klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Polina Malinovskaya, dziewczyna z idealną twarzą
Styl życia

Internauci twierdzą, że ta dziewczyna ma „idealną twarz”. Rzeczywiście jest taka piękna?

Internauci nie mają wątpliwości, to właśnie ta dziewczyna jest najbardziej zbliżona do ideału piękna. Ma świetną figurę, nienaganną cerę, zniewalający uśmiech i… perfekcyjnie symetryczną twarz.
Urszula Jagłowska
kwiecień 30, 2020

Piękno to pojęcie względne. Każdy z nas ma swój gust i inne poczucie estetyki, jednak według rzeszy użytkowników Instagrama, to właśnie 22-letnia Polina Malinovskaya z Białorusi może być uznana za najpiękniejszą kobietę świata. Skąd taki osąd? Fani influencerki twierdzą, że swoją urodę zawdzięcza jednemu szczegółowi.

KWC 2021: hity do makijażu, które pokochały Wizażanki

Polina Malinovskaya, uznana za dziewczynę z idealną twarzą

Polina Malinovskaya przyszła na świat w 1998 roku na Białorusi. Córka Rosjanki i Włocha od lat nie mieszka w swojej ojczyźnie, lecz, jak sama przyznaje, jest obywatelką świata. Patrząc na jej bez wątpienia śliczną twarz, musimy przyznać, że mieszanka genów, jaką odziedziczyła po słowiańskiej matce i pochodzącym z gorącej Italii ojcu sprawiają, że 22-latka rzeczywiście wygląda na prawdziwą kosmopolitkę.

Zobacz także: Ta kobieta jest zbyt piękna, aby mogła wychodzić z domu

Polinę na Instagramie śledzi już ponad 1,5 miliona osób, którzy twierdzą, że choć z pozoru ich idolka wygląda na jedną z wielu ładnych influencerek, to w tłumie wyróżnia ją jeden szczegół. Mowa o idealnie symetrycznej twarzy Poliny.

Nie wierzycie że twarz 22-latki jest aż tak zbliżona do ideału? A jednak. Na podstawie jej zdjęć można bardzo szybko wyliczyć Złoty wskaźnik piękna Phiopracowany przez lubionego chirurga plastycznego amerykańskich gwiazd, dr Juliana De Silva. Pojęcie to wodzi się z europejskiego renesansu, a jego właściwości przez lata były wykorzystywane przez artystów w malarstwie i architekturze.

Zobacz także: Ta influencerka jest tak ładna, że ludzie… tatuują sobie jej twarz

By to obliczyć „Złoty wskaźnik piękna Phi należy zmierzyć długość i szerokość twarzy, by później wartości te przez siebie podzielić. W tym przypadku ideał wynosi 1,6. Następnie należy zmierzyć najbardziej wyśrodkowany odcinek od punktu linii włosów na czole do punktu między oczami, kolejny od miejsca między oczami do podstawy nosa oraz od podstawy nosa do dolnej części podbródka. Osoba, u której te wartości są równe, uznawana jest za piękną.

Patrząc na zdjęcia Poliny, rzeczywiście aż trudno nie twierdzić, że jej twarz jest wyjątkowo symetryczna i piękna. W naszej galerii znajdziecie więcej zdjęć ślicznej influencerki.

Zdjęcie: Instagram

1 z 5

Polina Malinovskaya, dziewczyna z idealną twarzą

Polina Malinovskaya, dziewczyna z idealną twarzą
Instagram https://www.instagram.com/p/B9rJMt7A1KE/
2 z 5

Polina Malinovskaya, dziewczyna z idealną twarzą

Polina Malinovskaya, dziewczyna z idealną twarzą
Instagram https://www.instagram.com/p/B_FD8gYAUsC/
3 z 5

Polina Malinovskaya, dziewczyna z idealną twarzą

Polina Malinovskaya, dziewczyna z idealną twarzą
Instagram https://www.instagram.com/p/B1bG4T7gVe_/
4 z 5

Polina Malinovskaya, dziewczyna z idealną twarzą

Polina Malinovskaya, dziewczyna z idealną twarzą
Instagram https://www.instagram.com/p/B-Rco8zAPNu/
5 z 5

Polina Malinovskaya, dziewczyna z idealną twarzą

Polina Malinovskaya, dziewczyna z idealną twarzą
Instagram https://www.instagram.com/p/B9wPKvLgq5n/
Komentarze
Everleigh Rose LaBrant - najbogatsza dziewczynka na Instagramie
Instagram @everleighrose
Newsy To najbogatsza dziewczynka na Instagramie. Za jeden post zarabia nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych
Ma 7 lat i jest najbogatszym dzieckiem na Instagramie. Ta niekwestionowana gwiazda sieci za jeden sponsorowany post otrzymuje nawet... kilkadziesiąt tysięcy złotych. W czym tkwi fenomen Everleigh Rose LaBrant i czy rzeczywiście jest aż tak piękna, by w wieku zaledwie kilku lat być wpływową i zarabiającą krocie influencerką?
Urszula Jagłowska
październik 19, 2020

Media społecznościowe, a w szczególności Instagram, są świetnym miejscem na to, by nie tylko stać się idolem mas, ale też stwarzają możliwości zarobku naprawdę imponujących sum. Idealnym przykładem na to, jest 7-letnia Everleigh Rose LaBrant, która pomimo młodego wieku jest uznawana nie tylko za najpopularniejsze, ale też najlepiej zarabiające dziecko na Instagramie. W czym tkwi jej sukces? Everleigh Rose LaBrant - najbogatsza dziewczynka na Instagramie Everleigh Rose LaBrant to jedna z najbardziej przedsiębiorczych dziewczynek w Internecie. Ma zaledwie 7 lat, a już reklamuje niemal wszystko: kosmetyki, ubrania, zabawki, a nawet wielkie sieci handlowe. Pochodząca z Los Angeles młoda gwiazda social mediów  w ciągu zaledwie 4 lat zdobyła na Instagramie wierne grono fanów, które liczy już ponad 5,1 mln osób i stale się powiększa. Jak tego dokonała? Okazuje się, że za sukcesem zjawiskowej blondwłosej piękności, która urzeka internautów swoim radosnym śmiechem, beztroskim życiem oraz fenomenalnymi stylizacjami, stoi jej p omysłowa mama, która jest managerką swojej córki, ale też uznaną panią fotograf i blogerką, którą na Instagramie śledzi ponad 6,7 mln obserwatorów.         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Everleigh Rose (@everleighrose) Paź 2, 2019 o 4:10 PDT Zobacz także:  Ta influencerka jest tak ładna, że ludzie… tatuują sobie jej twarz Można więc powiedzieć, że Everleigh i jej przedsiębiorcza mama stworzyły prawdziwe imperium na którym zarabiają fortunę . Firma Bella Baby...

Przeczytaj