klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Styl życia

Dlaczego Emmę Watson pokochały miliony? Nie tylko za jej talent aktorski ;)

Obecnie mówi się o niej ze względu na premierę filmu "Piękna i Bestia", gdzie wciela się w główną postać, ale warto przyjrzeć się jej bliżej. To prawdziwa "girl power"!

O Emmie Watson jest głośno nie tylko ze względu na jej zdolności aktorskie, ale też... działalność społeczną! W 2014 roku została Ambasadorem Dobrej Woli przy ONZ, a w 2015 roku wpisano ją na listę 100 najbardziej wpływowych ludzi na świecie magazynu "Time". W 2016 roku z kolei mogliśmy o niej usłyszeć przy okazji akcji pozostawiania feministycznych książek w londyńskim metrze. W tym roku zgarnęła tytuł Kobiety Roku przyznawany przez Elle Style Awards w uznaniu nie tylko dla jej kariery aktorskiej, ale za kampanię na rzecz równości płci.

Patrząc na jej działalność, od razu rzuca się w oczy, że jest to odważna i inteligentna osoba, która doskonale nadaje się do roli Belli w najbardziej oczekiwanym filmie Disneya „Piękna i Bestia”.

Bella jest typem kobiety, w który chcę się wcielić, gdyż postrzegam ją jako wzór do naśladowania.- mówiła Emma Watson w wywiadzie dla magazynu Total Film. 

Dawno nie widziałyśmy takiego zjawiska w kinie, gdzie aktorkę można by śmiało utożsamić z jej rolami! 

"Piękna i Bestia" w kinach od 17 marca! Wybieracie się?:) W galerii znajdziecie kilka zdjęć Emmy Watson z premiery filmu.

Tymczasem przypominamy historię "Pięknej i Bestii" oraz czego możecie się spodziewać w tej produkcji. 

Dawno, dawno temu był sobie przystojny, młody Książę. Kiedy u bram jego zamku stanęła stara żebraczka, prosząc o schronienie przed burzą i oferując w zamian skromny kwiat róży, nieczuły młodzieniec przegonił ją. Aby ukarać Księcia za jego bezduszność, kobieta rzuciła klątwę na zamek, przemieniając jego właściciela w Bestię, a służących w przedmioty codziennego użytku. Zaklęcie straci moc tylko wtedy, gdy młodzieniec nauczy się kochać ludzi i okaże się godzien ich miłości, zanim opadnie ostatni płatek zaczarowanej róży…

Znana fabuła i uwielbiane przez widzów postacie ożyją w olśniewającej fabularnej adaptacji animowanego klasyka „Piękna i Bestia” z fenomenalną gwiazdorską obsadą z udziałem: Emmy Watson, Dana Stevensa, Luke’a Evansa, Kevina Kline’a, Josha Gada, Ewana McGregora, Stanleya Tucciego, Audry McDonald, Gugu Mbatha-Raw, Hattie Morahan, Nathana Macka, Iana McKellena i Emmy Thompson.

Za muzykę odpowiada Alan Menken. W filmie usłyszymy piosenki w wykonaniu m.in. Celine Dion i duetu Ariana Grande & John Legend!

Czas trwania filmu: 129 minut

1 z 4

Emma Watson na premierze filmu "Piękna i Bestia"

Emma Watson na premierze filmu
2 z 4

Emma Watson na premierze filmu "Piękna i Bestia"

Emma Watson na premierze filmu
3 z 4

Emma Watson na premierze filmu "Piękna i Bestia"

Emma Watson na premierze filmu
4 z 4

Emma Watson na premierze filmu "Piękna i Bestia"

Emma Watson na premierze filmu
Komentarze