wszystko na temat BB Cream - cz. II - Strona 152 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-20, 07:16   #4531
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Dziewczyny mam pytanie takie jak Ultraviolet, a dokładniej to jakie kremy nie zapchają cery raczej mieszanej, naczynkowej i trądzikowej? Z wielkim zapałem dorwałam swój pierwszy BB krem skin79 hot pink, ale po dwóch użyciach zapchał mnie przeokropnie i twarz mnie swędziała mimo wszystko chciałabym jeszcze raz spróbować, chociaż już z bardziej dobranym kremem do swojej cery. Czy ktoś może opisać chociaż troche wymienione przez Ultraviolet?
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 09:27   #4532
_Enea_
Raczkowanie
 
Avatar _Enea_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 281
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Ja muszę powiedzieć, że jestem zachwycona HERA wrinkel retinol. Smarowałam się nią od jakiś dwóch tygodni, i wczoraj przyjrzałam się mojej skórze pod oczami i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Spłyciły mi się zmarszczki pod oczami i skóra się rozjaśniła . Natomiast mam mieszane uczucia co do Missha all around safe block. Pozytywnie mnie zaskoczyła, że bardzo ładnie się wchłania nie mam żadnej lepkości jak przy zwykłych filtrach ale nie nadaje się pod makijaż, przynajmniej u mnie. Żaden krem bb nie wygląda na niej ładnie.
__________________
Słowa są ponadczasowe. Powinieneś je wypowiadać lub pisać ze świadomością o ich wieczności.

"Światło myśli, że podróżuje szybciej niż cokolwiek innego.
Ale myli się. Nieważne, jak szybko światło podróżuje,
dowiaduje się, że ciemność dotarła tam pierwsza i czeka na nie
."

Edytowane przez _Enea_
Czas edycji: 2012-04-20 o 09:31
_Enea_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 09:43   #4533
justynalenka
Zadomowienie
 
Avatar justynalenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 823
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie takie jak Ultraviolet, a dokładniej to jakie kremy nie zapchają cery raczej mieszanej, naczynkowej i trądzikowej? Z wielkim zapałem dorwałam swój pierwszy BB krem skin79 hot pink, ale po dwóch użyciach zapchał mnie przeokropnie i twarz mnie swędziała mimo wszystko chciałabym jeszcze raz spróbować, chociaż już z bardziej dobranym kremem do swojej cery. Czy ktoś może opisać chociaż troche wymienione przez Ultraviolet?
Mnie co prawda w całej karierze bbkremowej (jak to brzmi ) -czyli ok. 40 przetestowanych- zapychała jedynie Missha... Ale może spróbujcie Innisfree Trouble Care?
__________________
Włosomaniaczka i ceromaniaczka

Zawsze należy starać się odpowiednio ubierać myśli w słowa,myśleć zanim słów się użyje i używać słów,które ukazują że się myśli.
justynalenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 10:28   #4534
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez xiah Pokaż wiadomość
na przebarwienia, na rozszerzone pory, na niedoskonałości i na cienie. Wielofunkcyjny, wydajny. Szkoda, że dla mnie za ciemny :/ Ale ogólnie fajny korektor.
oooohhh... to szukam swatchy w takim razie bo ja też blada... może nie strasznie ale jednak... żeby się nie wybijał spod moich bb...
Dzięki za odpowiedz
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 11:19   #4535
kami007
Rozeznanie
 
Avatar kami007
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Wrocław/Sieradz
Wiadomości: 514
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

moje odczucia po kilku zastosowaniach SKINFOOD Avocado Rich Cream Kiedy pierwszy raz go użyłam miałam twarz mocno przesuszoną i podrażnioną i wtedy zaraz po posmarowaniu strasznie mnie twarz piekła. Trochę bałam się go potem użyć ale kiedy twarz w miarę wróciła do normalniejszego stanu posmarowałam się tym kremem kilka razy na noc i muszę przyznać, że bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Skóra rano jest miękka i bardzo miła w dotyku, taka całkiem dobrze nawilżona i odżywiona. Polecam ten krem ale nie na podrażnioną skórę
kami007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 12:02   #4536
Lacturia
Wtajemniczenie
 
Avatar Lacturia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 961
GG do Lacturia Send a message via Skype™ to Lacturia
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Dziewczyny co myslicie o sleeping maskach?
__________________
http://lacturia.blogspot.com Mój blog

Wymiana kosmetyczna&biżuteria&tor ebki -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778720

Wish -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=47297911
Lacturia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 12:19   #4537
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Byłabym bardzo wdzięczna gdybyście mogły mi doradzić. Przeglądałam jaki odcień byłby dla mnie najbardziej odpowiedni i padło na Missha Perfect Cover #13 Myślice, że on będzie faktycznie do mnie? Potrzebuje bardziej żółtego odcienia, ale musi dodatkowo zakryć mi moje czerwone policzki.
Na razie jestem na etapie dobierania próbek ale chciałabym trafić jak najlepiej.

