Jakim trzeba być trollem, żeby coś takiego zrobić? - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-03, 11:12   #121
LillyS
Zadomowienie
 
Avatar LillyS
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 775
Dot.: Jakim trzeba być trollem, żeby coś takiego zrobić?

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
http://✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂.blogsp...ag-dalszy.html

nie wiem czy czytałyście, ja co prawda nie wiem o co w tym chodzi, ale moze ktos zrozumie
Znaczy koleś kreuje się teraz na ofiarę? Jak to słowami można wszystko udowodnić, nawet taka szkoła filozofów w starożytności była

Ja się przyznam, że blog Sabbath czytam sporadycznie, ale zaczerpnięcie, że się tak delikatnie wyrażę, tytułu, to, znów łagodnie, zrzynanie z kogoś. Nawet jak się w obydwu blogach nie siedzi, to to widać...
__________________
Na wylocie flakony:
Flower by Kenzo Le Parfum - 40 ml/75
Halle Berry, Reveal, 14,5/50 ml
i próbki
tu

Edytowane przez LillyS
Czas edycji: 2011-06-03 o 11:18
LillyS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 11:15   #122
dixi
Zakorzenienie
 
Avatar dixi
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 3 619
GG do dixi
Dot.: Jakim trzeba być trollem, żeby coś takiego zrobić?

czasami zaglądnęłam na NMP , najczęściej wiedziona linkami, szukając info o jakimś zapachu; i - mówiąc delikatnie - twórczość MB i sposób prowadzenia bloga nie podobały mi się
teraz, jak już poczytałam ten wątek - do pana MB pasuje mi najbardziej określenie - psychopata
mam wrażenie, że nareszcie sobie poważnie zaszkodził i że to początek jego końca;
Sabb,

Edytowane przez dixi
Czas edycji: 2011-06-03 o 11:46
dixi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 11:45   #123
RenWier
Zakorzenienie
 
Avatar RenWier
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 450
Dot.: Jakim trzeba być trollem, żeby coś takiego zrobić?

No wszystko zostało już powiedziane.. takie są czasy, tak świat jest skonstruowany, znaczy świat jest dobrze skonstruowany (dobrze, że sam glob nie jest ludzkim wytworem) tylko ludzie są świniowaci (co poniektórzy) i się zatracają. Niektórzy tak mają, przerost formy nad treścią i wszystko traktują zbyt ambicjonalnie, a potem skrupuły się chowa do kieszeni i po trupach do celu - prymitywny mechanizm, ale często tak właśnie funkcjonuje. Niektórym na rękę po "łebkach" i na skróty..
Talent Sabb się sam obroni, to jest rzecz oczywista i niepodważalna, ten Ktoś długo nie pociągnie na czyjejś fali i nie będzie odcinać nie swoich kuponów. Na swoje nazwisko - sukces swój - niech każdy sam zapracuje. Oczywiście, nie należy milczeć, dawać przyzwolenia, takie rzeczy trzeba obnażać i napiętnować, nie przejdzie nic bez echa. Bo co to jest u licha!
Sabb popatrz ilu ludzi za Tobą murem stoi, a to coś znaczy.

Edytowane przez RenWier
Czas edycji: 2011-06-03 o 11:55
RenWier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 16:35   #124
Szara Róża
Zakorzenienie
 
Avatar Szara Róża
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 207
GG do Szara Róża
Dot.: Jakim trzeba być trollem, żeby coś takiego zrobić?

Poczytajcie sobie, "oburzone kobiety" :

KLIK!


Co bardziej "soczyste kąski":


"Sądzę że Sabbath powinna się cieszyć najbardziej z tego co się stało. W końcu dzięki Jej kampanii internetowej, pozbywa się największego rywala."


"Oczywistym jest kto najbardziej skorzysta na tym co się stało. Sabbath w kilka godzin rozpętała burzę w blogosferze. Wpisy na Jej blogu, notki i ostrzeżenia na innych, rozrastający się temat na Wizażu pełen oburzonych kobiet i ostracyzm na portalach społecznościowych. Pokazuje to jak w jeden dzień można właściwie pozbyć się konkurenta i wzbudzić ogólną sympatię wobec własnej osoby."






