Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :) - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-07-25, 11:40   #2521
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Tylko w Sephorze, z tym że nie każdy salon ma stand z pełną ofertą.
O dziękuję Ci bardzo, a można to jakoś sprawdzić na internecie, chodzi mi o to, który salon we Wrocławiu i w Bydgoszczy ma największy wybór Benefitu?
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 14:21   #2522
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
..
Dziewczyny,jaki byscie mi poleciły megaczarny cien,nie rozcierający się do szarości...i co najważniejsze nie osypujący się...moze nawet nieco żelowaty w konsystencji>?
za bardzo nie pomogę - w całej swojej kolekcji mam jeden czarny cień ale w zestawie diorowym (taka skórzana kopertka
http://canadianbeauty.com/wp-content...1/dior-eye.jpg ) i właściwie trzymam ją wyłącznie dla tego cienia- jest naprawdę smoliście czarny, więc może są i pojedyńcze diorki czarne, nigdy nie sprawdzałam. Ale pewnie szukasz czegoś tańszego?
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 15:15   #2523
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Chcialabym skierowac rozmowe na tory wlosowe. KWC i standardowy wizazowy "dryl" w kwestii wlosow znam. Chcialam jednak zapytac, czy macie swoje hity w kwestii zapobiegania wypadaniu wlosow i przyspieszenia porostu.

Za porady w kwestii olejowania dziekuje. Dla moich wlosow nie ma nic gorszego. Wypadaja od tego jeszcze bardziej.

Wczoraj scielam wlosy, ale jednak chce miec troche dluzsze .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 15:17   #2524
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
za bardzo nie pomogę - w całej swojej kolekcji mam jeden czarny cień ale w zestawie diorowym (taka skórzana kopertka
http://canadianbeauty.com/wp-content...1/dior-eye.jpg ) i właściwie trzymam ją wyłącznie dla tego cienia- jest naprawdę smoliście czarny, więc może są i pojedyńcze diorki czarne, nigdy nie sprawdzałam. Ale pewnie szukasz czegoś tańszego?
....
niekoniecznie tańszego,szukam czegoś baardzo bardzo dobrego...najlepszego widziałam na tutorialu czarny z LimeCrime...fajnie wyglądał i się cieniował,ale wiecie pomacać na żywca to jest inaczej...a miałyście może cos RBR? ja mam od nich kilka satyn,ale zasanawiam się nad zmacaniem czarnego matu.

Jeżeli chodzi o konsystencjie i nieosypywanie lubie E.Lauder...nie wiem czy maja obecnie cos megaczarnego.

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2013-07-25 o 15:19
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 15:33   #2525
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;41952812]Chcialabym skierowac rozmowe na tory wlosowe. KWC i standardowy wizazowy "dryl" w kwestii wlosow znam. Chcialam jednak zapytac, czy macie swoje hity w kwestii zapobiegania wypadaniu wlosow i przyspieszenia porostu.

Za porady w kwestii olejowania dziekuje. Dla moich wlosow nie ma nic gorszego. Wypadaja od tego jeszcze bardziej.

Wczoraj scielam wlosy, ale jednak chce miec troche dluzsze .[/QUOTE]


Kochana, moim hitem byly witaminy dla kobiet w ciązy Pharmaton Matruelle. Nie pamietam zeby po jakimkolwiek innym specyfiku do łykania tak szybko mi rosły
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 15:34   #2526
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;41952812]Chcialabym skierowac rozmowe na tory wlosowe. KWC i standardowy wizazowy "dryl" w kwestii wlosow znam. Chcialam jednak zapytac, czy macie swoje hity w kwestii zapobiegania wypadaniu wlosow i przyspieszenia porostu.

Za porady w kwestii olejowania dziekuje. Dla moich wlosow nie ma nic gorszego. Wypadaja od tego jeszcze bardziej.

