Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-17, 16:59   #2671
esterie
Zakorzenienie
 
Avatar esterie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 5 524
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Proszę o analizę szamponu i odżywki NaturVital. Producent obiecuje zmniejszenie wypadania włosów i przyspieszenie ich wzrostu. Zastanawia mnie czy kosmetyki te nie będą podrażniać skóry głowy lub obciążać włosów.

NaturVital , Active Hair Loss Conditioner (Aktywna odżywka do włosów skłonnych do wypadania)
Skład: Aqua (Water), Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Soybean (Glycine soja) germ extract, Wheat (Triticum vulgare) germ extract, Ginseng (Panax ginseng) extract, Althaea officinalis root extract, Panthenol, Cyclomethicone, Calcium Pantothenate (Vit. B3), Inositol (Vit. B7), Biotin (Vit. H), Retinol (Vit. A), Tocopheryl Acetate (Vit. E), Glyceryl Linoleate, Glyceryl Linolenate, Glyceryl Arachidonate (Vit. F), Parfum (Fragrance), Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, CI 77891.

NaturVital, Hair Loss Shampoo (Szampon do włosów przetłuszczających się i skłonnych do wypadania)
Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glycine Soya (Soybean) Germ Extract, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Extract, Panax Ginseng Root Extract, Arctium Majus Root Extract, Phantenol, Calcium Pantothenate (Vit.B3), Inositol (Vit.B7), Biotin (Vit.H), PABA (Vit.H'), Retinol (Vit.A), Tocopheryl Acetate (Vit.E), Glyceryl Linoleate, Glyceryl Linolenate, Glylecyl Arachidonate (Vit.F), Dipotassium Glycyrrhizate, Polyquaternium - 10, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Alkohol Denat, Zinc PCA, Allantoin, Cocamide DEA, Peg-55 Propylene Glycol Oleate, Glycol Disterate, Undecylenamidopropyltrimo nium Methosulfate, Peg- 20 Castor Oil, Sodium Chloride, Parfum, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Disodium EDTA.
__________________
Kosmetyki
Ciuchy
Książki
Wish
esterie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-17, 17:15   #2672
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 491
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Kallos, Tojas, Szampon jajeczny do włosów suchych i normalnych

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Glycol Distearate, Laureth-10, Polyquaternium-7, Propylene Glycol, Yeast Extract, Lecithin, Benzyl Alcohol and Methylchloroisothiazolino ne and Methylisothiazolinone, Parfum, Cl 19140, Citric Acid.
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 10:52   #2673
carmen999
Raczkowanie
 
Avatar carmen999
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: kielce/kraków
Wiadomości: 43
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Bardzo proszę o analizę składu lotionu Revitalizador Placenta Silueta Plus. Loción Capilar Vitaminada firmy Schwarzkopf

alkohol, aqua, fragrance, salicylic acid, ethoxydiglycol, propilene glycol, butylene glycol, matricaria extact, sage extract, yarrow extract, balm mint extract, rosemary extract, restharrow extract, colsfootextract, wild thyme extract, horsetail extract, fructose, althea extract, peg-40 hydrogenated castor, cetrimonium bromide, placenta, camphor, ci 15985, niacinamide, panthenol

Z góry dziękuję za pomoc.
carmen999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 18:54   #2674
Onnoval
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 9
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Witam,

Bardzo proszę o analizę szamponu: Palmolive, Naturals Oczyszczanie i lekkość, Szampon do włosów przetłuszczających się [biała pokrzywa].


Skład:
Aqua, Sodium C12-13 Pareth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Sodium Benzoate, Parfum, Glycol Disterate, Sodium Salicylate, Citric Acid, Styrene/Acrylates Copolymer, Tetrasodium EDTA, Polyquatemium-7, Citrus Aurantium Dulcis Oil, Laureth-4, Methylisothiazolinone, Citrus Aurantifolia Oil, Cedrus Atlantica Oil, Mel, Prunus Persica Juice, Chamomilla Recutita Extract, Mentha Aquatica Leaf Extract, Mentha Aquatica Leaf Extract, Hydrolyzed Silk, Aloe Barbadensis, Lamium Album Extract, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene, Carboxaldedehyde, Limonene, Linalool.

