Galerie artystyczne w internecie cz. II - Strona 130 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Biżuteria

Notka

Biżuteria Miejsce dla osób, które robią biżuterię. Tutaj możesz zaprezentować własnoręcznie wykonaną biżuterię, obejrzeć prace innych, podzielić się wiedzą.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-06, 21:28   #3871
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 734
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

NagaLy, zgadzam się z Tobą, chociaż... Chociaż właśnie wydaje mi się, że poniżanie innej osoby jest działaniem w 100% świadomym- że w tym przypadku ta pani musiałaby naprawdę wiedzieć co i jak, a mimo to by się przyczepiła. A tutaj była zupełna ignorancja z jej strony i pewnie myślenie, że może ktoś chce ją naciągnąć.
Co nie oznacza, że kulturą to pewnie nie grzeszyła.
staska_stasia jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-07, 14:52   #3872
kinia3333
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 41
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Pillow - znam ten ból a raczej upokorzenie bo ty wypruwasz sobie flaki , żeby zrobić coś ciekawego , oryginalnego , jakiś mały sukces osiągną c a tu przyjdzie jakieś stare babsko na kiermasz co to na wszystkim zna się najlepiej i jeszcze ci klientki przekabaci , że w chińskim obok są podobne po 4zł
kinia3333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-07, 18:12   #3873
clementinne
Zadomowienie
 
Avatar clementinne
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 306
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Cytat:
Napisane przez kinia3333 Pokaż wiadomość
Pillow - znam ten ból a raczej upokorzenie bo ty wypruwasz sobie flaki , żeby zrobić coś ciekawego , oryginalnego , jakiś mały sukces osiągną c a tu przyjdzie jakieś stare babsko na kiermasz co to na wszystkim zna się najlepiej i jeszcze ci klientki przekabaci , że w chińskim obok są podobne po 4zł
Och nie podobne....są TAKIE SAME
clementinne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-07, 19:04   #3874
ollccia
Zadomowienie
 
Avatar ollccia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 497
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Mnie to już bawić zaczyna Bo co mam zrobić, jak mi klientka podchodzi do stoiska i pyta: "Z czego to jest zrobione, bo chyba nie ze srebra... Srebro tanie jest przecież..." trzymając w ręce chyba moje najtańsze kolczyki za 60pln. Płakać? Teraz to już tylko śmiać mi się chce w takich sytuacjach
ollccia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-07, 19:14   #3875
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 734
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Odpowiadaj, że białe złoto z domieszką księżycowego pyłu i materii z pierścieni wokół Jowisza, która została zebrana w tajnej misji NASA
staska_stasia jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-07, 19:29   #3876
heurek
Wtajemniczenie
 
Avatar heurek
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 648
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Odpowiadaj, że białe złoto z domieszką księżycowego pyłu i materii z pierścieni wokół Jowisza, która została zebrana w tajnej misji NASA
Ja to sobie wydrukuję do opisu biżu, zaraz przed ceną
__________________
Biżuteria mojego pomysłu
Inne różności

Fikcja to prawda ukryta w jądrze kłamstwa, a prawdę tę można wyrazić bardzo prosto- magia istnieje



heurek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-07, 19:32   #3877
ewasko
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 520
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

no super tekst.
kiedyś na jakiś targach (byłam wtedy zupełnie zielonym obserwatorem) zobaczyłam minerały w kształcie dużego jajka i zapytałam inteligentnie " do czego to służy?" na to sprzedawca z kamienną twarzą: Ja przez nie filtruję energię z kosmosu!! O tej pory nie zadaję głupich pytań i nie komentuję niczego przy sprzedawcach. nauczka na całe życie
__________________
Mój blog
wrappowane przez ewasko
ewasko jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-07, 19:38   #3878
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 734
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Cytat:
Napisane przez heurek Pokaż wiadomość
Ja to sobie wydrukuję do opisu biżu, zaraz przed ceną
Proszę bardzo Jak się uczę to zawsze mi przychodzą łupie rzeczy do głowy, a że wszystkie materiały do nauki mam na kompie, to aż za bardzo ciągnie na wizaż...
staska_stasia jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-07, 19:45   #3879
PiLLow
PiLLow Design
 
Avatar PiLLow
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski
Wiadomości: 448
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Odpowiadaj, że białe złoto z domieszką księżycowego pyłu i materii z pierścieni wokół Jowisza, która została zebrana w tajnej misji NASA
PiLLow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-07, 20:06   #3880
ollccia
Zadomowienie
 
Avatar ollccia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 497
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

