klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Para w łóżku w bieliźnie
Styl życia

Jak sprawić, by to był najlepszy seks w waszym życiu?

Do waszej sypialni wkradła się nuda? Seks nie dostarcza wam już tylu emocji? Koniecznie wypróbujcie te sztuczki! Dzięki nim na zawsze zapomnicie co to „nudny seks”.
Urszula Jagłowska
kwiecień 24, 2017

Seks z ukochanym to nie tylko zwierzęce pożądanie, to budowanie intymności, poznawanie swoich potrzeb i partnera. To bliskość i romantyzm, dzięki którym uczycie się swoich ciał i siebie nawzajem. Niestety im dłuższy staż związku, tym częściej zapominamy o tym, czym właściwie jest romantyzm. Do naszego życia wkrada się rutyna, a seks odbieramy niekiedy jako powinność. A to błąd!

Teraz zapewne zastanawiasz się, co niby się kryje pod pojęciem „romantyzm”. Nie, nie mamy na myśli wielogodzinnego przygotowywania owoców morza, które mają wpłynąć na potencję ukochanego, ani wykwintnej szwajcarskiej czekolady pobudzającej jego zmysły, niesamowicie drogiego szampana, który kosztuje tyle, co pół twojej pensji, a nawet czekania na niego w łóżku w samej bieliźnie i seksownej pozie niczym z filmów dla dorosłych... Oczywiście wszystkie z tych elementów sprawią przyjemność twojemu ukochanemu, niemniej warto sięgnąć po nieco inne sztuczki, dzięki którym seks na nowo dostarczy wam niezapomnianych emocji.

Przeczytaj także: W tych filmach aktorzy naprawdę uprawiali seks 

W naszej galerii znajdziesz triki, dzięki którym w waszej sypialni na nowo zawita dzika namiętność.

Zdjęcia: iStock

1 z 4

Mówcie sobie sprośne rzeczy

Mówcie sobie sprośne rzeczy

Będąc w związku często zapominamy o tym, jak bardzo ważny jest flirt. Takie budowanie napięcia i utwierdzanie partnera w jego atrakcyjności sprawia, że nadal czuje się przez nas pożądany. Nie wstydźcie się więc wysyłać sobie sprośnych wiadomości, czy szeptać do ucha na co macie ochotę w sypialni. Wasz partner to doceni i może spełni fantazje, o których wcześniej nie miał pojęcia. 

2 z 4

Wyjdźcie z sypialni

Wyjdźcie z sypialni

Niecodzienna sceneria pobudzi wasze zmysły i zachęci do spontaniczności. Seks z ukochaną osobą powinien przecież sprawiać radość, a nie być monotonią, czy powinnością. Zacznijcie pieścić się w salonie, w kuchni, czy w przedpokoju przed lustrem. To ostatnie miejsce jest niezwykle atrakcyjnie ze względu na fakt, że możecie obserwować w lustrze wasze wyginające się w ekstazie ciała.

3 z 4

Nie gaście światła

Nie gaście światła

Seks przy zgaszonym świetle ma w sobie wiele romantyzmu, niedopowiedzenia, niemniej warto czasem postawić na delikatne światło nocnych lamp, czy subtelnie migoczących świec. Dzięki temu możecie wzajemnie obserwować, jak wasze ciała wiją się z pożądania, czy spoglądać sobie w oczy. Ku waszemu zdumieniu dawno zapomniany podczas igraszek kontakt wzrokowy zapewni wam całkiem niezwykłe i przyjemne doznania. 

4 z 4

Wypróbujcie nowe pozycje

Wypróbujcie nowe pozycje

Jeśli dotąd wasz seks wyglądał zawsze tak samo, może warto skusić się na nowe pozycje. Zmiany mogą dotyczyć także samej gry wstępnej. Tu świetnie sprawdzi się kuszący taniec z elementami striptizu, czy pobudzający zmysły masaż. Możecie też wziąć  wspólną kąpiel, która rozgrzeje was przed dalszymi igraszkami. 

Komentarze