Nawet nie będę tego komentować....
__________________
"Są takie chwile, gdy się nie śmie badać
swej własnej duszy, bo się człowiek lęknie,
że ani jednej nie znajdzie w niej struny,
co potrącona, jeszcze czysto dźwięknie."


Szara Róża jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 16:40   #125
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Jakim trzeba być trollem, żeby coś takiego zrobić?

konkurent?
chciałby nim być....
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 16:46   #126
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Jakim trzeba być trollem, żeby coś takiego zrobić?

Cytat:
Napisane przez Szara Róża Pokaż wiadomość
Poczytajcie sobie, "oburzone kobiety" :

KLIK!


Co bardziej "soczyste kąski":


"Sądzę że Sabbath powinna się cieszyć najbardziej z tego co się stało. W końcu dzięki Jej kampanii internetowej, pozbywa się największego rywala."


"Oczywistym jest kto najbardziej skorzysta na tym co się stało. Sabbath w kilka godzin rozpętała burzę w blogosferze. Wpisy na Jej blogu, notki i ostrzeżenia na innych, rozrastający się temat na Wizażu pełen oburzonych kobiet i ostracyzm na portalach społecznościowych. Pokazuje to jak w jeden dzień można właściwie pozbyć się konkurenta i wzbudzić ogólną sympatię wobec własnej osoby."






Nawet nie będę tego komentować....
Mnie to rozbawiło, szczególnie ten pan "byznesmen" z wypiekami na twarzy broniący "byznesmena" Marcina, który w kazdym swoim poście używa słowa "emocjonalne", trąci projekcją, czyż nie?
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)
hey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 17:00   #127
laura286
Rozeznanie
 
Avatar laura286
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 574
Dot.: Jakim trzeba być trollem, żeby coś takiego zrobić?

Co za dziwak ten facet, o jakiej konkurencji on mówi w ogóle? Przecież Sabbath nie prowadziła tego blogu po to aby być guru od zapachów, wyznaczac trendy, być nosem, nie wiem co jeszcze tylko robiła to dla przyjemności. Nie obchodziło jej że ktoś tam inny tez cos podobnego prowadzi, nie zabiegała o czytelników, to nie było w jej interesie więc nie rozumiem co ten człowiek sobie wyobraża, dlaczego on błędnie interpretuje fakty. Po prostu jest chyba nienormalny bo nie widzę innego uzasadnienia dla jego zachowania i rozumienia rzeczywistości w tym momencie.
Ten konflikt wynika chyba z tego że on robi to dla pieniędzy a nie rozumie że Sabb nie. No bo co on sobie mysli w ogóle?
__________________
Wymianka kosmetyczna
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=738679
(makijaż, pielęgnacja, perfumy, próbki, akcesoria, puste flakony, manicure):
laura286 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-03, 17:20   #128
Szara Róża
Zakorzenienie
 
Avatar Szara Róża
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 207
GG do Szara Róża
Dot.: Jakim trzeba być trollem, żeby coś takiego zrobić?

Cytat:
Napisane przez hey Pokaż wiadomość
Mnie to rozbawiło, szczególnie ten pan "byznesmen" z wypiekami na twarzy broniący "byznesmena" Marcina, który w kazdym swoim poście używa słowa "emocjonalne",
Zapomniałaś o słowie "profesjonalne"

Cytat:
trąci projekcją, czyż nie?
__________________
"Są takie chwile, gdy się nie śmie badać
swej własnej duszy, bo się człowiek lęknie,
że ani jednej nie znajdzie w niej struny,
co potrącona, jeszcze czysto dźwięknie."


Szara Róża jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 17:25   #129
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Jakim trzeba być trollem, żeby coś takiego zrobić?

Cytat:
Napisane przez Szara Róża Pokaż wiadomość
Zapomniałaś o słowie "profesjonalne"
Racja, bo bycie czytelnikiem bloga to nie lada profesja , wiec mozna być w tym nieprofesjonalnym
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)
hey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 17:33   #130
czarnazuzia1
rude jest piękne:)
 
Avatar czarnazuzia1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: nad jeziorem
Wiadomości: 12 607
Dot.: Jakim trzeba być trollem, żeby coś takiego zrobić?

