Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;) - Strona 149 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-03, 14:41   #4441
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Cytat:
Napisane przez ewcia1807 Pokaż wiadomość
Nawet centymetra szkoda
Bo cholery nie chcą rosnąć Myślę nad wprowadzeniem do diety odżywki białkowej - takiej jak dla sportowców. Mój TŻ pije coś takiego i włosy mu rosną jak oszalałe

Dzisiaj 2 kubek babuniowych. Dla mnie mniej śmierdzą, fajniej się kruszą i łatwiej rozpuszczają. W smaku nie wyczuwam żadnej różnicy

Tak poza tematem. Ja też się nie lubię ruszać, a od dzisiaj idę na siłownię. Weszłam na wagę i nogi się pode mną ugięły. W życiu więcej nie ważyłam
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 14:44   #4442
Indios Bravos
Zakorzenienie
 
Avatar Indios Bravos
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 927
GG do Indios Bravos
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Cytat:
Napisane przez sylvi300 Pokaż wiadomość
trzeba było ciachnać, ostatnio widziałam dziewczynę z masą białych kuleczek na końcach, ohyda
Też właśnie w mpk widziałam taką...masakra :/ Moja kreconowłosa koleżanka też takie ma, ale nie daje sobie przemówić do rozumu :/

Cytat:
Napisane przez mmarcepan Pokaż wiadomość
Ojej, to nie jestem sama! Ja tez sie przygladam jak oszalala wszystkim dziewczynom i oceniam wlosy!!!! Nawet moja kolezanke z pracy stresuje ze powinna zaczac dbac o klaczki bo miala takie sliczne falowane wlosy, ale je meczy od lat prostownica i takie sa biedne...ale ja jestem prostowlosa takze jestem srednia jesli chodzi o wlosy falowane
Za mna kubek n. 69
Też się gapię, często cholernie niedyskretnie

Cytat:
Napisane przez Shandusia Pokaż wiadomość
Zrobiłam wczoraj jak zaleciłyście- rozdrobniłam wcześniej drożdże, później już jak zwykle i wypiłam je na noc. I żadnych dolegliwości! obym nie zapeszyła ale zero wzdęć i innych nieprzyjemnych konsekwencji jakie miałam wcześniej
To dobrze

Cytat:
Napisane przez Shandusia Pokaż wiadomość
Pijecie od razu taki gorący napój czy czekacie aż będzie letni?
Ja taki ciepło-letni

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Tak poza tematem. Ja też się nie lubię ruszać, a od dzisiaj idę na siłownię. Weszłam na wagę i nogi się pode mną ugięły. W życiu więcej nie ważyłam
Pode mną się tak ugięły na jesień :/ Wiem o czym mówisz...
__________________
"Look into my eyes
You will see...
You know it´s true

everything I do I do it for you..."

27.05.2009r.- najszczęśliwsza kobieta na Ziemi

www.radicalis.fbl.pl - strona mojego najzdolniejszego
Wybrałam kuszącą Lady Berry!

Indios Bravos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 15:09   #4443
alex1989
Zadomowienie
 
Avatar alex1989
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 950
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Cytat:
Napisane przez NellN Pokaż wiadomość
Nie, a chciałabym. To naprawde jedyny minus mojego wzrostu. Tak to nie oddałabym ani jednego cm
eee ja tam nosze mam w nich ze 190 cm

Cytat:
Napisane przez sylvi300 Pokaż wiadomość
trzeba było ciachnać, ostatnio widziałam dziewczynę z masą białych kuleczek na końcach, ohyda

ja też się przyglądam włosom, w mpkach w sklepach haha, jak u kogoś jestem patrzę jakie kosmetyki stosuje do włosów... i niestety wśród moich znajomych nie ma żadnych włosomaniaczek :P
ja ostatnio trochę kumpele nakręciłam na olejowanie ale spróbowała kokosa i jej nie przypasował więc teraz ją męczę żeby kupiła olejek z alterry ale mam tak jak Ty że żadna dziewczyna którą znam nie dba szczególnie o włosy a jak im mówie że pije drożdże to "paczą" na mnie jak na ufoludka

