Jak podkreślić jasną cerę? część VII - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-06, 23:07   #1891
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez ForbiddenFruit Pokaż wiadomość
Ja kupiłam też śliczne jasne rajstopy w Calzedonii. Kolor nazywa się sahara.
Też chciałam zaproponować wizytę w Calzedonii. Kupowałam tam pończochy w jaśniutkim cielistym kolorze i były super- nie pamiętam już nazwy odcienia, ale na pewno mają coś jasnego
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-06, 23:20   #1892
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
ja tez jestem za takimi rajstopami - gatta ma takie w swojej ofercie, kolor nazywa się 'panna' (!) i jest jaśniutką kością słoniową, nie widzilam nigdzie jaśniejszych.

no ja niestety gdy zakładam balerinki to muszę filtrować stopy, bo boję się poparzeń, teraz muszę wychodzić na miasto w najgorszym czasie - przed południem i w poludnie, bo mam masą spraw do załatwienia przed obroną i to jest naprawdę okropne, bo w Krakowie od jakiegoś tygodnia utrzymuje się temperatura 30-35*C:/// nawet wysmarowane filtrem stopy robią się czerwone:/ ale nie chce mi się zakładać sportowych butów, bo jest w nich strasznie gorąco...
A myślałam, że tylko ja mam tak ze stopami. Też noszę baleriny i smaruję stopy. To naprawdę boli, jak sobie je zjaram. Niby najmniej wrażliwa część ciała, jeśli chodzi o opalanie, a mnie i tak piecze. Na początku to było dziwne uczucie, jak ślizgałam się w butach, ale z czasem się przyzwyczaiłam.

Wczoraj i dzisiaj w ogóle nie wychodziłam z domu, ale jutro chyba będę musiała. Na samą myśl robi mi się słabo, bo w domu przy wentylatorach czuję się jak naleśnik, a na zewnątrz jest jeszcze gorzej.

---------- Dopisano o 00:20 ---------- Poprzedni post napisano o 00:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Też chciałam zaproponować wizytę w Calzedonii. Kupowałam tam pończochy w jaśniutkim cielistym kolorze i były super- nie pamiętam już nazwy odcienia, ale na pewno mają coś jasnego
W Calzedonii mają piękne pończochy Z tym, że ja preferuję czarne
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-08, 22:04   #1893
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Hej,

Przepraszam, że wtrącam się w rozmowę, ale mam pilną sprawę.

Kupiłam sobie krem Isany z 5% mocznikiem. Jadę nad jeziora i zastanawiam się, czy ów składnik może mieć jakiś wpływ na skórę wystawioną na dość intensywne działanie promieni słonecznych.

Oczywiście zaopatrzyłam się też w wysokie filtry. ^^

Pytam, ponieważ przykuł moją uwagę opis mocznika: "organiczny związek chemiczny, diamid kwasu węglowego".
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-08, 22:41   #1894
rotten_lilly
Rozeznanie
 
Avatar rotten_lilly
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 704
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
Hej,

Przepraszam, że wtrącam się w rozmowę, ale mam pilną sprawę.

Kupiłam sobie krem Isany z 5% mocznikiem. Jadę nad jeziora i zastanawiam się, czy ów składnik może mieć jakiś wpływ na skórę wystawioną na dość intensywne działanie promieni słonecznych.

Oczywiście zaopatrzyłam się też w wysokie filtry. ^^

Pytam, ponieważ przykuł moją uwagę opis mocznika: "organiczny związek chemiczny, diamid kwasu węglowego".
Raczej nie. Mocznik jest genialnym nawilżaczem.
rotten_lilly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-08, 23:13   #1895
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
Hej,

Przepraszam, że wtrącam się w rozmowę, ale mam pilną sprawę.

Kupiłam sobie krem Isany z 5% mocznikiem. Jadę nad jeziora i zastanawiam się, czy ów składnik może mieć jakiś wpływ na skórę wystawioną na dość intensywne działanie promieni słonecznych.