Sab ,bardzo,bardzo wsółczuje , jestem poruszona ,chociaz nie zaskoczona wyczynami tego pana.
Najbardziej smuci fakt ,ze takie osoby funkcjonuja w normalnej rzeczywistości i wcale inaczej sie nie zachowuja ,a kradziesz cudzej wlasności intelektualnej uważaja za operatywność ,to co my nazywamy chamstwem to dla nich normalność .
Najgorsze jest ,to ,że zawsze znająda wianuszek osob podobnych sobie,obrońców ..

Dziwny ten świat w ktorym zasady ,honor sa slowami niezrozumialymi.
Mam ogromną nadzieje, że wspólnie z prawnikami znajdziesz sposób aby w końcu skopac dupsko temu czlowiekowi(może jak ma takie niezaspokojone ego niech zostanie politykiem idealny świat dla niego)
__________________
Obojetnego na niedole zwierzat i ludzka niedola nie wzruszy....prof Żabiński
Twój klik pomaga
nie ponosze odpowiedzialnosci za reklamy umieszczone przez WIZAZ w moich postach i PW





czarnazuzia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 18:44   #131
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Jakim trzeba być trollem, żeby coś takiego zrobić?

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Oj Sabb, Ty znowu wczuwasz sie w jego polozenie i mierzysz go swoja miara. Przeciez sa inne drogi ratowania twarzy niz prywatna wiadomosc/mail, w ktorym moze napisac cokolwiek, by Cie udobruchac, moze sie kajac i podlizywac i wciaz zachowa sobie furtke do wyparcia sie wszystkiego co napisal, jak bedzie mial zly dzien i uzna, ze jednak zazdrosc jest silniejsza niz resztki przyzwoitosci.
Przeciez moglby zaczac od suniecia swojej linki z tamtej strony i zalaczajc wyjasnienie umiescic tam linke do prawdziwego SoS, moze tez oficjalnie przeprosic na swoim blogu i usunac sie na kilka tygodni/miesiecy, zeby umozliwic Tobie i nam zaleczenie tej zgagi, ktora powoduje sama mysl o nim.
Naprawde, mysle, ze unikajac prywatnej korespondencji, nie robisz mu krzywdy, tylko przysluge.
Masz rację.
W świetle tego, co robi teraz okazuję się idiotką piętrową.


Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
http://✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂.bl ogspot.com/2011/06/niepisanej-umowy-ciag-dalszy.html

nie wiem czy czytałyście, ja co prawda nie wiem o co w tym chodzi, ale moze ktos zrozumie
Chodzi o to, ze jestem manipulatorką i krzywdzę biednego Marcina, który nie jest manipulatorem tylko biednym, dyskryminowanym chłopcem (wypomnieli mi doświadczenie i wiek!) i bloga prowadzi z bezinteresownej miłości do perfum w przeciwieństwie do mnie.

Jest mi niedobrze.


edit:
Co z tym zrobić?
Ludzie, weźcie mu coś napiszcie.... Wierzycie w ogóle, ze to jakaś kobieta pisała?

Edytowane przez Sabbath
Czas edycji: 2011-06-03 o 18:45
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-03, 18:52   #132
cbr
never say no to panda
 
Avatar cbr
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 8 318
GG do cbr
Dot.: Jakim trzeba być trollem, żeby coś takiego zrobić?

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Co z tym zrobić?
Ludzie, weźcie mu coś napiszcie.... Wierzycie w ogóle, ze to jakaś kobieta pisała?
Sabb, nic z tym nie rób - przecież każdy wie, jak jest i niczego udowadniać nie trzeba.
Srał go pies, jak to mądrze mawiały nasze babcie z każdym tego typu postem się jeszcze bardziej pogrąża, aż w końcu to całe bagno pochłonie go całkowicie i problem się skończy.
I tyle.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
cbr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 19:23   #133
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: Jakim trzeba być trollem, żeby coś takiego zrobić?

Zerknęłam na wpis na Twisterowym blogu.
O Matkozcórką....
To wszystko jest z kosmosu. To nie jest realny świat.

