klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
dziewczyna z książką
ONS
Styl życia

Te książki wprawią cię w zmysłowy nastrój - idealne na Walentynki!

Choć na zewnątrz mróz, w tym miesiącu atmosfera będzie naprawdę gorąca :)
Agata Kufel
luty 09, 2018

Luty jest wprawdzie krótkim, ale bardzo emocjonującym miesiącem - wszystko za sprawą Walentynek, czyli święta wszystkich zakochanych. To świetny czas na chwile romantycznej zadumy - również nad odpowiednią lekturą.

Nagroda Redaktor Naczelnej Wizaż.pl dla firm kosmetycznych, które wspierają kobiety - oto laureaci!

Jakie książki przeczytać w lutym?

Nawet największe realistki w głębi duszy lubią historie o prawdziwej miłości - im więcej przeciwności musi pokonać głębokie uczucie, tym lepiej. Wówczas do ostatniej strony nie można przewidzieć, jak to się właściwie skończy... Powieść "Światło o poranku" Krystyny Mirek gwarantuje chwile wzruszenia, niepewności i... refleksji. I to na więcej, niż jeden wieczór.

Wolisz coś odważniejszego? "Bez pożegnania" Mii Sheridan i "Zmysłowa dziewczyna z miasta" Meredith White to coś dla ciebie - wciągające historie z wyraźną nutką erotyzmu, które sprawią, że długie zimowe popołudnia staną się pełne emocji. A to tylko niektóre z propozycji!

Zajrzyj do nasze galerii i sprawdź, na które nowości wydawnicze warto zwrócić uwagę w lutym!

Zobacz też: Walentynki w Biedronce - tak pięknej bielizny w dyskoncie jeszcze nie było...

1 z 6

Patrycja Załug, "Najpierw zadbaj o siebie"

Patrycja Załug,

Dzięki 4-tygodniowemu treningowi, który przygotowała autorka, nauczysz się zdrowej miłości do siebie, przestaniesz się poświęcać i zaczniesz żyć naprawdę. Dowiesz się, jak nareszcie zdjąć swoje priorytety, potrzeby i marzenia z półki z napisem „potem” i zacząć świadomie o nie dbać.

2 z 6

Mia Sheridan, "Bez pożegnania"

Mia Sheridan,

Annalia Del Valle kochała Prestona Sawyera praktycznie od zawsze. Córka ubogiej imigrantki najmującej się do pracy na farmie, wychowała się w Dolinie Kalifornijskiej jako wyrzutek, mając za dom maleńki budynek gospodarczy, dawną szopę.

Preston wzdychał do Annalii, odkąd był nastolatkiem. Ale przed uczynieniem pierwszego kroku powstrzymywało go poczucie honoru. Aż do pewnego skwarnego, letniego wieczoru, kiedy nie jest się w stanie dłużej powstrzymywać. Tego wieczoru łączą się ich światy – i ciała. Inicjuje to ciąg wydarzeń, który już na zawsze zmieni ich życie.

3 z 6

Anna Sakowicz, "Na dnie duszy"

Anna Sakowicz,

Rozalia, Donata i Inga.

Trzy pokolenia kobiet żyjących w różnych czasach. Mają swoje rodziny, domy, codzienność. Każda z nich ma też swoje emocje, pragnienia, radości… Kiedy ich marzenia zderzają się z rzeczywistością, myślą, że tak musi być, że takie jest życie, że jest to, co jest.

Jednak z biegiem lat zauważają, że jest o wiele więcej.

4 z 6

Krystyna Mirek, "Światło o poranku"

Krystyna Mirek,

W willi pod kasztanem pachnie drożdżowym ciastem, mrugają woskowe świece. Kalina wstaje o poranku, by ugościć wszystkich, których kocha. Ma pełne ręce roboty, bo życie nie rozpieszcza jej bliskich. Magda musi wrócić do pracy, gdzie będzie spotykać swojego dawnego ukochanego z jego nową narzeczoną, a jej szefową. Antek poszuka nowego zajęcia. Bianka wróci do Warszawy, do swojego dawnego życia. Michał i Bartek znajdą się nagle po przeciwnych stronach barykady, a Dorota postanowi wreszcie zawalczyć o siebie w małżeństwie.

Czy im się uda? Czy znajdą swoje miejsce w tej przedziwnej kombinacji uczuć i emocji? A może szczęście znajduje się gdzie indziej?

5 z 6

Meredith White, Chelle Bliss, "Zmysłowa dziewczyna z miasta"

Meredith White, Chelle Bliss,

Madison Atwood chce odetchnąć po rozwodzie z hollywoodzką gwiazdą. Paparazzi depczą jej po piętach, a życie prywatne zdobi okładki wszystkich tabloidów, ucieka więc do eleganckiego ośrodka wypoczynkowego w Północnej Kalifornii. Avalon Springs to ustronne miejsce w górach, a ona postanawia na nowo odnaleźć tam siebie.

Luke Dawson żyje skromnie, woli swoje odosobnienie niż kontakty z ludźmi. Gdy spotyka piekną kobietę, która kąpie się w gorących źródłach na jego ziemi, zaczyna ją obserwować. Czuje się zaintrygowany, choć to przecież dziewczyna z wielkiego miasta – urocze stworzenie tylko zakłóca spokój, którego od wielu lat szukał.

6 z 6

Kasia Bulicz-Kasprzak, "Sprzeczne sygnały"

Kasia Bulicz-Kasprzak,

Spokojne miasteczko, szanowana trzypokoleniowa rodzina. Wszystko wygląda jak z obrazka – do czasu aż Ludmiła znajduje ciało Andrzeja Musiała. Wie, że będzie miała kłopoty, dlatego prosi o pomoc osobę, której nie znosi najbardziej na świecie, bliźniaczkę Izę. Próbując uniknąć problemów, siostry wpadają w coraz gorsze tarapaty. Jedyną dobrą stroną całego zamieszania jest to, że wreszcie zaczynają ze sobą normalnie rozmawiać.

Historia, w której nic nie jest takie, jak się wydaje

Komentarze