Recenzja na KWC >>> KLIK

Pozdrawiam i z góry dziękuję.
Onnoval jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 19:50   #2675
H567
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 157
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Intensive HAIR MASK Moisturing - L'Action Cosmétique

Aqua (Water), Cetaryl Alcohol, Cetyl Alcohol, Olus (Vegetable Oil), Behentrimonium Chloride, Propylene Gycol, Elaeis Guineensis (Palm) Oil, Hydrolyzed Wheat Protein, Ceteareth-20, Phenoxyethanol, Dicaprylyl Ether, Pantheol, Lauryl Alcohol, Butylene Gycol, Hydrogenated Vegetable Oil, Methylparaben, BHT, Helianthus annuss seed extract, Citric Acid, Candelilla Cera Wax, Butylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben, Propylparaben, Chitosan.

prosze bardzo o analize tej maski do wlosow. czy warto ja kupywac?
H567 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 13:11   #2676
teken020
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 180
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

prosze o analizę Kerastase ole relax - kąpiel

Skład: Aqua/Water, Sodium Laureth Sulfate, Coco-Betaine, Laureth-5 Carboxylic Acid, Cocamide Mipa, Trimethylsilyamodimethico Ne, Sodium Chloride, Polyquaternium-10, Ppg-5-Ceteth 20, Salicylic Acid, Benzophenone-4, Peg-55 Propylene Glycol Oleate, Propylene Glycol, Benzoic Acid, Methylparaben, Sodium Hydroxide, Benzyl Salicylate, Butylparaben, Ethylparaben, Linalool, Citronellol, Geraniol, Isobutylparaben, Shorea Robusta/Shorea Robusta Seed Butter, Ci 19140/Yellow 5, Ci 14700/Red 4, Parfum/Fragrance
teken020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 17:52   #2677
JulitaJ
Raczkowanie
 
Avatar JulitaJ
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 103
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Witam. Proszę o analizę składu

Eco Cosmetics, Odżywka do włosów z jojobą i zieloną herbatą

Skład INCI:
Aqua, Camelia Sinensis Extract *, Glyceryl Citrate/Lactate/Linoleate/Oleate, Cetearyl Alcohol, Coco Glucoside, Simmondsia Chinensis Oil*, Hydrolyzed Wheat Gluten and Hydrolized Wheat Protein, Alcohol, Tocopherol, Parfum, Limonene, Linalool, Citronellol, Citric Acid.
* organically grown

Producent obiecuje, że ułatwia rozczesywanie i nadaje włosom jedwabisty połysk. Pozostawia włosy miękkie i sprężyste. Proteiny z pszenicy i olejek jojoba wzmacniają i nawilżają każdy rodzaj włosów, nie obciążając ich. itp.

Pozdrawiam
P.S. uff, koty za płoty
__________________
Obym był zdrowa i silna, czego i Wam Wizażanki życzę
JulitaJ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-28, 17:28   #2678
smieszka250
Zakorzenienie
 
Avatar smieszka250
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 711
GG do smieszka250
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Mogę prosić o analizę:
-Schwarzkopf, Schauma, Olejek Intensywnie Pielęgnujący, Balsam z olejkiem z orzechów makadamia (https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...-makadamia.htm) - Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Paraffinum Liquidum, Distearoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Phenoxyethanol, Ceteareth-20, Glyceryl Stearate, Sodium Methylparaben, Lactic Acid, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Parfum, Amodimethicone, Niacinamide, panthenol, Citric Acid, Trideceth-5, Glycerin, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Linalool, Trideceth-10, Limonene, CI 47005, CI 15985. (15.11.2008)
i:
-Szampon ziołowy Fitti Naturvita ze świeżych liści brzozy (https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...a-Szampony.htm)
Skład: Aqua, sodium laureth sulfate, cocamide DEA, cocamidopropyl betaine, PEG-7 glyceryl cocoate,sodium chloride, citric acid, tetrasodium EDTA, methylchloroisothiazolino ne, methylisothiazolinone, parfum, benzyl salicylate, propylene glycol, birch (betula alba) extract, C.I. 19140, C.I. 42090
__________________


P U L L
Y O U R S E L F
T O G E T H E R
smieszka250 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 18:08   #2679
kawaarabska
Zadomowienie
 
Avatar kawaarabska
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 972
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Przeszukałam wskazany wątek pod literką P i nie znalazłam tego.