Pozdrawiam!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg skóra.jpg (54,1 KB, 79 załadowań)
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-20, 13:25   #4538
Meitsa
Zakorzenienie
 
Avatar Meitsa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Aberdeen
Wiadomości: 3 625
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Przez to całe szaleństwo bb kremami również postanowiłam je przetestować Część próbek kupię w Asian Store, a część na eBayu. Tutaj mam pytanie, których sprzedających NIE POLECACIE? Mam listę tych poleconych, ale czasami interesująca mnie rzecz jest od osoby z innego kraju niż Korea lub ma około 100 komentarzy (99% pozytywne). Ryzykować z takimi? Drugie pytanie. Zawsze zamawiacie z trackingiem czy wybieracie darmową przesyłkę?
__________________
razem od 10.09.2005r.
"Wolna czy zajęta to jest toaleta, a nie kobieta!" - M.G.

meitsa-no-sekai.blogspot.com
Blog o lakierach, zielonej herbacie, koreańsko-japońskich i eko kosmetykach
25.06 Kanebo wycofuje niebezpieczne dla zdrowia kosmetyki wybielające
Meitsa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 13:58   #4539
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Lacturia Pokaż wiadomość
Dziewczyny co myslicie o sleeping maskach?
Ja lubię
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 14:04   #4540
mirrera
Raczkowanie
 
Avatar mirrera
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 394
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
Byłabym bardzo wdzięczna gdybyście mogły mi doradzić. Przeglądałam jaki odcień byłby dla mnie najbardziej odpowiedni i padło na Missha Perfect Cover #13 Myślice, że on będzie faktycznie do mnie? Potrzebuje bardziej żółtego odcienia, ale musi dodatkowo zakryć mi moje czerwone policzki.
Na razie jestem na etapie dobierania próbek ale chciałabym trafić jak najlepiej.

Pozdrawiam!
Na mojej skórze (bardzo jasna - żółtawe tony) Missha 13 dawała bardzo niefajny efekt. Wyglądała bardzo różowo-szaro-trupio. Nawet przypudrowana wyraźnie żóltawym pudrem. Ale to tylko moje zdanie - może u Ciebie się lepiej dopasuje - wiesz - każda skóra reaguje inaczej.
mirrera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 14:07   #4541
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez mirrera Pokaż wiadomość
Na mojej skórze (bardzo jasna - żółtawe tony) Missha 13 dawała bardzo niefajny efekt. Wyglądała bardzo różowo-szaro-trupio. Nawet przypudrowana wyraźnie żóltawym pudrem. Ale to tylko moje zdanie - może u Ciebie się lepiej dopasuje - wiesz - każda skóra reaguje inaczej.
Naprawdę ma różowe tony? Kurcze czy istnieje BB czy podkład bez różowych tonów?!
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-20, 15:07   #4542
xiah
Rozeznanie
 
Avatar xiah
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 673
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
Naprawdę ma różowe tony? Kurcze czy istnieje BB czy podkład bez różowych tonów?!
chyba żartujesz ;P? ja nie znoszę tych żółtych i mam wrażenie, że na rynku europejskim tylko takie podkłady są produkowane, owszem zdarza się że producent wyprodukuje coś dla różanej porcelanki, ale i tak w drogerii tego odcienia nie będzie albo tej marki :P
Z żółtych i jasnych to pomarańczowy Skin79 Ale to nie moja działka, więc siedzę cicho. No i jak jasny ma być? Missha PC#13 jest dla prawdziwych bladziochów. W pojedynkę nie przejdzie, ja nią rozjaśniam inne BB.
__________________
xiah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 16:16   #4543
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez xiah Pokaż wiadomość
chyba żartujesz ;P? ja nie znoszę tych żółtych i mam wrażenie, że na rynku europejskim tylko takie podkłady są produkowane, owszem zdarza się że producent wyprodukuje coś dla różanej porcelanki, ale i tak w drogerii tego odcienia nie będzie albo tej marki :P
Z żółtych i jasnych to pomarańczowy Skin79 Ale to nie moja działka, więc siedzę cicho. No i jak jasny ma być? Missha PC#13 jest dla prawdziwych bladziochów. W pojedynkę nie przejdzie, ja nią rozjaśniam inne BB.
Ja nie znoszę za to różowych bo wyglądam w nich jak świnka Ja muszę lubić żółte bo mam taki odcień skóry ^^
W poście #4537 wrzuciłam zdjęcie mojego odcienia skóry, który do ciemnych nie należy ale do jakichś ekstremalnie bladych też nie
W takim razie idę szukać dalej odpowiedniego koloru
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-21, 14:31   #4544
lukrecja1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 198
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

