust jeszcze nie widzieliśmy

Andrea Ivanova zyskała sławę dzięki spektakularnej metamorfozie oraz ekstremalnie dużym ustom. Jak się jednak okazuje, ambitna 22-latka nie poprzestała na przerabianiu swojego ciała i już planuje kolejne operacje plastyczne.

Podążanie za wyidealizowanym wyglądem popycha wiele osób do ekstremalnych modyfikacji swojego ciała. Przypomnijmy sobie chociażby przykład Anelli, żywego Kena, „najstarszej żywej lalki Barbie”, czy pochodzącej z Australii Amber Luke, która tak kocha tatuaże, że postanowiła wytatuować sobie białka oczu na turkusowo. Teraz Instagram podbija kolejna amatorka operacji plastycznych - Andrea Ivanova. Pochodząca z Bułgarii 22-latka już 20 razy powiększała sobie usta do tego stopnia, że teraz nie jest w stanie ich zamknąć. To jednak nie odstrasza aspirującej celebrytki do tego, by po raz kolejny powiększyć swoje wargi.

Małgosia z „Rolnik szuka żony” powiększyła sobie usta?

Andrea Ivanova – żywa Barbie z Bułgarii

Pochodząca z Bułgarii Andrea Ivanova ma w planach stać się kobietą o największych ustach na świecie. Choć dziewczyna ma zaledwie 22 lata, to zdążyła wystrzyknąć kwas hialuronowy w swoje wargi już 20 razy. Niestety tak duża ingerencja w ciało ma również wiele skutków ubocznych. Dziewczyna nie tylko ma problem z oddychaniem przez usta, ale też część powierzchni jej warg straciło czucie. To jednak nie wszystko! Poprzez brak czucia i niedomykanie się warg, 22-latka nie jest w stanie poprawnie spożywać pokarmów.

Myślicie, że Andrea na dobre poprzestanie na powiększaniu swoich i tak niewiarygodnie wydatnych ust? Nic bardziej mylnego!

Mój lekarz zrobi mi więcej zastrzyków, ale powiedział, że muszę poczekać co najmniej dwa miesiące – żali się w TMZ Andrea.

Myślicie, że 22-latka w końcu się opamięta i zrezygnuje z deformacji swojego ciała? W naszej galerii znajdziecie więcej zdjęć Andrei.

Zdjęcie: Instagram

1 z 5

Andrea Ivanova – żywa Barbie z Bułgarii

Andrea Ivanova – żywa Barbie z Bułgarii
Instagram https://www.instagram.com/p/B_uzwH8Dp96/
2 z 5

Andrea Ivanova – żywa Barbie z Bułgarii

Andrea Ivanova – żywa Barbie z Bułgarii
Instagram https://www.instagram.com/p/B_kGMMEjGYH/
3 z 5

Andrea Ivanova – żywa Barbie z Bułgarii

Andrea Ivanova – żywa Barbie z Bułgarii
Instagram https://www.instagram.com/p/B_0v87ADh00/
4 z 5

Andrea Ivanova – żywa Barbie z Bułgarii

Andrea Ivanova – żywa Barbie z Bułgarii
Instagram https://www.instagram.com/p/B_4WbUMjRob/
5 z 5

Andrea Ivanova – żywa Barbie z Bułgarii

Andrea Ivanova – żywa Barbie z Bułgarii
Instagram https://www.instagram.com/p/B_mSZ0zDd-h/
Komentarze
Everleigh Rose LaBrant - najbogatsza dziewczynka na Instagramie
Instagram @everleighrose
Newsy To najbogatsza dziewczynka na Instagramie. Za jeden post zarabia nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych
Ma 7 lat i jest najbogatszym dzieckiem na Instagramie. Ta niekwestionowana gwiazda sieci za jeden sponsorowany post otrzymuje nawet... kilkadziesiąt tysięcy złotych. W czym tkwi fenomen Everleigh Rose LaBrant i czy rzeczywiście jest aż tak piękna, by w wieku zaledwie kilku lat być wpływową i zarabiającą krocie influencerką?
Urszula Jagłowska
październik 19, 2020

Media społecznościowe, a w szczególności Instagram, są świetnym miejscem na to, by nie tylko stać się idolem mas, ale też stwarzają możliwości zarobku naprawdę imponujących sum. Idealnym przykładem na to, jest 7-letnia Everleigh Rose LaBrant, która pomimo młodego wieku jest uznawana nie tylko za najpopularniejsze, ale też najlepiej zarabiające dziecko na Instagramie. W czym tkwi jej sukces? Everleigh Rose LaBrant - najbogatsza dziewczynka na Instagramie Everleigh Rose LaBrant to jedna z najbardziej przedsiębiorczych dziewczynek w Internecie. Ma zaledwie 7 lat, a już reklamuje niemal wszystko: kosmetyki, ubrania, zabawki, a nawet wielkie sieci handlowe. Pochodząca z Los Angeles młoda gwiazda social mediów  w ciągu zaledwie 4 lat zdobyła na Instagramie wierne grono fanów, które liczy już ponad 5,1 mln osób i stale się powiększa. Jak tego dokonała? Okazuje się, że za sukcesem zjawiskowej blondwłosej piękności, która urzeka internautów swoim radosnym śmiechem, beztroskim życiem oraz fenomenalnymi stylizacjami, stoi jej p omysłowa mama, która jest managerką swojej córki, ale też uznaną panią fotograf i blogerką, którą na Instagramie śledzi ponad 6,7 mln obserwatorów.         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Everleigh Rose (@everleighrose) Paź 2, 2019 o 4:10 PDT Zobacz także:  Ta influencerka jest tak ładna, że ludzie… tatuują sobie jej twarz Można więc powiedzieć, że Everleigh i jej przedsiębiorcza mama stworzyły prawdziwe imperium na którym zarabiają fortunę . Firma Bella Baby...

Przeczytaj