Oczywiście zaopatrzyłam się też w wysokie filtry. ^^

Pytam, ponieważ przykuł moją uwagę opis mocznika: "organiczny związek chemiczny, diamid kwasu węglowego".
Mocznika nie należy się obawiać Gdyby to nawet był kwas węglowy, to i tak nie musiałabyś się go obawiać, ponieważ ten kwas jest naprawdę słaby, a jego jony naturalnie występują w naszym organizmie
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-08, 23:18   #1896
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Dziękuję bardzo za odpowiedzi.
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-09, 00:20   #1897
halucyn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 24
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Hej

Czy któraś z was orientuje się który odcień Revlonu Colorstay jest najbardziej zbliżony do odcienia Ivory podkładu z Pharmacerisa? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...cy-spf-20.html
Bardzo proszę o pomoc, bo potrzebuję teraz mocno kryjącego podkładu, a przeczytałam, że Colorstay właśnie taki jest.
halucyn jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-09, 06:17   #1898
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Mocznik w dużym stężeniu (powyżej 10%) działa keratolitycznie, więc można byłoby się lekko obawiać, ale 5% nic nie powinno zrobić- mocno nawilży.


Babcia wczoraj do mnie "ale sie opaliłaś, na biało" czyli nie jest tak źle
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-09, 06:21   #1899
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez halucyn Pokaż wiadomość
Hej

Czy któraś z was orientuje się który odcień Revlonu Colorstay jest najbardziej zbliżony do odcienia Ivory podkładu z Pharmacerisa? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...cy-spf-20.html
Bardzo proszę o pomoc, bo potrzebuję teraz mocno kryjącego podkładu, a przeczytałam, że Colorstay właśnie taki jest.
Najbardziej to chyba buff. Obawiam się, że Ivory, czyli najjaśniejszy, jest zbyt różowy. Buff jest żółtkiem, ale może być ciemniejszy niż Pharmaceris. Czyli idealnego odpowiednika nie ma
Warto też wiedzieć, że nowa wersja CS obiecująca 24-godzinną trwałość jest mniej kryjąca od wersji starej.
__________________

Edytowane przez quench
Czas edycji: 2012-07-09 o 06:23
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-09, 12:09   #1900
halucyn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 24
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Szkoda, bo Pharmaceris jest dla mnie idealny. Dzięki za pomoc
halucyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 12:44   #1901
201705121341
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 760
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cześć, dołączam do wątku

Macie jakiś sposób na rozjaśnienie opalenizny? Gdy robi się ciepło, to jeżdżę do szkoły na rowerze przez co mam opalone ręce, troszeczkę łydki bo jeździłam w rybaczkach, dekolt trochę mi się spiekł, a cała reszta jest biała. Wolałabym, żebym była taka biała na całym ciele, a jak przyłożę sobie ramię do brzucha to to wygląda jak obca ręka jakiegoś Murzyna W sumie zawsze mam ręce ciemniejsze od reszty ciała, przez cały rok. Nie wiem dlaczego :/ Uznałam, że wyglądam jak głupek z takimi ciemnymi rękami dyndającymi przy bladym ciele, więc sięgnęłam po samoopalacz żeby się nieco wyrównać, ale przyznam że ani trochę mi się to nie podoba, nie cierpię być opalona
201705121341 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-10, 13:08   #1902
ForbiddenFruit
Rozeznanie
 
Avatar ForbiddenFruit
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 767
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Ile razy pojawi się jeszcze to pytanie?

Peelingi, sok z cytryny, ogórek...
ForbiddenFruit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 13:47   #1903
201705121341
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 760
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez ForbiddenFruit Pokaż wiadomość
Ile razy pojawi się jeszcze to pytanie?

