Wakacje 2011 w pełni ,a nasze marzenie o studiach za chwilę się spełni!cz. VIII - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-25, 22:59   #1
Zielona landrynka
Raczkowanie
 
Avatar Zielona landrynka
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 216

Wakacje 2011 w pełni ,a nasze marzenie o studiach za chwilę się spełni!cz. VIII


Wakacje 2011 w pełni ,a nasze marzenie o studiach za chwilę się spełni!

Witam serdecznie w kolejnej odsłonie naszego maturalnego wątku!
Miejmy nadzieję, że pisanie umili nam czas, który został do ogłoszenia wyników maturalnych.
To co zdałyśmy i uczelnie/kierunki na które się wybieramy:

xxYashaxx: polski (P iR), angielski (P i R?), WOS (R), Matma (P), Historia (P lub R) - > UJ- dziennikarstwo
Szotta: polski (P), angielski (P), Matma (P), Biologia (P)->Ratownictwo medyczne- Kraków/Rzeszów/ Olsztyn
Edeldredzia: polski (P), angielski (P), Matma (P), Chemia (R)-> UMCS Lublin - chemia, zaoczne + Radom pielęgniarstwo/Pedagogika wczesnoszkolna
Rosiek: polski (P), Matematyka (P), hiszpański (P), Biologia (R), Chemia (R), Fizyka (P lub R) ->
CMUJ/UM w Łodzi/ŚUM/AGH/Politechnika Krk, Cz-w - stomatologia, medycyna, farmacja, ew. kierunki związane z fizyką
Bziu: polski (P), angielski (P), matematyka (P), geografia (R) ->
Finanse i rachunkowość (lub ekonomia) UE we Wrocławiu/AE w Katowicach. (awaryjnie zarządzanie- UE)
Katalonkaaa: polski (P), angielski (P), Matematyka (P), Chemia (R), Biologia (R) -> ŚUM- medycyna lub farmacja
Adus_: polski (P), matematyka (P i R), angielski (P i R), geografia (P) -> finanse i rachunkowość-Uniwersytet Szczeciński lub gospodarka przestrzenna-ZUT
_Balba_: Geografia (P lub R), Matematyka (P), polski (P i R), angielski (P i R) ->Uniwersytet Przyrodniczy - Gospodarka Przestrzenna / U. Wrocławski: Dziennikarstwo i Komunikacja Społ, /U Ekonomiczny we Wrocławiu - Biznes Międzynarodowy
GirlOfDeath: polski (P), niemiecki (P), matematyka (P), geografia (P) -> finanse i rachunkowość na UMK w Toruniu (awaryjnie administracja i zarządzanie; ekonomia); w ostateczności UKW w Bydgoszczy kierunek turystyka i rekreacja
Asienia1603: polski (P) Matematyka (P i R), angielski (P i R), Chemia (R) -> budownictwo - Politechnika Białostocka/SGGW.
Olean: polski (P), angielski (P i R), Matematyka (P i R), Fizyka (R) -> Politechnika Warszawska/ WAT; - Inżynieria Śodowiska/Logistyka
Natalka2:polski (P), geografia (R), angielski (P i R?), matma (P i R?)
Monakaja: matma (P i R), Polski (P), Angielskie (P i R), Niemiecki (P), Geografia (R) ->SGH, UW - międzykierunkowe ekonom-menadż
3Natalia3: polski (P), Matma (P), angielski (P), Gegra (R) -> Finanse i rachunkowość- UWr
Happiness: Wos (R), Historia (R), angielski (P i R), polski (P), Matma (P) -> politologia uw/uj
Ladymoonn: polski (P), angielski (P), matematyka (P i R?), geografia (R) -> uniwersytet przyrodniczy
Natalia74: polski (P i R), angielski (P i R), historia (P lub R), matematyka (P) -> psychologia/pedagogika specjalna/ dziennikarswto UWr
Ania2132: angielski (P), polski (P), matma (P i R), geografia (P) -> ekonomia, finanse
Olkaaaa_s: polski (P), angielski (P), matma (P i R?), Biologia (R), chemia (R) -> lekarski UMP lub CMUJ
Miss Dramatique: polski (P i R), matma (P), angielski (P i R?), WOS (R) -> dziennikarstwo, zarządzanie lub stosunki międzynarodowe
Sugarcane: polski (P i R), angielski (P i R), matma (P), Hiszpański? (P) -> iberystyka/MISH - UW/UJ
NutkaStylu: polski (P i R), Niemiecki (P i R), matma (P i R), fizyka (R)
Marti92: polski (P), matematyka (P), historia (R), wos (R), angielski (P i R) -> prawo na UJ, UW, bądź UG
Matysia153: polski (P), matematyka (P), angielski (P i R), biologia (P)
mmalinowa: polski (P), angielski (P), matma (P), chemia (R) -> biotechnologia leków i kosmetyków - Politechnika Warszawska/ farmacja- Lublin/ Uniwersytet w Manchesterze- Chemia + biznes i menadżerstwo
Taranka: polski (P), matematyka (P), angielski (R), francuski (R) -> UW - lingwistyka stosowania franc-ang, romanistyka, iberystyka sekcja portugalska, iberystyka
Marta 92: historia (R), wos (R), angielski (P i R), matematyka (P) polski (P i R?)-> prawo - UJ (ew dodatkowo politologia)