Wczoraj scielam wlosy, ale jednak chce miec troche dluzsze .[/QUOTE]

Wcierka Jantar, serio, nic mi nie pomagało tak bardzo, nawet dotąd chwalony Mertz Special. A po tej i rosną nowe i stare już prawie nie lecą. Dla mnie cud za 10 pln
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 15:36   #2527
madzialenn
Zakorzenienie
 
Avatar madzialenn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 955
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie czy kosmetyki Benefita dostanę też w Douglasie czy tylko w Sephorze?

tylko sephora.
__________________
kosmetyki + różności okazjonalnie :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835212


madzialenn bloguje o kosmetykach i modzie

Kosmetyki i codzienne stylizacje
http://madzialennx.blogspot.com/2014...ine-shawl.html
madzialenn jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-25, 15:39   #2528
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
Wcierka Jantar, serio, nic mi nie pomagało tak bardzo, nawet dotąd chwalony Mertz Special. A po tej i rosną nowe i stare już prawie nie lecą. Dla mnie cud za 10 pln
Miśku, zalinkuj prosze wcierkę
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 16:30   #2529
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Eggnogg Pokaż wiadomość
Corii dolne rzesy masz takie dlugie, jak ja gorne
Eggi, dziękuję
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 17:03   #2530
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
Kochana, moim hitem byly witaminy dla kobiet w ciązy Pharmaton Matruelle. Nie pamietam zeby po jakimkolwiek innym specyfiku do łykania tak szybko mi rosły
Dziekuje . Bede o nich pamietac. Na razie nic za bardzo nie moge brac, bo biore sporo lekow. Jak juz bede zdrowa to na pewno te tabsy kupie .

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
Wcierka Jantar, serio, nic mi nie pomagało tak bardzo, nawet dotąd chwalony Mertz Special. A po tej i rosną nowe i stare już prawie nie lecą. Dla mnie cud za 10 pln
Tak, Jantar znam, uzywalam. Mam na liscie.
Dziekuje.
---------------------------------------------------------------

Widzialyscie? Czy tylko ja mam skojarzenie z pedzlem do malowania scian? Jak takim czyms precyzyjnie pomalowac rzesy?

I jeszcze ta "makijazystka", o ktorej juz tu mowa byla: Hania z TLC . Pomijajac, ze, moim zdaniem, nieco jej talentu brak to niezaprzeczalny jest fakt braku higieny w tym programie (smyranie szminkami, blyszczykami bezposrednio po ustach itp.).

Mnie sie w filmiku najbardziej podobalo, jak w pewnym momencie (1:27) pokazali jej twarz z boku, gdzie pieknie widac, ktore to rzesy prawdziwe, a ktore doklejone. Pelna profeska .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 17:36   #2531
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
Wcierka Jantar, serio, nic mi nie pomagało tak bardzo, nawet dotąd chwalony Mertz Special. A po tej i rosną nowe i stare już prawie nie lecą. Dla mnie cud za 10 pln
Zgadzam się z każdym słowem. Jedyny minus tej wcierki to taki, że zawsze była słabo dostępna. Nie wiem jak teraz bo dawno nie kupowałam.

---------- Dopisano o 18:36 ---------- Poprzedni post napisano o 18:24 ----------

Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Widzialyscie? Czy tylko ja mam skojarzenie z pedzlem do malowania scian? Jak takim czyms precyzyjnie pomalowac rzesy?
Firmy kosmetyczne co jakiś czas wypuszczają takie "dziwadełka", bo "zwykłych" tuszów w sklepach jest już na pęczki. Ja jednak wolę tradycyjne szczoteczki. Tak więc tym razem dziękuję, postoję.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-25, 17:40   #2532
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Widzialyscie? Czy tylko ja mam skojarzenie z pedzlem do malowania scian? Jak takim czyms precyzyjnie pomalowac rzesy?
Mi to przypomina skrobaczkę samochodową do szyb Ja ściany czy inne rzeczy przy wykańczaniu mieszkania maluję fajniejszymi pędzlami

Co do tej pani to... strasznie mnie to drażni - pani powiedziała, że została "oficjalnom" makijażystką...

Edytowane przez milka-pilka
Czas edycji: 2013-07-25 o 17:43
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 18:17   #2533
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Jamsiku ja wcieralam jantar, radical, saponisc, rzepe z Joanny. Do tego suplementy rożne, skrzyp, pokrzywa, drozdze. Oleje tez a ze bylam w desperacji, bo wypadla mi ponad polowa wlosow to stosowalam atak zmasowany ) Po kilku miesiacach Wlosy przestały w końcu wypadac, teraz odrastaja. Ale ja wiedziałam dlaczego wypadają - mega stres
Do jantara wracam regularnie, to moja ulubiona wcierka. Akurat przed chwila podziwialam moje nowe włoski po zakończeniu jednej flaszki.
Powodzenia
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 18:25   #2534
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Chcialabym skierowac rozmowe na tory wlosowe. KWC i standardowy wizazowy "dryl" w kwestii wlosow znam. Chcialam jednak zapytac, czy macie swoje hity w kwestii zapobiegania wypadaniu wlosow i przyspieszenia porostu.