stosowałyście podkład HERA HD Foundation?
możecie napisać jak się sprawuje?
lukrecja1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-21, 15:59   #4545
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez lukrecja1 Pokaż wiadomość
stosowałyście podkład HERA HD Foundation?
możecie napisać jak się sprawuje?
Ja używałam, odcień #21 jest dość ciemnym żółtkiem, wchłania się do matu, bardzo mocno matuje skórę i ogranicza produkcję serum. Niemiłosiernie podkreśla suche skórki i nierówności skóry (chropowatość czy coś). Krycie średnie, nie trzyma się niespodzianek. Nie zbiera się w zmarszczkach. Nie zapchał. Na mnie wyglądał potwornie, bo zrobił mi pomarańczową, zbyt matową skórę w "ciapki' (podkreślone skórki) a blizny potrądzikowe i niespodzianki i tak było widać. Aczkolwiek skórom tłustym bez mocnego trądziku szczerze polecam.
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-21, 18:41   #4546
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
Naprawdę ma różowe tony? Kurcze czy istnieje BB czy podkład bez różowych tonów?!
hmmm na mnie dużo BB różowiało mimo, że w opakowaniu żółte. Ale jest spory wybór. Ja mam pełny wymiar Skin79 orangr bo kolor odpowiada idelanie. Mam też Baviphat tea tree i ten w tej chwili uzywam dość długo już ... chociaz jest bielszy jakby ale z zółtym pudrem - bajka.
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-21, 20:33   #4547
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
hmmm na mnie dużo BB różowiało mimo, że w opakowaniu żółte. Ale jest spory wybór. Ja mam pełny wymiar Skin79 orangr bo kolor odpowiada idelanie. Mam też Baviphat tea tree i ten w tej chwili uzywam dość długo już ... chociaz jest bielszy jakby ale z zółtym pudrem - bajka.
Naprawdę?! Jeej no to ja już nie wiem czym się kierować żeby był odpowiedni :<
Ale nic, będę szukać jakoś...
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 10:13   #4548
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

No też mną się aż tak nie sugeruj, ja mam mocno zaczerwieniona twarz więc stąd efekt pewnie + przewrazliwienie na tym punkcie. No i każdy reaguje inaczej. Także testuj. Bez tego się nie obędzie niestety. Proponowałabym Skin79 Orange, bo jest to typowy żółtek tutaj. Wielu dziewczynom pasował, ale niektóre potrafił zapchac np. Nie przewidzi się co tobie podpasuje.
Po zdjęciach zwłaszcza trzecim (choć to kiepski wyznacznik) oceniłabym, że może podpasować ci Baviphat który ja mam, może Skin79 Scandal. Ja miałam do testów jeszcze Hanavi Hwa yuun sun (ciemniejszy był lekko, ale fajny).

W zasadzie z BB można dużo zrobić, one się wpasowują dość magicznie. Ja dodaję odpowiedni puder w zależności od koloru BB. Baviphat za jasny trochę - to siup zółty ciemniejszy puder. Lioele Tripple za ciemne trochę to na to jasniutki puder, trochę odpowiedniego koloru na szyji i dekolcie i też można wyjść do ludzi.

