Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V. - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2021-04-16, 13:30   #91
Eva ID
ForceIsStrongInThisOne...
 
Avatar Eva ID
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: أبو ظبي
Wiadomości: 7 439
GG do Eva ID
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Hej, u mnie leniwy Piatek, slonce niewyrazne, to chyba ostatnie chlodne dni, temperatura lekko ponad 30'C tylko, wiec planuje dlugi spacer wieczorem.
Niedlugo zacznie sie nasze Lato i koniec spacerowania prawie to Pazdziernika.

Kiedys tez mialam faze zakupoholizmu, pierwsze otrzzwienie przyszlo gdy wrocilam z nowo kupionymi szpilkami, znajdujac taka sama pare w domu, zakupione ze 3-4 tygodnie wczesniej.

Mocno pracowalam nad tym aby wykonczyc wszystkie perfumy, cienie, roze, pudre, kremy, etc. ograniczyc maksymalnie spontaniczne zakupy i jestem dumna, ze sie udalo.

Dalam sobie maksymalny limit do 3 - np. 3 szminki, i ani jednej wiecej. Moge kupic nowa tylko gdy jedna sie skonczy.

Ja wiem, ze brzmi to prawie nierealnie, sama nie sadzilam ze dam rade, ale udalo sie.

Nie wbije sie w temat kosmetykow, nie ma u mnie Ziaja ani wiekszosci popularnych na Wizazu kosmetykow.
Na twarz uzywam olej awokado, na wlosy olej kokosowy a zmywam makijaz NIVEA.

Olejek do opalania robie sama na bazie olejow i masla kakaowego.

Cala kolorowka jaka mam to KRYOLAN.


Michelle tylko gdzie tego przystojnego szejka znalezc?
__________________
Wealth, Income & Power

I`m Proud to Be a Christian - Jestem Dumna, że Jestem Chrześcijanką



55 kg
Eva ID jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-16, 13:39   #92
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cytat:
Napisane przez Eva ID Pokaż wiadomość
...

Caffeine w 2018 roku wpisala na moim Emirackim watku, kiedy powroce, wiec to jej naleza sie brawa , ze mnie przekonala, hahahaha, no tak, 3 lata mi zajelo aby sie dac przekonac. Czasem jestem naprawde dziwna

...

Ha, ha ...podobno liczy się skuteczność

Fajnie że jesteś

Co projektujesz ostatnio?

No i koniecznie poproszę o update na temat przystojnych szejków

---------- Dopisano o 14:39 ---------- Poprzedni post napisano o 14:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Wonder Woman Pokaż wiadomość
...
My zarezerwowaliśmy w tym tygodniu wakacje w Chorwacji, w sensie kwatery w dwóch różnych miejscach, po jednym tygodniu w każdym. Idąc za ciosem poczyniłam już tez zakupy celem odświeżenia akcesoriów plażowych.
Bikini 1 https://www.zalando.pl/banana-moon-o...1l002-k11.html

Bikini 2 https://www.zalando.pl/banana-moon-n...1j01r-a11.html góra a tutaj dół https://www.zalando.pl/banana-moon-d...1i01o-a11.html

Torba plażowa https://www.zalando.pl/rip-curl-beac...1m00c-j11.html

Ręcznik https://www.zalando.pl/rip-curl-nort...1m00d-j11.html

Na czarny kostium jeszcze czekam, biały zostaje na bank, jest ładniejszy w rzeczywistości niż na zdjęciu, i ma małe detale - smaczki, które naprawdę robią robotę. Ten czarny bardzo mi się podoba i mam nadzieje, ze się nie rozczaruję „na żywo”.

...

Bardzo miło Cię znów zobaczyć
Twój synek to już teraz pewnie mały mężczyzna

Co tam nowego u Ciebie?

Świetne zakupy! Aż mi się zamarzyła plaża... w zeszłym roku musieliśmy odwołać wylot na Sardynię, w tym roku trochę się boję myśleć o takich wypasionych wakacjach... ta ostatnia zima jakaś taka wyjątkowo przygnębiająca... w sumie nie powinnam narzekać, bez problemu udało nam się wyjechać do Kopenhagi i potem do rodziny w Polsce.
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-16, 15:34   #93
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

dzis robiłam i wysyłałam tentes na nietolerancje pokarmowe, polecany przez pania R. Jestem ciekawa wyniku...tylko nie wiem, czy nie bede musiała powtarzac Pobranie krwi - horror. Trzeba jej sporo do ampułeczki, o ile u mnie pobieranie krwi zylnej jest bezproblemowe - to uzyskanie takiej ilosci z palca juz nie jest łatwe. musiałabym chyba specjalnie zadrzec jakas skorke bo wtedy krwawi solidnie, ale mikrolancet...? Poszły dwa lancety, dwa palce i trzeci był kłuty igła dwa razy - a i tak nie jestem przekonana, czy krwi starczy A palce bola...
Eve, podziwiam zdyscyplinowanie, ja mam zapasy straszne i teraz planuje porzadki w nich.
na mojej urlopowej rezerwacji jest odliczanie dni, jakies 65 mi zostało...
I byłam dzis na manicure, w stylu działalnosci podziemia, bo pani ma mieszkanie obok gabinetu, wiec nie wchodziłam głownym wejsciem, a przez dom...Wszystkie wymogi spełnia, ma 2-3 osoby dziennie, sens zamykania jej działalnosci jest zaden...A wczoraj słyszałam, jak kolezanka ze szczecina wybiera sie do fryzjera...Samo zycie. Tylko basen zamkniety na głucho

Edytowane przez Kamlisa
Czas edycji: 2021-04-16 o 15:37
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-16, 16:49   #94
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Kamlisa wspolczuje przeżyć. Tez miałam jedno podejście do pobrania krwi do testu w ten sposób i poległam. Strasznie boje się igieł. Wrzuciłam test na dno szuflady, a ze to było STI na moj odpowiednik NFZ to zaczęli po 2 tygodniach ścigać mnie, czemu nie dostarczyłam ampułki?

