klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Ta dziewczyna uważa, że jest zbyt ładna, żeby... ktoś ją pokochał
Styl życia

Za piękna na miłość? Ta dziewczyna uważa, że wyjątkowa uroda nie pozwala jej znaleźć chłopaka

Swoją urodę traktuje jak przekleństwo. Ta 26-latka sądzi, że jej wyjątkowa atrakcyjność przeszkadza jej… w kontaktach z mężczyznami. Dlaczego?

Czy można być zbyt pięknym? Ta Brytyjka twierdzi, że tak. Cherelle Neille ma 26 lat i mieszka w Manchesterze. Jest samotną matką, pracuje jako ekspedientka, jednak kiedyś marzyła o karierze aktorki. Jednak uroda, zamiast pomóc jej w rozwinięciu kariery, jedynie przeszkadza w znalezieniu prawdziwej miłości. Według Cherelle, wszyscy mężczyźni, których spotyka na swojej drodze, traktują ją przedmiotowo, np. nazywając ją „cukiereczkiem”. Chętnie robią sobie z nią selfie, którymi chwalą się później znajomym, ale żaden nie traktuje jej poważnie.

Przeczytaj także: Siostry Godlewskie wyśmiewają się z sylwetki Ewy Farnej. Już usunęły wpis...

Dziewczyna również podkreśla, że osoby, tak atrakcyjne jak ona mają w życiu o wiele trudniej, niż te niczym niewyróżniające się z tłumu.

Czuję, że zwykłe dziewczyny mają łatwiej, bo ludzie chcą poznać ich osobowość, ponieważ ich wygląd jest jedynie przeciętny. Dodatkowo, każdy zakłada, że jestem nieuprzejma i wyniosła, tylko dlatego, że dobrze wyglądam.

Niezwykła uroda wpływa jednak nie tylko na życie miłosne dziewczyny. Mieszkanka Manchesteru podkreśla, że jej atrakcyjność jest odbierana negatywnie także przez kobiety. To właśnie przez wyjątkową urodę Neille miałaby nie posiadać ani jednej przyjaciółki.

Kiedyś byłam w klubie z przyjaciółką i kiedy poszłyśmy do łazienki, mnóstwo zupełnie obcych dziewczyn komplementowało moje włosy i styl. Wtedy moja przyjaciółka nagle wyszła i do tej pory się do mnie nie odezwała.

Cherelle Neille ma prawie 100 tys. obserwatorów na Instagramie, jednak wśród wielu przychylnych komentarzy, również tam spotyka się z niezliczonymi złośliwościami. Zdarzają się nawet wyjątkowo brutalne komentarze, np. „Myślisz, że jesteś taka ładna, ale nie jesteś. Idź się zabić”.

Myślicie, że Cherelle rzeczywiście jest zbyt ładna, by znaleźć miłość i przyjaźń? A może na siłę szuka uzasadnienia swoich porażek życiowych?

Przeczytaj także: Oto 13-letnia (!) królowa social media... bez tipsów i makijażu nie rusza się z domu

Zdjęcie: Instagram

1 z 5

Cherelle Neille

Cherelle Neille
Instagram https://www.instagram.com/p/BUp_eXZD_f6/?taken-by=chebella___
2 z 5

Cherelle Neille

Cherelle Neille
Instagram https://www.instagram.com/p/BaPMUFHjQTM/?taken-by=chebella___
3 z 5

Cherelle Neille

Cherelle Neille
Instagram https://www.instagram.com/p/BSYTCE6DnlZ/?taken-by=chebella___
4 z 5

Cherelle Neille

Cherelle Neille
Instagram https://www.instagram.com/p/BTmYXAoD2si/?taken-by=chebella___
5 z 5

Cherelle Neille

Cherelle Neille
Instagram https://www.instagram.com/p/BYUItWUj0wf/?taken-by=chebella___
Komentarze