Cytat:
Napisane przez Shandusia Pokaż wiadomość
Pijecie od razu taki gorący napój czy czekacie aż będzie letni?
ja wolę takie trochę ciepłe bo wtedy mają delikatniejszy smak, ale często zapomninam że je zalałam i musze pić zimne

Cytat:
Napisane przez Indios Bravos Pokaż wiadomość
Też się gapię, często cholernie niedyskretnie
Pode mną się tak ugięły na jesień :/ Wiem o czym mówisz...
Ja tez się czasem zapatrzę że aż później mi głupio

Spoko dziewczyny do lata będziemy hot
__________________
Chudniemy,chudniemy!
foto styczeń-sierpień
foto styczeń-sierpień II

moje włosiaki

"Może niektórych kobiet nie da się poskromić. Może potrzebują biegać na wolności, dopóki nie znajdą kogoś, tak dzikiego, aby biegał z nimi."
alex1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 15:10   #4444
dianesullivan
MiaSmith
 
Avatar dianesullivan
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 146
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

ja osobiście czekam na letni bo piję podobnie jak wódke - szybko czymś zapijam albo zagryzam ha


swoją drogą piję już tydzien. Pierwszy raz - haha był paskudny, spodziewałam się czegoś innego piję 2 kubki dziennie i moje włosy już się poprawiły. (swoją drogą to możliwe, żeby po tak krótkim czasie były lepsze?) są bardziej miękkie, błyszczące (to na pewno, bo wyglądają jak nigdy) i wyglądają na zdrowsze, przede wszystkim jakby było ich więcej. Nie bawię się tylko drożdżami, tylko oczywiście staram się je nawilżać i stosuję OMO.
Mogłabym liczyć już na efekty czy to tylko moja wyobraźnia?
dianesullivan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 15:22   #4445
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Cytat:
Napisane przez alex1989 Pokaż wiadomość
eee ja tam nosze mam w nich ze 190 cm


ja ostatnio trochę kumpele nakręciłam na olejowanie ale spróbowała kokosa i jej nie przypasował więc teraz ją męczę żeby kupiła olejek z alterry ale mam tak jak Ty że żadna dziewczyna którą znam nie dba szczególnie o włosy a jak im mówie że pije drożdże to "paczą" na mnie jak na ufoludka

ja mam dwie koleżanki, które dbają o włosy i mnie rozumieją ale rzadko się z nimi widzę, a jak już się spotkamy to gadamy o maskach czy olejach, żałuję, że tak rzadko je widzę, no ale prócz ich mam jeszcze was
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 15:24   #4446
blond_i
Raczkowanie
 
Avatar blond_i
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 218
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Wczoraj wybiło równo 3 m-ce picia drożdży. Włosy urosły o 4.3 cm. Są błyszczące, elastyczne, gęstsze. Wypadanie delikatnie zmniejszone. Urosła mi burza baby hair a te już obecne mocno podrosły. Paznokcie mocne, nierozdwajające się, skórki wokół niej się nie obierają. Cera całkiem ok, ale przesuszona, pryszcze od czasu do czasu wyskakują, w tym względzie wielkiej różnicy nie widzę. Jutro zrobię zdjęcie i wrzucę dla porównania.
Miesiąc przerwy, ale będę Was nadal podczytywać Efekty dla mnie super ale ciesze się z tej przerwy, mam nadzieję że pomoże mi się za nimi stęsknić Trzymam za Was kciuki

Jakby ktoś był ciekawy odsyłam do efektów po m-cu

PS. Jak wspominam znajomym o pielęgnacji to patrzą jak na wariata. Największy polew mam z koleżanki która fryzjerstwa się uczy, współczuje jej przyszłym klientką. Dobrze że jest wizaż
__________________
Dbam o siebie- z głową

Edytowane przez blond_i
Czas edycji: 2012-02-03 o 15:27
blond_i jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 16:56   #4447
NellN
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: A Coruña/ Warszawa
Wiadomości: 241
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Cytat:
Napisane przez alex1989 Pokaż wiadomość
eee ja tam nosze mam w nich ze 190 cm
Żeby mierzyc 190 mogłabym sobie pozwolić na obcasy 5cm max, a takie trudno znaleźc (miałam takie na studniówkę 100 lat temu). Myślę,ze więcej niż 190 bym już mieć nie chciała, bo mój tż ma 184, i pewnie dziwnie by się czuł. A jak mamy tyle samo to jest bomba.
__________________

od 02.2011 - pielęgnacja bezsilikonowa
od 08.2011 - olejki allover! (argan, oliwki, migdały, jojoba, len, rycyna, kokos, Vatika, Heenara, Khadi)