Peelingi, sok z cytryny, ogórek...
A dokładniej? Ogórek stosowałam tylko na twarz i jedyne co robił, to nieco mi wygładzał twarz i mniej było widać przebarwienia od trądziku, żeby twarz była bledsza to nigdy nie zauważyłam Jeśli peelingi to jakie? Gdzie kupić albo jak je zrobić?
201705121341 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 13:51   #1904
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

zwykły peeling, bierzesz z półki w łazience i szoruuuuuujeesz
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 13:57   #1905
ForbiddenFruit
Rozeznanie
 
Avatar ForbiddenFruit
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 767
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Mam setki możliwości. Peelingi kupne, domowe, np bardzo dobry jest peeling kawowy.
ForbiddenFruit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 14:48   #1906
201705121341
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 760
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez ForbiddenFruit Pokaż wiadomość
Mam setki możliwości. Peelingi kupne, domowe, np bardzo dobry jest peeling kawowy.
No, jest światło w tunelu Jeszcze takie pytanie - nie spotkałyście się kiedyś z czymś takim jak zaczerwienione ramiona? Cały rok mam te ramiona ciemniejsze od reszty, jakby zaczerwienione a nie opalone. Głupio to wygląda, moja mama ma to samo i nie wiem czy to jest dziedziczne czy może to jest alergia na coś
201705121341 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 15:09   #1907
ForbiddenFruit
Rozeznanie
 
Avatar ForbiddenFruit
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 767
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Ja się nie spotkałam, ale za to ja i moja koleżanka (też bladzioch) mamy problem z czerwonymi krostkami właśnie na ramionach. Podobno jest to alergia na coś
ForbiddenFruit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 15:14   #1908
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

krostki to mogą być zapalenia mieszków włosowych, zdarza się na barkach, ramionach...

a czerwone ramiona - jeśli bez żadnej wysypki ani podrażnienia, to po prostu płytkie unaczynienie skóry właściwie to też mam czasem zaczerwienione ramiona, zwłaszcza w zimę, kiedy ogólnie problemy naczynkowe się u mnie pogarszają.
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.

Edytowane przez fiasco
Czas edycji: 2012-07-10 o 15:18
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 17:10   #1909
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 862
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Witam wszystkie bladolice

Z przyjemnością subskrybuję ten wątek. Kilka części przeczytanych, wiele postów dało mi kilka nowych pomysłów, przede wszystkim na rozjaśnienie okrutnej opalenizny, jakiej nabawiłam się podczas ostatnich upałów oraz braku skutecznego kremu z filtrem (tak, tak, moje zaniedbanie, choć opalenizna w porównaniu do innych może wydawać się lekka, wręcz nie znoszę jej na mojej skórze).

Mój typ urody to zima (włosy w kolorze ciemnego, kawowego brązu, farbowane na czarno, brązowe oczy, bardzo jasna cera w ciepłym odcieniu, lekko żółtawym). Obecnie używam podkładu L'Oreal True Match kolor N1. Pod niego zawsze filtr przynajmniej SPF 30, choć moim faworytem, jak do tej pory (a i najczęściej uzywanym) jest Iwostin SPF 50. Jak chyba każda z bladolicych walczę z cieniami pod oczami jak i poszarzałą cerą, często na skutek przemęczenia bądź stresu.

fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-10, 19:00   #1910
201705121341
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 760
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez ForbiddenFruit Pokaż wiadomość
Ja się nie spotkałam, ale za to ja i moja koleżanka (też bladzioch) mamy problem z czerwonymi krostkami właśnie na ramionach. Podobno jest to alergia na coś
O, to to, mam to nad łokciami :/ Wypytaj ją na co ta alergia

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
krostki to mogą być zapalenia mieszków włosowych, zdarza się na barkach, ramionach...

