klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Styl życia

Jak wyglądają pokoje dzieci polskich gwiazd?

Nowoczesny design, idealnie łączące się ze sobą kolory i przepych luksusowych dodatków. Zobaczcie, jak wyglądają pokoje dzieci polskich gwiazd.
Urszula Jagłowska
kwiecień 09, 2020

Jak wyglądają dziecięce pokoje pociech najgorętszych nazwisk polskiego show biznesu? Okazuje się, że próżno tam szukać przypadkowych, wielobarwnych elementów, zamiast tego wnętrza maluchów dominują stonowane pastele i designerskie meble rodem z wnętrzarskich magazynów.

Pokoje dzieci polskich gwiazd

Patrząc na wnętrza, w których na co dzień przebywają pociechy polskich celebrytów trudno nie oprzeć się wrażeniu, że zostały one stworzone nie tylko zgodnie z najnowszymi wnętrzarskimi trendami, ale z powodzeniem mogłyby się znaleźć na łamach modnych magazynów. Co ciekawe nie przypominają one kolorowych pomieszczeń wypełnionych rozmaitymi zabawkami, jakich moglibyśmy spodziewać się po pokojach kilkulatków. Zamiast tego przestrzeń utrzymana jest w bielach, szarościach, beżach i pastelowych odcieniach różu lub błękitu, a uzupełniają je nieoczywiste dodatki, jak np. basen z kulkami, jakim może pochwalić się córeczka Ani Lewandowskiej i Roberta Lewandowskiego - Klara.

Co ciekawe wielu polskich celebrytów samodzielnie projektowało, urządzało, a nawet remontowało pokoje swoich maluchów, stawiając przy tym na ekstrawaganckie rozwiązania. Czyje dziecko ma w pokoju namiot, a czyje luksusowe poduszki z ozdobnym haftem ze swoimi inicjałami. W czyim pokoju znajduje się gustowny domek mogący pomieścić całą rodzinę  i jaka gwiazda własnoręcznie wytapetowała pokój swojej pociechy? Odpowiedzi na te pytania i jeszcze więcej znajdziecie w naszym filmie.

Zobaczcie jak mieszkają pociechy m.in. Natalii Siwiec, Izabeli Janachowskiej, Zosi Ślotały, Ani i Grzegorza Bardowskich z „Rolnik szuka żony”, czy Edyty Pazury.

Czyj pokój najbardziej wam się podoba?

Zdjęcie: Instagram

Komentarze