Ziaja, Pianka oczyszczająca do skóry wrażliwej i zaczerwienionej

Średnia ocena: 4.89/5

LadyMakeup
Średnia ocena: 4.99/5

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Pianka zawiera skoncentrowane stężenia nawilżających mleczanów, a dodatkowo ochronną inulinę, łagodzącą prowitaminę B5 oraz kojący ekstrakt ze świetlika.

98% substancji pochodzenia naturalnego
• Idealnie łączy się z sebum i składnikami makijażu.
• Łagodnie, ale skutecznie oczyszcza skórę.
• Nawilża naskórek już w czasie mycia.
• Pozostawia skórę czystą, gładką i pachnącą.
Może być stosowana przez osoby noszące szkła kontaktowe.
Testowana dermatologicznie pod kontrolą lekarzy okulistów.
Łagodna nawet dla wrażliwych oczu.
Beztłuszczowa i delikatnie perfumowana.

oczyszczające, nawilżające
w butelce, z pompką
płyn
>100ml

Super produkt

Pianka bardzo delikatnie pachnie, jest bardzo wydajna i ma fajna konsystencję. Bardzo delikatnie oczyszcza skórę bez wysuszania jej dla mnie jest idealna na rano ale przy suchej skórze może sprawdzić się też i wieczorem.

Przyjemna

Delikatna pianka do skóry wrażliwej i zaczerwienionej jest zamknięta w białej butli z pompka która się nie zacina i daję odpowiednią ilość produktu szata graficzna minimalistyczna ma bardzo delikatny zapach niewiem jaki jest przyjemny szybko się ulatnia konsystencję mamy średnią używam do 2 mycia twarzy na 1 jest za słaba makijażu napewno nie zmyje jednak już po zmyciu dobrze oczyszcza robi to w sposób delikatny więc dobra dla wrażliwych cer nie wysusza nie podrażnia kupiłam w ziaji za 11 złotych i jest całkiem wydajna

Dyskomfort po użyciu

Produkt niestety nie spełnił jakichkolwiek oczekiwań. Nie nadawał się do drugiego etapu oczyszczania po emulsjach czy olejach. Twarz musiałam domywać kilkukrotnie. Cera po użyciu była ściągnięta i podrażniona - zapewne faktem konieczności użycia kilku pompek by domyć ze skory oleje. Samo opakowanie, estetyka czy zapach nie były najgorsze jednak nie jest to dla mnie produkt myjący, a już na pewno nie domywający.
Być może jest to produkt dla osób bez makijażu do odświeżenia skory przed tonizacją.

Przyjemna pianka, lubię ja stosować zwłaszcza do porannego mycia (wystarcza niewielka ilość), ale z wieczornym zmywaniem makijażu, po użyciu płynu micelarnego, również radzi sobie dobrze. Ze względu na niewielką pojemność stosowana rano starcza na dłużej.
Jest delikatna, nie ściąga skóry.

Godna polecenia

Mam cerę mieszaną z tendencją i do nadmiernego przetłuszczania jak i przesuszania. Bardzo ostrożnie dobieram kosmetyki do pielęgnacji twarzy i bardzo lubię pianki. Ta pianka jest dość gęsta, dobrze się rozprowadza po twarzy, dobrze oczyszcza nie podrażniając przy tym. Po użyciu jest uczucie świeżości i wygładzenia, po kilku dniach używania widać polepszenie kondycji cery, a dokładnie mniej wyprysków i zwężone pory. Spełnia swoje zadanie w 100%

Chmurka oczyszczająca

Wygodne opakowanie z pompką dozującą powoduje, że chce się tego produktu używać częściej. Producent zaleca rozprowadzić piankę na dłoniach, a następnie delikatnie masować - jest to bardzo przyjemny proces. Mam cerę naczynkową i ten produkt w żadnym stopniu nie podrażnia skóry, jest delikatny i nie wysusza, wręcz przeciwnie nawilża skórę.

Nie stosowałam do zmywania makijażu.

Gorąco polecam!

Wcześniej miałam niebieską wersję, teraz skusiłam się na tę dla zaczerwienionych wrażliwców - czyli dla mnie. :D Ta pianka to równy - wysoki poziom poprzedniczki, na pewno zakupię również różową wersję.
Pianka w konsystencji jest idealna, nie za gęsta nie za rzadka, dzięki czemu nie rozpienia się jeszcze bardziej podczas mycia ani nie znika po zetknięciu ze skórą. Produkt jest MEGA delikatny. Kiedy na mojej cerze są jakieś ranki czy kiedy domywam oczy po demakijażu to nie czuję absolutnie żadnego dyskomfortu. Kocham za to tę piankę, ponieważ miałam już takie, po których nie mogłam otworzyć oczu tak szczypało. Ja mam wrażenie, że ona koi podczas mycia. :) Do tego domywa genialnie czy to SPF50 czy pozostałości po makijażu. Po osuszeniu buzia jest miękka, nie odczuwam najmniejszego ściągnięcia. Bardzo przyjemna pianka, zadowoleni będą na pewno posiadacze wrażliwej cery i wrażliwych oczu. :) Wielki plus za vegański produkt, dla mnie to jedna z wytycznych przy wyborze kosmetyku. Bardzo tania, wydajna, ławo dostępna, skuteczna i bezpieczna dla naszej skóry.

