Wejdź
Robert Lewandowski- selfie z szatni w szarej koszulce
Styl życia

Robert Lewandowski opowiedział, jakim będzie ojcem. Dlaczego piłkarz wzruszył się w trakcie wywiadu?

Zastanawiacie się, jakie wartości będzie przekazywał swojemu dziecku Robert Lewandowski? Posłuchajcie, co powiedział.

Robert Lewandowski już niebawem zostanie ojcem po raz pierwszy! Mogliśmy już oglądać m.in. jak składa łóżeczko, ale oprócz porządku w pokoiku, piłkarz układa w głowie także plan na wychowanie dziecka.

Polecamy: Robert Lewandowski składa łóżeczko dla dziecka! Wiemy, jaki to model i ile kosztował

W niedzielnym programie "Dzień Dobry TVN" mogliśmy obejrzeć rozmowę Marcina Mellera z Robertem, w której zdradził, jak chce wychowywać swoje dziecko, jakie wartości chce mu wpoić oraz... na kim będzie się przy tym wzorować.

Polecamy:  Robert Lewandowski w czołówce piłkarzy światowej ligi. Jego wartość to... Ta kwota robi ogromne wrażenie!

Największym wzorem do naśladowania, jest dla niego ojciec.

Chciałbym przekazać swojemu dziecku dotrzymywanie słowa, lojalność i rzeczy, których tata mnie nauczył. To dla mnie bardzo ważne - powiedział Lewandowski.

Zdradził również, co robi, kiedy mają okazję pobyć z Anną Lewandowską sam na sam:

Mówię do brzucha. Rozmawiam. Mówię różne rzeczy. Wiem, że już dziecko słyszy, dlatego staram się rozmawiać. Powody do radości są. Będzie eksplozja, każdy mi tak mówi - dodał.

Robert nie krył również, że jego idolem jest Justin Timberlake:

Podziwiam Justina Timberlake’a. Nie tylko jako piosenkarza, ale też jako człowieka. To jest artysta, którego bardzo podziwiam. Chciałbym potrafić śpiewać - zznaczył.

Oczywiście opowiedział także o nastrojach w reprezentacji Polski przed meczem z Czarnogórą.

Polecamy:  Wpis Ani Lewandowskiej wywołał falę hejtu. Robert Lewandowski stanął w obronie żony u zrobił to naprawdę... ostro!

Foto:  Instagram@_rl9

Komentarze
Anna Lewandowska ciąża poród koronawirus
Styl życia Anna Lewandowska miesiąc przed porodem ma poważne zmartwienie!
Znana trenerka, pomimo zaawansowanej ciąży i szalejącej epidemii koronawirusa, nie traci energii. Okazuje się jednak, że zbliżający się poród to dla Anny Lewandowskiej spory powód do nerwów...
Matylda Nowak
marzec 29, 2020

Kiedy Robert Lewandowski ogłosił, że jego żona spodziewa się dziecka , świat wyglądał inaczej. Ekscytująca informacja o drugiej ciąży Anny Lewandowskiej dotarła do nas na długo przed koronawirusem. Trwająca od końca 2019 roku epidemia zmusiła nas do zmiany stylu życia i zawieszenia planów na przyszłość . Pojawiło się mnóstwo nowych problemów i pytań – niektóre z nich szczególnie dla kobiet będących w ciąży. View this post on Instagram A post shared by (@annalewandowskahpba) on Mar 29, 2020 at 10:13am PDT Drugi poród Anny Lewandowskiej Narodziny Klary Lewandowskiej – pierwszego dziecka znanego piłkarza i popularnej trenerki – były dramatycznym wydarzeniem. Mało brakowało, a trudny poród zakończyłby się śmiercią Anny Lewandowskiej.  W rozmowie z dziennikarzem gazety "Fakt" Robert Lewandowski opowiedział, co działo się wtedy na porodówce : To wszystko trwało z trzydzieści godzin. Poród był bardzo trudny, Ania straciła bardzo dużo krwi, potem pani doktor powiedziała, że niewiele brakowało, by skończyło się to o wiele gorzej... Gdy walczyła, ja trzymałem Klarę na rękach. Byłem tak zestresowany, zesztywniały z nerwów, że nie potrafiłem podnieść ręcznika z podłogi. Wtedy nie zdawałem sobie sprawy, że zagrożenie jest tak duże, więc i dziś przede wszystkim pamiętam to szczęście, gdy zobaczyłem naszą córkę – wspomina napastnik niemieckiego klubu Bayern Monachium i polskiej reprezentacji. Po takich doświadczenia, można sobie wyobrazić, co Robert i Anna czują miesiąc przed narodzinami ich drugiego dziecka . Zwłaszcza, że w związku z epidemią COVID-19 sytuacja rodzących kobiet i ich rodzin stała się wyjątkowo trudna. Wszystko wskazuje na to, że Robert Lewandowski nie będzie mógł towarzyszyć żonie w trakcie porodu. I to nie koniec problemów......

Przeczytaj

Nasze akcje