Reklama

Bez wątpienia wybory Horodyńskiej nie są opcją dla każdego… Jej ostatni look wywołał lawinę komentarzy! Bierzemy pod lupę fason obuwia, jaki zdecydowała się założyć celebrytka podczas ostatniej, branżowej imprezy.

Reklama

Joanna Horodyńska na pokazie Macieja Zienia

W poniedziałek, 7 kwietnia Maciej Zień zaprezentował światu swoją najnowszą kolekcję. Na pokaz „Holiday Dream” ściągnęła cała plejada znanych osób, od aktorek po influencerki. Wiele dyskusji wzbudziła Aneta Kręglicka, która w wieku 60 lat zaprezentowała się na wybiegu w wyśmienitej formie, ale my nie mogłyśmy przejść obojętnie obok stylizacji Joanny Horodyńskiej.

Modelka pokazała się na ściance w kusej, bardzo zwiewnej sukience w kolorze pudrowego różu i mlecznych rajstopach, które nachodziły na buty. Takie awangardowe rozwiązanie Horodyńska prezentowała już na prezentacji ramówki Polsatu. Wtedy swoje buto-rajstopy połączyła z szarą minisukienką i pierzastym kapeluszem. Tym razem zdecydowała się na łagodniejszy, ale równie piorunujący efekt – transparentne buty zakończone w szpic i zakryte rajstopami były niemal niewidoczne i razem z kreacją w stylu Rococo zrobiły wręcz baśniowy efekt. Skusiłybyście się na taką stylizację?

Na zdj.: Joanna Horodyńska, Fot. Paweł Wrzecion/AKPA
fot. AKPA

Joanna Horodyńska i jej nietypowe buty

Joanna Horodyńska swoją miłość do mody często przejawia w kontrowersyjnych stylizacjach. Zdarzało się jej już prezentować w butach, które zasługiwały na miano „ugly shoes”… Dyskusje wzbudziły m.in. czarne masywne czółenka, w których Horodyńska zaprezentowała się na ubiegłorocznym pokazie duetu Paprocki&Brzozowski. Ich fason przywoływał na myśl buty Daisy z bajki o przygodach Kaczora Donalda. Miały przytłaczający, optycznie powiększający stopy kształt, a do tego przytłaczały całą stylizację.

Na zdj.: Joanna Horodyńska, Fot. Baranowski/AKPA
fot. AKPA

Gwiazdy na pokazie Macieja Zienia

Wśród plejady gwiazd, jaka stawiła się na poniedziałkowym pokazie Macieja Zienia były m.in. Małgorzata Socha, Hanna Lis, Justyna Steczkowska, Agnieszka Dygant, Natasza Urbańska, Ada Fijał, Maffashion, Blanka, Agata Kulesza… Lista zaproszonych gości robiła wrażenie.

Reklama

Poza wspomniana Anetą Kręglicką i Joanną Horodyńską naszą uwagę przykuła także Izabela Kuna i nie chodzi nam o jej krótką sukienkę z frędzlami w stylu lat 20, ale o figurę, jaką zaprezentowała fotoreporterom. Aktorka w ostatnim czasie jeszcze bardziej zeszczuplała? O jej figurze mówiono już w ubiegłym roku, przy okazji premiery fimu „Teściowe 2”. Jak widać, ciężka praca nad sylwetką popłaca!

Reklama
Reklama
Reklama

Nasze akcje

Polecane