Sabbath, koniecznie sobie daj na luz. Jeśli się da, to wyjedź na łono przyrody, idź imprezować, cokolwiek, byle oderwać się maksymalnie.

Nie udowodnisz bowiem, że nie jesteś wielbłądem.

Trzymaj się.
Dodam jeszcze, żeby było jaśniej, bo przy moim skrótowym sposobie pisania trzeba chyba coś dookreślić.
Dookreśleniem będzie cytat z powyższego posta Cbr- srał go pies.

Edytowane przez Kota
Czas edycji: 2011-06-03 o 19:53
Kota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 19:26   #134
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Jakim trzeba być trollem, żeby coś takiego zrobić?

sab-sorry-jesteś starsza, bardziej doświadczona, sprytniejsza i fogle...biedny marcinek




nieogarniam
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 20:00   #135
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: Jakim trzeba być trollem, żeby coś takiego zrobić?

Sabb


Byłam, widziałam ostatnie wpisy...
niewiem, czy tylko ja mam takie wrażenie, ale wydaje mi się że to sam autor bloga dyskutuje ze sobą i się broni ..
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 20:03   #136
winter76
RENTGEN RZĄDZI!
 
Avatar winter76
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Niu Jork, Niu Jork!
Wiadomości: 28 418
GG do winter76
Dot.: Jakim trzeba być trollem, żeby coś takiego zrobić?

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
Sabb


Byłam, widziałam ostatnie wpisy...
niewiem, czy tylko ja mam takie wrażenie, ale wydaje mi się że to sam autor bloga dyskutuje ze sobą i się broni ..
Też mam takie wrażenie Sam pisze i sam sobie odpowiada
__________________
Jestę hejterę, snobę, trollę i wizażystkom

Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można....
Bądź uprzejmy, zachowuj się profesjonalnie, ale zawsze miej w głowie plan zabójstwa każdej napotkanej osoby
winter76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 20:15   #137
Goldlight
Zona najukochanszego Meza
 
Avatar Goldlight
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Matlock Island
Wiadomości: 2 745
Dot.: Jakim trzeba być trollem, żeby coś takiego zrobić?

Sabb wiem, ze to trudno ale jak ktos ostatnio b. madry mi powiedzial "olej to" lub dosadniej, swiata nie zmienisz, wszystkich sie nie da zadowolic. Trzymaj sie cieplo. Nie warto sie znizac do odpowiedzi
__________________
ILOVEMY Husband!!!
Goldlight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 23:25   #138
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Jakim trzeba być trollem, żeby coś takiego zrobić?

Sabb, Twoj blog, obok bloga skarbiatka, jest jedynym perfumeryjnym, na ktory do tej pory wchodzilam. dzieki niemu miedzy innymi zorientowalam sie, ze posiadasz wiedze nt. zmiany szaty i nut w serii Donny K. co wiecej, wiedza ta sluzylas mi via @mail. z tego, co zdazylam zauwazyc i poznac, jestes dobrym czlowiekiem. do tego bardzo cenie sobie Twoje wywazone osady.
i tak dumam, ze moze wpisujesz sie w ciag tych, ktorzy musieli przecierpiec, zanim zeszlachetnieli do cna.

poki co, sledze, czytam i dumam. dumam coraz wiecej.

trzymaj sie, Sabb
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-04, 01:02   #139
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Jakim trzeba być trollem, żeby coś takiego zrobić?

co sie dzieje? probuje zmniejszyc kaliber swojej winy. zbagatelizowac niemoralne postepowanie.
czy naprawde po zagraniu z podkupieniem nazwy SoS jeszcze cos Was zadziwia ze strony tego chlopaka? naprawde?

Sabb- nie wiem czy p.Agata rzeczywiscie istnieje czy nie i, imo, nie ma to zadnego znaczenia.
I wiem, ze napisalas to pod wplywem bezsilnosci i impulsu, ale mysle, ze nie ma sensu by osoby trzecie pisaly cos do niego, w Twoim imieniu, w Twojej obronie. Imo rozwoj sprawy lezy teraz tylko w Twoich rekach- albo wyciagniesz konsekwencje prawne albo poprzestaniesz na szumie wirtualnym, sama musisz zadecydowac.

