klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Styl życia

Wieniawa skomentowała rozstanie z Baronem. 'Dajcie żyć'

Julia Wieniawa oficjalnie potwierdziła, że nie jest już w związku z Baronem. Młoda gwiazda zdementowała także plotki o nowym chłopaku.
Ewelina Błeszyńska
sierpień 20, 2019

Związek Julii Wieniawy i Barona zakończył się dość niespodziewanie. Para spotykała się przez około 7 miesięcy i wydawała się być bardzo szczęśliwa, ale w miniony weekend pojawiły się pierwsze plotki o potencjalnym rozstaniu młodej gwiazdy z muzykiem. Plotki nasiliły się po zdjęciu Wieniawy w objęciach aktora Michała Trzeciakowskiego, które znalazło się na Instagramie Nikodema Rozbickiego. Zdjęcie szybko zniknęło z jego Insta Story, ale i tak zaczęło krążyć po sieci, a Wieniawa w wielu artykułach była łączona z młodym aktorem.

Okazuje się, że aktorka wcale się z nim nie spotyka, ale z kolei informacje o rozstaniu z Aleksandrem Milwiwem-Baronem są potwierdzone. 

Nagroda Redaktor Naczelnej Wizaż.pl dla firm kosmetycznych, które wspierają kobiety - oto laureaci!

Julia Wieniawa komentuje rozstanie z Baronem

Julia Wieniawa początkowo unikała komentarza w całej sprawie, ale ostatecznie potwierdziła informacje o rozstaniu z Baronem w rozmowie z portalem Vogule Poland.

Tak. Rozstaliliśmy się. Ale to zdjęcie nie ma z tym nic wspólnego, bo to mój kumpel, który po prostu był z nami na imprezie. Dajcie żyć... - wyjaśnia gwiazda.

s

Powód rozstania Barona i Wieniawy

Na początku związku Julia Wieniawa i Baron często pokazywali się razem na Instagramie, a także wybrali się na kilka imprez branżowych. W ostatnim czasie jednak coraz rzadziej pokazywali się wspólnie. Osoba z otoczenia pary twierdzi, że powodem rozstania był natłok obowiązków zawodowych u obojga. Z podobnego powodu miał się rozpaść także związek Julki i Antka Królikowskiego. 

Ostatnio nie mieli dla siebie czasu. Julia wystartowała teraz z dużym projektem filmowym, na którym chce się skupić, on ma "The Voice". Mimo ogromnej fascynacji na początku, to się po prostu naturalnie rozeszło po kościach - mówi informator portalu Pudelek.pl.

Jesteście zaskoczone informacjami o rozstaniu pary?

Zobacz także: To ulubiona torebka polskich gwiazd. Noszą ją już Lewandowska i Wieniawa

Julia Wieniawa Baron
Styl życia Julia Wieniawa rozstała się z Baronem?
Filmik nagrany przez byłego ukochanego wzbudził podejrzenia, że Wieniawa nie jest już z Olkiem Milwiwem-Baronem. Plotki potwierdza informator portalu plotkarskiego...
Matylda Nowak
sierpień 19, 2019