a czerwone ramiona - jeśli bez żadnej wysypki ani podrażnienia, to po prostu płytkie unaczynienie skóry właściwie to też mam czasem zaczerwienione ramiona, zwłaszcza w zimę, kiedy ogólnie problemy naczynkowe się u mnie pogarszają.
Mam bardzo płytko unaczynioną skórę, może to to :/ Kurczę fatalnie, nie dość że wszędzie pękają mi naczynka nawet jak nie wyjdę na słońce, to jeszcze będę miała czerwone łapy do końca życia :/
201705121341 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 19:10   #1911
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Ja też mam takie krostki. Przy bladej skórze bardzo się wyróżniają :/
Może to być zapalenie mieszka, ale i również alergia, jak mnie oświeciła pewna aptekarka. Ma ten sam problem i u niej wyszło, że to alergia na nabiał - odstawiła i krostki zniknęły.
Jedyne co z tym robię, to złuszczanie kremem - tyle dobrego, że trochę wygładza te krostki i odrobinę bledną. Myślę o zakupie https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...our-creme.html - skoro do twarzy się sprawdza, to może na ramiona by pomógł
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 19:16   #1912
201705121341
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 760
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
Ja też mam takie krostki. Przy bladej skórze bardzo się wyróżniają :/
Może to być zapalenie mieszka, ale i również alergia, jak mnie oświeciła pewna aptekarka. Ma ten sam problem i u niej wyszło, że to alergia na nabiał - odstawiła i krostki zniknęły.
Jedyne co z tym robię, to złuszczanie kremem - tyle dobrego, że trochę wygładza te krostki i odrobinę bledną. Myślę o zakupie https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...our-creme.html - skoro do twarzy się sprawdza, to może na ramiona by pomógł
No to wygląda na to, że wszystkiemu winna jest moja skaza białkowa :/ A ja tak lubię serki wiejskie
201705121341 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 19:21   #1913
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez whiteglove Pokaż wiadomość
No to wygląda na to, że wszystkiemu winna jest moja skaza białkowa :/ A ja tak lubię serki wiejskie
Ja też Właśnie wszamałam, z jagodzianką
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 00:06   #1914
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

A ja myślałam dzisiaj, że spaliłam sobie stopy pomimo nałożenia filtru. Mój chłopak się śmiał, że to puder z kurzu i wyszło na jego;D Spanikowana poleciałam do wanny z żelem pod prysznic i gruboziarnistym peelingiem. Okazało się, że to był fałszywy alarm
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 07:19   #1915
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

A ja "tylko" plecy sobie zjarałam...

No to jedziemy z akcją cytrynka.

I jeszcze pytanie... ma któraś swój ideał szminki lub błyszczyka nude? Jakoś wszystkie na jakie trafiam są dla mnie za ciemne i w efekcie nie mam ust nude tylko beżowe Próbowałam kłaść podkład i puder na usta ale to nie zdaje egzaminu. Okropnie wysusza. Muszę mieć normalną maziajkę do ust żeby w każdej chwili sobie dosmarować

A jeśli chodzi o krostki na ramionach to faktycznie może być alergia. U mnie tak jest. Znika jak zaczynam łykać telefexo (jestem alergiczką do potęgi ) tylko to jest na receptę. Ale niczym nie smaruję, tylko zwykły balsam nawilżający. Wiadomo, że na każdego działa co innego i leki od alergii to nie takie hop siup bo trzeba znaleźć swój ideał i w ogóle (testy, alergolog, DOBRY dermatolog). Ale może to jest wyjście zamiast sterty nieskutecznych mazideł?

Edytowane przez a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Czas edycji: 2012-07-11 o 07:22
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 13:18   #1916
ForbiddenFruit
Rozeznanie
 
Avatar ForbiddenFruit
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 767
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

U mnie to w sumie może być sprawka słodyczy i fast food'ów bo jak tylko jem rzeczy tego typu od razu wysypuje mnie na buzi i plecach