(i zanim runie na mnie lawina potepienia, chce dodac, ze dla mnie wina Marcina B. w tej konkretnej sprawie jest oczywista i nie 'zabraniam' nikomu walczyc o dobre imie Sabb )

Edytowane przez Kattarina
Czas edycji: 2011-06-04 o 01:34 Powód: usunelam niepotrzebne klarowanie i tak kazdy odczyta moje slowa, jak bedzie chcial.
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-04, 01:40   #140
Aragonte
Wtajemniczenie
 
Avatar Aragonte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 485
Dot.: Jakim trzeba być trollem, żeby coś takiego zrobić?

Cytat:
Napisane przez cbr Pokaż wiadomość
Sabb, nic z tym nie rób - przecież każdy wie, jak jest i niczego udowadniać nie trzeba.
Srał go pies, jak to mądrze mawiały nasze babcie z każdym tego typu postem się jeszcze bardziej pogrąża, aż w końcu to całe bagno pochłonie go całkowicie i problem się skończy.
I tyle.
A mnie się to cuś nie otwiera - mam żałować?

Edit: no dobra, Google wypluło. Z niesmakiem.
Eeee - jakieś schizofreniczne rozmowy na tym blogu, szkoda na nie czasu
Lepiej wrzucić na luz i robić swoje.
Howgh

Edytowane przez Aragonte
Czas edycji: 2011-06-04 o 01:47
Aragonte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-04, 02:27   #141
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Jakim trzeba być trollem, żeby coś takiego zrobić?

Pod wzgledem prawnym raczej nic z tym sie zrobic nie da.

Podobna sprawa byla z domeną gmail.pl

Wpiszcie w google: "Domena gmail.pl jednak dla poetów".
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-04, 07:53   #142
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: Jakim trzeba być trollem, żeby coś takiego zrobić?

co ja jeszcze moge napisac czego juz byscie nie napisaly....co za szuja wstretna ten podkradacz...Sabb trzymaj sie, twoj blog ma mnostwo sympatykow i co tu duzo gadac, jest piekny po prostu, mam nadzieje ze sprawe uds sie wyjasnic i winnemu dan dobra nauczkec chociaz oczysiwscie tego co przeszlas i tych nerwow nikt ci nie wynagrodzi
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-04, 10:01   #143
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Jakim trzeba być trollem, żeby coś takiego zrobić?

Cytat:
Napisane przez Kota Pokaż wiadomość
Sabbath, koniecznie sobie daj na luz. Jeśli się da, to wyjedź na łono przyrody, idź imprezować, cokolwiek, byle oderwać się maksymalnie.

Nie udowodnisz bowiem, że nie jesteś wielbłądem.
Zgadzam się z Kotą. Powinnaś chyba trochę odpocząć. A przynajmniej - postarać się spróbować
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-04, 14:21   #144
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Jakim trzeba być trollem, żeby coś takiego zrobić?

Zgadzam się w całej rozciągłości z Katt. Prawda jest taka, że chłopak już wielokrotnie i od dobrych kilku lat daje świadectwo temu, że ma poważne problemy z psychiką. Takim ludziom się nie ufa, do jasnej ciasnej! A co dopiero przyklaskuje jego twórczości. To proszenie się o nieszczęście.

Wiem jakie rozgoryczenie towarzyszy matactwom związanym z kradzeniem wartości stojącej za osobistym blogiem. W dodatku połączone z zawodem na perfumoholiku, któremu się zaufało. Wystawianie "siebie" na widok publiczny zawsze wiąże się z ryzykiem.

Osobiście uważam, że ostracyzm środowiska za szacunek którego pan M. dałby się zabić, jest karą o wiele dotkliwszą niż jakikolwiek rezultat batalii sądowej.
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-04, 16:51   #145
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: Jakim trzeba być trollem, żeby coś takiego zrobić?

Na blogu są przeprosiny.
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )

skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-04, 16:55   #146
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Jakim trzeba być trollem, żeby coś takiego zrobić?

