Soraya, Plante, Roślinna pianka myjąca do twarzy

Roślinna pianka myjąca do twarzy SORAYA plante w naturalny sposób oczyszcza skórę dzięki zawartości delikatnej substancji myjącej pochodzenia roślinnego. Pozostawia odczucie czystej i odświeżonej skóry.

W porządku

Pianka ma przyjemną konsystencję, która nie pęka i nie znika w trakcie mycia twarzy. Nie jest kremowa, ale przyjemnie się jej używa. Pompka pianotwórcza działa bez zarzutu. Zapach kosmetyku jest dosyć intensywny, kwiatowy, orzeźwiający i świeży.

Na początku używania produktu miałam wrażenie, że podrażnia mi skórę. Po chyba dwóch tygodniach używania ten efekt zniknął (być może skóra musiała się przyzwyczaić). Używałam jej głównie jako drugi etap oczyszczania, po olejku hydrofilowym i nie powodowała uczucia ściągnięcia. Twarz po umyciu była miękka i dobrze oczyszczona, ale nie wysuszona. Nie nasilała moich problemów skórnych, oprócz tego początkowego zaczerwienienia. Uważam, że jest to dobry produkt i dodatkowo dostępny w rossmannie. Jak dla mnie spoko.

Mój hit!

Tani, mega przyjemny i wydajmy produkt do twarzy. Nie zawiera CB i nie powodował u mnie alergii ani pogorszenia stanu skóry. Stosowałam go codziennie rano, ale też niekiedy wieczorem kiedy nie potrzebowałam mocnego oczyszczania skóry.

Czy takie cudo?

Produkt ma dobry naturalny skład za co go polubiłam. Poza tym dobre opakowanie, z piękną grafiką, przez które można dostrzec ile produktu zużyliśmy oraz pompkę która sie nie zacina i dobrze podaje płyn. Pianka się ładnie rozprowadza na twarzy, jest delikatna dla cer wrażliwych i dobrze oczyszcza. Są jednak wady....Po pierwsze zapach który przypomina mi zapach płynu do czyszczenia dywanów. Po drugie miałam uczucie ściągnięcia po umyciu twarzy - nie było to rażące, ale jednak.

Soraya, Plante, Roślinna pianka myjąca do twarzy

Pianka do twarzy Soraya Plante jest strzałem w dziesiątkę. Do cery mieszanej jest idealna. Dodatkowo pozytywną zaletą jest to, że jest produktem naturalnym.

Świetna pianka

Soraya mnie zaskoczyła. Zazwyczaj lubowała się w słabych składach, a tu seria Plante - fajne składy, fajne ceny i fajne działanie. I wiecie co, ja to kupuję i będę kupować.

Kolejny kosmetyk z tej serii w mojej kosmetyczce i kolejny hit :)

Piankę kupiłam w Rossmanie, szczerze, ostatni raz z piankami do mycia twarzy miałam styczność kilka lat temu.
Oczarowała mnie już od pierwszego użycia. Używałam jej zazwyczaj rano i wieczorem kiedy miałam dzień bez makijażu. Cudowna, delikatna, pachnąca. Już jedna pompka wystarczała by umyć całą twarz. Bardzo przyjemnie się jej używało, naprawdę odstawiłam żele na bok. Świetny produkt, który zakupię jeszcze nie raz :)

Ulubieniec

Lekka, puszysta konsystencja. Nie podrażnia i nie wysusza. Bardzo dobrze radzi sobie z domyciem płynu micelarnego. Pozostawia skórę odświeżoną i gładką w dotyku. Zawsze do niej wracam.

Dobra

Pianka jest gęsta i nie znika szybko, za co ma u mnie dużego plusa, ponieważ w trakcie oczyszczania twarzy nie trzeba jej dokładać.

Zapach jak dla mnie jest hm specyficzny. Może nie należy do moich ulubionych, ale jest w porządku.

Produkt dobrze oczyszcza skórę twarzy i nie podrażnia, nie powoduje u mnie żadnych zaczerwienień.

Jeżeli ktoś wymaga mocniejszego oczyszczenia skóry, doczyszczenia resztek podkładu czy bardziej trwałych formuł - to ten produkt się do tego celu nie sprawdzi.

Nie radzi sobie z doczyszczeniem skóry po zastosowaniu peelingu na usta. Z bardziej tłustymi formułami pianka nie zdaje egzaminu.

