Mazidła dostepne w Niemczech cz. II :) - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-26, 15:38   #511
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech cz. II :)

Cytat:
Napisane przez agniesia141 Pokaż wiadomość
dziewczyny! a znajde gdzies tu w Niemczech plyn micelarny? moj jest na wykonczeniu aaa do Polski dopiero za pol miesiaca wiem, ze ciezko bedzie ale mozecie mi cos polecic do oczyszczania twarzy?
loreal wypusil niedawno plyn micelarny,niby baaardzo podobny do biodermy

http://www.loreal-paris.de/hautpfleg...ungsfluid.aspx
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-26, 17:15   #512
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech cz. II :)

nie że wielce fan, ale sama grałam w nogę i przy piwku jakieś lepszejsze mecze chętnie wciągam
cloche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-26, 17:54   #513
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech cz. II :)

Cytat:
Napisane przez *majka* Pokaż wiadomość
loreal wypusil niedawno plyn micelarny,niby baaardzo podobny do biodermy

http://www.loreal-paris.de/hautpfleg...ungsfluid.aspx
o widzisz widzialam to w Rossmannie.

cloche a to takie buty z holewami. No to teraz ci tylko Malzbier zostaje )
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-27, 19:11   #514
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech cz. II :)

Ostatnio zamowilam sobie na Ecco Verde te rzeczy

http://www.ecco-verde.de/lily-lolo/l...atural-mascara
w brazowym kolorze. Piekny ciemny braz, maskara nie rozmazuje sie, ale cholera dzis widze pelno drobnych punkcikow pod dolnymi rzesami co w konsekwencji wyglada jak panda. Juz sie cieszylam ze znalazlam naturalna maskare ktora sie nie rozmazuje no i sie nie rozmazuje, ale za to kruszy i na to samo wychodzi.

http://www.ecco-verde.de/aubrey-organics/aloe-vera-gel
juz dawno sie na ten aloes zasadzalam, wzielam wersje z pompka. fajny zelik, uzywalam pod olej i dzis po umyciu wypsikalam sobie wlosy. Po poludniu obejrzalam skladniki i widzac ze panthenol w tym roku konczy MHD to wciepnelam go troche do zelu.

http://www.ecco-verde.de/__fl/aubrey...ing-shampoo?&f[5]=88
postanowilam dac szanse jeszcze szamponowi z rumienkiem. Kiedys namietnie uzywalam w PL rumiankowe zwykle szampony i sluszyly mi jak zadne. Tutaj zwyklego szamponu nie ma, sa ale zilowe, ktore maja dluuuugalasne sklady. Dzis umylam wlosy i narazie spokoj. Ktos zrecenzowal ze obywa sie bez odzywki, a ja nie zauwazylam zeby szampon nawilzal. Fakt ze ostatnio uzywalam rzeczy ktore troche robily moje wlosy tempe, wiec musialam na konce nalozyc troche oleju zmieszanego z odzywka w spraju. Po tym szamponie wlosy byly takie same, mimo ze pozniej popsikalam je aloesowym zelem, musialam dodac odzywke w spraju na konce zeby je rozczesac. Z jednej strony dobrze, bo wlosy maja wiecej volumen, z drugiej strony trzeba obserwowac zeby po kilku uzyciach siana nie bylo. No i chyba wole to niz mocno odzywczy szampon ktory powoduje przyklap i szybkie przetluszczanie sie wlosow, wole nalozyc opdzywke na konce niz miec wiecznie tluste wlosy. I teraz sie zastanawiam czy dokupic odzywke z tej serii czy moze jakas inna, albo ... bo tez od tym dawno juz myslalam czy nie kupic sobie ktoregos zelu do wlosow, bo maja tez miec odzywcze wlasciwosci i kusi mnie lakier do wlosow, moze znajde wreszcie cos co utrwala mocniej?
Pare miesiecy temu chcialam zamawic z ich stronki, ale jak tutaj tez sa te kosmetyki to skorzystalam i wrzucilam tez maskare.
testuje dalej i czekam na rezultaty.