Palmolive Naturals Świeżość i lekkość szampon do włosów normalnych i przetłuszczających się

Skład: Aqua, Sodium C12-13 Pareth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Sodium Benzoate, Perfum, Glycol Distearate, Sodium Salicylate, Citric Acid, Polyquatemium-7, Styrene/Acrylates Copolymer, Tetrasodium EDTA, Citrus Aurantium Dulcis Oil, Laureth-4, Methylisothiazoline, Citrus Aurantifolia Oil, Tocopherol, Linoleic Acid, PABA, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Hydroxyisohexyl 3- Cyclohexene Carboxaldehyde, Limonene, Linalool

Prawie już go skończyłam, włosy miałam dość dobre po nim, choć trochę wydawały mi się za delikatne.

Teraz zaczęłam używać.

Timotei Mięta i olejek z drzewa herbacianego - do wszystkich rodzajów włosów ( ale ze mnie gapa - właśnie odkleiłam naklejkę z reklamą kobieta na końcu świata i okazuje się że to męski ) przeciwłupieżowy

Skład:Aqua, Sodium Laureth Sulfate (A) / Sodium C12-13 Pareth Sulfate(B),Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Climbazole, Sodium Benzoate, Citric Acid,Disodium EDTA, Benzophenone-4 , Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Bht, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Propylene Glycol, Fumaric Acid, Mentha Piperita Leaf extract, Phenoxyethanol, PPG -12, Parfum, Limonene, Linalool, CI 42051, CI 60730

Czy jeżeli jest on przeznaczony dla mężczyzn, a ja go używałam to w jakiś sposób może źle wpływać na moje włosy?

Jeśli chodzi o działanie przeciwłupieżowe to ja go nie zauważyłam

Z góry dziękuję za odpowiedzi.
__________________
"Tajemnica szczęścia leży nie w posiadaniu rzeczy, ale w umiejętności rozkoszowania się nimi."

MÓJ BLOG książkowy

WYMIANKA wszystkowątek nowy
Oszczędzam i staram się nie zaglądać na wątek wspólnozakupowy
kawaarabska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 21:05   #2680
_ilo_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 106
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

witam, proszę o analizę tego składu. znajomej włosy po tym lotione bardzo sie poprawiły, ale widzę że na pierwszym miejscy alkohol i nie wiem czy inwsetowac

PROFESSIONAL BY FAMA, Structural - Lotion do włosów

Propylene glycol, alkcohol denat, cetrimonium chloride, myristyl alkohol, lauryl myristyl alkohol, parfum (fragrance), hydroxyisoexyl 3-caclohexene carboxaldehyde, linalol
_ilo_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-03, 12:24   #2681
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Proszę o analizę składu maski do włosów.
Vatika Naturals HOT OIL TREATMENT, Deep Conditioning.
z oliwką, migdałami i henną.

Niby wydaje się czynić cuda na włosach, ale na moje oko skład jest koszmarny. Tyle że ja się nie znam i może się mylę.


Aqua, Cetrimonium Chloride, Cetearyl Alcohol, Myristyl Alcohol, Olea Europea Fruit Oil, Prununs Amigdalus Dulcis, Lawsonia intermis Extract, Parfum, Magnesium Nitrate, Magnesium Chloride, Methylchloroisothiazolino ne, Methylisothiazolinone, Citric Acid, CI 16255, CI 19140, CI 14720, CI 73015, CI 28440.

Dziękuję
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-03, 12:34   #2682
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Proszę o analizę składu maski do włosów.
Vatika Naturals HOT OIL TREATMENT, Deep Conditioning.
z oliwką, migdałami i henną.

Niby wydaje się czynić cuda na włosach, ale na moje oko skład jest koszmarny. Tyle że ja się nie znam i może się mylę.


Aqua, Cetrimonium Chloride, Cetearyl Alcohol, Myristyl Alcohol, Olea Europea Fruit Oil, Prununs Amigdalus Dulcis, Lawsonia intermis Extract, Parfum, Magnesium Nitrate, Magnesium Chloride, Methylchloroisothiazolino ne, Methylisothiazolinone, Citric Acid, CI 16255, CI 19140, CI 14720, CI 73015, CI 28440.