Działa cuda

Nie spodziewałam się, że zwykła pianka z ziajii będzie spełniać wszystkie moje oczekiwania. Jest tania, wydajna, łagodna ale dobrze oczyszcza. Nie zostawia skóry napiętej ani wysuszonej a co najlepsze dzięki niej pozbyłam się przesuszeń po poprzednim żelu do twarzy. Na pewno kupię ponownie :)

Ziaja jak zawsze łączy niską cenę z wysoką jakością

Nie ma skóry wrażliwej i zaczerwienionej dlatego nie oceniam produktu przez ten pryzmat. Kupiłam go ponieważ zależało mi na czymś delikatnym do pielęgnacji i uniwersalnym. Pianka przerosła moje oczekiwania.
Produkt zamknięty jest w plastikowym opakowaniu z aplikatorem w formie pompki i dodatkową zatyczką wykonaną z plastiku, która osłania pompkę. Grafika jest bardzo delikatna i aż kojarzy się z delikatną pielęgnacją.
Pianka ma bardzo delikatny zapach, który kojarzy się z produktami dla dzieci. Nie wiem czy komuś mógłby on przeszkadzać ponieważ jest idealnym kompromisem uwzględniając osoby, które lubią zapachowe produkty i te, które mają wrażliwe nosy.
Pompka sprawdza się bardzo dobrze ponieważ nie zacina się i wystarczy 1-2 naciśnięcia żeby dobrze umyć skórę twarzy. Przez taką formę aplikacji produkt z automatu można przypisać do wydajnych.
Sama pianka jest bardzo delikatna i w połączeniu z zapachem sprawia, że pielęgnacja jest niezwykle przyjemna. Skóra jest dobrze oczyszczona, nie błyszczy się i jest miękka i przyjemna w dotyku. Czasami pianki używam do zmycia olejku do demakijażu i z tym zadaniem również bez problemu sobie radzi. Produkt jest idealny do porannej pielęgnacji ale także wieczornej. Często gdy mam dzień bez makijażu przemywam sobie twarz dla odświeżenia ponieważ takie uczucie pozostaje na dość długo.
Produkt nie podrażnił u nie uczulił mojej skóry.
Jego cena jest niska i dołączając do tego wiele plusów i sporą pojemność otrzymujemy produkt, po który zdecydowanie warto sięgnąć.

Idealne oczyszczanie skóry trądzikowej, mieszanej i wrażliwej

Cera: Wrażliwa , Mieszana z tendencją do przesuszenia
Pianka jest rewelacyjna , sprawdziła się na mojej ciężkiej skórze twarzy ,bo nie narusza bariery ochronnej mojej skóry przez co nie wyskakują mi już w takiej ilości pryszcze. A jak już wyjdą to przez zmiany hormonalne i ta pianka to leczy.
Nigdy się nie spodziewałam ,że pianka może tak wiele zdziałać i jakiś produkt do oczyszczania w końcu stanie się moim hitem ;) Brawo ZIAJA!
Teraz testuje wersję niebieską :)

Dla mnie HIT!

Po użyciu skóra jest promienna, delikatna i cudownie wygładzona. Nie zauważyłam żadnych zaczerwienien czy wyprysków. Nie powoduje też uczucia ściągnięcia skóry , ktorego bardzo nie lubie. Miałam wcześniej problemy ze świeceniem się strefy T, po użyciu pianki w ciągu dnia moja skóra świeci się mniej. Jestem na TAK! :)

Cudowne!

Piankę kupiłam po długim namyśle i namowie siostry, która ma wersję niebieską (ona ma cerę mieszaną i ze skłonnością do wyprysków a bardzo ją sobie chwali i poleca!). Konsystencja jest bardzo przyjemna, ani gęsta ani płynna ale trzyma się kupy. Ma bardzo delikatny i przyjemny zapach, a cena jest jak dla mnie bardzo niska. Opakowanie jest super, szkoda że nie przezroczyste, ale dyfuzor sprawdza się bardzo dobrze, ja używam 1,5-2 pompki max. więc jest wydajny. Użytkowanie jest BARDZO przyjemne, tak jak zapewnia producent już w momencie mycia czuć nawilżenie i komfort. Po wytraciu buzi skóra jest bardzo miękka, aksamitna, nawilżona i taka po prostu zdrowa :D Można spokojnie myć okolice oczu, nic a nic nie szczypie. Trzeba także zaznaczyć że produkt myje delikatnie, ale skutecznie, moja nastoletnia cera normalna ze skłonnością do mieszanej potrzebuje jeszcze kilka razy w tygodniu peelingu (swoją drogą używam pasty Ziaji z serii manuka, polecam!). Nie jestem w stanie znaleźć wad, jest to produkt na tyle uniwersalny że polecam go zarówno dla mojej mamy jak i najmłodszej siostry. Nie ma szans aby ta pianka podrażniła czy zapchała jakikolwiek rodzaj cery.

2051