No nie wpadłabym na taką odzywkę Ale przyznam szczerze, że stwierdzenie tej kobiety mnie totalnie zamurowało i jak mi przeszło, to w ogóle zastanawiałam się, czy się nie przesłyszałam Jak mnie następnym razem nie zamuruje, to pewnie wykorzystam
ollccia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-07, 20:12   #3881
nagaLy
Zakorzenienie
 
Avatar nagaLy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 209
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Cytat:
Napisane przez ewasko Pokaż wiadomość
no super tekst.
kiedyś na jakiś targach (byłam wtedy zupełnie zielonym obserwatorem) zobaczyłam minerały w kształcie dużego jajka i zapytałam inteligentnie " do czego to służy?" na to sprzedawca z kamienną twarzą: Ja przez nie filtruję energię z kosmosu!! O tej pory nie zadaję głupich pytań i nie komentuję niczego przy sprzedawcach. nauczka na całe życie
Ale ale... żeby nie było tak różowo to powiem, że na targach wiele osób takie niedorzeczności prawi bez cienia ironii w zamyśle. To przerażające jest
__________________



nagaLy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-07, 20:39   #3882
RoksiSK
Zadomowienie
 
Avatar RoksiSK
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 1 496
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Cytat:
Napisane przez nagaLy Pokaż wiadomość
Ale ale... żeby nie było tak różowo to powiem, że na targach wiele osób takie niedorzeczności prawi bez cienia ironii w zamyśle. To przerażające jest
Mnie takie teksty bawią, jak słyszę i obserwuję reakcję pytającej
__________________
Agnieszka
RoksiSK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 08:46   #3883
kinia3333
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 41
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Odpowiadaj, że białe złoto z domieszką księżycowego pyłu i materii z pierścieni wokół Jowisza, która została zebrana w tajnej misji NASA

Mnie to rozwaliło...Czekam tylko na kiermasz w Grudziądzu ,żeby wykorzystać ten tekst
kinia3333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 10:15   #3884
ewasko
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 520
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Cytat:
Napisane przez nagaLy Pokaż wiadomość
Ale ale... żeby nie było tak różowo to powiem, że na targach wiele osób takie niedorzeczności prawi bez cienia ironii w zamyśle. To przerażające jest
No właśnie, moja konsternacja trwa do tej pory bo nie wiem czy to było na poważnie czy nie
__________________
Mój blog
wrappowane przez ewasko
ewasko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 19:32   #3885
skidblandir
Rozeznanie
 
Avatar skidblandir
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 865
GG do skidblandir
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Cytat:
Napisane przez nagaLy Pokaż wiadomość
Ja bym ochrzaniła i to porządnie Ale że część ma mnie za wariatkę cenową, to się nie wychylałam bo już za sam wstęp mogę dostać pomidorem
Ekhm... Maruś, czyś Ty na główkę upadła?! Do nowej galeriiś się dostała, akuratnie, żeby zacząć z odpowiednimi cenami, a Ty co?! Babolu, cudne te kolce robisz, powinnaś się zdecydowanie lepiej cenić, wiesz? Weź się może z Nagaly kiedy na kawie spotkaj, co?
__________________

skidblandir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 19:51   #3886
Martva
Zadomowienie
 
Avatar Martva
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 473
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

W regulaminie było napisane że nie można mieć dużo drożej niz w innych galeriach, to raz. Dwa, w tej samej galerii są dwie pary indiańców za trzy dychy. Trzy, dwie inne 'indianistki' jakie kojarzę mają kolczyki w niższych cenach niż ja, a są większe i efektowniejsze (kolczyki, nie indianistki). I tak, pewnie się za nisko cenię, ale nie wierzę że ktoś by u mnie kupował gdybym strzeliła wyższą cenę
Martva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 16:43   #3887
skidblandir
Rozeznanie
 
Avatar skidblandir
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 865
GG do skidblandir
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Cytat:
Napisane przez Martva Pokaż wiadomość
W regulaminie było napisane że nie można mieć dużo drożej niz w innych galeriach, to raz.
Eh.. I jak tu gdzieś podnieść ceny do normalnego poziomu?
__________________

skidblandir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 17:35   #3888
Martva
Zadomowienie
 
Avatar Martva
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 473
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Musiałabym wyrzucić wszystko z AŁ i wrzucić z powrotem z wyższymi cenami, jakbym chciała podnieść do normalnego poziomu i mieć takie same ceny wszędzie.