Dziękuję
Nie będę robić jakiejś dogłębnej analizy, ale na pewno skład nie jest zły Na początku kondycjonery i nawilżacze, później oliwa z oliwek, olej ze słodkich migdałów i ekstrakt z henny. Nie wiem, co tam jest za zapachem, ale tego i tak są śladowe ilości
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-03, 13:05   #2683
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Nie będę robić jakiejś dogłębnej analizy, ale na pewno skład nie jest zły Na początku kondycjonery i nawilżacze, później oliwa z oliwek, olej ze słodkich migdałów i ekstrakt z henny. Nie wiem, co tam jest za zapachem, ale tego i tak są śladowe ilości
Dzięki za analizę. Mnie się raczej koniec składu się nie podobał. Od zapachu w dół. Barwniki i konserwanty i nie bardzo wiem co o nich myśleć. Bo góra to wiem,że dobra
Czyli nie wyłysieję.
Dzięki
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013


Edytowane przez kocurzyca
Czas edycji: 2010-02-03 o 13:08
kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-04, 09:50   #2684
lejdis1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Bardzo proszę o analizę kosmetyków z USA firmy Brocato- ciężko cokolwiek o nich znaleźć a ponoć są świetne i konkurują z najlepszymy firmami a dostępne w hurtowniach i na allegro

1.Brocato Cloud 9 Miracle Repair Shampoo-szampon odżywiający i regenerujący
Water, Sodium c14-16, Olefin Suflonate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Cocamide MEA, Hydrolyzed Vegetable Protein PG-Propyl Silanetriol, Hydrolyzed Wheat protein PG-PropylSilanetriol, Keratin, Hydrolyzed Keratin, Heliogenol Seed Extract, GlycolStearate, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Quaternium-33, PPG-3 Benzyl Ether Myristate, Dimethicone, Polyquaternium-10, Stearmide AMP, Dipropylene Glycol, Butylene Glykol, Citric Acid, Tetrasodium EDTA, Methylchloroisothiazolino ne, Methyllisothiazolinone, Methylparaben, Propylparaben, Fragrance, Cruelty Free
2. Brocato Cloud 9 Miracle Repair Treatment-odżywka do włosów zniszczonych, słabych, delikatnych-niżej opis producenta:
Opracowana przez Sama Brocato odżywka Cloud 9 Miracle Repair Treatment stanowi jeden z sześciu produktów wchodzących w skład serii Cloud 9 Miracle Repair Regimen, która powstała z myślą o włosach wymagających regeneracji i wzmocnienia. Odżywka Cloud 9 Miracle Repair Treatment odżywia, wzmacnia i odbudowuje słabe, zniszczone i delikatne włosy, sprawiając, że wyglądają miękko, świeżo i zdrowo. Odżywka jest bezpieczna dla farbowanych włosów - nie osłabia ani nie zmienia włosów po zabiegach koloryzacji.

Skład: Water, Cetearyl Alcohol, Behentrimonium Methosuflate, Dimethicone, Stearalkonium Chloride, Propylene Glycol, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Helianthus Annus Extract, Keratin, Hydrolyzed Keratin, Hydrolyzed Wheat protein PG- Propyl Silanetriol, Quaternium-33, PPG-3 Benzyl Ether Myristate, Hydrolyzed Vegetable Protein PG-Propyl Silanetriol, Panthenol, Trimethylsilyamodimethico ne, Hydroxyethylcellulose, Isolaureth-6, Octoxynol-40, Dipropylene Glycol, Butylene Glycol, Citric Acid,
Tetrasodium EDTA, Methylparaben, DMDM Hydantoin, Propylparaben, Franrance, Cruelty Free

3. Brocato Cloud 9 Blowout Miracle Repair Blow Dry Serum- Aktywowane ciepłem serum, które odżywia i wzbogaca włosy, ułatwia poślizg szczotką i wzmacnia ich wytrzymałość na rozciąganie. Dzięki cudownym właściwościom chroni włosy przed uszkodzeniami wywoływanymi stylizacją, zapobiega blaknięciu koloru i nadaje włosom blask.
Właściwości:
Odżywianie i wzmocnienie
Zapobieganie blaknięciu koloru
Ochrona koloru i blask
Aktywowane ciepłem szybkoschnące serum