Testuj, tyle mogę doradzić. Ja oglądałam swatche u Zygmuś głównie i w zależnosci co było rozbierane zamawiałam odlewki. Potem już zamawiałam trochę w ciemno na e bay pełne opakowania.
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 15:56   #4549
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

MgielkaM dziękuję bardzo za podpowiedzi!
Posprawdzam je.
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-22, 16:09   #4550
Lacturia
Wtajemniczenie
 
Avatar Lacturia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 961
GG do Lacturia Send a message via Skype™ to Lacturia
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Kochane, jakby któras byla zainteresowana to zrecenzowałam właśnie Tint do ust od Etude House Jak ktoś oszczędza to lepiej nie wchodzić :P
http://lacturia.blogspot.com/2012/04...ude-house.html
__________________
http://lacturia.blogspot.com Mój blog

Wymiana kosmetyczna&biżuteria&tor ebki -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778720

Wish -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=47297911
Lacturia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 19:35   #4551
xiah
Rozeznanie
 
Avatar xiah
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 673
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Lacturia Pokaż wiadomość
Kochane, jakby któras byla zainteresowana to zrecenzowałam właśnie Tint do ust od Etude House Jak ktoś oszczędza to lepiej nie wchodzić :P
http://lacturia.blogspot.com/2012/04...ude-house.html
a ja nad nim dumałam, ale taki róż mam od TonyMoly Berry Tint więc już sobie darowałam
BTW link do bloga został uznany za reklamę :0 przez wizaż i nie wolno tego robić (link w podpisie). Ja tego nie rozumiem, ale w sumie sporo osób zarabia prowadząc blogi, więc pewnie dlatego, szkoda, że cierpią na tym Ci którzy zwyczajnie dzielą się wrażeniami bez zysków pieniężnych za to :/ tylko ostrzegam, by potem serwis nie naliczył Ci jakiś opłat za reklamę czy zwyczajnie zamknął konto .___.
__________________
xiah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 22:21   #4552
Lacturia
Wtajemniczenie
 
Avatar Lacturia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 961
GG do Lacturia Send a message via Skype™ to Lacturia
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez xiah Pokaż wiadomość
a ja nad nim dumałam, ale taki róż mam od TonyMoly Berry Tint więc już sobie darowałam
BTW link do bloga został uznany za reklamę :0 przez wizaż i nie wolno tego robić (link w podpisie). Ja tego nie rozumiem, ale w sumie sporo osób zarabia prowadząc blogi, więc pewnie dlatego, szkoda, że cierpią na tym Ci którzy zwyczajnie dzielą się wrażeniami bez zysków pieniężnych za to :/ tylko ostrzegam, by potem serwis nie naliczył Ci jakiś opłat za reklamę czy zwyczajnie zamknął konto .___.
Dziękuję Kochana za ostrzeżenie, bo nie miałam pojęcia że w podpisie nie można mieć linka do bloga ;/ To jest bez sensu, człowiek robi sobie bloga bo uzywa kosmetykow azjatyckich i wie, ze jest duzo dziewczyn zainteresowanych tematem.. Wrzucaja wszystkich do jednego worka ;/
No nic, usunę Dziękuję Ci jeszcze raz za to, że mi o tym powiedziałaś, bo wiele Dziewczyn ma wlasnie w podpisach więc bym sie za nic nie domysliła.
__________________
http://lacturia.blogspot.com Mój blog

Wymiana kosmetyczna&biżuteria&tor ebki -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778720

Wish -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=47297911
Lacturia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 00:57   #4553
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Lacturia Pokaż wiadomość
Dziękuję Kochana za ostrzeżenie, bo nie miałam pojęcia że w podpisie nie można mieć linka do bloga ;/ To jest bez sensu, człowiek robi sobie bloga bo uzywa kosmetykow azjatyckich i wie, ze jest duzo dziewczyn zainteresowanych tematem.. Wrzucaja wszystkich do jednego worka ;/
No nic, usunę Dziękuję Ci jeszcze raz za to, że mi o tym powiedziałaś, bo wiele Dziewczyn ma wlasnie w podpisach więc bym sie za nic nie domysliła.
Można mieć link w podpisie, pod warunkiem, że blog nie jest źródłem dochodu i nie zawiera reklam [np. tych googlowskich Ad Sense, czy jak to się tam zwie oraz wszelkich innych płatnych].
Nie do końca mile widziane są bezpośrednie linki do postów, ale w wypowiedzi na forum zawsze można wspomnieć, że "notkę o czymś-tam znaleźć można na blogu" .
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 07:30   #4554
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Zapytam jeszcze raz, tym razem krócej
Czy któraś z Was dziewczyny jest w stanie porównać Tony Moly Dear me Petite Cotton do kremów Skin79 - Hot Pink, Oriental Gold czy Vip Gold?
Mam ochotę po waszych pochlebnych opiniach zamówić tubkę, ale trochę obawiam się uderzać w ciemno Jak z kolorem, kryciem, wtapianiem się w skórę?
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 08:59   #4555
Lacturia
Wtajemniczenie
 
Avatar Lacturia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 961
GG do Lacturia Send a message via Skype™ to Lacturia
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Można mieć link w podpisie, pod warunkiem, że blog nie jest źródłem dochodu i nie zawiera reklam [np. tych googlowskich Ad Sense, czy jak to się tam zwie oraz wszelkich innych płatnych].
Nie do końca mile widziane są bezpośrednie linki do postów, ale w wypowiedzi na forum zawsze można wspomnieć, że "notkę o czymś-tam znaleźć można na blogu" .
Acha
dziekuje, nie chcialabym kolejnego ostrzezenia, kiedys juz dostalam za jakas kompletnie nie istotna rzecz :/ zawiklany ten regulamin na wizazu...