Walczymy z wypadaniem!
NellN jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-03, 17:02   #4448
Indios Bravos
Zakorzenienie
 
Avatar Indios Bravos
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 927
GG do Indios Bravos
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Cytat:
Napisane przez alex1989 Pokaż wiadomość

Spoko dziewczyny do lata będziemy hot
Ja w to wierzę, bo dowiedziałam się, że mrozy w przyszłym tygodniu odchodzą i najpóźniej za 2 tygodnie ruszam na basen i koniki

Nie potrafię ćwiczyć w domu nic poza brzuszkami

Cytat:
Napisane przez dianesullivan Pokaż wiadomość
swoją drogą piję już tydzien. Pierwszy raz - haha był paskudny, spodziewałam się czegoś innego piję 2 kubki dziennie i moje włosy już się poprawiły. (swoją drogą to możliwe, żeby po tak krótkim czasie były lepsze?) są bardziej miękkie, błyszczące (to na pewno, bo wyglądają jak nigdy) i wyglądają na zdrowsze, przede wszystkim jakby było ich więcej. Nie bawię się tylko drożdżami, tylko oczywiście staram się je nawilżać i stosuję OMO.
Mogłabym liczyć już na efekty czy to tylko moja wyobraźnia?
Nie chcę ostudzać Twojego entuzjazmu, ale wątpliwe by to już były drożdże

Cytat:
Napisane przez blond_i Pokaż wiadomość
Wczoraj wybiło równo 3 m-ce picia drożdży. Włosy urosły o 4.3 cm. Są błyszczące, elastyczne, gęstsze. Wypadanie delikatnie zmniejszone. Urosła mi burza baby hair a te już obecne mocno podrosły. Paznokcie mocne, nierozdwajające się, skórki wokół niej się nie obierają. Cera całkiem ok, ale przesuszona, pryszcze od czasu do czasu wyskakują, w tym względzie wielkiej różnicy nie widzę. Jutro zrobię zdjęcie i wrzucę dla porównania.
Miesiąc przerwy, ale będę Was nadal podczytywać Efekty dla mnie super ale ciesze się z tej przerwy, mam nadzieję że pomoże mi się za nimi stęsknić Trzymam za Was kciuki

Jakby ktoś był ciekawy odsyłam do efektów po m-cu

PS. Jak wspominam znajomym o pielęgnacji to patrzą jak na wariata. Największy polew mam z koleżanki która fryzjerstwa się uczy, współczuje jej przyszłym klientką. Dobrze że jest wizaż
Piękne włosiska i super efekty!!!
Pozazdrościć Motywujesz do działania, kochana
__________________
"Look into my eyes
You will see...
You know it´s true

everything I do I do it for you..."

27.05.2009r.- najszczęśliwsza kobieta na Ziemi

www.radicalis.fbl.pl - strona mojego najzdolniejszego
Wybrałam kuszącą Lady Berry!

Indios Bravos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 18:48   #4449
blond_i
Raczkowanie
 
Avatar blond_i
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 218
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Indios Dziękuje ci strasznie za te słowa ale te mendy tylko na zdjęciach tak ładnie wyglądają
__________________
Dbam o siebie- z głową
blond_i jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 19:42   #4450
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Ja też uwielbiam oglądać włosy innych dziewczyn. A jak któraś ma dłuuugie i mocne, to zwijam się z zazdrości Zastanawiam się, czy uda mi się przekroczyć barierę - nigdy nie miałam włosów dłuższych niż do zapięcia stanika.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 19:45   #4451
OstraMieta
Rozeznanie
 
Avatar OstraMieta
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 946
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Dzisiaj wypilam kubek zimnego napoju z drozdzy i smakuje o wiele lepiej
dodatkowo pije pokrzywe , mam , nadzieje , ze po miesiacu zobacze efekty
OstraMieta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-03, 19:49   #4452
ewcia1807
Zakorzenienie
 
