Piotr Żyła przebywał nedawno na igrzyskach w Pjongczangu. Niestety skoczek jest ostatnio w zauważalnie gorszej formie i nie zakwalifikował się ani do konkursów indywidualnych, ani drużynowych. Pojawiły się spekulacje, że może to być wina problemów osobistych.

Reklama

Piotr Żyła zostawił żonę dla kochanki?

Piotr Żyła to bez wątpienia jeden z najbardziej utalentowanych skoczków narciarskich. Sympatię ludzi zaskarbił sobie przede wszystkim osiąganymi sukcesami, ale również szerokim uśmiechem, z którym jest mimowolnie kojarzony. Pełne ekspresji, szczere wypowiedzi sportowca stawały się w krótkim czasie bardzo popularne. Czasami tworzono z nich nawet memy.

Jedyną osobą, której jednak od pewnego czasu nie było wcale do śmiechu, była jego żona - Justyna Żyła. Jak dowiedział się serwis Plotek.pl "W rodzinnym mieście Piotrka od dłuższego czasu mówi się, że zaszły u niego pewne zmiany. Piotr kupił nowe mieszkanie w pobliskim Ustroniu i postanowił się tam przeprowadzić. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że nie zrobił tego wraz z żoną Justyną i dziećmi. Powodem przeprowadzki jest nowy związek z młodszą partnerką.".Tę informację skomentowała sama Justyna Żyła. W nocy na Instagramie dodała wymowny i bardzo poruszający wpis, który potwierdził plotki na temat kryzysu w ich małżeństwie. Wynika z niego, że Piotr Żyła zostawił ją oraz dzieci dla... kochanki.

Tak mi wszyscy odradzali... więc usunęłam wcześniejszy post. Tak, to prawda, ten Wasz wspaniały Piotr Żyła zostawił mnie, dzieci, bo nie potrafi żyć w rodzinie. Połowa winy po mojej stronie, kiedy wyrzuciłam go z domu, jak mnie uprzejmie poinformował, że ma kochankę. Nie mam zamiaru już kłamać - napisała.

Niestety zdjęcie bardzo szybko zniknęło z profilu Justyny. W sieci krąży jednak screen, na którym dokładnie widać, co napisała. Wystarczy spojrzeć również na hashtagi, aby zrozumieć, jak ogromny żal do Piotra ma jego (jeszcze) żona.

Zdjęcie: Screen z Instagram.com/justynazylaDziennikarze "Faktu" natomiast dowiedzieli się od bliskiego znajomego pary, że Żyłowie już od jakiegoś czasu nie są razem - "Kilka miesięcy temu było gorąco i w ogóle nie potrafili się dogadać. Teraz jest lepiej, ale nie na tyle, by chcieli do siebie wrócić". Bardzo szybko okazało się również, że na lotnisku na samolot z Pjongczangu na Piotra nie czekała wcale jego żona, a... inna kobieta. Podobno razem pojechali w stronę Bielska-Białej.

Zobacz także

Justyna Żyła przeprasza za emocjonalny wpis

Na wyjaśnienie dotyczące usunięcia emocjonalnego wpisu odnośnie rozstania z Piotrem Żyłą, nie trzeba było długo czekać. Niedawno Justyna dodała kolejne zdjęcie, w którym tłumaczy, dlaczego to zrobiła.

Wiem, wiem nie powinnam była usuwać poprzedniego postu (zrobiłam to na prośbę bliskich mi osób) emocje emocjami, ale dogadywaliśmy się z mężem inaczej, nie dotrzymał słowa, a we mnie coś pękło. Moje dzieci nie będą płakać przez kogoś... przez człowieka, który jest ich ojcem. Starałam się... najbliższe mi osoby wiedzą jak się staram i robię wszytko, żeby moje dzieci miały się jak najlepiej i w jak najmniejszym stopniu odczuły obecna sytuację. Dlatego proszę o uszanowanie naszej prywatności. Pozdrawiam Justyna Żyła.
Reklama

Myślicie, że ta afera wpłynie na karierę Piotra Żyły?Zdjęcie główne: East News

Reklama
Reklama
Reklama