BTW co to jest normalny poziom za kolczyki tego typu?
Martva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 18:04   #3889
lookrecya
Zadomowienie
 
Avatar lookrecya
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 166
GG do lookrecya
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

ja tylko dodam ze widzialam wczoraj "identyczne" indiance w jakiejs sieciowce - sporzedawane masowo i na bank bez grama srebra przy biglach - jakies 20% drozsze niz twoje...
lookrecya jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-09, 18:18   #3890
Martva
Zadomowienie
 
Avatar Martva
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 473
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

O! A nie przypomnisz sobie gdzie?
Martva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 03:07   #3891
almien
Rozeznanie
 
Avatar almien
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 550
GG do almien
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

A skoro już o cenach wyżej wspomniano, to czasami jak patrzę na ceny w galeriach to się naprawdę ciężko zastanawiam nad tym, jak niektóre dziewczyny wychodzą na zero - bo już nie mówię o wyjściu na plus - wystawiając na przykład dość skomplikowane wrappy za 100zł lub 150zł. Jak ostatnio sprawdzałam to cena drutu 0.8mm 50cm pr. 999 najtaniej wynosiła 14zł. Ja pracuję głównie na tym drucie więc tym ciężej westchnęłam widząc tą cyfrę za 50cm. Doliczając robociznę, marżę galerii czy też użyte minerały to w tym rachunku nie widzę zarobionych drobnych na waciki, a mimo to niektórzy wystawiają swoje prace po wręcz śmiesznych cenach. Naprawdę czasami mnie to kompletnie zdumiewa bo zdarzają się takie prace za bezcen, że człek musi oczy ze zdumienia ze dwa razy przetrzeć, żeby się upewnić czy aby przypadkiem jedno zero lub jakaś inna cyfra się nie zgubiła. Ma ktoś na to zjawisko jakąś teorię bo bardzo chciałabym zrozumieć co to jest za mechanizm, może w tym szaleństwie jest jakaś metoda.
__________________
"Magic moments, that's what we're living for..."

Mój wrappkowy chaos i nie tylko:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=418993
almien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 08:51   #3892
Aillil
Rozeznanie
 
Avatar Aillil
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łapy/..............
Wiadomości: 758
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Odpowiadaj, że białe złoto z domieszką księżycowego pyłu i materii z pierścieni wokół Jowisza, która została zebrana w tajnej misji NASA

Świetne

Edytowane przez Aillil
Czas edycji: 2011-05-10 o 08:52
Aillil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 15:30   #3893
clementinne
Zadomowienie
 
Avatar clementinne
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 306
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Cytat:
Napisane przez almien Pokaż wiadomość
Ma ktoś na to zjawisko jakąś teorię bo bardzo chciałabym zrozumieć co to jest za mechanizm, może w tym szaleństwie jest jakaś metoda.
Almien, Słoneczko...ten mechanizm nazywa się GŁUPOTA. Nic poza tym. I teraz są dwie jej odmiany: głupota, bo miś sprzedaje po kosztach i dorabia do tego ideologię "żeby ludzie mieli ładną biżu" i w ogóle, że biżu to hobby i dla przyjemności, a nie żeby zarabiać. I po pewnym czasie kończy się tworzenie biżu, bo hobby zrobiło się za drogie i dotarło do misia, że dokłada do interesu (ale niestety, na miejsce jednego pojawia się 10 nowych) I druga: głupota, bo sprzedaje bez DG, czyli bez dodatkowych kosztów i podatków, i myśli, że jest sprytniejszy niż ustawa przewiduje. Do czasu.

W biżuteryjnym cenniku (bodajże) była duża dyskusja na ten temat kilka dni temu, poszukaj
clementinne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 16:17   #3894
almien
Rozeznanie
 
Avatar almien
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 550
GG do almien
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Clementinne, gwiazdko ty moja wszystko cacy i się zgadza ale te ceny są momentami takie, że nawet jeśli ktoś nie ma działalności gospodarczej to i tak nic lub niewiele na tym zarobi, o ile nie dołoży jeszcze. Patrzę na ceny drutu srebrnego, patrzę na marżę galerii i na ceny minerałów czy innych kamieni i naprawdę nie ma bata, żeby coś z tego wydusić przy takiej cenie sprzedaży (a czasu pracy nawet już teraz nie uwzględniam). NagaLy pisała ostatnio, że o swoich cenach nie będzie wspominać gdyż może pomidorem dostać bo są kosmiczne. A ja tam twierdzę, że wiele biżuteryjek mogłoby wziąć z niej przykład, tym bardziej, że wrappowych, sutaszowych czy artclayowych prac to u kruka czy w aparcie ze świecą szukać.
Mój kumpel zawsze mówi, że jak pytasz ile pali luksusowy samochód i czemu tak dużo, to znaczy że Cię na niego jeszcze nie stać. To co powiedział funkcjonuje i w tym przykładzie. Pillow, na drugi raz jak jedna z drugą mądra Pani zapyta się Ciebie czemu tak dużo kosztują twoje biżuty bo w sklepie za 2 zł to ona widziała podobne, to powiedz jej , żeby wróciła do Twojego stoiska jak już uzbiera potrzebną kwotę bo teraz to nie macie za bardzo o czym rozmawiać. Taki tekst to będzie dla Ciebie jak miesięczna terapia a ona może następnym razem łaskawie pomyśli zanim coś powie lub po prostu zatrzyma swoje mało błyskotliwe uwagi dla siebie nim będzie chciała się nimi podzielić.
__________________
"Magic moments, that's what we're living for..."

