klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Księżna Kate z księżną Charlotte
Styl życia

Stylowa mama i córka:) Księżniczka Charlotte ma buty pod kolor kreacji księżnej Kate:)

Uwielbiamy tę parę:) Zawsze stylowa Kate tradycyjnie wybrała angielskiego projektanta. Kreacja jej małej córeczki idealnie pasowała do sukienki mamy
Aneta Wikariak
wrzesień 25, 2016

Księżna Kate z mężem księciem Williamem odwiedzili Kanadę. Tym razem zabrali ze sobą również dzieci - 3-letniego George'a i 2-letnią Charlotte. Na lotnisku przywitali ich premier Kanady Justin Trudeau z żoną. Nas tradycyjnie zachwyciła Kate w pięknej niebieskiej kreacji od Jenny Packham. To ulubiona projektantka księżnej Catherine, która jak najczęściej stara się nosić kolekcje brytyjskich projektantów. Do tego Kate dobrała brylantową broszkę w ksztalcie liścia, którą dostała od królowej Elżbiety II.

Słodko wyglądała też Charlotte w bardzo prostej białej sukiece w błękitne wzory i pantofelkach idealnie pasujących do kreacji mamy. 

Zdjęcia: EastNews

1 z 5

Księżna Kate z księżniczką Charlotte

Księżna Kate z księżniczką Charlotte

Księżniczka Charlotte nie schodziła z rąk mamy.

2 z 5

Stylowa rodzina

Stylowa rodzina

Mały George w niebieskim swetrze również „pasował" do kreacji mamy. Mimo że książę miał na sobie dość ciepły sweterek, nosił krótkie spodenki.W Wielkiej Brytanii mali chlopcy z arystokracji nie pokazują się w dlugich spodniach - zakazuje tego tradycja i królewskie obyczaje.

3 z 5

Ależ Charlotte jest słodka:)

Ależ Charlotte jest słodka:)

Księżniczka Charlotte wydawały się zadowolona z atrakcji. Dzieci będą towarzyszyć książęcej parze przez całą wizytę. Kate i William mają tylko jeden wolny wieczór, gdy dzieci przejmie niania.

4 z 5

Dzieci najważniejsze

Dzieci najważniejsze

Księżna Kate jest najbardziej stylową księżną, ale przede wszystkim czułą mamą.

5 z 5

Ależ oni się kochają!

Ależ oni się kochają!

Książęca para to idealne małżeństwo. Nikt nigdy nie słyszał o problemach w ich związku. A pamiętamy, że o małżenstwie księcia Karola i księżnej Diany mówiło się nienajlepiej już od dnia ślubu...

Komentarze