Fitti, Naturvita, Szampon

Fitti, Naturvita, Szampon

Szampon FITTI z serii Naturvita to gama pięciu rodzajów szamponów z wyciągami z polskich ziół. Znakomicie nadających się do pielęgnacji włosów i skóry głowy. Ma pH przyjazne dla skóry.
W ofercie znajdują się następujące rodzaje szamponu:
- szampon o zapachu czarnej rzepy
- szampon o zapachu rumianku
- szampon o zapachu pokrzywy
- szampon o zapachu tataraku i chmielu
- szampon o zapachu brzozy.

świetny szampon!!!!!!

Miałam ten sam szmpon lecz z czarnej rzepy lek na moje włosy, włosy po tym szamponie były gęste grube i lśniące(z natury mam cienkie i zniszczone) ale po tym szamponie zauważyłam spektakularną metamorfozę moich włosów przestały mi wypadać i wyglądały na bardzo zdrowe lecz wadą tego szamponu jest jego bardzo trudna dostępność w sklepach nigdzie już nie mogę go znależć;-( żaden szampon tak dobrze nie wpłyną na kondycję moich włosów JEST SUPER!!!! i mogę go polecić do każdego rodzaju włosów!

Bardzo dobry szampon w niskiej cenie

Używam tego szamponu od kilku lat, nawet już nie pamiętam dokładnie kiedy sięgnęłam po niego poraz pierwszy. Jest bardzo fajny, ma przyjemny zapach, dostępny w supermarkecie który mam za rogiem. Stosowałam już każdy rodzaj i używam ich zamiennie tak by mi się nie znudziły. Czasem robię sobie przerwę od Fitti, ale zawsze do niego wracam.

Na plus:
- niska cena
- dostępność
- prosty skład ( jedna z ważniejszych zalet! )
- przyjemny zapach
- nie obciąza włosów
- włosy są po nim świeże i pachnące

Na minus:
-opakowanie , przez dużą nakrętkę często dawkuję więcej kosmetyku niż bym chciała

Plus/minus
- małe opakowanie: butelka jest urocza, troszkę starodawna, jednak dla osoby takiej jak ja, która ma długie włosy i myje je praktycznie codziennie te opakowania za szybko sie kończą :)

Używam tego produktu od: około 4 lat
Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo

skuteczny szampon

Szampon używałam zamiennie z innymi. Czasami do nich wracam. Teraz mam 3 buteleczkę. Przeszkadza mi jedynie kompozycja zapachowa, która niestety nie należy do moich ulubionych. Ziołowo-leśne zapachy szamponów nie odpowiadają mi. Wolę zapachy owocowe, coś w stylu Fructis Garnier itp. Działanie szamponu oceniam z kolei pozytywnie:
+ ładnie oczyszcza włosy
+ włosy są miękkie, świeże, pachnące
+ nie obciąża włosów
+ ułatwia rozczesywanie
+ nie wysusza
+ bardzo niska cena

bardzo dobry,lepsy od ziołowych innych

+super odświeża skalp i włosy
+dobrze rozczesują się ponim włosy
+pienienie się extra
+lśnienie włosów po nim
+tani

*********-minus olbrzymi miałam 1 buteleczkę, bo nigdzie niedostępny

Rozjaśnia włosy

Swego czasu chciałam koniecznie rozjaśnić swoje włosy. W ruch poszły: korzeń rabarbaru, szampony rumiankowe i cytryna. Ten szampon wspominam miło. Był najlepszy z trzech rumiankowych, jakie wtedy miałam.

+rozjaśnia włosy i nadaje im złotawego połysku
+bardzo dobrze oczyszcza
+nie podrażnia
+nie wysusza
+nie przyspiesza przetłuszczania się włosów
+konsystencja
+wydajność
+przezroczyste opakowanie
+cena
+ma przyjemny zapach

-dostępność
-plącze włosy

Myślę, że tego typu szampony to jest to, co moje włosy i skalp lubią najbardziej. Nie cierpię tych wszystkich gęstych, maziowatych brei, które sprawiają, że moje włosy są bez życia i wyglądają na tłuste, a dodatkowo wywala mi łupież i inne skórne problemy.

Zdecydowanie kupiłabym ten szampon ponownie, gdyby nie to, że jest bardzo słabo dostępny.

Ilość zużytych opakowań: jedno, wersja rumiankowa

świetny produkt za śmieszną cenę

Używam na przemian pokrzywowego i z czarnej rzepy i jestem zachwycona. Nie plącze włosów jak inne ziołówki i świetnie oczyszcza moje włosy. Pokrzywowy przy tym pięknie pachnie.
Pół gwiazdki mniej za niezbyt poręczne opakowanie i wielgaśną nakrętkę ale zawartość można zawsze przelać do pustej butelki po innym szamponie :)

Używam tego produktu od: ponad 3 lat
Ilość zużytych opakowań: dużo

Przyjemny i świeży

Ziołowego szamponu używam raz na dwa tygodnie, by porządnie oczyścić włosy. Fitti w tej roli sprawdza się doskonale. :)

KOSMETYK: Używam wersji brzozowej, która pięknie i świeżo pachnie. Szampon świetnie się pieni, jak to szampon z SLSem i porządnie oczyszcza skórę głowy, nie podrażniając jej przy tym. Dobrze się spłukuje. Nie plącze włosów jakoś bardzo - raz użyłam go bez odżywki i włosy jakoś ten fakt przeżyły, dlatego dramatu nie ma ;) Bardzo wydajny. Ma dobrą konsystencję. Nie wiem niestety, jak z dostępnością - ja kupiłam go \'na bazarze\', ale szczerze mówiąc nie widziałam go w żadnym normalnym sklepie.