Mój wrappkowy chaos i nie tylko:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=418993
almien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 21:55   #3895
samadhi14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 62
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

To ja chciałabym zmienić temat i pochwalić się, że dostałam się do FiuFiu Tzn. technicznie przeszłam reinkarnacje, bo do FiuFiu dostałam się 2 lata temu, jak galeria dopiero zaczynała prace Sprzedaż była malutka, a i moje prace wtedy jakieś takie nijakie, więc, aż wstyd się przyznać... zapomniałam o niej :/

Ale wczoraj wystawiłam 4 przedmioty i wracam do gry
samadhi14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 22:04   #3896
almien
Rozeznanie
 
Avatar almien
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 550
GG do almien
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

No to graty z okazji odnowienia współpracy!
__________________
"Magic moments, that's what we're living for..."

Mój wrappkowy chaos i nie tylko:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=418993
almien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 22:43   #3897
nagaLy
Zakorzenienie
 
Avatar nagaLy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 209
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Cytat:
Napisane przez samadhi14 Pokaż wiadomość
Sprzedaż była malutka
Gratuluję. Ale... sprzedaż tam nadal jest malutka... no chyba, że sprzedajesz "się" za +/- 5 zika za roboczogodzinę
__________________



nagaLy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 23:07   #3898
clementinne
Zadomowienie
 
Avatar clementinne
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 306
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Cytat:
Napisane przez almien Pokaż wiadomość
NagaLy pisała ostatnio, że o swoich cenach nie będzie wspominać gdyż może pomidorem dostać bo są kosmiczne. A ja tam twierdzę, że wiele biżuteryjek mogłoby wziąć z niej przykład
Też tak uważam


Cytat:
Mój kumpel zawsze mówi, że jak pytasz ile pali luksusowy samochód i czemu tak dużo, to znaczy że Cię na niego jeszcze nie stać.
Dokładnie. Szkoda tylko, że tyle ludzi swoje "nie stać" przykrywa złośliwością i poniżaniem....


Cytat:
Pillow, na drugi raz jak jedna z drugą mądra Pani zapyta się Ciebie czemu tak dużo kosztują twoje biżuty bo w sklepie za 2 zł to ona widziała podobne, to powiedz jej , żeby wróciła do Twojego stoiska jak już uzbiera potrzebną kwotę bo teraz to nie macie za bardzo o czym rozmawiać. Taki tekst to będzie dla Ciebie jak miesięczna terapia a ona może następnym razem łaskawie pomyśli zanim coś powie lub po prostu zatrzyma swoje mało błyskotliwe uwagi dla siebie nim będzie chciała się nimi podzielić.
No, to może być dobre
clementinne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 23:41   #3899
samadhi14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 62
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Cytat:
Napisane przez nagaLy Pokaż wiadomość
Gratuluję. Ale... sprzedaż tam nadal jest malutka... no chyba, że sprzedajesz "się" za +/- 5 zika za roboczogodzinę

nagaLy to mnie zasmuciłaś. Sprzedaje jeszcze tylko w Antypodach mody i tam ostatnio też słabiutko. A jeśli chodzi o inne galerie, to w tym tygodniu dostałam odmowne odpowiedzi od czterech
samadhi14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 23:49   #3900
nagaLy
Zakorzenienie
 
Avatar nagaLy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 209
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Samadhi, jeśli chcesz się dostać do innych galerii - MUSISZ poprawić zdjęcia. Zerkam sobie na Twojego bloga i powiem Ci, że wg mnie to jest główny powód dla którego przyjmują Cię tylko galerie bez wyrobionej renomy. Za duży kontrast, za ostre światło (jednopunktowe, do tego niewystarczająco jasne). Spróbuj oświetlić przedmiot z kilku stron albo użyj folii kuchennej jako "ścianki" do odbicia światła.
Zdjęcia są bardzo złe, w tym niektóre nieostre w najważniejszym punkcie (tryb super makro się kłania).
Szkoda, bo biżu zła nie jest -technicznie poprawna i ciekawie łączysz elementy.
__________________




Edytowane przez nagaLy
Czas edycji: 2011-05-10 o 23:52
nagaLy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biżuteria


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:15.