Za porady w kwestii olejowania dziekuje. Dla moich wlosow nie ma nic gorszego. Wypadaja od tego jeszcze bardziej.

Wczoraj scielam wlosy, ale jednak chce miec troche dluzsze .
Również polecam Jantar. Poza tym dobrze działa wcierka z kawy też (parzysz mocną kawe, odfiltrowujesz fusy, czekasz jak przestygnie i wcierasz w skalp). to stosuje obecnie i dużo bejbików sie pojawiło u mnie. Najwieksze efekty jeśli chodzi o porost przyniósł u mnie czosnek wcierany w skalp, ale to tylko jak się siedzi chorym w domu bo zapach po umyciu jeszcze jakiś czas zostaje

a na wypadania używałam szampon dermena który mi dermatolog kazał stosować i faktycznie przestały garściami wtedy wypadać.

Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Dziekuje . Bede o nich pamietac. Na razie nic za bardzo nie moge brac, bo biore sporo lekow. Jak juz bede zdrowa to na pewno te tabsy kupie .



Tak, Jantar znam, uzywalam. Mam na liscie.
Dziekuje.
---------------------------------------------------------------

Widzialyscie? Czy tylko ja mam skojarzenie z pedzlem do malowania scian? Jak takim czyms precyzyjnie pomalowac rzesy?

I jeszcze ta "makijazystka", o ktorej juz tu mowa byla: Hania z TLC . Pomijajac, ze, moim zdaniem, nieco jej talentu brak to niezaprzeczalny jest fakt braku higieny w tym programie (smyranie szminkami, blyszczykami bezposrednio po ustach itp.).

Mnie sie w filmiku najbardziej podobalo, jak w pewnym momencie (1:27) pokazali jej twarz z boku, gdzie pieknie widac, ktore to rzesy prawdziwe, a ktore doklejone. Pelna profeska .
a co najlepsze włąśnie o tej higienie cały czas mówiła jak przegladała kosmetyczki
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 18:31   #2535
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Mi to przypomina skrobaczkę samochodową do szyb Ja ściany czy inne rzeczy przy wykańczaniu mieszkania maluję fajniejszymi pędzlami

Co do tej pani to... strasznie mnie to drażni - pani powiedziała, że została "oficjalnom" makijażystką...
Masz racje. Troche jak skrobaczka .

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Jamsiku ja wcieralam jantar, radical, saponisc, rzepe z Joanny. Do tego suplementy rożne, skrzyp, pokrzywa, drozdze. Oleje tez a ze bylam w desperacji, bo wypadla mi ponad polowa wlosow to stosowalam atak zmasowany ) Po kilku miesiacach Wlosy przestały w końcu wypadac, teraz odrastaja. Ale ja wiedziałam dlaczego wypadają - mega stres
Do jantara wracam regularnie, to moja ulubiona wcierka. Akurat przed chwila podziwialam moje nowe włoski po zakończeniu jednej flaszki.
Powodzenia
A co konkretnie z Radicala i Joanny? Z Saponics to?
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 18:48   #2536
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Tak, ten saponisc.
Radical ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...st-wlosow.html
Joanna ta https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...acniajaca.html
Szamnpony oczywiście tez rożne przeciw wypadaniu.
Kupowałam wszystko o czym tylko przeczytałam.
Teraz myśle, za jakby mi ktoś powiedział ze za przeproszeniem gowienko wtarte we włosy mi pomoże, to pewnie bym wtarla byłam w takiej desperacji.
Musialam tez sciac włosy na boba i uważam ze to była bardzo dobra decyzja, bo optycznie włosów było wiecej i nie było widać prześwitow jak przy dłuższych włosach. Teraz zapuszczam
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 18:53   #2537
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
O dziękuję Ci bardzo, a można to jakoś sprawdzić na internecie, chodzi mi o to, który salon we Wrocławiu i w Bydgoszczy ma największy wybór Benefitu?
Najlepiej podzwonić, żeby sprawdzić, w której z wrocławskich Sephor mają pełną ofertę. Z tego, co pamiętam, to w C.H. Borek jest stand ze wszystkim, a z kolei w Magnolii były tylko pojedyncze produkty, ale jutro jest chyba otwarcie Sephory w Magnolii po remoncie, więc może przy okazji rozszerzą ofertę .

