klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Styl życia

Guy Tang pierwszy raz w Polsce! Na czym polega fenomen koloryzacji #mydentity?

Wyjątkowa, spersonalizowana koloryzacja #mydentity, którą stworzył Guy Tang, wreszcie jest dostępna w Polsce! Dlaczego te produkty są takie niezwykłe? Odpowiedź znajdziecie w naszej relacji :).
Milena Majak
listopad 21, 2017

Guy Tang to wybitny stylista fryzur. Efektami pracy tego wirtuoza koloryzacji zachwycałyśmy się od dawna. Nigdy jednak nie przypuszczałyśmy, że jego wyjątkowe produkty będą dostępne w Polsce. A tu proszę! Taka niespodzianka! 

Koloryzacja #mydentity w Polsce

Spersonalizowana koloryzacja #mydentity nareszcie jest w zasięgu naszych rąk. Wizyta Guy'a Tanga w Polsce wzbudziła ogromne zainteresowanie. Najpierw pojawił się na Targach Hair Forum Poland 2017, gdzie odbyła się oficjalna premiera, prezentacja produktów z serii #mydentity oraz pokaz fryzur

Zobacz także: Ta fryzura była kiedyś naszym koszmarem. A teraz wraca w nowoczesnym wydaniu

Kilka dni później w towarzystwie warszawskiej śmietanki stylistów fryzur jeszcze raz opowiedział o tym, dlaczego jego farby są tak wyjątkowe. Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w tym wydarzeniu oraz poznać mistrza osobiście. Jeżeli jesteście ciekawi, co się tam działo, zobaczcie video:)

Zdjęcie: Mateirały prasowe

Dlaczego farby #mydentity są wyjątkowe? Ich fenomen polega nie tylko na niespotykanym blasku. Mają również super termoochronę. Jak to działa? O tym opowiedział nam Guy Tang:

Ta super termoochrona ma specjalny znak towarowy, Miru-Style X-HP. Skupia w sobie wielokrotność składników, które chronią włosy nawet do 230 stopni Celsjusza. To prawie tak, jakbyś miała tarczę. Ale to wcale nie znaczy, że ktoś może zacząć do ciebie strzelać, bo nadal może ci się stać krzywda. Więc tarcza jest po to, by chronić, ale bez przesady. Nie ustawiaj 230 stopni na urządzeniu i nie pal sobie włosów - zdradza Guy Tang.

Kolejnym wyjątkowym aspektem produktów z serii #mydentity, jest również ich zapach. Jeśli regularnie farbujesz włosy, na pewno bardzo dobrze znasz chemiczną woń tych produktów. Przebywanie w tych oparach na pewno nie należy do najprzyjmeniejszych czynności. 

Zobacz także: Przydymiona lila na włosach. Zakochają się w niej blondynki!

Dlatego Guy Tang udoskonalił swoje produkty i razem z chemikami sprawił, że pachną lawendą. To dość niezwykłe i niespotykane na rynku fryzjerskim rozwiązanie. A dlaczego akurat taki zapach?

Już samo wspomnienie o lawendzie sprawia, że myślę o SPA. Jest kojąca i sprawia, że chce mi się spać. Lawenda bardzo uspokaja. Kiedy twój klient jest zestresowany i nakłada się im lawendowy zapach na włosy, to ich uspokaja, koi ich nerwy - mówi Guy Tang.

Ale te wszystkie ulepszania zdałyby się na nic, gdyby efekt nie utrzymywał się zbyt długo. Tym bardziej, że w palecie barw produktów #mydentity oprócz tych naturalnych, znajdują się też dość odważne kolory, jak na przykład zieleń, róż, czerwień. Mistrz wytłumaczył nam, jak należy dbać o włosy, na które nałożono jego farby, aby cieszyć się kolorem o wiele dłużej.

Kolory #mydentity trzymają się bardzo długo. Czerwienie są trwałe. Naturalne odcienie mroźnej szarości również. Z pastelowymi włosami trzeba obchodzić się delikatniej. Spłukuj chłodną, zimną wodą. Kiedy bierzesz prysznic, nie myj ich cały czas. Zajmij się myciem ciała i twarzy - wyjawia Guy Tang.

Efekt koloryzacji #mydentity

Metaliczny połysk na włosach, jaki gwarantują farby, to zasługa ich wyjątkowej formuły. Czy taki efekt uzyskuje się kosztem struktury włosów? Okazuje się, że niekoniecznie. Przekonywał nas o tym Radek Pestka, zwycięzca 5. edycji "Top Model", który wystąpił w roli modela na wydarzeniu:

Pracowałem z wieloma fryzjerami, na zdjęciach, w programie i prywatnie, ale nieraz było tak, że moje włosy po farbowaniu szybko żółkły. Często je farbuję i czasami wychodziły naprawdę żółte. Poza tym moje włosy mają tendencję do puszenia się i niektóre koloryzacje tylko pogłębiały problem. A tutaj było zupełnie inaczej. Więc to nie jest tak, że Guy Tang to wykreowany przez Stany Zjednoczone fryzjer, który na niczym się nie zna. On naprawdę ma ogromną wiedzę i dzięki niemu moje włosy wyglądają na zdrowe - mówi Radek Pestka.

Warto jednak zaznaczyć, że farby Guy'a Tanga przeznaczone są wyłącznie do profesjonalnego użytku. Niektóre salony już miały okazję przetestować działanie produktów #mydentity. Pojawiły się one między innymi w Degażerii  na warszawskim Mokotowie.

Skusicie się na taką metaliczną koloryzację? :) My na pewno ją przetestujemy! A jeśli chcecie śledzić na bieżąco te cudowne koloryzacje, koniecznie zajrzyjcie na polski fanpage Guy Tang #mydentity.

Potrzebujesz pomysłu na nową fryzurę? Korzystaj ze standardowych sprzętów. Już teraz sprawdź suszarki, lokówki, prostownice w witrynie Avans kupony rabatowe.

Zdjęcie główne: Materiały prasowe

Komentarze