Dzisiaj widziałam wiele osób w krótkim rekawie, myśle sobie, ze chyba faktycznie ciepło się zrobiło. Sprawdzam, a tu 10 stopni. Najważniejsze, ze słonecznie, od razu człowiekowi się chce.

Wczoraj dostałam w prezencie „swieczuszke”, 1.5kg. Ledwo doniosłam ja do domu, okazała się większa niż sporej wielkości kwiat, którzy trzymam w łazience.
IMG_1618588120.979899.jpg


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Ava_
Czas edycji: 2021-04-16 o 16:50
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-16, 18:14   #95
Wonder Woman
Zadomowienie
 
Avatar Wonder Woman
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: jardin du diable
Wiadomości: 1 971
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cinde mam skinoren, ale chętnie popróbuję innych sprawdzonych metod. Zawsze mam nadzieje, że znajdę coś jeszcze lepszego. Ale rzeczywiście skinoren jest dobrym produktem i mam w szafce.
Co do Łodzi, jestem łodzianką sercem i duchem, ale niestety na tę chwilę nie ciałem.... większą cześć życia tam spędziłam, ale obecnie pracuję w innym mieście, natomiast będę się starać znaleźć prace w Łodzi, żeby wrócić. Regularnie bywam, przynajmniej raz na miesiąc, u rodziców. Ale uwielbiam to miasto wbrew różnym krążącym na jego temat opiniom i bardzo mi go brakuje.

Caffe tak, w styczniu skończył 7 lat. Kiedy to zleciało
A co u mnie, można rzec, że po staremu, tyle że pracuję i jakoś tak mniej czasu na wszystko, mam wrażenie ze jestem w wiecznym niedoczasie. Planuję mała rewolucje i chcę zmienić pracę i wrócić do rodzinnego miasta. Ale to na razie się nie rozwlekam, jak coś będzie na rzeczy napewno się pochwalę
__________________
Viens avec moi dans le jardin du Diable, endroit dans lequel tout est acceptable. J'ai des invitations pour le jardin du Diable, tous les plaisirs y sont inoubliables

Edytowane przez Wonder Woman
Czas edycji: 2021-04-16 o 18:15
Wonder Woman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-16, 18:16   #96
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Autorytet pedagogiki i ekspert w wychowywaniu dzieci, Mariusz Pudzianowski, wypowiedział się, że najlepszym lekarstwem na chorobę dziecka jest lanie pasem...

Wonder ja walczę przede wszystkim z trądzikiem, bo zbliżanie się powoli do czterdziestki wcale, a wcale go jak widać nie wyklucza
Plasterki kupiłam po prostu Isana, te: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...wypryskom.html
Wydawało mi się, że trądzik jest w sumie uśpiony, a na dzień dobry pierwszej nocy zużyłam dwanaście... Na dzień musiałam powtórzyć jeszcze cztery miejsca, pozostałe krostki zniknęły. Po dwóch dniach pod plasterkami zniknęła najgorsza gula na karku, która siedziałaby tam minimum miesiąc. Są przezroczyste i cieniutkie, więc spokojnie można w nich nawet wyjść. Zrobiłam sobie fotki buzi ze wszystkich stron i zauważyłam, że jeden profil jest gładki, a drugi wygląda koszmarnie - szybka dedukcja - to bok na którym śpię, więc poleciałam po płyn do dezynfekcji w sprayu (tak na chłopski rozum), a później pomyślałam, że mam w domu parownicę i ona przecież też zdezynfekuje poduszkę, pewnie nawet lepiej. Plus oczywiście zmieniłam poszewkę i pilnuję, by robić to często, jednak z uwagi na własne lenistwo, codziennie spryskuję ją sprayem na alkoholu zamiast zmieniać na czystą. Po tych trzech dniach mogę powiedzieć, że chyba pierwszy raz nie mam żadnych zmian na twarzy, szyi, czy karku. Dekolcie zresztą również. Do pielęgnacji włączyłam jeszcze więcej kwasów i niacynamid 15%. Piszą, by zaczynać od 5%, ale ja mam twarz jak zelówkę. No i wracam do Acne Dermu posłusznie.
Natomiast na łojotok nie znam lekarstwa. Cenię sobie tylko ten krem na dzień, bo matuje i nie wysusza, choć składu chyba super nie ma: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...-matujaca.html
Obecnie wyszła nowa wersja, nie wiem jak ze skutecznością, ale ma krótszy skład i zdecydowanie mniej chemii. Natomiast z produktów z wyższej półki nie trafiłam na nic naprawdę matującego. A z podkładów idealnie matuje mnie CC od It Cosmetics (ultramocne krycie) i EL Double Wear (mocne krycie).

Miszka to teraz jesteś z dziesięć lat młodsza Ja się coś wybrać nie mogę, mam tak pięknie otwarte oczy botoksem, ale już wypada zbotoksować tę brukowaną brodę i wypełnić bruzdy.

Również jestem przed okresem - wczoraj strajk układu pokarmowego i brzuch jak piłka, dzisiaj obudził mnie o 8 rano głód, a normalnie nie mogę patrzeć na jedzenie do tzw pory lunchu, po czym poszłam spać, wstałam na obiad, poszłam spać i ... no cóż, witam z "poranną" kawą
Doczytałam z tymi rodzajami depresji (na swoje usprawiedliwienie powiem, że jest to wiedza ze szkół psychoterapii, a nie studiów psychologicznych). Pomyliłam nazewnictwo - depresja wysokofunkcjonująca polega na maskowaniu objawów przez zachowanie chorego, który jednak je odczuwa i tu jest wysoki odsetek samobójstw (vide sławni ludzie, którzy odeszli w ostatnich latach). U mnie to raczej d. maskowana, czyli faktycznie nie odczuwa się typowych objawów, a raczej bóle neuropatyczne, zmęczenie, hiper lub bezsenność, somatyzacje. Mam wszystko z wyżej wymienionych Wiem, że samodiagnozowanie to zazwyczaj głupi pomysł, ale jak pisała Kama - my ze sobą jesteśmy 100% czasu i tylko my.

