klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
dziewczyna w czerwonej spódnicy i stwerze na tle muru i numerami
Styl życia

Horoskop na marzec - kogo czeka miłość i sukcesy zawodowe?

Czy to będzie dla was dobry czas, czy może lepiej powinnyście mieć się na baczności? Zobaczcie, co zwiastują gwiazdy.

Szukacie swojej drugiej połówki, a może zastanawiacie się, czy wasz związek długo przetrwa? A może myślicie nad zmianą pracy i potrzebujecie drobnej wskazówki? Sprawdźcie, co według gwiazd będzie dane konkretnym znakom zodiaku w najbliższych dwóch tygodniach. 

Jest na co czekać?;)

Polecamy:  Dlaczego pary publikują w social mediach dużo wspólnych zdjęć?

Horoskop z pochodzi z najnowszego numeru magazynu "Flesz". Przygotowała go Agnieszka Zub, astrolog i numerolog.

Źródło zdjęć:  iStock

1 z 12

Wodnik

Wodnik

Uczucia: Aspekty planet sprawią, że twoja siła uwodzenia będzie działała nie tylko w relacjach przyjacielskich, ale także w romansach. Bez problemu urzekniesz małżonka i każdego przechodzącego obok mężczyznę.
Kariera: Merkury stworzy ci okazje do rozwoju intelektualnego. Możesz odbyć podróż np. w celu szkolenia. Przy okazji znajdziesz ciekawą informację w internecie.

2 z 12

Ryby

Ryby

Uczucia: Dla samotnych osób to czas nowej znajomości. Czy będzie ona krótkoterminowa czy poważne zaangażowanie, o tym powie przyszłość. Dla par to czas, aby przybliżyć się do partnera.
Kariera: Pojawią się nowe możliwości i trzeba będzie szybko z nich skorzystać. Z drugiej strony trzeba będzie zapoznać się z opinią ekspertów. Zadawaj dużo pytań, by uzyskać pewność.

3 z 12

Baran

Baran

Uczucia: Wenus, planeta miłości w twoim znaku sprawi, że możesz na ślepo podporządkować się namiętności. Zakochasz się w kimś, kto okaże się kimś innym niż myślałaś.
Kariera: Perspektywy zawodowe są doskonałe. Nie słuchajcie tych, którzy radzą wam zachować teraz ostrożność. Nie macie czego się obawiać. Nie dajcie się sprowokować.

4 z 12

Byk

Byk

Uczucia: To dobry czas dla par. Postaw na dialog, aby wyjść z długich sporów lub zazdrości. Samotne osoby nie powinny angażować się w żaden sposób. Dla nich to czas złudzeń.
Kariera: Nie udowadniaj nikomu swoich kompetencji i odpowiedzialności. Pozwól by inni sami odkryli je w tobie. Poddaj się codziennej rutynie, a z pewnością sobie poradzisz.

5 z 12

Bliźnięta

Bliźnięta

Uczucia: Gwiazdy skłaniają cię do flirtowania, jednak jeśli jesteś w związku, powinnaś uważać. Pamiętaj, że znacznie trudniej jest odbudować niż zniszczyć. To również dotyczy wolnych osób.
Kariera: Mars doda ci energii. Możesz skoncentrować się na wielu zadaniach jednocześnie. Wyniki, które otrzymasz zaskoczą także ciebie. Praca zespołowa okaże się sympatyczna.

6 z 12

Rak

Rak

Uczucia: Wywieranie zbyt dużej presji na małżonku lub partnerze sprawi, iż atmosfera stanie się napięta. Single zechcą korzystać ze swojej wolności nawet, jeśli pojawi się wielbiciel.
Kariera: Może coś cię rozpraszać, a trzeba będzie podjąć szybką decyzję. Nie daj się oszukać w wyniku negocjacji biznesowych. Czas korzystny na rozwój swojego talentu artystycznego.

7 z 12

Lew

Lew

Uczucia: Będziesz potrzebować czasu, aby podsumować aktualną sytuację. Twój partner liczy na szybki rozwój waszej znajomości. Osoby stanu wolnego będą bardziej wymagające.
Kariera: Twoi partnerzy biznesowi mogą nie być przekonani do twoich pomysłów i sami będą podejmować decyzje bez twojej uprzedniej zgody, jednak nie miej o to pretensji.

8 z 12

Panna

Panna

Uczucia: Samotnym osobom zapowiada się spotkanie po latach. Płonące aspekty Wenus uczynią cię podatną na zaloty. Nie spiesz się. Jeśli zamierzasz się rozstać, przemyśl swoją sytuację, bo wcale tego nie chcesz.
Kariera: Pojawią się nagle zawodowe trudności. Nie działaj impulsywnie, a rozważ opinie innych. Dobroczynne działanie planet wprawi cię w optymizm i doda odwagi.

9 z 12

Waga

Waga

Uczucia: Wzmocnisz związek partnerem lub małżonkiem. Nikt nikomu teraz nie będzie wyrzucał braku entuzjazmu. Single mogą spotkać kogoś ważnego, z kim zechcą się związać.
Kariera: Dowiesz się o jakiś problemach zawodowych. Być może trzeba rozważyć dalszą naukę, wziąć udział w kursach. To wymaga odwagi i poświęcenia, ale pozwoli osiągnąć to czego chcesz.

10 z 12

Skorpion

Skorpion

Uczucia: Poczujesz bezpieczeństwo emocjonalne i satysfakcję uczuciową nawet jeśli ostatnio mogłaś się częściej dąsać lub prowokować do kłótni. Samotne osoby czeka romantyczne spotkanie.
Kariera: Nadaj priorytet swoim projektom i skup się na tym, co jest najważniejsze i teraz osiągalne. Relacje ze współpracownikami mogą być napięte, gdyż w zespole panuje pewien klimat wrogości.

11 z 12

Strzelec

Strzelec

Uczucia: Pamiętaj, aby uszanować życzenia swojego partnera. Dla samotnych korzystne działanie Wenus sprzyja romansom. Od ciebie zależy, czy ją wykorzystasz. Ten ktoś jest obok ciebie.
Kariera: W sprawach zawodowych zachowaj ostrożność. Jeśli działasz w zespole, nie podejmuj działań bez uzyskania poparcia kolegów - w przeciwnym razie możesz popełnić jakiś błąd.

12 z 12

Koziorożec

Koziorożec

Uczucia: Nie będziesz chciała dokonywać wyborów. Trudno zatem będzie żyć dla nich dwóch. Osoby wolne mogą myśleć o tym, by jak najszybciej zmienić swój aktualny status. Nie spiesz się z decyzjami.
Kariera: Nie wybiegaj za bardzo z nowymi projektami. Oceń realnie warunki biznesowe, a pozwoli to zaoszczędzić rozczarowań. Postępuj metodycznie i nie omijaj etapów.

Komentarze