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
za bardzo nie pomogę - w całej swojej kolekcji mam jeden czarny cień ale w zestawie diorowym (taka skórzana kopertka
http://canadianbeauty.com/wp-content...1/dior-eye.jpg ) i właściwie trzymam ją wyłącznie dla tego cienia- jest naprawdę smoliście czarny, więc może są i pojedyńcze diorki czarne, nigdy nie sprawdzałam. Ale pewnie szukasz czegoś tańszego?
Też mam tą paletkę z Diora - leży i się kurzy .
Ale potwierdzam - czerń jest w tym zestawie wyjątkowo intensywna .
[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;41952812]Chcialabym skierowac rozmowe na tory wlosowe. KWC i standardowy wizazowy "dryl" w kwestii wlosow znam. Chcialam jednak zapytac, czy macie swoje hity w kwestii zapobiegania wypadaniu wlosow i przyspieszenia porostu.

Za porady w kwestii olejowania dziekuje. Dla moich wlosow nie ma nic gorszego. Wypadaja od tego jeszcze bardziej.

Wczoraj scielam wlosy, ale jednak chce miec troche dluzsze .[/QUOTE]
Moje włosy wypadają od zawsze i to w ogromnych ilościach, ale dopiero od niedawna zaczęło się to w sposób widoczny odbijać na ich wyglądzie - kucyk robi mi się coraz bardziej lichy . Po prostu wypadają, jak wypadały, tylko rosnąć już nie chcą jak dawniej .
Żeby choć troszkę zapobiec wypadaniu kupiłam maseczkę drożdżową babuszki Agafii (sztuk dwie) i jakieś szampony propolisowo-łopianowe, też ruskie. Wg moich obserwacji (jestem w połowie drugiego opakowania maski i w połowie dużej butli szamponu) włosy zaczęły faktycznie trochę mniej wypadać (co widzę jedynie na sitku w brodziku, jak sprzątam po myciu), ale szału nie ma - dla mnie efekt za słaby.
Nie zauważyłam też, żeby działały na porost.
W sumie to chciałabym tylko, żeby mi nie wypadały garściami - rosnąć szybciej nie muszą, bo nie nadążę ze swoim odrostem .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 19:02   #2538
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Tez miałam ta maseczka i lubię ja, pewnie znowu kiedyś kupię.
I te toniki ruskie agafii do wcierania rownież stosowalam, ale zdecydowanie wole jantar.
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 19:10   #2539
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Moje włosy wypadają od zawsze i to w ogromnych ilościach, ale dopiero od niedawna zaczęło się to w sposób widoczny odbijać na ich wyglądzie - kucyk robi mi się coraz bardziej lichy . Po prostu wypadają, jak wypadały, tylko rosnąć już nie chcą jak dawniej .
Żeby choć troszkę zapobiec wypadaniu kupiłam maseczkę drożdżową babuszki Agafii (sztuk dwie) i jakieś szampony propolisowo-łopianowe, też ruskie. Wg moich obserwacji (jestem w połowie drugiego opakowania maski i w połowie dużej butli szamponu) włosy zaczęły faktycznie trochę mniej wypadać (co widzę jedynie na sitku w brodziku, jak sprzątam po myciu), ale szału nie ma - dla mnie efekt za słaby.
Nie zauważyłam też, żeby działały na porost.
W sumie to chciałabym tylko, żeby mi nie wypadały garściami - rosnąć szybciej nie muszą, bo nie nadążę ze swoim odrostem .
Wspolczuje.