Kama mój test był inny, może go zmienili, bo miałam preparaty, płytkę i tam wlewałam je oraz krew, a wynik pojawiał się po 15 minutach. Taka płytka https://image.ceneostatic.pl/data/re...mowe-1-szt.jpg , ale z pobraniem krwi również miałam spory problem, bo u mnie ciśnienie z tych niskich, a bolesne siniaki na palcach siedziały z tydzień. Teraz się nauczyłam przy badaniu cukru ściskać opuszek palca kciukiem - nie boli nakłucie i nie pozostaje siniak.

Marjolka myślę, że część z Nas tak sobie odbija ten dziwny czas, kiedy nie ma zbyt wielu dostępnych przyjemności. Nie ma u nas tylu pięknych ruin i parków krajobrazowych (w mojej okolicy żadnych) jak u Gosi, pogoda pod psem (nie obrażając psa), góry, czy morze dla części z Nas są daleko. Na rower się w deszcz i mróz nie chce wyjść, spacer też tak średnio. Zostaje gotowanie jeśli ktoś się odnajduje, czytanie, filmy, albo nowe hobby, które wymaga... zakupów. Ja na początku pandemii wzięłam się za odpicowanie pokojów i uwicie sobie "na ładnie" jaskini, w której jak się okazało, przyszło siedzieć na tyłku póki co już rok. Gdybym miała ogród też pewnie bym go już robiła jak mróweczka na lato.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-16, 18:17   #97
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Kama oby wykryli co Ci dolegai to jak najszybciej kochana



Dla polepszenia nastroju kupiłam nowość P.Choice:


https://www.topestetic.pl/paulas-cho...ia-skory-30-ml


Jest jeszcze olejek:


https://www.topestetic.pl/paulas-cho...etinolem-30-ml


Jutro po pracy, mam fryzjera.
Nie w podziemiach ,ale prywata: w domu,przy kawie.


Nie robie na razie planów na wakacje ,bo w Polsce nic teraz nie jest przewidywalne.

Edytowane przez Michell72
Czas edycji: 2021-04-16 o 18:19
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-04-16, 18:48   #98
SovaEvree
Zadomowienie
 
Avatar SovaEvree
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 764
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Soso dziekuje za polecenie...zapisalam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SovaEvree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-16, 18:50   #99
dircikowa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 268
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Ja też się rozglądałam za Anyżkową ... mam nadzieję, że wkrótce się odezwiesz



Piątek, piąteczek ...
Na mój weekend zaplanowałam dietę sokową. Jestem ciekawa jak mi pójdzie, czy wytrwam i jak się będę czuła. Dodatkowo, solidaryzując się z koleżanką, która czeka na planową operację w szpitalu może na 2 dni odstawię kawę. No, jak nie odstawię, to przynajmniej ograniczę


TYLKO 3 pomadki brzmią dla mnie kosmicznie. To tak się da?
A już serio - staram się trzymać w ryzach swoje kosmetyczne zapędy zakupowe, niby jest łatwiej przy zamkniętych perfumeriach, ale jak się tu oprzeć promocjom Może więcej jogi i więcej medytacji skieruje mnie na tory bliższe zdrowemu minimalizmowi.


Któraś z Was pytała o hity kosmetyczne ostatniego czasu. Ja lubię nowości, zmiany w tym zakresie, ale z moich odkryć chyba warto wyróżnić Biologique Recherche (mimo drożdżowych zapachów), szczególnie maskę Vernix, która akurat zapach ma ok. Świetny jest lekko podkoloryzowany mineralny SPF z Australian Gold. I, nieodmiennie, nie zawiodłam się na żadnym z kosmetyków Esthederm - właśnie skończyłam kremy na noc i pod oczy Excellage, mam wrażenie, że mało co dopieszcza dojrzałą skórę tak kompleksowo, a przed latem chcę zużyć ich olejkowe serum z retinolem, które absolutnie nie podrażnia, nawet na szyi. Z gadżetów - to szczotka do szczotkowania na sucho plus silikonowa bańka do ciała. A teraz zaczęłam też używać mini-banieczek do twarzy, postaram się być tu regularna.


A propos fryzjerów i kosmetyczek to zauważcie ile z nich tak naprawdę w ten czy inny sposób oferuje swoje usługi. A to mają lokale nie na głównej ulicy (sama tak zrobiłam zaległy pedicure i nie uważam, że coś ryzykując - kosmetolog jest ozdrowieńcem po szczepieniu, ja też po pierwszej dawce, klienci są przyjmowani indywidualnie i maseczki grzecznie na twarzach ...), a to jeżdżą do klientów. A skutek zakazu jest też taki, że płatności za te usługi lecą na czarno, omijając podatki. Oni mają jednak mniejszy ruch, więc cierpią ekonomicznie, ale skutki dla budżetu państwa też ujemne ...