OPAKOWANIE: Typowe dla szamponów ziołowych - \'przedpotopowe\' ;) Duża zakrętka, z której może wylać się dużo produktu, dlatego trzeba uważnie dozować. Poza tym nie ma większego problemu.

CENA/JAKOŚĆ: Ja za 370 ml swojego szamponu, który starczy mi przy moim tempie używania go na następne pół roku, dałam 3,40 zł... ;) Lubię to bardzo w szamponach ziołowych!

Używam tego produktu od: czterech miesięcy

BARDZO BARDZO PRZYJEMNY :)

Bardzo przyjemny szampon i do tego śmiesznie tani - podzielam zdanie innych Wizażanek , że włosy są miękkie i leciutkie, puszyste, nadaje włosom bardzo zdrowy wygląd !

Plus za to że nie obciąża włosów.
Włosy są świeże i lekkie przez dwa dni i do tego ten świeży zapach :)
Szampon jest wydajny - wystarczy niewielka ilość. Do tego świetnie się pieni nie podrażniając skóry :)
Opakowanie takie jak lubię, przejrzyste , więc nie muszę zgadywać ile zostało i czy w ogóle coś zostało ;)
Zdecydowanie pięć gwiazdeczek !

Używam tego produktu od: tego roku
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

bardzo dobry ziołowy szampon

Szukałam delikatnego i prostego w składzie szamponu, bez silikonów do stosowania przed odżywkami, maskami, woskami itd., aby dobrze oczyścić włosy :-)
Wcześniej używałam szamponów dziecięcych bo wydawały mi się dobrą alternatywą. Niestety, strasznie wysuszyły mi skórę głowy, dostałam łupieżu, włosy zrobiły się sianowate, przesuszone, w ogóle nie chciały się układać.
Będąc w drogerii Aster natrafiłam na te szampony w cenie 3,49zł i postanowiłam spróbować. Zakupiłam wersję tatarowo- chmielowo- pokrzywową.
Jak na szampon bez Dimethicone\'u nie spowodował u mnie plątania włosów, nie miałam też wrażenia, że są przesuszone. Wręcz odwrotnie, stały się delikatne, mięciutkie. A do tego po nałożeniu odżywki czy maski miałam wrażenie, że moje włosy lepiej wchłonęły składniki odżywcze, a włosy nie były przy tym obciążone.
Przy stosowaniu szamponów z silikonami i jeszcze potem odżywki włosy były oklapnięte, bez życia, szybciej się przetłuszczały, bo były oblepione tym wstrętnym silikonem, a odżywki jeszcze spotęgowały \'przylepianie\' się do włosów tych wszystkich dobrodziejstw, zamiast wniknąć do wewnątrz.
Reasumując, jest to jeden z lepszych szamponów ziołowych bez zbędnej chemii (wybaczam obecność SLS), które nie spowodowały plątania włosów, włosy zostały czyste,lśniące i puszyste jeszcze następnego dnia :-)

Ilość zużytych opakowań: 1/2 butelki 370 ml

daje radę ale jest słabo dostępny

Potrzebowałam nagle jakiegoś ziołowego , taniegfo szamponu do tych moich kudłów. Odkąd mam naturalne zaczęły mieć tendencję do przetłuszczania i wybieram te najtańsze szampony które zwykle dobrze oczyszczają. Tym razem trafiłam do małej drogerii w której jedynym rozsądnym ziołowym szamponem był tej oto o zapachu "tatarakowo- chmielowo pokrzywowym" tak tak..aż 3 zioła.Szampon daje radę. Spodziewałam się że może mi zrobić mega siano na głowie i łupież...nic z tych rzeczy: ładnie się pieni, nie pachnie ziołowo tylko tak miło kwiatowo jak dla mnie, dobrze oczyszcza..włosy są czyste przez 2 dni a to teraz dla mnie sporo i są ładnie uniesione. Jedyny minus to opakowanie z dużym otworem przez który zawsze wylewam niechcący za dużo przez co już nie mam połowy a mam go tylko 2 tygodnie. Fajny jest polibuiłam go jednak ciężko go gdzieś dojrzeć.Polecam

Używam tego produktu od: 2tygodni z małym hakiem
Ilość zużytych opakowań: trochę ponad połowa 1 butelki

prawie ok

mam ten brzozowy :
* zmniejszył przetłuszczanie włosów
* dostałam po nim lekkiego łupieżu ( ale wystarczyło jedno umycie szmaponem przeciwłupiezowym i potem było ok )
* na drugim miejscu w składzie ma sls
* ale za to ma mało składników
* bardzo wydajny i supertani

Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwzego

najlepszy!

Bardzo dobry szampon i do tego w rewelacyjnej cenie :D Po innych szamponach swędziała mnie głowa, czasem występował łupież. A ten jest po prostu idealny - delikatny, ładne są po nim włosy, wydajny...
Używam tylko rumiankowego.

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: kilka