O i się tak zastanawiałam dzisiaj. Mam takie coś z ustami, że normalnie mam je w raczej normalnym różowym kolorze, a czasami (w sumie to nawet często) robią mi się takie bezbarwne, jakby w kolorze reszty twarzy.. Strasznie mi się to nie podoba. Myślicie, że można coś tym zrobić czy po prostu "taka uroda" ??
ForbiddenFruit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 15:59   #1917
201705121341
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 760
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez ForbiddenFruit Pokaż wiadomość
O i się tak zastanawiałam dzisiaj. Mam takie coś z ustami, że normalnie mam je w raczej normalnym różowym kolorze, a czasami (w sumie to nawet często) robią mi się takie bezbarwne, jakby w kolorze reszty twarzy.. Strasznie mi się to nie podoba. Myślicie, że można coś tym zrobić czy po prostu "taka uroda" ??
Może wcinaj więcej buraków
201705121341 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 19:35   #1918
rotten_lilly
Rozeznanie
 
Avatar rotten_lilly
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 704
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez ForbiddenFruit Pokaż wiadomość
U mnie to w sumie może być sprawka słodyczy i fast food'ów bo jak tylko jem rzeczy tego typu od razu wysypuje mnie na buzi i plecach

O i się tak zastanawiałam dzisiaj. Mam takie coś z ustami, że normalnie mam je w raczej normalnym różowym kolorze, a czasami (w sumie to nawet często) robią mi się takie bezbarwne, jakby w kolorze reszty twarzy.. Strasznie mi się to nie podoba. Myślicie, że można coś tym zrobić czy po prostu "taka uroda" ??
A kolor dolnej powieki od środka? Jak blady róż to z żelazem może być licho.

Też mam te krostki, u mnie to zapalenie mieszków, bo jak robie peeling gruboziarnisty na ramiona 3x tygodniu to zaczyna wyglądać dużo lepiej.
rotten_lilly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-12, 14:47   #1919
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3522391 0]I jeszcze pytanie... ma któraś swój ideał szminki lub błyszczyka nude? Jakoś wszystkie na jakie trafiam są dla mnie za ciemne i w efekcie nie mam ust nude tylko beżowe Próbowałam kłaść podkład i puder na usta ale to nie zdaje egzaminu. Okropnie wysusza. Muszę mieć normalną maziajkę do ust żeby w każdej chwili sobie dosmarować [/QUOTE]
chochlik_kornwalijski jest nudziakowym weteranem może zajrzyj na jej bloga
Cytat:
Napisane przez ForbiddenFruit Pokaż wiadomość
O i się tak zastanawiałam dzisiaj. Mam takie coś z ustami, że normalnie mam je w raczej normalnym różowym kolorze, a czasami (w sumie to nawet często) robią mi się takie bezbarwne, jakby w kolorze reszty twarzy.. Strasznie mi się to nie podoba. Myślicie, że można coś tym zrobić czy po prostu "taka uroda" ??
jak bledną usta możesz spróbować poprawić krążenie rano możesz pomasować miękką szczoteczką albo zwilżonym ręcznikiem (ja to robię gównie po to, zeby mi nie pierzchły), i oczywiście od razu pomadkę nawilżającą typu Carmex. W ciągu dnia gorzej, przygryzanie może je jednak wysuszyć.
no i mogłabyś zrobić badania, właśnie na żelazo. chociaż to nie jest reguła, bo ja miałam niskie żelazo i anemię i usta i tak miałam dość ciemne zawsze. teraz mam w porządku i nie wyglądam inaczej
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-12, 14:50   #1920
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez rotten_lilly Pokaż wiadomość
A kolor dolnej powieki od środka? Jak blady róż to z żelazem może być licho.

Też mam te krostki, u mnie to zapalenie mieszków, bo jak robie peeling gruboziarnisty na ramiona 3x tygodniu to zaczyna wyglądać dużo lepiej.
bardzo prawdopodobne zapalenie mieszków moje dwie kumple takie coś mają i dermatolog stwierdził zapalenie, codzienny masaż rękawicą i smarowanie kremem z mocznikiem im pomaga
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-18 20:01:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:36.