Idę sobie zrobić piątkowe domowe spa
Udanego weekendu!
dircikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-16, 18:55   #100
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

a ja, juz a konto lata - kupiłam sobie sukienke
https://www.bonprix.pl/style/dluga-l...13632&source=1
a test taki
https://allegro.pl/oferta/food-detec...igg-9810147590
wysyłka, wyniki po 5 dniach
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-16, 19:18   #101
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Pomyśl o Maderze, nie za gorąco, mnóstwo rzeczy do robienia, piękne plenery, cenowo bardzo przystępnie (zerknij na czartery Tui, lot z Warszawy można złapać za ok 1000 zł) a i pogodowo ok, bez nadmiernych upałów.
Dzięki . W Portugalii nie byłam, a TŻ czasami wspominał, że by się wybrał.

Eva, czytałam dzisiaj o kuchni z Twojej części świata, bo zdałam sobie sprawe, że nic o niej nie wiem, a ja tak lubie poznawać nowe smaki i eksperymentować.

Dzisiaj ugotowałam curry, ale zamiast mięsa dałam kalafior i super

Pani_R, dobry pomysł z dezynfekowaniem poduszek i poszewek Warto również regularnie dezynfekować telefon, chociaż odkąd używam słuchawek na uszy podczas rozmów, to już się tak nie narażam na, dosłownie, dociskanie bakterii do skóry

Kama, czytałam opinie o tym teście i sporo osób właśnie miało problem z pobraniem odpowiedniej ilości krwi.

I ja również myślałam, że wyniki są po paru/kilkunastu minutach?

Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
Dzisiaj widziałam wiele osób w krótkim rekawie, myśle sobie, ze chyba faktycznie ciepło się zrobiło. Sprawdzam, a tu 10 stopni. Najważniejsze, ze słonecznie, od razu człowiekowi się chce.
Tam to chyba jest dość typowe - nieważna temperatura, ale jak świeci słońce, to każdy wskakuje w t-shirty z krótkim rękawem i szorty .

Cytat:
Napisane przez Wonder Woman Pokaż wiadomość
Co do Łodzi, jestem łodzianką sercem i duchem, ale niestety na tę chwilę nie ciałem.... większą cześć życia tam spędziłam, ale obecnie pracuję w innym mieście, natomiast będę się starać znaleźć prace w Łodzi, żeby wrócić. Regularnie bywam, przynajmniej raz na miesiąc, u rodziców. Ale uwielbiam to miasto wbrew różnym krążącym na jego temat opiniom i bardzo mi go brakuje.
Trzymam kciuki by wszystko się ułożyło tak jak tylko tego chcesz Łódź również bardzo lubie - od początku dobrze sie tu poczułam. Jak kiedyś przyjdzie mi się stąd wyprowadzić, to będę niosła dobrą opinie dalej w świat.

Byłam wcześniej na spacerze, ale krótkim, bo nic przyjemnego. Cały dzień siąpi deszcz. Przy okazji odebrałam przesyłke z paczkomatu - zamówiłam spodnie na Vinted - prążkowany materiał, wysokie stanem, rozszerzane nogawki, coś a'la dzwony i świetne są - w końcu, bo moje zakupy ciuchowe online, to często niewypały

Aktualnie oglądamy, pewnie znacie: https://www.filmweb.pl/serial/Dochodzenie-2011-576962
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-04-16, 19:37   #102
gothka152
Zakorzenienie
 
Avatar gothka152
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dolina Dzikiej Róży
Wiadomości: 19 132
GG do gothka152
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Do mnie dotarło dziś 6 mydełek marsylskich. Pachniało już pudełko, gdy wyciągałam je z paczkomatu

Mycie mydłem służy mi lepiej, niż żele pod prysznic. No i po mydle jakoś bardziej domyta się czuję

A po kąpieli moim hitem ostatnio jest oliwka dla dzieci z Rossmanna (dla wrażliwej skóry). Smaruję nią jeszcze mokre nogi.
Reszcie ciała smarowanie chyba się ostatnio ,,przejadło", bo najlepiej wygląda, kiedy niczym go nie smaruje Najwidoczniej potrzebny mu detoks.
__________________
17. 09. 2016 r.
Mieszkamy razem
07. 08. 2018 r.
08. 08. 2020 r.
Tekla


15/2023

Edytowane przez gothka152
Czas edycji: 2021-04-16 o 19:39
gothka152 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-16, 19:45   #103
mar_jolka
mar_jolka
 
Avatar mar_jolka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 1 716
Send a message via Skype™ to mar_jolka
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Pani Robot-milo ze rozumiesz moje kompulsywne kupowanie róz...
Kosmetyki robie sama -nie kupuje lub tylko cos raz dwa razy na rok, bo po 12 latach robienia ich-nie mam zaufania do kosmetyków ze sklepu, a na ekskluzywne mnie raczej nie stać. Wiec nic nie mogę polecić z tej dziedziny. Choc-nie- zdradziłam olej z opuncji figowej dla oleju kumkumadi. Śmierdzi naftalina ale jest super dla mnie.
Ogolnie polecanie kosmetyków to ciężka sprawa. To co jednemu robi cuda na plus, drugiemu zrobi tez cuda-ale na minus. Dlatego tez nie polecam oleju kumkumadi lecz gdyby ktoś chciał go wypróbować to jest na Mazidla.com

Czwarty czy piaty dzień leje deszcz lub pada śnieg....słońca nie widziałam od tygodnia...cholery można dostać...

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka
mar_jolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-16, 21:06   #104
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Dircik, tez dzis mam na sobie te maske z br, bodaj moj najdrozszy kosmetyk. za taka cene - nakładam grubsza wartwe na twarz i zostawiam, niech odpracowuje Zapach neutralny, wchłania sie przyzwoicie.
Cinde, ten test wydaje mi sie bardziej wiarygodny, skoro go robia w labolatorium, a nie domowym sposobem. i jak za mało krwi trzeba powtarzac Kurier jest w pakiecie, przyjechał, odebrał...