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Tak, ten saponisc.
Radical ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...st-wlosow.html
Joanna ta https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...acniajaca.html
Szamnpony oczywiście tez rożne przeciw wypadaniu.
Kupowałam wszystko o czym tylko przeczytałam.
Teraz myśle, za jakby mi ktoś powiedział ze za przeproszeniem gowienko wtarte we włosy mi pomoże, to pewnie bym wtarla byłam w takiej desperacji.
Musialam tez sciac włosy na boba i uważam ze to była bardzo dobra decyzja, bo optycznie włosów było wiecej i nie było widać prześwitow jak przy dłuższych włosach. Teraz zapuszczam
Dziekuje. Tych ampulek nie probowalam. Mialam tylko Vichy i Klorane. O kant poltuc jedne i drugie. Pomijam ceny kuracji. Kucyka moglabym sobie pewnie za te kase kupic .
Tej Saponics zwlaszcza bede szukac jutro, bo bardzo mnie zainteresowala a nigdy tej wcierki nie widzialam. Do Rossmana tez za ampulkami Radical zajrze.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2013-07-25 o 19:13
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-25, 19:26   #2540
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
Miśku, zalinkuj prosze wcierkę
proszę:

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...#review-775733

a teraz, jak dorwałam się do lapka bo z tel. słabo mi się pisze) mogę jeszcze dodac, że u mnie ten porost bejbików włosowych jest bardzo widoczny, bo mam jakby nierówną gęstość włosów, jak mówi moja fryzjerka - irokezik

i teraz nagle po tych 3-4 m-cach jest coraz mniejsza różnica gęstości, także tam gdzie prawie sobie sama placek wytarłam z lewej strony (od podpierania głowy paluchami z lewej strony)

a co ważne - nie łykam zadnych suplementów typu Merz Special, więc to napewno od wcierki, bo odżywiam się fatalnie

uprzedzam, że nie wiem jak z szybkością wzrostu, bo w tym temacie akurat nigdy nie narzekałam, ale zawsze były szybko rosnące, ale nędzne, teraz nadal wzrost pędzi, ale jakość i gęstość o niebo lepsza, ogólny wygląd też no i te nówki sztuki włosowe i nie zostawiam połowy czupryny przy myciu

fakt - kiepsko dostępna, ale można kupić w DOZ-ie
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 19:31   #2541
a ga ta
Zakorzenienie
 
Avatar a ga ta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 127
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

W którym Douglasie we Wrocławiu byłyby dostępne zapachy Hermesa:
  • 24, Faubourg EDP
  • Caleche
  • Kelly Caleche
  • Rouge Hermes
Czy zapachy Wish oraz Casmir Chopard są wycofywane?
__________________
Książki 2024: 11

Mój Blog
Facebook
Instagram
a ga ta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 19:33   #2542
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Bardzo proszę Jamsiku
Może coś pomoże. Ja saponisc przez doz zamawialam.
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 19:37   #2543
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Jamsiku ja wcieralam jantar, radical, saponisc, rzepe z Joanny. Do tego suplementy rożne, skrzyp, pokrzywa, drozdze. Oleje tez a ze bylam w desperacji, bo wypadla mi ponad polowa wlosow to stosowalam atak zmasowany ) Po kilku miesiacach Wlosy przestały w końcu wypadac, teraz odrastaja. Ale ja wiedziałam dlaczego wypadają - mega stres
Do jantara wracam regularnie, to moja ulubiona wcierka. Akurat przed chwila podziwialam moje nowe włoski po zakończeniu jednej flaszki.
Powodzenia
Beatko, nie twierdzę oczywiście, że u Ciebie to nie był stres, ale ja niestety też coś wiem o wielomiesięcznym, ba i dłuższym nawet stresie, też myslałam, że włosy mi z tego lecą tak jak waga

no i cóż, mega stresa mam nadal, waga szybuje przy nasileniu w dól czasem po kilka kg, ale włosy nie, właśnie od czasu jak tej wcierki używam
i zaznaczam że średnio się stosuje do zaleceń, bo robię to tylko jak myję głowę, czyli raz na 2-3 dni
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 19:40   #2544
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Bardzo proszę Jamsiku
Może coś pomoże. Ja saponisc przez doz zamawialam.
Ja u siebie mam sklep, gdzie takie Jantary i inne cuda sa. Mnostwo polskich kosmetykow. Mam nadzieje, ze i Saponics beda mieli.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 19:41   #2545
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;41952812]Chcialabym skierowac rozmowe na tory wlosowe. KWC i standardowy wizazowy "dryl" w kwestii wlosow znam. Chcialam jednak zapytac, czy macie swoje hity w kwestii zapobiegania wypadaniu wlosow i przyspieszenia porostu.