Avatar ewcia1807
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Białogard
Wiadomości: 11 587
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Kubeczek zaliczony
__________________
CG od 30.09.2011
Olejowanie od 11.11.2011


28-...-36-37-38-39-40-41-42-43-44-45-46 -47-48-49-50 ... 60

Zapraszam na mojego kosmetycznego bloga: www.kosmetyczny-raj.blogspot.com
ewcia1807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 21:08   #4453
angeells
Rozeznanie
 
Avatar angeells
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: BERGEN
Wiadomości: 972
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

ja jestem po sesji z 3 kubalem Tż dał mi nową ksywkę i ma przy tym niezły ubaw zostałam przechrzczona na Killera z każdym kubalem jest lepiej i powoli przyzwyczajam się do tego smaku :P mam nadzieje że mój miesięczny przyrost wyniesie nie 2cm a chociaż 2,5 przydało by się też lekkie przysuszenie skóry : bo moja cera jest tłusta to też skłonna do wszelkich niespodzianek miło mieć Was przy sobie w tej walce :P
Buuuzia i dobranoc muaaah


---------- Dopisano o 22:08 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------

Ainnel Kat123 dzięki wielkie za propozycje kremów muszę wypróbować bo na prawde jest jeden wielki kocioł z tymi kremami :P a po umyciu buzi nie ma mocnych żebym nie użyła kremu bo skóra mi się sciąga niesamowicie a po godzinie mam 2mm warstwę sebum Dzięki kochane jeszcze raz

Miskaa78 a co sie przejmować czy to po 20 czy 30 i tak wiele w tych kremach pewnie nie ma a jeśli miały by nie zapychać to z chęcią spróbuje
__________________
Zapuszczam włosy ^^
17cm(27.12.11)->
19cm(27.01.12)

Olejek rycynowy na brwi i rzęsy
30.12.2011-> widoczna poprawa

Piję drożdże 01.02.12

Piję skrzypopokrzywę 11.02.2012
angeells jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 10:31   #4454
Satin'n Lace
Raczkowanie
 
Avatar Satin'n Lace
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 438
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

11 kubeczek za mną Niestety jutro przerwa w piciu Myślę, że powoli zaczynam zauważać skutki picia : włosy trochę mniej wypadają, cera (nie)stety trochę się oczyszcza czyli mały wysyp, mam nadzieję, że szybciej rosną, na razie nie mogę tego ocenić...
__________________
making a better world, shoot by shoot
-------------------------
The best is yet to come !



http://satininwonderland.blogspo t.c om/ <--- ZAPRASZAM!
Satin'n Lace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 10:47   #4455
Indios Bravos
Zakorzenienie
 
Avatar Indios Bravos
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 927
GG do Indios Bravos
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Cytat:
Napisane przez Satin'n Lace Pokaż wiadomość
11 kubeczek za mną Niestety jutro przerwa w piciu Myślę, że powoli zaczynam zauważać skutki picia : włosy trochę mniej wypadają, cera (nie)stety trochę się oczyszcza czyli mały wysyp, mam nadzieję, że szybciej rosną, na razie nie mogę tego ocenić...
Ja swój zabity też zaliczyłam ok. 5.30 rano
Pokrzywy nawet nie zaparzałam, bo wiedziałam, że nie zdążę wypić

Możliwe, że jutro też będę miała przerwę, bo TŻ w domu cały dzień Chyba że go gdzieś wygonię a drożdże zaparzę i jeszcze wrzące chlup do dzioba
__________________
"Look into my eyes
You will see...
You know it´s true

everything I do I do it for you..."

27.05.2009r.- najszczęśliwsza kobieta na Ziemi

www.radicalis.fbl.pl - strona mojego najzdolniejszego
Wybrałam kuszącą Lady Berry!