Skład:Water, Propylene Glycol, Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Dimethiconol, Polyquaternium-59, Helianthus Annuus Seed Extract, Polyacrylate-14, Cinnamidopropyltrimonium Chloride, Keratin, Hydrolyzed Keratin, Hydrolyzed Vegetable Protein PG-Propyl Silanetriol, AMP- Acrylates/ Allyl Methacrylate Copolymer, Isoceteth-20, Polyacryla-mide, Laureth-7, C13-14 Isoparaffin, Aminomethyl Propanol, Bytylene Glycol, Methylisothiazolinone, Chlorphenesin, Ext. Violet 2( CI 60730), Hydroxyisohexyl 3- Cyclohexene Carboxaldehyde, Butylphentyl Methylpropional, Hydroxycitronellal, Geraniol, Linalool, Frafrance, Cruelty Free

Z tego co wiem to serum i odżywka zawiera silikony i mam pytanie czy w takim razie ten szampon zmyje je z włosów bo ponoć nie zawiera Suflate???

Z góry dziękuję serdecznie za odpowiedź)
lejdis1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-04, 18:09   #2685
Ostrowczanka
Zakorzenienie
 
Avatar Ostrowczanka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 500
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Prosiłabym pięknie o przeanalizowanie składow:

1/ Odżywki Ryż i Imbir Suhada (marka Lidl)
aqua, alcohol, glyceryl citrate/lactate/linololeate/oleate, cetearyl alcohol, oryza sativa germ oil, arachis hypogaea oil, sorbinian stearate, parfum (made from natural essential oils), sodium cetearyl sulfate, betaine, xanthan gum, arctium lappa extract, sucrose cocoate, pca ethyl cocoyl arginate, limonene, coco-glucoside, citral, hydrolized wheat gluten, glyceril, linaool, eugenol, betula alba leaf extract, geraniol, lecithin, ascorbl palmitate, tocopherol, zingiber officinale oil, hydrogenated palm glycerides citrate
2/ Szamponu z odżywką Rajskie Jabłuszko, Joanna Fruit Fantasy
Aqua, sodium laureth sulfate, cocamidopropyl betaine, cocamide MIPA, Pparfum, laureth-4, coco-glucoside, glyceryl oleate, trimethylsilymodimethione , C11-15 pareth-5, C11-15 pareth-9, glycol distearate, acrylates/c10-30 alkyl acrylate crosspolymer, polyquaternium-10, disodium edta, panthenol, sodium chloride, triethanolamine, citronellol, butylphenyl methylpropional, DMDM hydantoin, methylchloroisothiazolino ne, methylisothiazolinone, CI:47005, CI:42090.

Z góry dziękuję .
__________________
Męczymy się razem od....

Wszystko można, co nie można - byle z cicha, i z ostrożna.
Ostrowczanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-04, 19:42   #2686
VampIrzyca
Zadomowienie
 
Avatar VampIrzyca
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 770
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Bardzo proszę o analizę tego szamponu:

L'Oreal Elseve Total Repair 5 Szampon
Skład:Aqua/Water,Sodium Laureth Sulfate,Coco-Betaine, Dimethicone, Glycol Distearate, Sodium Chloride, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Sodium Benzoate,Hydroxypropyltri monium hydrolyzed Wheat Protein, Sodium Hydroxide, PPG-5-Ceteth-20, Arginine, Salicylic Acid, Polyquateranium-7, Limonene, Linalool, Benzyl Salicylate, 2-Oleamido-1,3-Octadecanediol, Carbomer, Serine, Buthylphenyl Methylpropional, Citric Acid, Glutamic Acid, Hexyl Cinnamal, Glyceryl Linoleate, Glyceryl Oleate, Glyceryl Linolenate, Parfum/Fragrance.

