Julia Wieniawa o swoim nowym partnerze: „Nie mogłam lepiej trafić. KOCHAM”
To już pewne! Julia Wieniawa pochwaliła się swoim nowym partnerem. Ale przystojniak.

Julia Wieniawa to bez wątpienia jedno z najbardziej rozchwytywanych nazwisk polskiego show-biznesu. Nic więc dziwnego, że fani młodziutkiej aktorki śledzą każdy jej krok, z napięciem wyczekując nie tylko kolejnych produkcji z jej udziałem, ale przede wszystkim doszukując się nowych następców Antka Królikowskiego czy Barona. Zaledwie kilka tygodni temu wszyscy łączyli gwiazdę „Rodzinki.pl” z innym znanym aktorem – Maciejem Musiałkowskim. Później pojawiły się doniesienia, jakoby Wieniawa spotykała się Michele Marrone, odtwórcą głównej roli męskiej w ekranizacji erotycznej sagi Blanki Lipińskiej – „365 dni”. Ostatecznie Julia zaprzeczyła obu doniesieniom.Teraz na Instagramie aktorki znowu zawrzało, a wszystko przez zdjęcie Wieniawy w towarzystwie znanego i lubianego przystojniaka, który od niedawna jest jej partnerem.
Julia Wieniawa pokazała partnera
Nie spodziewajcie się jednak wymownych spojrzeń, czy czułych gestów. Nowy partner Wieniawy wcale nie jest jej nowym ukochanym lecz… tancerzem, który partneruje aktorce w tanecznym show Polsatu „Taniec z gwiazdami”. Już wcześniej chodziły pogłoski, jakoby artystka miała tańczyć w parze ze Stefano Terrazzino. W końcu Julia oficjalnie potwierdziła te informacje.Zaledwie kilkanaście godzin temu na instagramowym koncie Julii Wieniawy pojawiło się zdjęcie z sesji stworzonej na potrzeby tanecznego show Polsatu. Widzimy na nim uśmiechniętą aktorkę ubraną w zjawiskową srebrną mini sukienkę z licznymi prześwitami i połyskującymi frędzlami w towarzystwie prawdziwej legendy „Tańca z gwiazdami” - Stefano Terrazzino.
It’s official. Przedstawiam Wam mojego partnera w „Tańcu z gwiazdami”/ Już po kilku treningach wiem, że nie mogłam lepiej trafić! Stefano Terrazzino jest turbo śmieszny, ale i (uwierzcie mi) bardzo wymagający... Przed nami ciężka praca, pot i łzy, ale i świetna zabawa, w której mam nadzieję będziecie z nami uczestniczyć i nas wspierać! - napisała Julia Wieniawa.
W dalszej części postu aktorka poprosiła fanów, żeby pomogli jej wymyślić hashtag dla jej duetu, który będzie używany przez parę przez cały czas trwania programu.
A teraz mam dla Was zadanie! Jak nazwalibyście naszą parę? Najlepszy hashtag wybierzemy wraz ze Stefano i będziemy go używać podczas trwania programu! Do dzieła!!! KOCHAM! – dodała.
Nie trzeba było długo czekać na reakcję fanów, którzy są zachwyceni partnerującym Julii tancerzem.
Świetnie!!! Masz rewelacyjnego partnera! – pisze jedna z fanek.
Będę za Was Trzymać kciuki – dodaje kolejna.
Moja ulubiona parka w TzG tej edycji – pisze inna.
Przypominamy, że już 6. marca na antenie Polsatu zobaczymy pierwsze efekty współpracy Julii i Stefano. Będziecie trzymać za nich kciuki?Zdjęcie: Instagram