Indios Bravos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 10:56   #4456
ewcia1807
Zakorzenienie
 
Avatar ewcia1807
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Białogard
Wiadomości: 11 587
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Cytat:
Napisane przez Indios Bravos Pokaż wiadomość
Ja swój zabity też zaliczyłam ok. 5.30 rano
__________________
CG od 30.09.2011
Olejowanie od 11.11.2011


28-...-36-37-38-39-40-41-42-43-44-45-46 -47-48-49-50 ... 60

Zapraszam na mojego kosmetycznego bloga: www.kosmetyczny-raj.blogspot.com
ewcia1807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 11:07   #4457
Indios Bravos
Zakorzenienie
 
Avatar Indios Bravos
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 927
GG do Indios Bravos
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Cytat:
Napisane przez ewcia1807 Pokaż wiadomość
Omdlałaś czy zabiłam?
Nabieram już w tym wprawy
__________________
"Look into my eyes
You will see...
You know it´s true

everything I do I do it for you..."

27.05.2009r.- najszczęśliwsza kobieta na Ziemi

www.radicalis.fbl.pl - strona mojego najzdolniejszego
Wybrałam kuszącą Lady Berry!

Indios Bravos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 11:12   #4458
ewcia1807
Zakorzenienie
 
Avatar ewcia1807
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Białogard
Wiadomości: 11 587
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Cytat:
Napisane przez Indios Bravos Pokaż wiadomość
Omdlałaś czy zabiłam?
Nabieram już w tym wprawy
Omdlałam
Jeszcze nigdy tak rano nie piłam
__________________
CG od 30.09.2011
Olejowanie od 11.11.2011


28-...-36-37-38-39-40-41-42-43-44-45-46 -47-48-49-50 ... 60

Zapraszam na mojego kosmetycznego bloga: www.kosmetyczny-raj.blogspot.com
ewcia1807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 11:19   #4459
Indios Bravos
Zakorzenienie
 
Avatar Indios Bravos
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 927
GG do Indios Bravos
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Cytat:
Napisane przez ewcia1807 Pokaż wiadomość
Omdlałam
Jeszcze nigdy tak rano nie piłam
A jak smakują
Mniam mniam
__________________
"Look into my eyes
You will see...
You know it´s true

everything I do I do it for you..."

27.05.2009r.- najszczęśliwsza kobieta na Ziemi

www.radicalis.fbl.pl - strona mojego najzdolniejszego
Wybrałam kuszącą Lady Berry!

Indios Bravos jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-04, 11:22   #4460
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Ja też uwielbiam oglądać włosy innych dziewczyn. A jak któraś ma dłuuugie i mocne, to zwijam się z zazdrości Zastanawiam się, czy uda mi się przekroczyć barierę - nigdy nie miałam włosów dłuższych niż do zapięcia stanika.
Niektóre wizażanki to mają takie włosy że się napatrzeć nie mogę Z tą długością to mam tak samo. Zawsze gdy były do stanika trzeba było je dużo obciąć. Teraz nawet tam nie sięgają

Muszę przyznać, że po drożdżach nie mam ochoty na słodycze. A odkąd wczoraj zobaczyłam jak wolno spala się kalorie to na nic nie mam ochoty
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 12:27   #4461
alex1989
Zadomowienie
 
Avatar alex1989
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 950
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

34 kubek wypity
__________________
Chudniemy,chudniemy!
foto styczeń-sierpień
foto styczeń-sierpień II

moje włosiaki

"Może niektórych kobiet nie da się poskromić. Może potrzebują biegać na wolności, dopóki nie znajdą kogoś, tak dzikiego, aby biegał z nimi."
alex1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 12:36   #4462
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Chlup! I kolejny kubek wypity Albo mam wysyp podrożdżowy, albo mam fatalną cerę bo okres mi się zbliża. Tak czy siak, na czole pojawiła się kaszka
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 12:42   #4463
wolny_nick
Raczkowanie
 
Avatar wolny_nick
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 74
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Ja dziś mam przerwę, wróciłam na weekend w rodzinne strony. Póki co piję od poniedziałku, na razie z kostką rosołową, muszę spróbować z mlekiem z wodą też są znośne, ale wtedy muszę zatkać nos z kostką wypijam szybciutko i bez problemów

Wczoraj współlokatorki robiły porządki w lodówce i oczywiście nie obyło się bez pytania "po co Ci tyle drożdży?" (2,5 kostki) po wyjaśnieniu stwierdziły, że one nie dały by rady. Szczerze, to ja też zanim zaczęłam to nastawiałam się, że będzie o wiele gorzej

Pofarbowałam dziś odrosty, więc będzie dobrze widać czy i ile będzie więcej po zmianach w pielęgnacji. Przez ostatnie 6 tygodni przybyło ok. 1,6 cm.
wolny_nick jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 15:40   #4464
20101988
Raczkowanie
 
Avatar 20101988
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 157
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Ja też swoje zaliczyłam, chyba 31.