Filmiki nagrane w trakcie zabawy w gronie znajomych wzbudziły podejrzenia co do związku Barona i Julii Wieniawy. Według wielu Julka imprezująca w towarzystwie byłego chłopaka to wystarczający dowód na to, że miłość aktorki i gitarzysty zespołu Afromental to już przeszłość. Oliwy do ognia dodał komentarz opublikowany przez jeden z portali plotkarskich. Rzekomy powód rozstania Julii z Olkiem jest bardzo podobny do powodu rozpadu związku Wieniawy z jej poprzednim ukochanym - Antkiem Królikowskim... Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa) Kwi 29, 2019 o 10:50 PDT Julia Wieniawa i Baron nie są już parą? Ich związek zaczął się od podejrzeń i plotek, i możliwe, że tak też się skończy... Media są przekonane, że związek Julii Wieniawy i Aleksandra Milwiwa-Barona to już przeszłość. Skąd ta pewność? Przede wszystkim Julka została przyłapana na szaleństwach z   Nikodemem Rozbickim . Aktor i muzyk pokazał na Stories rozbawioną, tańczącą Julię. I fakt, że gwiazda bawiła się nie tylko w towarzystwie Rozbickiego, ale też kilku innych osób (między innymi Jessiki Mercedes i Maćka Musiałowskiego) nie ma wielkiego znaczenia, bo pojawił się informator potwierdzający rozstanie aktorki i gitarzysty zespołu Afromental. Fot.: Instagram Jeden z portali plotkarskich opublikował komentarz tajemniczego "źródła" , które wyjaśniło, że powodem rozstania Barona i Julii jest duża ilość pracy: Ostatnio nie mieli dla siebie czasu - twierdzi nasze źródło. Julia wystartowała teraz z dużym projektem filmowym, na którym chce się skupić, on ma "The Voice". Mimo ogromnej fascynacji na początku, to się po prostu naturalnie rozeszło po kościach - czytamy na portalu "Pudelek.pl". Faktycznie, w ciągu siedmiu miesięcy, kiedy byli parą,...

Przeczytaj
Internauci kpią ze związku Wieniawy i Barona
Styl życia Internauci kpią ze związku Wieniawy i Barona: "Mógłby być Twoim ojcem"
Użytkownicy Instagrama nie pozostawiają suchej nitki na związku Julii Wieniawy i Barona. Tak ostrych słów para pewnie się nie spodziewała.

Od kiedy Julia Wieniawa rozstała się z Antkiem Królikowskim , światła reflektorów nie opuszczały jej na krok, doszukując się winy rozpadu związku w rzekomym romansie aktorki z Nikodemem Rozbickim . Następnie plotkowano o niezwykłej zażyłości pomiędzy młodziutką gwiazdą, a jednym z jurorów „The Voice of Poland” Baronem. Choć para na początku zaprzeczała tym doniesieniom, czujnym internautom nie umknął fakt, że Wieniawa i Baron razem wypoczywają na Wyspach Zielonego Przylądka . Nie trzeba było długo czekać, by media zalały wspólne romantyczne zdjęcia pary, a główni zainteresowani w końcu potwierdzili, że są razem. Przeczytaj także:  Wiemy, gdzie Julia Wieniawa kupiła supermodny płaszcz z randki z Baronem. Wcale nie był drogi! Internauci hejtują związek Wieniawy i Barona Słynąca z zamiłowania do dzielenia się swoim życiem w mediach społecznościowych Wieniawa, kilka dni temu oficjalnie przyznała się do związku z  Baronem publikując po raz pierwszy ich wspólne zdjęcie z bardzo wymownym podpisem. Julia Wieniawa i Aleksander Milwiw-Baron przyłapani na śnieżnych szaleństwach w Alpach! Jak donosi osoba z ich bliskiego otoczenia bawią się doskonale – napisała aktorka. Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa) Mar 26, 2019 o 11:06 PDT W tym samym czasie to samo zdjęcie z identycznym podpisem pojawiło się na instagramowym profilu Barona . Wtedy już nikt nie miał  wątpliwości, że w ten sposób para potwierdziła krążące od tygodni informacje o swoim związku.   Przeczytaj także:  To ulubiona torebka polskich gwiazd. Noszą ją już Lewandowska i Wieniawa Nie trzeba było długo czekać na reakcję internautów, którzy są oburzeni dużą różnicą wieku pomiędzy zakochanymi. Serio?! Z tym starym dziadem...

Przeczytaj
Wieniawa o  życiu po rozstaniu z Baronem
Styl życia Julia Wieniawa szczerze wyznała: "żyję w złotej klatce"
Julia Wieniawa to najlepiej zarabiająca polska gwiazda młodego pokolenia, jak się jednak okazuje życie na świeczniku wcale nie jest takie idealne. Co powiedziała o niedawnym rozstaniu i planach na przyszłość?