Cytat:
Napisane przez skarbiatko Pokaż wiadomość
Na blogu są przeprosiny.
Ciekawe, kiedy je usunie, lub stwierdzi, że został zmuszony do ich napisania... lub cokolwiek innego
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-04, 20:22   #147
Aragonte
Wtajemniczenie
 
Avatar Aragonte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 485
Dot.: Jakim trzeba być trollem, żeby coś takiego zrobić?

Cytat:
Napisane przez skarbiatko Pokaż wiadomość
Na blogu są przeprosiny.
Przeczytałam. Hmm. Dobrze, że są, ale - jak to ktoś tam napisał w komentarzach - absmak pozostaje.
Aragonte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-04, 21:01   #148
Daffodilka
Zakorzenienie
 
Avatar Daffodilka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 14 042
Dot.: Jakim trzeba być trollem, żeby coś takiego zrobić?

"Alleluja, i do przodu!

Aż do następnego świństwa :PP " - napisał Łukasz w komentarzu na MNP.

Łukasz
Daffodilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-04, 21:23   #149
taka taka
Zakorzenienie
 
Avatar taka taka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 085
Dot.: Jakim trzeba być trollem, żeby coś takiego zrobić?

nie wierzę w te przeprosiny
nie czytałam ich i nie mam zamiaru
po prostu myślę, że Twister nie zasługuje na następną szansę w perfumowym towarzystwie (bo w życiu niech mu się ułoży, na to chyba dla nikogo nigdy nie jest zbyt późno, ja w każdym razie mam taką nadzieję )
nie moja sprawa w sumie, więc nie mam żadnych oczekiwań i nadziei, jak ta historia się skończy

dla mnie ważne jest, że nie zamierzam mieć z Twisterem żadnych kontaktów
taka taka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-04, 21:38   #150
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Jakim trzeba być trollem, żeby coś takiego zrobić?

Cytat:
Napisane przez taka taka Pokaż wiadomość
nie wierzę w te przeprosiny
nie czytałam ich i nie mam zamiaru
po prostu myślę, że Twister nie zasługuje na następną szansę w perfumowym towarzystwie (bo w życiu niech mu się ułoży, na to chyba dla nikogo nigdy nie jest zbyt późno, ja w każdym razie mam taką nadzieję )
nie moja sprawa w sumie, więc nie mam żadnych oczekiwań i nadziei, jak ta historia się skończy

dla mnie ważne jest, że nie zamierzam mieć z Twisterem żadnych kontaktów
Też nie wierzę. I jest mi smutno z tego powodu. i również, podobnie jak Ty, chciałabym po prostu nie mieć z nim więcej żadnych, ale to żadnych zaszłości.

Pomomo mojej prośby, Marcin napisał do mnie prywatną wiadomość na Facebooku. Jej treść w skrócie na moim blogu. Poza fragmentem, o którego usunięcie prosił w kolejnej prywatnej wiadomości. Odpisałam tak:


Marcinie,
usunęłam oba fragmenty, w których wspominam o mamie. Przepraszam, że dopiero teraz - poszłam z synem na lody.

W kwestii wiadomej - napiszę szczerze: nie ufam Ci już. Jestem bardzo rozżalona; nie tyle wykupem domeny, co całą Twoją działalnością na moją szkodę. Jestem skłonna uciąć sprawę, jeśli zobowiążesz się do nie oczerniania mnie więcej ani na łamach swojego bloga, ani w innych miejscach. Nie chciałabym też, żebyś posługiwał się moimi tekstami pisząc "moja znajoma pisze, że...". Nie wiem, czy ma sens prosić Cię o grę fair i zaprzestanie walki ze mną, ale robię to. Proszę. Po raz nie wiem który.
Z wystosowania oficjalnego pisma nie zrezygnuję - prawnicy twierdzą, że to da mi podstawę do ewentualnego wszczęcia sporu prawnego z powództwa cywilnego, co jestem zdecydowana zrobić, jeśli nadal będziesz mnie atakował. Mam nadzieję, że nie będę musiała.

Dziękuję za podanie adresu - na ten właśnie adres pójdzie pismo. Do domu nie będę słała kopii. Uznaj to za gest dobrej woli.

Zastrzegam sobie prawo do opublikowania tego listu.

Z poważaniem
K(...) H(...)


Na razie reakcji nie ma.
Co sądzicie?
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:12.