Za porady w kwestii olejowania dziekuje. Dla moich wlosow nie ma nic gorszego. Wypadaja od tego jeszcze bardziej.

Wczoraj scielam wlosy, ale jednak chce miec troche dluzsze .[/QUOTE]

Będę powtarzać jak mantrę- James ładuj od środka panaceum. Drożdże + siemię i czupryna trzyma się czerepu i rośnie jak oszalała.

Ale wiem, wiem, nie jesteś zainteresowana
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 20:07   #2546
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Będę powtarzać jak mantrę- James ładuj od środka panaceum. Drożdże + siemię i czupryna trzyma się czerepu i rośnie jak oszalała.

Ale wiem, wiem, nie jesteś zainteresowana
Odkad wyszlam ze szpitala to pije moje zdrowotne drinki. Miele siemie, dorzucam borowek lub malin, dodaje natki pietruszki, dolewaj mineralne, "blenderuje" i juz.

---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:02 ----------

Dobra, przez Beate zaczelam przegladac ten nieszczesny doz .

Wzielam:
Jantar,
Saponics,
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ra-wersja.html
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...do-wlosow.html
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...iu-wlosow.html
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...-mydlnica.html

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2013-07-25 o 20:09
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 20:28   #2547
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Jamsiku gratuluje zakupów
Taniutkie sa a dobre

Misianku ja miałam książkowy przykład wypadaniu stresowego, dokładnie 3 miesiące po mocno traumatycznym dla mnie wydarzeniu zaczęły lecieć hurtem. Włosami miałam zaslane wszystko. Wypadło mi dobrze ponad polowe.
Niestety stres jest dalej, inny, może mnniej intensywny, ale ciągły a włosy mi nie lecą wypada mi dosłownie po kilka sztuk. I wciąż rosną nowe.

I stałe farbuje, bom stara i siwa
Ale wciąż coś w wcieram, pije siemie , olej z pestek dyni, skrzyp, pokrzywe, czasami drozdze. Muszę jeszcze zacząć sie lepiej odżywiać
__________________


Edytowane przez Beata.
Czas edycji: 2013-07-25 o 20:31
Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 20:36   #2548
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Jamsiku gratuluje zakupów
Taniutkie sa a dobre
Mam nadzieje . Zwlaszcza ten plyn pokrzywowy i odzywka pokrzywowa mnie zainteresowaly. Maja swietne recenzje.


Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
ja miałam książkowy przykład wypadaniu stresowego, dokładnie 3 miesiące po mocno traumatycznym dla mnie wydarzeniu zaczęły lecieć hurtem. Włosami miałam zaslane wszystko. Wypadło mi dobrze ponad polowe.

Wspolczuje.

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Ale wciąż coś w wcieram, pije siemie , olej z pestek dyni, skrzyp, pokrzywe, czasami drozdze. Muszę jeszcze zacząć sie lepiej odżywiać
Ja powoli staram sie zmieniac diete. Niestety idzie opornie. Co wprowadze jaka dobra zmiane to nawpieprzam sie syfu.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 20:38   #2549
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Podziwiam Was dziewczyny, ja drożdży spróbowałam raz i zakończyło się to, ekhm, dużym niepowodzeniem Siemienia też nie przełknę, głównie przez tę galaretowatą konsystencję, którą ma po zaparzeniu.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 20:57   #2550
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Podziwiam Was dziewczyny, ja drożdży spróbowałam raz i zakończyło się to, ekhm, dużym niepowodzeniem Siemienia też nie przełknę, głównie przez tę galaretowatą konsystencję, którą ma po zaparzeniu.
Ja nawet nie probowalam tego sposobu. Swiezo zmielone siemie jest suche. Jak robie swoj napoj to wypijam go relatywnie szybko. Nie zdazy sie "zglucic". Zupelnie nie czuc tez smaku. Polecam ten sposob .

----------------------------------------------------------------
Do swoich zakupow dolozylam jeszcze to. Przez te wszystkie leki sie roztylam i spokojnie moge za prosiaka robic. Musze sie do porzadku doprowadzic. Licze, ze borowina zadziala zbawiennie na moja galarete.

Oczywiscie, jak zwykle, jesli znajde jakis cud wsrod moich dzisiejszych zakupow to dam znac .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:07.