Dominika i Michał Wiśniewscy rozwodzą się! "Nie spodziewałam się, że tak to się skończy"
To będzie już czwarty rozwód Michała Wiśniewskiego. Co było przyczyną rozpadu małżeństwa z Dominiką Tajner?

Dominika Tajner- Wiśniewska, czwarta żona Michała zdradziła na swoim Facebooku, że jej mąż wystąpił z pozwem o rozwód: "Kochani mój mąż złożyły pozew o rozwód!" - czytamy we wpisie. Jak można się domyślić, od razu polała się fala komentarzy. Gwiazda jednak szybko usunęła to znaczące zdanie. Jednak fani nie zapomnieli i zaczęli gdybać, czy naprawdę coś jest na rzeczy.
Michał Wiśniewski i Dominika Tajner - Wiśniewska rozwodzą się
Czy można było się domyślić takiego obrotu spraw? Ponoć już od jakiegoś czasu mówiło się, że muzykowi nie odpowiada m.in. udział jego żony w "Tańcu z Gwiazdami". Rzekomo wątpliwe uczucia budził w nim szczególnie taneczny partner Dominiki, Wojciech Jeschke.

Mimo to, nikt nie przypuszczał, że sytuacja w małżeństwie jest aż tak poważna. Aż do teraz.
Nie spodziewałam się, że tak to się skończy. To jest dla mnie bardzo trudna sytuacja. Dla każdej znanej osoby zresztą jest to podwójnie trudne. Usunęłam wpis, bo to szalenie trudna sytuacja dla mnie. Zupełnie niespodziewana. Chciałam wszystko jak najdłużej utrzymać w tajemnicy. No ale już teraz nie ma co ukrywać. Jest mi bardzo przykro - powiedziała w rozmowie z WP.pl Tajner- Wiśniewska.
Mój mąż złożył pozew rozwodowy
Żony Michała Wiśniewskiego
Przypominamy, że muzyk do tej pory był już czterokrotnie żonaty. Przed Dominiką był związany z artystkami, z którymi współpracował - Magdą Femme, Mandaryną oraz Anią Świątczak. Ma również czwórkę dzieci: Xaviera, Vivienne, Etiennette i Fabienne.Zobaczcie także: Jak wygląda córka Michała Wiśniewskiego? Mała Fabienne wyrosła!