klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Styl życia

Horoskop na przełom marca i kwietnia. Kto dostanie podwyżkę, a kto znajdzie miłość?

Astrolog Agnieszka Zub sprawdza, co nas czeka przed świętami i tuż po nich. Dla wielu znaków zodiaku to doskonały czas na zmiany!
Natalia Kędra
marzec 19, 2018

Tuż przed Wielkanocą obowiązki zawodowe się mnożą, a w domu panuje nerwowa, przedświąteczna atmosfera... Dlatego najlepiej sprawdzić, co mówią gwiazdy. Kogo czekają kłótnie z partnerem? Kto musi uważać w pracy? Kto ma szansę na podwyżkę? Kto będzie się cieszyć wyjątkowym powodzeniem?

Sprawdź, które znaki Zodiaku czeka dobra passa, a które na sukcesy mogą liczyć dopiero w kwietniu.

Polecamy:  Dlaczego pary publikują w social mediach dużo wspólnych zdjęć?

Horoskop na dni 20.03-4.04 pochodzi z najnowszego numeru magazynu "Flesz". Przygotowała go Agnieszka Zub, astrolog i numerolog.

Źródło zdjęć:  iStock

1 z 12

Horoskop 20.03 - 4.04: Baran

Horoskop 20.03 - 4.04: Baran

Uczucia

Postaraj się być mniej skryta, a bardziej naturalna w relacjach z innymi. Jeżeli jesteś w związku, rozwiązuj swoje problemy w prosty sposób. Wystrzegaj się rozmów o finansach.

Kariera

Twoja codzienna praca da ci sporo satysfakcji. W najbliższych dniach wykaż się dyplomacją, a możesz nawet liczyć na jakiś sukces.

2 z 12

Horoskop 20.03 - 4.04: Byk

Horoskop 20.03 - 4.04: Byk

Uczucia

Dobrze aspektowane Wenus i Merkury będą sprzyjały relacjom intelektualnym. Na randkach będą prowadzone długie rozmowy. W związkach zmienność nastrojów.

Kariera

W nadchodzących dniach do pracy podejdziesz z poczuciem obowiązku i bez nadmiernego entuzjazmu. Obiecujące aspekty planet dadzą ci pomysł na przyszłość zawodową.

3 z 12

Horoskop 20.03 - 4.04: Bliźnięta

Horoskop 20.03 - 4.04: Bliźnięta

Uczucia

Twój partner może na ciebie liczyć. Będziecie się cieszyć chwilami we dwoje. Osoby stanu wolnego zapragną dynamiki uczuć. Będziesz uwodzić i nikt ci się nie oprze.

Kariera

To idealny moment, aby zapytać o podwyżkę lub zmienić całkowicie kierunek zawodowy. Firmy będą patrzeć na ciebie przyjaznym okiem.

4 z 12

Horoskop 20.03 - 4.04: Rak

Horoskop 20.03 - 4.04: Rak

Uczucia

Inaczej spojrzysz na swojego partnera, co pozwoli wam się zbliżyć. Single mogą zakochać się na imprezie. Dobre dni na zakochanie, jak i na uwodzenie.

Kariera

Twój postęp będzie satysfakcjonujący, ale nie taki, jakiego oczekiwałaś. Będzie wiele przyczyn do irytacji. Kontroluj swoją impulsywność.

5 z 12

Horoskop 20.03 - 4.04: Lew

Horoskop 20.03 - 4.04: Lew

Uczucia

Uran rozjaśni dni w twoim małżeństwie.  Zapowiadają się również dobroczynne dni dla singli. Miłość będzie na wyciągniecie ręki. Ważne spotkanie lub zjazdy, które cię oczarują.

Kariera

Nie spiesz się, a zamiast tego poświęć czas, aby jasno określić swoje cele. Nie szukaj drogi na skróty. Wykaż się cierpliwością, a sukces gwarantowany.

6 z 12

Horoskop 20.03 - 4.04: Panna

Horoskop 20.03 - 4.04: Panna

Uczucia

Jeśli jesteś singielką, miej oczy i uszy szeroko otwarte. Ktoś się w tobie zakocha. Osoby w związkach powinny postawić na współpracę, a nie walkę, aby rozwiązać aktualne problemy.

Kariera

Zrealizujesz szybko swoje obowiązki i równie szybko będziesz chciała zobaczyć wynagrodzenie adekwatne do twoich wysiłków. Atmosfera w pracy dosyć przyjemna.

7 z 12

Horoskop 20.03 - 4.04: Waga

Horoskop 20.03 - 4.04: Waga

Uczucia

Im bliżej końca tygodnia, tym bardziej ucieszy cię myśl spędzania czasu z partnerem. Wenus zwielokrotni twój urok i da ci radość życia.

Kariera

To dobry moment na rozpoczęcie nowej działalności, czy to ze współmałżonkiem czy z partnerem. Warto zająć się porządkiem w pracy i nie dać się zwieść.

8 z 12

Horoskop 20.03 - 4.04: Skorpion

Horoskop 20.03 - 4.04: Skorpion

Uczucia

Pary będą smakować radość życia na spotkaniach towarzyskich. Single będą ucztować jak nastolatki i spędzać czas w intymnych nastojach.

Kariera

Mars pobudzi twoją wyobraźnię. Nadal będziesz musiała ciężko pracować, aby pokazać innym, do czego jesteś zdolna. Zachowuj spokój.

9 z 12

Horoskop 20.03 - 4.04: Strzelec

Horoskop 20.03 - 4.04: Strzelec

Uczucia

Samotne osoby będą chciały się podobać, a swoim wdziękiem przyciągną do siebie osoby młodsze. W związkach różnorodność w sprawianiu przyjemności.

Kariera

Aspekty Urana zapewnią powodzenie zawodowe. Będziesz się jednak wahać, czy skorzystać z możliwości, które zostaną ci zaoferowane. Być może stawka nie będzie przekonująca.

10 z 12

Horoskop 20.03 - 4.04: Koziorożec

Horoskop 20.03 - 4.04: Koziorożec

Uczucia

Życie małżeńskie ogólnie dość stabilne. Wsparcie Wenus zapewni singlom miłosne spotkania. Sama przyjemność nie wystarczy. Będziecie chciały czegoś więcej niż tylko chwilowego romansu.

Kariera

Zanim skorzystasz z dobroczynnego wpływu Jowisza, będziesz musiała trochę poczekać. Wykorzystaj ten czas efektywnie. Nadaj solidną strukturę swoim planom.

11 z 12

Horoskop 20.03 - 4.04: Wodnik

Horoskop 20.03 - 4.04: Wodnik

Uczucia

W relacjach małżeńskich zapowiada się spokój daleki od palącej namiętności. Single pod wpływem Marsa zechcą wyruszyć w przygodę bez przyszłości, nawet jeśli nie mają tego w zwyczaju.

Kariera

Poświęć trochę czasu na porządek. Pewne formalności nie będą mogły dłużej czekać. Zachowaj krytykę dla siebie. Niektóre z was mogą otrzymać premię.

12 z 12

Horoskop 20.03 - 4.04: Ryby

Horoskop 20.03 - 4.04: Ryby

Uczucia

Miłość od pierwszego wejrzenia dopadnie niejednego singla. Niektóre z was nawet będą myślały o tym, by wziąć ślub tak szybko, jak to tylko możliwe. W związkach nie bądź oziębła.

Kariera

Możesz mieć okazje zmiany pracy lub wprowadzisz zmiany w odniesieniu do swoich aktualnych działań. Niezależnie od tego co zdecydujesz, wyjdzie to na lepsze.

Komentarze