Skonczyly mi sie schmelzflocken to sobie dzis w Rossmannie kupilam i wzielam czysta herbate rumienkowa. wymieszalam platki owsiane z rumienkiem i bede sie tym peelingowac i maseczkowac. Dobrze ze mnie rumianek nie uczula i oby tak zostalo.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-27, 19:28   #515
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech cz. II :)

Moni z tych aubrey odżywek to podobno ta GBP jest niezła
cloche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-28, 07:46   #516
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech cz. II :)

tylko one wszystkie ze splukiwaniem sa, nie? A ja bym wolala cos bez splukiwania.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-28, 12:05   #517
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech cz. II :)

w tych wielkich butlach tak. ale chyba mają coś międzi pflege a styling bez spłukiwania jak się nie mylę..?
cloche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-28, 18:51   #518
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech cz. II :)

No maja te zele do wlosow i wyczailam ze pojawil sie tez spraj. Pamietam z 7 moze 6 lat temu jak firma pojawila sie w DE, to czailam sie na ich produkty i wlasnie na ten pierwszy zel do wlosow( teraz jeszcze jakis mandarynkowy doszedl). Jak rozgladalam sie po Ecco Verde to dostrzeglam tez spraj pomagajacy rozczesywanie wlosow i sie zastanawialam na ile on bedzie bardziej odzywczy od tego co ja mam. Rok temu kupilam mala butelke Intelligent Nutrients, nawet nawet, ale w tej chwili lepiej sie sprawdza jak wymieszam go z kropla oleju brokulowego i taka mieszanke wetre w konce, bo sam to wiadomo to nie to samo co bez odzywki, ale jednak grzebien pod uszami sie zatrzymuje i przy samym spraju ide w dol nie z takim szwungiem jak bym chciala. ja odyzwke chce tylko na te moje konce i zeby pomogla mi je bez wyrywania wlosow rozczesywac. jak wlos lekko podsuszony jest to juz ten spraj sie tak nie spisuje, ale wymieszanie go z kropla oleju daja taki efekt jak oczekuje. Pewnie starczy mi on jeszcze do jesieni, ale powoli rozgladam sie za czyms nowym i rozmyslalam ze ten spraj AO moglabym wyporbowac. Z drugiej strony na tym ichnim zelu pisze ze chroni przed cieplem przyrzadow do stylingu, a ja wlosy susze suszarka i podwijam konce na szczotke. Do tego ma lekko usztywniac, a ja mam cienkie, miekkie wlosy, ktora jak sie porzadnie odzywione sa sliskie i leca na twarz czego nie lubie. Wtedy tez wygladaja na cienkie, chodz mam ich duzo. ja wole miec wlosy lekko suche, zeby nie byly takie sliskie, odzwyka zalatwia sprawe koncowek, wlosy maja volumen i odrobinka lakieru do wlosow trzyma je w kupie, wiec wlosy nie sa sliskie i nie leca mi tak bardzo na twarz.
Pewnie jak bedzie juz tak daleko to nie wytrzymam i kupie wkoncu ten zel i moze jeszcze ten mocniejszy lakier do wlosow, ktory i tak pewnie nie bedzie tak mocno utrwalal jak konwencjonalny lakier do wlosow, ale mam nadzieje ze bedzie lepiej od lakieru alverde.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-28, 20:39   #519
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech cz. II :)

no kup, kup, i zdaj tu relację z efektów!
a z john masters coś myślałaś w ramach takiego pielęgnującego stajlinga? bo oni też coś mają i dziewczyny sobie chwalą... pomada, odżywko-żel... tylko nie wiem, co do jakich włosów najlepiej.
cloche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-29, 16:01   #520
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech cz. II :)

A dostalam od kolezanki ten zel-odzywke bez zapachu w skladzie. Ale mnie to nie zachwycilo, wlosy tempe po tym byly, chodz tak jak dziewczyny opisuja miesiste. Zle mi sie na szczotke je suszylo, no i cena mi sie nie podoba. To co ja posiadam uwazam ze ma wysoka cene, wyzej isc nie chce. do 15€ moge wydac ale nie 30€ i to czesto za duzo mniejsza pojemnosc.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-05, 10:26   #521
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech cz. II :)