Julia Wieniawa nie daje mediom o sobie zapomnieć. Po głośnym rozstaniu z Antkiem Królikowskim , z którym spotykała się przez dwa lata, aktorka postanowiła związać się z kolejnym partnerem z polskiego show biznesu. Choć na początku zarówno ona, jak i Aleksander Milwiw Baron długo ukrywali swoją zażyłość, w końcu postanowili oficjalnie ogłosić, że są parą. Niestety kolejny medialny związek młodziutkiej aktorki ponownie zakończył się fiaskiem i zakochani  po zaledwie siedmiu miesiącach potwierdzili rozstanie . Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa) Kwi 29, 2019 o 10:50 PDT Wieniawa o  życiu po rozstaniu z Baronem Związek Julii Wieniawy i Barona zakończył się dość niespodziewanie. Para spotykała się przez około 7 miesięcy i wydawała się być bardzo szczęśliwa. Zakochani często pozowali ze sobą podczas oficjalnych wyjść, a ich media społecznościowe wypełnione były czułymi zdjęciami . Jednak niespełna dwa tygodnie temu pojawiły się pierwsze plotki o potencjalnym rozstaniu pary, które zostały oficjalnie potwierdzone przez głównych zainteresowanych kilka dni temu. Teraz Julia Wieniawa postanowiła szczerze opowiedzieć magazynowi Party o swoich planach po głośnym zakończeniu związku z Baronem oraz trudach życia na szczycie medialnego świecznika. Zaszły zmiany, ale nie chcę się wypowiadać na ten temat. To moja prywatność. Chcę ją zachować dla siebie i Alka – komentuje w najnowszym wydaniu magazynu Party wokalistka. Wieniawa w najnowszym numerze magazynu Party daje również do zrozumienia, że bycie w centrum uwagi, choć z pozoru może wydawać się idealne, wcale takie nie jest. Pomimo iż celebrytka podpisuje coraz więcej kontraktów reklamowych, a niedługo zobaczymy ją w jednej z trzech głównych...

Przeczytaj
Styl życia Znamy powód rozstania Wieniawy i Królikowskiego. To naprawdę smutne...
Wcale nie chodziło o zdrady... Powód rozstania Julii i Antka jest bardziej zwyczajny, ale zarazem bardzo smutny...
Ewelina Błeszyńska
grudzień 29, 2018

O rozstaniu Julii Wieniawy i Antka Królikowskiego plotkowano już o dawna - para właściwie przestała pokazywać się publicznie, coraz rzadziej publikowali także wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych. Ostatecznie plotki potwierdził sam aktor, który na swoim Instagramie z okazji urodzin Julii opublikował wzruszający filmik z wymownym podpisem "to były wspaniałe dwa lata". Para wydawała się w sobie bardzo zakochana, dlatego rozstanie Wieniawy i Królikowskiego dla wielu osób mogło być dużym zaskoczeniem. Co skłoniło Julię i Antka do podjęcia takiej decyzji? Rozstanie Julii Wieniawy i Antoniego Królikowskiego  O szczegółach rozstania informował ostatnio magazyn "Party". Okazuje się, że powód był bardzo banalny, ale też... bardzo prawdziwy. Para ostatnio była tak pochłonięta pracą, że nie miała już czasu dla siebie i dalszej pracy nad związkiem.  – Julka ostatnio pracowała nawet po 14 godzin na dobę. Antoni podobnie. Ciągle się mijali i zwyczajnie zabrakło im czasu dla siebie. A przecież o każdy związek trzeba dbać. Coraz częściej dochodziło między nimi do drobnych i większych spięć. Trochę szkoda, bo byli fajną par ą – mówi znajoma pary w rozmowie z "Party". Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa) Mar 28, 2017 o 10:22 PDT Według informatora pary Julia i Antek rozstali się w przyjaznej atmosferze i prawdopodobnie nie będą próbować ponownie ratować swojego związku. To nie jedyne głośne rozstanie gwiazd w polskim show-biznesie - przypomnijmy, że w 2018 roku zakończyło się małżeństwo Piotra i Justyny Żyły , razem nie są już Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk, a także Beata Tadla i Jarosław Kret.  Będziecie tęsknić za wspólnymi zdjęciami Antka i Julii? Musimy przyznać, że bardzo...

Przeczytaj
  • Polecane
  • Najnowsze
  • Wybrane dla Ciebie