Od kilku dni głośno o tym, że Jacek Rozenek jest chory, jednak nie mówiło się o tym, co dokładnie dzieje się z aktorem. Teraz wyszły na jaw nowe fakty. Okazuje się, że Jacek Rozenek przeszedł udar. Se.pl donosi, że ma on sparaliżowaną prawą część ciała, co uniemożliwia mu poruszanie się.

Reklama

Jacek Rozenek miał udar - jaki jest stan aktora?

Pomimo szybkiej interwencji lekarskiej, stan zdrowia Jacka Rozenka jest poważny. Znajomy zdradził na łamach "Super Expressu", że aktor całkowicie stracił też mowę.

Jednak nie wszystko stracone. Na szczęście z Jackiem Rozenkiem już pracuje sztab logopedów i rehabilitantów, którzy pomagają mu w powrocie do zdrowia.

Reklama

Oprócz wsparcia specjalistów, aktor może liczyć także na swoich najbliższych. Ponoć Małgorzata Rozenek-Majdan regularnie odwiedza byłego męża i wspiera go w tych ciężkich chwilach. Pomaga mu także syn z pierwszego małżeństwa- Adrian.Na razie oczywiście zostały odwołanie wszystkie szkolenia, nagrania, występy aktora, co potwierdziła jego menadżerka. Jackowi Rozenkowi życzymy zatem szybkiego powrotu do zdrowia!

Reklama
Reklama
Reklama