---------- Dopisano o 20:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:04 ----------

Btw - air fryer jest u mnie uzywany czesto, bardzo wygodny. codziennie prawie pieczone jabłka i wszelkie szybkie podpiekania...
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-16, 21:16   #105
dircikowa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 268
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Kama - mój też chyba najdroższy, mimo, że w promocji, tzn. w zestawie.
Stosowałam co 2-3 dzień jako maskę na noc.
Juka też ją lubi. Szkoda, że na markę tak rzadko są promocje.
dircikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-17, 09:41   #106
Eva ID
ForceIsStrongInThisOne...
 
Avatar Eva ID
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: أبو ظبي
Wiadomości: 7 439
GG do Eva ID
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Caffe, jestem w trakcie malego projektu Shisha Cafe, na styl syryjski z uwzglednieniem social distansing.

Kama, przerazilam sie tym badaniam, pamietak kiedys przykrojeniu marchewki wjechalam nozem w plaec, bylo krwi jak po ubiciu prosiaka.
Zycze aby diagnostyka byla skuteczna i wszystko ulozylo sie dobrze.

Ava, piekna ta swieca, to zapachowa? Tubereusa cos oznacza?

Dircik, tak mozna ale latwo nie jest

Cinde, mam zaprzyjaznionych sasiadow Filipinczykow i czasem wymieniamy sie potrawami. Oni lubia wieprzowine tak jak ja wiec jest super, tylko do swoich potraw lubia dodawac cukier, oduczam ich tego
Moja znajoma Hinduska juz zaczyna gotowac Polskie dania czesciej niz ja
Do Arabskich znajomych chodze na najlepsze w swiecie BBQ, a Brytyjscy znajomi prosza abym czesciej robila bogos.

Powiedz co chcialabys ugotowac (jakie mieso, warzywa) to poszukam czy mam przepis.
__________________
Wealth, Income & Power

I`m Proud to Be a Christian - Jestem Dumna, że Jestem Chrześcijanką



55 kg
Eva ID jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-17, 12:07   #107
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

dzis jestem baaardzo zadowolona, bo przeprowadzilismy sprawna organizacje kota
Wiecie, co to znaczy ?
Wczoraj w nocy słyszałam, jak jakis kot u sasiadow darł pyszczek. Nie jest to nic niezwyklego, ludzie maja koty, czesc znamy, widzimy przelotem, czesc z imienia i na przykłąd z polowania na dokarmiane przez nas ptaki. czesc kocurkow z dalszych rejonow przychodzi w poszukiwaniu kociej miłosci.
a dzis rano, jak karmiłam w zagrodzie kocia bande - patrze, a nieduzy czarny kotek drze sie ile sił i probuje do nas sie dostac, po siatce, po murze oporowym...Taki 5-6 miesiecy najwyzej. nie wiem, czy bardziej rwał sie do kociego towarzystwa czy jedzenia...Wiecie, inaczej zachwuja sie koty domne, przychodzace z wizyta na cudzy teren, a inaczej te, ktore szukaja sobie domu - to widac od razu. no to ten szukał pomocy Wysłałam meza, by sprobował go złapac u sasiada, z tym problemu nie było, ale sasiad wyszedł i mowi, ze to kot ludzi z naszego osiedla, kawałek drogi stad. ot, tak chodzi od kilku dni. nie, nei zgubił sie, najwyrazniej taki dom i takie karmienie, ze szuka lepszego zycia. ale niby cudzego kota nie wypada brac...? kilka godzin przezuwałam temat, a mały siedział po drugiej stronie płotu, popiskiwał, podczas gdy nasze koty mowiły mu, ze ma spadac...Maz sie uparł, ze nie bedzie go karmił u sasiada...Racja jest, ale biedaka szkoda...W koncu mały wpadł na pomysł i poszedł na około, ladujac u nas w ogrodzie...Jak on sie rzucił na konserwe i chrupki...Tu juz nie wytrzymałam, robiac telefon do znajmomej pani z toz-u a ona mi od razu mowi, ze tamtych pseudo włąscicieli zna, koty im łaza po ulicy, gina, biora nasteponego, karmia, jak chc, a jak nie to nie...Jednego kota juz im zwineły i znalazły mu dom. i jak przetrzymamy u siebie pare dni - to tez wysterylizuja, ogłosza i znajda lepszy dom. No to kota wzieam pod pache i w 10 minut zorganizowaliśmy mu pokoj tymczasowy w pralni Jadł, jadł, mruczał, przytulał sie...kociak do adopcji...
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-17, 12:25   #108
Eva ID
ForceIsStrongInThisOne...
 
Avatar Eva ID
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: أبو ظبي
Wiadomości: 7 439
GG do Eva ID
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Kama kochana jestes, ze tego kota wzielas. tu u nas tez sa koty miejskie dokarmiane i te 'zgubione'' maja dobrze zorganizowana grupe ludzi ktorzy sie opiekuja.
Ja niestety nie moge bo mam bardzo silna alergie na siersc kotow ale kocham wszystkie zwierzaki.

Dzisiaj Sobota, drugi dzien weekendu u mnie i piaty dzien Ramadanu robie Schab Po Staropolsku ze sliwkami oczywiscie.
Do tego ktores winko wyciagne, zyc nie umierac
__________________
Wealth, Income & Power

I`m Proud to Be a Christian - Jestem Dumna, że Jestem Chrześcijanką



55 kg
Eva ID jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-17, 12:47   #109
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
Wczoraj dostałam w prezencie „swieczuszke”, 1.5kg. Ledwo doniosłam ja do domu, okazała się większa niż sporej wielkości kwiat, którzy trzymam w łazience.
Załącznik 7746455


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fajny prezent, uwielbiam ten zapach od Diptyque

Cytat:
Napisane przez gothka152 Pokaż wiadomość
Do mnie dotarło dziś 6 mydełek marsylskich. Pachniało już pudełko, gdy wyciągałam je z paczkomatu

