klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Julia Wieniawa 'Osobowością Roku 2018'!
Styl życia

Julia Wieniawa 'Osobowością Roku 2018'! Zobaczcie kreacje gwiazd na czerwonym dywanie

Julia Wieniawa jak Angelina Jolie, Beata Tadla w seksownej koronce. Zobaczcie najlepsze kreacje gwiazd na gali "Osobowości i Sukcesy Roku” 2018.
Urszula Jagłowska
kwiecień 08, 2018

W sobotę w Łochowie odbyła się uroczysta gala „Osobowości i Sukcesy Roku”. Zorganizowana z niezwykłym rozmachem impreza przyciągnęła , jak zawsze, wielu celebrytów. Wśród tegorocznych laureatów znaleźli się między innymi Cleo w cekinowej supermini z półgolfem i długim rękawem, jak zwykle kolorowa i uśmiechnięta Magda Gessler,  rockowy Piotr Kupicha, Beata Tadla w subtelnej, choć niezwykle seksownej, koronkowej mini oraz jedna z największych gwiazd młodego pokolenia – Julia Wieniawa.

Zdjęcie: Screen Instastory 

Czarna, suknia Wieniawy, z trenem i odważnym, sięgającym biodra rozcięciem oraz asymetrycznym dekoltem na jedno ramię od Roberta Czerwika wzbudziła zachwyt wszystkich. Nie bez powodu porównywano ją więc do jednej z najseksowniejszych kobiet na świecie – Angeliny Jolie. I choć światła reflektorów skupione były na młodej aktorce, uwadze mediów nie umknęło to, że Wieniawa tym razem na gali nie pojawiła się w towarzystwie swojego ukochanego – Antka Królikowskiego – lecz u boku swojej niezwykle pięknej mamy. Patrząc na zdjęcie kobiet aż trudno uwierzyć, że to matka z córką, a nie siostry!

Przeczytaj także: Czyżby Doda mocno schudła? W tym kombinezonie jej figura wygląda fenomenalnie

Nie uwierzysz, która z gwiazd malowała się w kościele, a która w… Toi Toiu!

Kto jeszcze pojawił się na czerwonym dywanie?

Na czerwonym dywanie, oprócz zwycięzców, mogliśmy również podziwiać Dawida Kwiatkowskiego, w dobrze skrojonym szarym garniturze, Katarzynę Figurę, Katarzynę Skrzynecką czy Agnieszkę Kaczorowską w białej, koronkowej sukience, która całkowicie zaburzyła proporcje ciała celebrytki.

W naszej galerii znajdziecie zdjęcia z imprezy.

Przeczytaj także: Małgorzata Rozenek-Majdan w modnych butach za 42 zł! Wiemy, gdzie je kupić

Zdjęcia: ONS

1 z 8

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa
2 z 8

Katarzyna Figura

Katarzyna Figura
3 z 8

Beata Tadla

Beata Tadla
4 z 8

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska
5 z 8

Cleo

Cleo
6 z 8

Magda Gessler

Magda Gessler
7 z 8

Daria Ładocha

Daria Ładocha
8 z 8

Piotr Kupicha

Piotr Kupicha
Komentarze