Zamowilam wczoraj od Khadi

olej do skory wrazliwej hibiskus
mydlo z neem i tulsi
mydlo z pomarancza
i maja teraz angebot to wsadzilam szampon amla za darmoche do koszyka. Poporsilam jeszcze o probke oleju z lotosem. Chcialam pierwotnie go wziasc bo lekki ma byc i do mieszanej cery, wiec pomyslalam ze na lato bedzie idealny, ale kurcze jak zobaczylam w skladzie tyllle tych olejkow eterycznych, to sie wystraszylam ze skonczy sie podraznieniem i wybralam hibiskus, bo ma ich malo.
I nie uwierzycie. Wczoraj gdzies kolo 14-tej na szybciora skladalam zamowienie, a dzis listonosz przyniosl paczke ;o)
Probka oleju z lotosem byla w srodku, tylko zeli do mycia buzi nie bylo, a tez chcialam. Przy poprzenim zamowieniu prosilam ich o probki, ale nie mieli i pewnie nadal ich nie maja.
Olej wyporbowalam juz na rece i jest wyczuwalnie lzejszy od oleju anty aging ( hibiskusa narazie nie bede otwierac) i wydaje sie byc delikatny. Ale na rece to wszystko delikatne jest. Nie pachnie intensywnie, anty aging pachnie mocniej. Zdziwilo mnie to bo spodziewlam sie moniejszego zapachu jak zobaczylam te wyszczegolnione olejki eteryczne. Oby na buzi byl ok. dzis wieczorem zaczne testy.
Szamponu nie bed otwierac zuzyje najpier ten od AO, a Khadi wezme sobie na urlop do PL, bo mniejsza flaszka to wygodniej bedzie.

Jestem zaskoczona szybkoscia realizacji zamowienia.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-10, 17:05   #522
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech cz. II :)

Bylam dzis w Rossmannie po samoopalacz Lavera. Wkoncu sie na niego skusilam i na polce z Alterra zobaczylam nowa limitowanke. Nie bylo testerow od blyszczykow, wiec zachowawczo wzielam ten najjasniejszy rozowy. Rok temu kupilam sobie blyszczyk z LE i uwielbialam go, byl jak balsam, o wiele lepszy od tych ze stalego sortymentu i chodz mam blyszczyki ( Dr. Hauschka, tubkowy P&R, a takze szminki pielegnacyjne z kolorem z letniej limitowanki Alterra z zeszlego roku) to nie moglam sie tym obecnym oprzec. W domu pierwszy test i jest bardzo pozytywny, znow mam wrazenie ze to swietny pielegnacjyny blyszczyk, teraz sie zastanawiam czy nie wrocic jutro bo ciemniejszy rozowy odcien, bo ten jasny oczywiscie na ustach jest bardzo delikatny, ledwo nadaje koloru i owszem takie bardzo lubie, ale czasami mam potrzebe ciut wiekszego koloru, wiec ten ciemniejszy roz na ustach byly by jasniejszy niz w opakowaniu, ale ciut ciemniejszy od tego jasnego rozu.
Musze pomyslec ;o)
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-18, 18:14   #523
kinga1701
Zakorzenienie
 
Avatar kinga1701
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 467
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech cz. II :)

Możecie mi polecić dobrą, kredkę do oczu czarną, wodoodporą, taką która nie zniknie (rozmaże się ) po 2 godzinach, dostępną w Rosmanie lub dm. Teraz mam emily i rival de loop jak na te tańsze są naprawdę dobre ale jak już się cieplej (czytaj gorąco) zrobiło to godzinka i ich nie ma. Zdaje sobie sprawę iż ciężko będzie o kredkę która wytrzyma takie temperatury.
kinga1701 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-18, 18:25   #524
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech cz. II :)

szukac wsord zelowych kredek, te sie duzo lepiej trzymaja od innych. zelowe kredki ma Max Factor i Astor. fakt maly wybor kolroow, ale chyba czasna maja. Zdaje sie Maybelline tez juz cos zelowego ma. Poza tym Art Deco ma dwa rodzaje, na jednej pisze extra ze wasserfest, a takze Zoeva z drozszych to jeszcze MAC itp.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-15, 12:14   #525
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech cz. II :)

Ale nam watek spadla w czeluscia forum.

Co slychac dziewczyny? jakies nowe odkrycia mazidlowe? A jak nie to i tak sie chwalcie co sobie kupilyscie.