Mycie mydłem służy mi lepiej, niż żele pod prysznic. No i po mydle jakoś bardziej domyta się czuję

A po kąpieli moim hitem ostatnio jest oliwka dla dzieci z Rossmanna (dla wrażliwej skóry). Smaruję nią jeszcze mokre nogi.
Reszcie ciała smarowanie chyba się ostatnio ,,przejadło", bo najlepiej wygląda, kiedy niczym go nie smaruje Najwidoczniej potrzebny mu detoks.
Mam tak samo z mydlami i zelami. Mam egzeme na calym ciele i nawet po kwadransie splukiwania zelu pod prysznic ze skory nadal wszystko mnie swedzi, czesto tez mam po nich czerwona swedzaca wysypke, ktora konczy sie rozdrapaniem skory do krwi. Przy dobrej jakosci mydlach nie mam tego problemu.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-04-17, 14:55   #110
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cytat:
Napisane przez dircikowa Pokaż wiadomość
...
Któraś z Was pytała o hity kosmetyczne ostatniego czasu. Ja lubię nowości, zmiany w tym zakresie, ale z moich odkryć chyba warto wyróżnić Biologique Recherche (mimo drożdżowych zapachów), szczególnie maskę Vernix, która akurat zapach ma ok. Świetny jest lekko podkoloryzowany mineralny SPF z Australian Gold. I, nieodmiennie, nie zawiodłam się na żadnym z kosmetyków Esthederm - właśnie skończyłam kremy na noc i pod oczy Excellage, mam wrażenie, że mało co dopieszcza dojrzałą skórę tak kompleksowo, a przed latem chcę zużyć ich olejkowe serum z retinolem, które absolutnie nie podrażnia, nawet na szyi. Z gadżetów - to szczotka do szczotkowania na sucho plus silikonowa bańka do ciała. A teraz zaczęłam też używać mini-banieczek do twarzy, postaram się być tu regularna.
...

To ja pytałam i cieszę się że polecasz - zawsze świetnie mi się sprawdzają twoje kosmetyki

Które serum z retinolem to jest dokładnie? Kupię na jesień Tylko muszę zapisać, bo wiadomo jak to z takimi planami bywa.

A BR miałam w planach od stu lat chyba - a dokładnie od kiedy Hirons się zachwycała P50. Nawet miałam zamówić w zeszłe wakacje w Polsce... ale walizka już była pełna... Whamisy

---------- Dopisano o 15:49 ---------- Poprzedni post napisano o 15:47 ----------

Kama, normalnie bym Cię wyściskała za przygarnięcie kociaka

---------- Dopisano o 15:51 ---------- Poprzedni post napisano o 15:49 ----------

Eva, ja chętnie zrealizuję jakiś orientalny przepis na warzywa ...coś pieczonego, grillowanego?

Pokaż kafejkę! Brzmi super!

---------- Dopisano o 15:55 ---------- Poprzedni post napisano o 15:51 ----------

tuberoza

caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-17, 15:04   #111
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Eva, świeczka ma zapach dokładnie tego kwiatka, który wrzuciła Caffee. Nie wiem jak pachnie „na żywo”, bo chyba nie mialam okazji niuchac, ale w wersji woskowej to dość ciężki, taki animalistyczny zapach.

Rowniez chętnie podpatrze przepisy. Smalec z fasoli od Zastrzeżonej zagościł na stałe w mojej kuchni, czekamy na więcej inspiracji.

Super historia z kotkiem, szkoda tylko, ze ci szemrawi właściciele pewnie sprowadza sobie kolejne zwierze.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-17, 15:06   #112
mar_jolka
mar_jolka
 
Avatar mar_jolka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 1 716
Send a message via Skype™ to mar_jolka
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Szkoda Kasztanka ze jestes tak daleko. Zaoferowalabym Ci swoje mydła. Sa naprawdę dobre. Robie je z masla shea, masła kakaowego, oleju avocado, macadamia i slodkich migdalow. Wszystkie na mleku kozim ktory zwieksza parametry pielegnacyjne. Z oliwek oleju używam tylko jako dodatek bo powoduje ze mydla mało sie pienia i sie ,,mazjają" w mydelniczce20210417_160614.jpg

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez mar_jolka
Czas edycji: 2021-04-17 o 15:08
mar_jolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-17, 15:11   #113
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
Super historia z kotkiem, szkoda tylko, ze ci szemrawi właściciele pewnie sprowadza sobie kolejne zwierze.
Pewnie masz racje, chociaz jak przejezdzam kolo domu ludzi, ktorym ukradlam Bowiego (prawie codziennie, bo to jednak bardzo blisko jest i nie da sie wybrac np. do marketu czy odebrac jedzenie na wynos bez przejechania tamtedy) to jednak nie widze juz tam zadnych zwierzat. Byla tam grupa bezdomniakow, ale zglosilam to do RSPCA i zostaly wylapane i przekazane do schroniska. Nawet kolo koreanskich restauracji nie widuje juz bezpanskich kotow, w ogole juz zadnych nie widuje w mojej okolicy.

Cytat:
Napisane przez mar_jolka Pokaż wiadomość
Szkoda Kasztanka ze jestes tak daleko. Zaoferowalabym Ci swoje mydła. Sa naprawdę dobre. Robie je z masla shea, masła kakaowego, oleju avocado, macadamia i slodkich migdalow. Z oliwek oleju używam tylko jako dodatek bo powoduje ze mydla mało sie pienia i sie ,,mazjają" w mydelniczceZałącznik 7746523

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka
Jakie piekne
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-17, 15:21   #114
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Marjolka, jakie piękne

---------- Dopisano o 16:21 ---------- Poprzedni post napisano o 16:19 ----------

Kama, miałam Cię zapytać czy kupowałaś może ręczniki z Bonprix?
Ja jeszcze żadnych zakupów tam nie robiłam... polecasz?
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-17, 15:43   #115
mar_jolka
mar_jolka
 
Avatar mar_jolka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 1 716
Send a message via Skype™ to mar_jolka
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Caffe-nie lubię Bonprix. Fajne ręczniki grube i puchate duze-kąpielowe kupowałam na Allegro

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 16:43 ---------- Poprzedni post napisano o 16:41 ----------

Dodam ze kupiłam tam kilka rzeczy i jeden jedyny sweter byl dobrej jakości. Inne rzeczy zwróciłam lub wyrzuciłam po krótkim używaniu.


Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka
mar_jolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-17, 16:23   #116
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Ja z bonprixa czasem kupuje, czytajac dokładnie opinie, zanim klikne. recznikow nie brałam. kupuję głownie dzinsy i stroje kapielowe i stroje kapielowe sa niezłej, a dzinsy bardzo dobre jakosci - i to mowie po latach uzywania. Wiekszosc moich dzinsow jest od nich, o czym juz wspominałam. Z innymi ciuchami bywa roznie, o, spodniczki takie krotkie, przed kolano - dzinsowe czy sztruksowe - tez sa fajne, mam kilka. bluzek czy swetrow nie kupuje, sukienki rzadko, płaszcze nie - materiały sa tu sredniej jakosci. Po prostu wiem, co u nich warto brac, nie ma problemu ze zwrotem. stroje kapielowe - niezłe, bikini nie rozniły sie specjalnie od podobnych z calzedonii, poza cena. zatem ja z bonprixa - stroje kapielowe, dżinsy, spodniczki krotkie, tyle Sukienka, ktora kupiłam - zauroczyła mnie głownie kolorem, jestem fanka turkusu, od lat, zwłaszcza zimnego, bez domieszki zieleni. zobaczymy, jak sie bedzie prezentowała, na spacery po Krecie moze byc akurat
a mydełka Marjolki sa sliczne

Edytowane przez Kamlisa
Czas edycji: 2021-04-17 o 16:24
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-17, 16:42   #117
Eva ID
ForceIsStrongInThisOne...
 
Avatar Eva ID
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: أبو ظبي
Wiadomości: 7 439
GG do Eva ID
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Caffe, a moze chcesz przepis na Filipinski Pancit? Ja nie potrafie bez miesa ale moge potraktowac przepis wegetariansko dla Ciebie, jestes wegetarianka czy veganka?

Jak mi sie uda to wkleje zdjecie cafe ale probowalam i cos mi nie wychodzi, chyba zapomnialam jak to w Wizazu dziala.

Po zGooglowaniu skojarzylam zapach Agave. Piekny, silny i bardzo kobiecy.

Ava, smalec to ja robie tylko ze sloniny mam swoj wlasny wypracowany na podstawie mojej prababci przepis, zwala z nog nawet muzulmanow ktorzy nie jedza wieprzowiny "but not mind to try it only"

Ostatnio musialam wytopic prawie litr dla moich przyjaciol Brits, zwariowali po prostu.

MarJolka, jakie piekne mydelka za daleko jestem i mydel nie robilam jeszcze, jestem na etapie mieszania olejow i te oleje robia cuda.

Nie wbije sie w Bonpixa, czy jakos tak, bo tego u mnie nie ma.

Obejrzalam online pogrzeb Prince Philip, wypilam za jego wspaniale zycie i dusze Kadette Cape Blend Kanonkop 2018, do Schabu Po Staropolsku.
__________________
Wealth, Income & Power

I`m Proud to Be a Christian - Jestem Dumna, że Jestem Chrześcijanką



55 kg

Edytowane przez Eva ID
Czas edycji: 2021-04-17 o 16:43
Eva ID jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-17, 20:47   #118
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Kama sukienka cudna i zaraz wyobrazilam ją sobie w scenerii turkusowej wody i białych piasków Zanzibaru podbitej twoimi kasztanowymi lokami. W ogóle bardzo podoba mi się wzornictwo ich materiałów, ale nie jestem przekonana do składu - prawie każda to poliester z elastanem i nie do końca umiem sobie wyobrazić jakie to jest w dotyku. No i oczywiście przejrzałam te kiecki u nich, wybrałaś jedną z najładniejszych i mocno mnie kusi jej druga wersja kolorystyczna

Brawo za akcję z kociakiem. Też jestem zwolenniczką metody, że czasem trzeba obejść prawo, by uratować zwierzaka.

Przespałam kolejny dzień, tym razem z powodu migreny. I cud, że go przespałam, bo tabletki wcale nie pomagały i myślałam, że wcisnę głowę w ścianę za moment.

Dostałam newsletter z IKEA i chyba będę już musiała kupić meble, bo do końca miesiąca jest zwrot 10%, a przy kwocie na całe mieszkanie to będzie jakiś realny pieniądz.

Marjolka piękne Twoje mydełka


Caffe widziałam Twoją propozycję, ale chcę poczekać, bo testuję sporo nowości - tym razem drogeryjnych. A póki co...

Na pewno pokochałam się ze Sleep and Peel Filorga z uwagi na wygładzenie, które rano mnie witało przy tłustej, zapchanej cerze, ale krem jest niedostępny, a jego cena na Ebay obecnie absolutnie zaporowa - 300zł za słoiczek, który opróżniam w miesiąc. Ponieważ substancjami WOW były tam kwas azelainowy i pirogronowy, a na pierwszy miejscu po prostu glikolowy zaraz po wodzie - szukam zamiennika.

Lubiłam zamknąc kwasy i KH maską na noc z Phenome https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...face-mask.html

Moim odkryciem WOW są... po prostu plasterki z kwasem salicylowym na niespodzianki. Do tej pory stosowałam żel punktowy, ale nie ma porównania w skuteczności.