Do delikatnego oczyszczania skóry jak najbardziej się sprawdza.

Delikatne oczyszczanie

Moja cera to mieszany wrazliwiec ???? który potrafi nadreaktywnie zareagować jak coś mu nie podpasuje
Piankę kupiłam zupełnie przypadkiem w rosmanie i to był strzał
w dziesiątkę! Polubiłam ją od pierwszego użycia. Kosmetyk delikatnie i bezinwazyjnie oczyszcza twarz. Nie podrażnia, nie uczula, nie wysusza. Skóra po jego użyciu jest odświeżona i oczyszczona, gotowa na kolejne kroki pielegnacji. Uwielbiam używać ja w porannej rutynie pielęgnacyjnej. Jest puszysta i miękka. Zużyłam już dwa opakowania i na pewno kupię kolejne.

Przyjemnie oczyszcza

Roślinna pianka do twarzy od Soraya świetnie oczyszcza twarz. Jestem posiadaczką mieszanej cery, produkt doskonale oczyszcza, pozostawiając ją gładką, odświeżoną bez zanieczyszczeń.

Pianka ma delikatny roślinny zapach, przyjemnie się jej używa, lekko się pieni. Przede wszystkim nie wysusza i nie podrażnia cery. Ma świetny roślinny skład, który pielęgnuje skórę podczas mycia twarzy. Wygodne opakowanie z pompką, nie zacina się, 1-2 pompki starczają na dokładne umycie buzi. Polecam osobom, które mają wrażliwą cerę na chemiczne składniki, ta pianka nie podrażni cery, jej naturalny skład w żadnym stopniu nie działa negatywnie na stan i kondycje skóry.

Super!

Wszystko zaczęło się od tego, że dermatolog polecił mi piankę do mycia z cethapil, zużyłam pare opakowań ale drażniła mnie jego dostępność. Głównie kupowałam w aptece bo najkorzystniejsza cena. Przestawiłam się na tą z soraya ze względu na dostępność w każdym rossmannie. Nie wracam już do poprzedniej! Nie dość, że cena korzystniejsza to efekt taki sam. Jest bardzo delikatna ale pięknie domywa buzię. Nie zostawia uczucia ściągnięcia. Wydajna, a także oprawiona w bardzo przyjemną szatę graficzną. Zawsze domywa mi płyn micelarny z resztkami makijażu. Nie zliczę które to moje opakowanie. Często jest na promocji więc zawsze mam zapas!

Świetna! Jest niezastąpiona, zwłaszcza, jeśli chodzi o delikatne okolice oczu i demakijaż rzęs, gdy je przedłużamy.

Piankę Sorayi poleciła mi moja kosmetyczka, która dwa miesiące temu przedłużała mi rzęsy. Przez zabiegiem poleciła mi dokładnie umyć sobie powieki i swoje naturalne rzęsy właśnie tą pianką. Jestem nią zachwycona!

Pianka znajduje się w przepięknym opakowaniu z wygodną i nie zacinającą się pianotwórczą pompką. Szata graficzna bardzo wpisuje się w moje gusta i przec cały czas używania, cieszyła oko. Warto również zwrócić uwagę na bardzo dobry, naturalny skład, a to w końcu drogeryjny produkt, który dostaniemy w każdym Rossmannie. To świetny trend, którym powinno podążać zdecydowanie więcej marek kosmetycznych.

Pianka pięknie, kwiatowo pachnie. Zapach uprzyjemnia całą aplikację. Jedna pompka w zupełności wystarczy na umycie całej buzi. Podczas mycia można odnieść wrażenie, że pianka jakby znika w oczach i się rozpływa pod palcami, ale to tylko wrażenie. Produkt świetnie radzi sobie z domyciem resztek makijażu, oczyszczeniem całej twarzy, a także delikatnej skóry w okolicach oczu. Tutaj jestem pod największym wrażeniem tej pianki, ponieważ w momencie, gdy nawet dostanie się do oczu, ani trochę ich nie podrażnia i nie szczypie. Jest delikatna, ale zarazem bardzo skuteczna. Można jej także używać do oczyszczenia/demakijażu rzęs, jeśli mamy doczepiane.

Pianka nie ściąga skóry, twarz po niej jest przyjemnie ukojona, oczyszczona i wygładzona. Nie podrażnia, nie uczula. Idealna dla osób z wrażliwą, suchą cerą, zwłaszcza w sezonie jesienno-zimowym. Polecam z całego serca!