Ja wlasnie zamowielam sobie od afrikahandel.de maslo shea bo wczoraj zrobilam balsam do ust i ostatnie resztki ichniego masla wykorzystalam. Do tego dano nie mialam Black Soap, wiec wzielam 2 kostki( kiedys mozna bylo kupic jedna wieksza a teraz maja juz tylko po 100g), do tego wersje w plynie z miodem( mialam nie brac bo moge sobie sama taka zrobic, ale stwierdzilam ze wyporbuje czy wogole bedzie mi w plynie pasowac, jaka bedzie konsystencja i zostanie mi opakowanie z pompka, to jak bedzie mi sie podobal, to sobie pozniej w tym opakowaniu sama umieszam wersje plynna) , no i olej baobab. Bardzo lubie recznie robione mydla z tym olejem, sluzyly zawsze mojej skorze, zwlaszcza twarzy bo na ciele to praktycznie wszystkie mydla sa ok. Zobaczymy jak sie bedzie czysty olej sprawowal.

W sobote zrobilam zamowienie u Zoeva dla mnie i dwoch znajomych. Teraz czekam, jestem ciekawa tych nowych pedzli.

edit. robilam dzis balsam do ust i wyszedl boski. niech sie schowaja te kupne gotowce.

Edytowane przez 201608040942
Czas edycji: 2013-07-15 o 16:47
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-20, 14:00   #526
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech cz. II :)

Przyszla dzis paczka od afrikahandel.de. Black Soap w plynie wyporbowane na dloniach i poki co jest zachwyt. Wieczorem bede testowac na twarzy.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-27, 08:40   #527
kangurrr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 88
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech cz. II :)

kurczę, parę dni temu odwiedziłam wątek wspólne zakupy w dm, teraz za nic nie mogę go znaleźć . Orientuje się któraś z Was gdzie on może być?
kangurrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-27, 09:28   #528
slomka
in the dark of night
 
Avatar slomka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 908
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech cz. II :)

Cytat:
Napisane przez kangurrr Pokaż wiadomość
kurczę, parę dni temu odwiedziłam wątek wspólne zakupy w dm, teraz za nic nie mogę go znaleźć . Orientuje się któraś z Was gdzie on może być?
chodzi Ci o ten wątek https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=696895/
czy o wątek, gdzie można zapisać się do zamówienia kosmetyków z DM'a?
__________________
Insta: holistraw
slomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-27, 12:44   #529
kangurrr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 88
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech cz. II :)

chodzi właśnie o ten z zamówieniami
kangurrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-29, 14:26   #530
kangurrr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 88
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech cz. II :)

wątek zagubiony w czeluściach internetu ?
kangurrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-02, 09:17   #531
joanna187
Raczkowanie
 
Avatar joanna187
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 198
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech cz. II :)

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
nie że wielce fan, ale sama grałam w nogę i przy piwku jakieś lepszejsze mecze chętnie wciągam
Coś w tym jest moja droga !!!
__________________
Mój blog o pracy: http://www.ofertypracyza-granica.blogspot.com

Chcesz założyć bloga?
Zobacz jak to zrobić --> Kliknij

Pora na dietę zobacz listę koktajli
joanna187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-06, 09:48   #532
tambourinist
Rozeznanie
 
Avatar tambourinist
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 628
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech cz. II :)

Dziewczyny, możecie mi polecić jak dobry naturalny krem nawilżający/ usuwający zaczerwienienia i nie zapychający? Do tej pory używałam tego https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...-betulina.html , ale wydaje się niedostępny w Niemczech. Może jest coś podobnego?
tambourinist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-06, 13:57   #533
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech cz. II :)

Ja tej marki tutaj nie widzialam.
Kremu nie polece bo to musisz sama przetestowac. wybor w naturalnych markach i seriach jest przeogromny, bo niemcy przoduja jesli chodzi o wyroby tzw naturalne. Masz Hauschka, Lavera, Lavere, Logona, Sante, Alterra, Alverde, Terra Naturi, Tau Tropfen , Alva i wiele wiele innych, az ciezko spamietac te wszystkie firmy. kazda marka ma w swoim sortymencie produkty do cery wrazliwej z rumieniem itp.
Pisz do firm i pros o probki, albo bierz jesli jestes w jakims Reformhauscie czy innym bio sklepie i maja pielegnacje, jak maja probki to tez daja i mozna przed azkupen przetestowac. Poza tym jak kupic pelnowymiarowy produkt i okaze sie ze ci nie pasuje mozesz oddac do sklepu.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-06, 15:56   #534
tambourinist
Rozeznanie
 
Avatar tambourinist
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 628
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech cz. II :)

[wizaż usuwa bez żadnego wytłumaczenia negatywne (ale sprawiedliwe) recenzje, więc ja usuwam swoje wpisy na wizażu]

Edytowane przez tambourinist
Czas edycji: 2013-11-22 o 08:12
tambourinist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-06, 19:25   #535
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech cz. II :)

Bo tez alverde nie ma wszystkich produktow z certyfikatem, tezrba patrzec na to i czytac sklady.