A wiecie co mi się śniło tej nocy?

Przyrost miesięczny 5-6cm...
20101988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 15:54   #4465
Shandusia
Wtajemniczenie
 
Avatar Shandusia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 2 583
GG do Shandusia
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Cytat:
Napisane przez 20101988 Pokaż wiadomość
Ja też swoje zaliczyłam, chyba 31.

A wiecie co mi się śniło tej nocy?

Przyrost miesięczny 5-6cm...
To już obsesja hahaha
Shandusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 16:17   #4466
ewcia1807
Zakorzenienie
 
Avatar ewcia1807
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Białogard
Wiadomości: 11 587
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Moje w trakcie picia
__________________
CG od 30.09.2011
Olejowanie od 11.11.2011


28-...-36-37-38-39-40-41-42-43-44-45-46 -47-48-49-50 ... 60

Zapraszam na mojego kosmetycznego bloga: www.kosmetyczny-raj.blogspot.com
ewcia1807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 16:38   #4467
Katrinnnn
Raczkowanie
 
Avatar Katrinnnn
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 393
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Dziś piłam już 20 kubek + zwiększyłam dawkę Zamiast 1/4 kostki, piję od dziś 1/3 22 stycznia farbowałam włoski, czyli niecałe 2 tygodnie temu i wczoraj widziałam na mokrych włosach ok pół centymetrowy odrost czyli rosną mi ładnie Dodatkowo paznokcie mam mocne i buźka jak pupcia niemowlaka
__________________
Zapraszam na mój kanał na YOUTUBE

https://www.youtube.com/channel/UCCl..._as=subscriber

To dopiero początek, jeśli Ci się spodoba zostaw łapkę w górę i daj suba

Katrinnnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 17:37   #4468
Shandusia
Wtajemniczenie
 
Avatar Shandusia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 2 583
GG do Shandusia
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

A ja zaczynam chyba wysyp ;/ narazie to tylko dwie krosty, ale nie ejstem przed okresem/nie zmieniłam pielęgnacji więc to chyba to
Shandusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 17:44   #4469
ewcia1807
Zakorzenienie
 
Avatar ewcia1807
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Białogard
Wiadomości: 11 587
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Cytat:
Napisane przez Shandusia Pokaż wiadomość
A ja zaczynam chyba wysyp ;/ narazie to tylko dwie krosty, ale nie ejstem przed okresem/nie zmieniłam pielęgnacji więc to chyba to
Cera szybko się oczyści i będzie piękna
__________________
CG od 30.09.2011
Olejowanie od 11.11.2011


28-...-36-37-38-39-40-41-42-43-44-45-46 -47-48-49-50 ... 60

Zapraszam na mojego kosmetycznego bloga: www.kosmetyczny-raj.blogspot.com
ewcia1807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 18:50   #4470
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Cytat:
Napisane przez Katrinnnn Pokaż wiadomość
Dziś piłam już 20 kubek + zwiększyłam dawkę Zamiast 1/4 kostki, piję od dziś 1/3 22 stycznia farbowałam włoski, czyli niecałe 2 tygodnie temu i wczoraj widziałam na mokrych włosach ok pół centymetrowy odrost czyli rosną mi ładnie Dodatkowo paznokcie mam mocne i buźka jak pupcia niemowlaka
Ja pochłaniam po pół kostki... Nie wiem jakim cudem... Bo kiedyś wypicie 1/4 było koszmarem...
I wiecie co? Dorwałam dzisiaj drożdże domowe i rozpuściły się tak, jak babuni. Powód - nie były tak "suche" jak zwykle, a bardziej kremowe. I data ważności 22.02:P
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:09.