Będę ogromnie wdzięczna!
VampIrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-04, 20:54   #2687
grzywa17
Raczkowanie
 
Avatar grzywa17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 60
GG do grzywa17
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

http://www.luskiewnik.strefa.pl/acne/toksyny.htm

Zapraszam na ta stronę. Obnażone zostały tam chyba wszystkie składniki kosmetyków(nie tylko do włosów) określone mianem "trzymać sie z daleka".
grzywa17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-04, 21:01   #2688
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Z daleka to należy się trzymać od tej strony
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-05, 21:44   #2689
teken020
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 180
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

hej.czy ktoś uaktualnia spis analiz kosmetyków?? bo od kilku miesięcy nic nowego nie dochodzi.

druga sprawa - skąd mogę dowiedzieć się jaki skład mają kosmetyki KERASTASE seria relax. Chciałbym analizę tych kosmetyków, czy rzeczywiście działają tak jak podaje producent, czy warto je kupić.
to tyle na razie
teken020 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-05, 22:03   #2690
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Cytat:
Napisane przez teken020 Pokaż wiadomość
hej.czy ktoś uaktualnia spis analiz kosmetyków?? bo od kilku miesięcy nic nowego nie dochodzi.

druga sprawa - skąd mogę dowiedzieć się jaki skład mają kosmetyki KERASTASE seria relax. Chciałbym analizę tych kosmetyków, czy rzeczywiście działają tak jak podaje producent, czy warto je kupić.
to tyle na razie
Od kilku dni przekopuję się przez wątek, żeby wyłapać zaległe posty, bo się trochę bałagan zrobił i nie były analizowane w kolejności, tylko wybiórczo

O ile obowiązki mi pozwolą, powoli postaram się "wyprostować" wątek.
Niestety, z uwagi na sprawy prywatne, nie jestem w stanie niczego zagwarantować
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-06, 16:16   #2691
teken020
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 180
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

to trochę roboty będziesz miała :pp
Proponuję zacząć analizę od tych lepszych kosmetyków tzw. "z wyższej półki" bo większość osób z tego co widziałem prosi o analizy jakiś "shitowych" szamponów za 7zł, którymi szkoda traktować włosy
teken020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-06, 17:16   #2692
anka.d
Wtajemniczenie
 
Avatar anka.d
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 679
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

to ze cos jest tansze, nie znaczy ze gorsze. a niejednokrotnie wręcz lepsze.
anka.d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-06, 17:25   #2693
VampIrzyca
Zadomowienie
 
Avatar VampIrzyca
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 770
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Cytat:
Napisane przez VampIrzyca Pokaż wiadomość
Bardzo proszę o analizę tego szamponu:

L'Oreal Elseve Total Repair 5 Szampon
Skład:Aqua/Water,Sodium Laureth Sulfate,Coco-Betaine, Dimethicone, Glycol Distearate, Sodium Chloride, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Sodium Benzoate,Hydroxypropyltri monium hydrolyzed Wheat Protein, Sodium Hydroxide, PPG-5-Ceteth-20, Arginine, Salicylic Acid, Polyquateranium-7, Limonene, Linalool, Benzyl Salicylate, 2-Oleamido-1,3-Octadecanediol, Carbomer, Serine, Buthylphenyl Methylpropional, Citric Acid, Glutamic Acid, Hexyl Cinnamal, Glyceryl Linoleate, Glyceryl Oleate, Glyceryl Linolenate, Parfum/Fragrance.

Będę ogromnie wdzięczna!
Ponawiam prośbę! To dla mnie ważne...
VampIrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-06, 19:11   #2694
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Cytat:
Napisane przez teken020 Pokaż wiadomość
to trochę roboty będziesz miała :pp
Proponuję zacząć analizę od tych lepszych kosmetyków tzw. "z wyższej półki" bo większość osób z tego co widziałem prosi o analizy jakiś "shitowych" szamponów za 7zł, którymi szkoda traktować włosy
Większej bzdury nie czytałam
Cytat:
Napisane przez VampIrzyca Pokaż wiadomość
Ponawiam prośbę! To dla mnie ważne...
Analizy są robione wg kolejności zgłoszeń [przynajmniej przeze mnie].
Cytat:
Napisane przez anka.d Pokaż wiadomość
to ze cos jest tansze, nie znaczy ze gorsze. a niejednokrotnie wręcz lepsze.
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-06, 19:40   #2695
mg78
Zadomowienie
 