---------- Dopisano o 09:59 ---------- Poprzedni post napisano o 09:54 ----------

Kochane, macie jakas kolorowke azjatycka ktora zczegolnie polecacie? Napiszcie o czyms fajnym, chetnie bym przetestowala
Ja baaaardzo polecam puder wykanczajacy Shiseido Lavshuka z linii na rynek azjatycki jest wspanialy!
__________________
http://lacturia.blogspot.com Mój blog

Wymiana kosmetyczna&biżuteria&tor ebki -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778720

Wish -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=47297911
Lacturia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 20:08   #4556
zuz123
Zadomowienie
 
Avatar zuz123
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 742
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Dziś doszła moja Cedia whitening BB cream i pierwsze są następujące:
dość ciemny jak na BB cream kolor (czyli w okolicach najjasniejszego podkładu:P), lekko-średnio kryje, wykonczenie delikatnie błyszczące. Niestety pachnie- ja lubię kosmetyki bezzapachowe. Ale dla niewrażliwych zapach jest dośc ładny.
I to na tyle, więcej wrażeń później
__________________
Nie chcę zabijać czasu. Chcę chwytać go mocno i odciskać swój ślad na świecie.

wymiana
zuz123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 21:38   #4557
dentico
Rozeznanie
 
Avatar dentico
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 586
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Ja dziś postanowiłam zużyć koncówke odlewki Tony Moly dear me petit cotton bb cream i przypomniałam sobie że bardzo go lubie. Ładnie wygląda na buzi, utrzymuje się cały dzień. Jest wręcz mega żółty. U rubyruby jest teraz promocja na krem z przesyłką bezpłatną za 30zł. Właśnie kliknęłam. Będzie na zmiane z Mizonkiem
dentico jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 10:05   #4558
Czelz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 264
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

A ja o Scandalu, testuje sobie już jakiś czas i muszę przyznać, że tak jak Orange praktycznie od razu mnie zapchał tak Scandal do tej pory tego nie zrobił

Jednak wciąż czekam na filtr Misshy i korektor Zaginęły chyba paczki w akcji......

Edit. Włąśnie sprzed chwileczką dostałam paczuszki.
Korektor skin79 cover ten z serii złotej jakiś taki ciemny, przynajmniej na ręku bardzo się odznacza. Nie jestem pewna czy zgra się ze Scandalem kolorystycznie.... Zobaczymy, jutro wypróbuje.

A Missha bardzo leciutka, szybko się wchłania. Jutro sprawdzę jak się u mnie zgra z bb kremem.

Dostałam też próbkę bb kremu, którego chciałam wypróbować Skinfood Platium Grape Cell Essential BB Cream i jakiś Lioele Triple the solution bb cream. Szkoda, że ma tylko spf 30

Edytowane przez Czelz
Czas edycji: 2012-04-24 o 11:32
Czelz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 11:45   #4559
mirrera
Raczkowanie
 
Avatar mirrera
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 394
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Dziewczyny, czy któraś ma odlewkę Mizona Hannavi na wymianę, lub odsprzedanie?
__________________
STOP - kliknęłaś już?
pusta miska

moje dobrocie na wymiankę
mirrera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 12:58   #4560
gossiuniek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 66
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

dziewczyny mam do was pytanie, ostatnio mam trochę więcej gotówki i już prawie się zdecydowałam jaki kremik bb chcę sobie kupić, tylko jakoś mi żal tak dużo pieniędzy wydawać, upatrzyłam sobie misshe signature w kolorze #13, miałam #21 i wydawała mi się troszeczkę za ciemna, szukam czegoś bardzo jasnego w tonacji żółtawej i zastanawiam się czy jest to dobry wybór? może znacie coś bardzo jasnego w tonacji żółtawej i w miarę kryjącego, a przy tym trochę tańszego od misshy?
z góry dziękuję za pomoc
gossiuniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:41.