Jeśli chodzi o delikatną, alergiczną, atopową skórę, pokochałam żel pod prysznic i szampon do tłustego skalpu Whamisa. Również szukam im polskich lub europejskich zamienników
Póki co trafiłam na Świeżą Trawę Yope i choć przekonuje mnie skład, zapach (koszona trawa w upalny dzień) oraz domywanie... tak nad konsystencją mogliby popracować. Jest bardzo wodnista, sporo go schodzi i szampon na razie u mnie w fazie testów.

Ideałem do częstego mycia rąk stała się emulsja Ziaja do twarzy (kozie mleko, bądź cera naczynkowa - mam wrażenie, że są identyczne). Ma delikatny detergent i glicerynę, więc dłonie nie są suche i nie krzyczą o krem po każdym myciu, co było normą do tej pory. Myślę, że zagości na umywalce na stałe.

Również w kwestii suchej skóry (dłonie i stopy) polubiłam się z innym budżetowcem: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...em-do-rak.html

Nie do końca kosmetyk, ale jestem bardzo zadowolona z Acne Dermu. Faktycznie świeże przebarwienia potrądzikowe (ah, gdybym wiedziała o nim 15-20 lat temu) usuwa w 3-4 tygodnie, a stare nieco rozjaśnia. Właśnie, nie licząc już na wiosnę, potulnie do niego wróciłam.

I znowu budżet - delikatne detergenty do buzi:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...do-twarzy.html
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...wienionej.html

A o żelowym peelingu z Bielenda Acid Booster to już się chyba produkowałam. Podoba mi się i zamieniam na niego maseczkę Peel Madara.

Ja jestem fanką ręczników z Jysk, ale lubię te średniej grubości, szorstkie, które nie będą schły dobę. Kupuję też z powodzeniem te cieńsze w H&M, bo miewaja przeróżne grubości.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55


Edytowane przez Pani_Robot
Czas edycji: 2021-04-17 o 22:46
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-18, 09:11   #119
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Pani R, akurat zanzibaru polecac nie moge. owszem, kolory sliczne, pieknie sie prezentuja na zdjeciach, ten kontrast piasku i wody i słonca...I spacery po długich, szerokich plazach. do zwiedzania/ogladania nic tu nie ma, chyba ze relikty skromne czasow niewolnictwa, bo zanzibar raczej je wspierał dyskretnie, wiec był stacja przesyłowa. bieda piszczaca strasznie, a woda wyglada pieknie, chyba ze jest odpływ totalny na kilometr i wtedy oceanu nie ma w ogole. zatem zanzibar to tylko opcja dla wielbicieli frytkowania na plazy, bo nawet pływanie nie codziennie.
przypomniało mi sie, ze mam jeszcze pare kiecek z bonprixa - z kory i a la jeans i tez sa bardzo dobre. natomiast czytam składy, bo duzo jest szmatławych materiałow.
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-18, 14:06   #120
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Anyż, co u Ciebie?

---------- Dopisano o 14:56 ---------- Poprzedni post napisano o 14:00 ----------

Dziewczyny, już od lat kupuję polskie ręczniki, marki Nefretete - bardzo polecam Grube i puchate (są nawet chyba do 800gsm), z egipskiej bawełny. No ale... niestety - chyba do kraju prędko nie zawitam z wiadomych powodów

Więc szukam czegoś innego...



---------- Dopisano o 15:04 ---------- Poprzedni post napisano o 14:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Eva ID Pokaż wiadomość
Caffe, a moze chcesz przepis na Filipinski Pancit? Ja nie potrafie bez miesa ale moge potraktowac przepis wegetariansko dla Ciebie, jestes wegetarianka czy veganka?

Jak mi sie uda to wkleje zdjecie cafe ale probowalam i cos mi nie wychodzi, chyba zapomnialam jak to w Wizazu dziala.

...

Wrzuciłam w google pancit - brzmi bardzo ciekawie i ile wariacji przepisu! Rzeczywiście - szok - niektóre z cukrem
Ale szybkie, fajne danie
Nigdy nie jadłam, bardzo chętnie spróbuję

O zdjęcia kafejki poproszę

---------- Dopisano o 15:06 ---------- Poprzedni post napisano o 15:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Kamlisa Pokaż wiadomość
Ja z bonprixa czasem kupuje, czytajac dokładnie opinie, zanim klikne. recznikow nie brałam. kupuję głownie dzinsy i stroje kapielowe i stroje kapielowe sa niezłej, a dzinsy bardzo dobre jakosci - i to mowie po latach uzywania. Wiekszosc moich dzinsow jest od nich, o czym juz wspominałam. Z innymi ciuchami bywa roznie, o, spodniczki takie krotkie, przed kolano - dzinsowe czy sztruksowe - tez sa fajne, mam kilka. bluzek czy swetrow nie kupuje, sukienki rzadko, płaszcze nie - materiały sa tu sredniej jakosci. Po prostu wiem, co u nich warto brac, nie ma problemu ze zwrotem. stroje kapielowe - niezłe, bikini nie rozniły sie specjalnie od podobnych z calzedonii, poza cena. zatem ja z bonprixa - stroje kapielowe, dżinsy, spodniczki krotkie, tyle Sukienka, ktora kupiłam - zauroczyła mnie głownie kolorem, jestem fanka turkusu, od lat, zwłaszcza zimnego, bez domieszki zieleni. zobaczymy, jak sie bedzie prezentowała, na spacery po Krecie moze byc akurat
a mydełka Marjolki sa sliczne
...to może skuszę się na kostium? Pogoda u mnie dziś fantastyczna, nastraja do letnich zakupów
Zaraz lecę na słońce poćwiczyć
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-19 13:30:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:06.