Avatar mg78
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu ;P
Wiadomości: 1 944
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Cytat:
Napisane przez teken020 Pokaż wiadomość
to trochę roboty będziesz miała :pp
Proponuję zacząć analizę od tych lepszych kosmetyków tzw. "z wyższej półki" bo większość osób z tego co widziałem prosi o analizy jakiś "shitowych" szamponów za 7zł, którymi szkoda traktować włosy
__________________

mg78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-06, 20:28   #2696
tiare
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: not here
Wiadomości: 426
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Które składniki są odpowiedzialne za usuwanie sebum w tych nietypowych składach i jak brzmi ich nazwa INCI:
ARCONA Primo Amino Shampoo
Aqua (Distilled Water), Succinic Acid, Laurel Berry Derivatives, Aqua Ianosterol, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Cocamidopropyl Hydroxysultaine, L Ceramides, Hydrolyzed Serum Protein, Yeast Extract, L Alpha Lecithin, Glucose, D Panthenol (Vitamin B5), Niacinamide, Pyridoxine, Hydrolyzed Glycosaminoglycans, Cholesterol, Biotin, Glycerine, Wheat Protein, Limnanthes Alba (Meadowfoam) Seed Oil, Silicone, L Arginine, L Cysteine, Vaccinium Macrocarpon (Cranberry) Fruit Extract

ARCONA Green Tea Cleansing Base Shampoo
Aqua (Distilled Water), Cetearyl Alcohol, Butyrospermum Parkii (Shea Butter) Extract, Panthenol (Vitamin B5), Camellia Senensis (Green Tea) Extract, Horsetail Extract, Tussilago Farfara (Coltsfoot) Extract

Edytowane przez tiare
Czas edycji: 2010-02-10 o 21:22
tiare jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 20:02   #2697
Ostrowczanka
Zakorzenienie
 
Avatar Ostrowczanka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 500
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Proszę o analizę skladu odżywki:
Maleleuca, Tea tree, odżywka na bazie olejku drzewa herbacianego.
Aqua, Cetearyl Alkohol, Disteroylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate (and) Cetearyl Alkohol, Laury Glucoside, Hexyl Decanol (and) Glycerin, Glyceryl Stearate, Gragrance, Glycerin, Tea Tree (Melaleuca Alternifolia) Oil, Citric Acid.
__________________
Męczymy się razem od....

Wszystko można, co nie można - byle z cicha, i z ostrożna.
Ostrowczanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 21:13   #2698
anka.d
Wtajemniczenie
 
Avatar anka.d
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 679
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Cytat:
Napisane przez Ostrowczanka Pokaż wiadomość
Proszę o analizę skladu odżywki:
Maleleuca, Tea tree, odżywka na bazie olejku drzewa herbacianego.
Aqua, Cetearyl Alkohol, Disteroylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate (and) Cetearyl Alkohol, Laury Glucoside, Hexyl Decanol (and) Glycerin, Glyceryl Stearate, Gragrance, Glycerin, Tea Tree (Melaleuca Alternifolia) Oil, Citric Acid.
ja sie nie znam, ale sie spodobala. nie znam tej marki - gdzie to można kupić (i za ile)?
anka.d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 22:36   #2699
Ostrowczanka
Zakorzenienie
 
Avatar Ostrowczanka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 500
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

http://www.inermis.pl/index.php?str=...at=126&subkat=
Ja ją znalazłam tu.
__________________
Męczymy się razem od....

Wszystko można, co nie można - byle z cicha, i z ostrożna.
Ostrowczanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-08, 23:25   #2700
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Proszę o analizę:

Dusy Care, Flüssig Keratin (Keratyna do włosów w sprayu)

Skład: Aqua, Polysorbate-20, Cetrimonium Chloride, Isopropyl Alcohol, Hydrolyzed Keratin, Glycerin, PEG-75 Lanolin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Parfum, Amyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Linalool, Citronellol, Benzyl Benzoate, Benzyn Saliclyte, Cinnamyl Alcohol, Geraniol, Alpha Isomethyl lonone, Phenoxyethanol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, BHI

[nadaje się jako spray do włosów suchych, zniszczonych?]


201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-04 17:19:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:01.