Powaznie, mozna zwracac, mowisz ze cie podraznilo i przyjmuja, oczywiscie dobrze jest jesli zachowach rachunek. Ja tak 2 albo 3 razy zwracalam produkt w aptece. Pani mi powiedziala, ze moga kupic pelnowymiarowy i jak by co zwrocic, nie ma problemu. Kupilam i za 2 dni nioslam spowrotem. I tak wole najpierw probke wyporbowac, wiec pytam, sempie o odlewki, nie musze potem ekstra jechac do sklepu zeby oddac. Apteke mam u mnie w dzielnicy, wiec nie ma porblemu podskoczyc, ale jak musze sie wobrac gdzies dalej to jednak wole najpierw probki wyporbowac. raz kupilam w Rossmannie inny odcien korektora i w domu w swietle dziennym okazal sie duzo za ciemny niz ten co normalnie uzywalam( w tych sztucznych swiatlach drogerii odcien byl taki sam tylko bardziej rozowy i o to mi chodzilo, a w domu o pare tonow za ciemny), poszlam powiedzialam co i jak i nie bylo problemu. bylo mi glupio, bo przeciez byl tester i go macalam, ale w tym sztucznym swietle widzialam co innego niz w dziennym. babki nie robily problemow, przyznaly mi racje ze odcien moze byc inny w zaleznosci od oswietlenia.
Jak by co pytaj sie czy jak cie podrazni to czy mozesz oddac, skoro nie maja probek i musisz kupic pelnowymiarowe opakowanie. Bedziesz sie pewniej czula ze gdyby co to mozesz oddac otwarty produkt.
Poza tym wiele sklepow online tez przyjmuje naruszone produkty.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-07, 05:47   #536
kangurrr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 88
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech cz. II :)

wow, oddać używany krem? Kurcze, w Polsce to jeszcze nie do pomyślenia ...
kangurrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-07, 08:38   #537
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech cz. II :)

ja oddawalam 2 razy podklad i chyba 2-3 razy krem i nigdy nie bylo problemu,przy zwrocie podkladu zostalam przeproszona (bo mnie zapchal) i dostalam nawet jakies probki (to bylo w Schnitzler,tam to jest super obsluga i klient faktycznie "nasz pan" )
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-07, 16:59   #538
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech cz. II :)

Cytat:
Napisane przez tambourinist Pokaż wiadomość
Dziewczyny, możecie mi polecić jak dobry naturalny krem nawilżający/ usuwający zaczerwienienia i nie zapychający? Do tej pory używałam tego https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...-betulina.html , ale wydaje się niedostępny w Niemczech. Może jest coś podobnego?
sama tego kremu nie mialam, ale slyszalam juz sporo o nim. jesli nie masz jak sciagnac go z polski, to postaraj sie o probki fluidu z malwa firmy i+m i jakiegos lekkiego kremu firmy sanoll. wiecej mi nie przychodzi na mysl z takich wchlaniajacych sie, nietlustych nawilzaczy (bo podobno taki jest ten sylveco)
cloche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-11, 13:32   #539
Martii=*
Zadomowienie
 
Avatar Martii=*
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 713
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech cz. II :)

Gdzie w Niemczech kupię jakąś fajną maskę do włosów, np. Stapiz Sleek albo Kallos Creme al Latte?
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
Martii=* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-14, 10:22   #540
tambourinist
Rozeznanie
 
Avatar tambourinist
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 628
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech cz. II :)

[wizaż usuwa bez żadnego wytłumaczenia negatywne (ale sprawiedliwe) recenzje, więc ja usuwam swoje wpisy na wizażu]

Edytowane przez tambourinist
Czas edycji: 2013-11-22 o 08:15
tambourinist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-30 07:52:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:52.