Varda: Biologia (R), chemia (R) -> stomatologi/medycyna, ew: farmacja/analityka medyczna/ dietetyka/ratownictwo
Sale_girl: polski (R), ang (R), mat (P), hist (R), wos (R)-> kulturoznawstwo na UJ albo UŚ.
Jagoda09: polski (P), Hiszpański (P), Angielski (R), Geografia (R), Matematyka (P i R) -> SGH - finanse i rachunkowość/gospodarka przestrzenna
Kloe: polski (P), Matma (P), angielski (P i R), Historia sztuki (R) -> ASP Łódź- projektowanie mody
Teesha: polski (P), angielski (P), matma (P), biologia (R), chemia (R) -> weterynaria we Wrocławiu
DarkOne: polski (R), matematyka (P), angielski (P), historia sztuki (R) -> wzornictwo na Politechnice Łódzkiej
Tosia Samosia: polski (P), matematyka (P), angielski (R), wos (P), historia (R) -> psychologia
Smarfetka:polski (P), angielski (P), matma (PiR), -> Logistyka na SGGW
Panna Niezdecydowana: polski (P), matematyka (P), angielski (R), biologia (R), chemia (R)
musiacek: Polski (P i R) J.angielski (P i R) Matematyka ( P i R?) J.niemiecki (P)
nadzessa: mat R, ang R, geo R, polski P -> finanse i rachunkowośc UE w Krakowie
insgeheim: polski P, matematyka P, niemiecki P, chemia R, biologia R -> fizjoterapia/położnictwo AM wroc.
Hargalaten: polski P, matematyka P, francuski R, biologia R, chemia R -> farmacja UMB/WUM
oluniaaa172: Polski P, matematyka P, niemiecki P,Biologia P -> pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna na US lub Collegium Balticum
Klaudusia92: polski P, matematyka P, angielski P, historia R, WOS R,
geografia P/R -> prawo Wro/Krk
basia_:polski P, matma P, ang R , wos P -> filologia angielska + administracja sądowa
vespertine_: j. polski P, matematyka P, j.angielski P, geografia R -> psychologia lub pedadogika UŚ
alice333:polski (P), angielski (P), matmę (P), biologię (R), chemię (R), fizykę (R) -> CMUJ, Łódzki Uniwersytet Medyczny, farmacja na WUM, biotechnologię SGGW, chemię na UW lub biotechnologia, biochemia, biofizyka na UJ.
plizie: polski P, angielski P, matematyka P, geografia P lub R
Lya.: polski R, niemiecki R, matematyka P, wos P -> filologia hiszpańska na Uniwersytecie Wrocławskim
Bunia_P:polski PR matma P ang P wos P i może historię P -> Kraków UJ
bibulaa: polski R, matma P, angielski P, wos P
maartt: polski P, matematyka P, wos P, rosyjski R ->psychologia na APS
SunnyGirl: matma P (może R?) , polski P, niemiecki P, geografia R -> administracja lub gospodarka
sensiblee: polski R, język angielski P, biologia P i matematyka P -> psychologia Lublin
sajisak:polski P, matematyka P, angielski P, biologia R, chemia R ->medycyna weterynaryjna - SGGW
psyhe666 ->polski P,ang P, matma P biologia - R -> zastanawia się
sowoneul: angielski P i R, polski P i R, historia R, matematyka P -> sinologia/koreanistyka/administracja UAM
pAtiŚ: polski P, matma P, niemiecki P, biologia P
whiskey::polski R, angielski R, niemiecki R, matma P -> lingwistyka, tłumaczenia, filologia angielska/włoska, germanistyka, studia menadżersko-ekonomiczne - UW, Warszawa
AjcCc: polski (P i R), niemiecki (P i R), matematyka (P i R), fizyka (R) -> budownictwo na PWr
Anoula polski (P), matematyka (P), historia sztuki (R), geografia (P), hiszpański (DJ) -> architektura wnętrz ASP
Lavi92 angielski P, polski P, matematyka P, biologia P
Jamajka007 polski P, matma P i R, angielski P R(?), geografia P, fizyka R->budownictwo/energetyka PG
Roisin92 polski P, matematyka P, angielski P i R; WOS R, geografia P -> prawo/politologia/administracja UMK
MadlenK polski (P), angielski (P), matematyka (P), biologia (R), chemia (R) -> Technologia chemiczna/biotechnologia na Politechnice Warszawskiej/Krakowskiej/Rzeszowskiej
ayra_ Polski (P i R), matematyka (P), angielski (P), biologia (P) -> UŚ pedagogika przedszkolna, zintegrowana pedagogika wczesnoszkolna i edukacja przedszkolna lub pedagogika specjalna KEN Kraków
Kaja_92 polski (P), matematyka (P i R), angielski (P i R), geografia (R) ->Kraków-> geodezja i kartografia, inżynieria środowiska
Paulinciax7: polski(P), matematyka(P), j.angielski(P i R), wos(P), geografia(R) ---> gospodarka przestrzenna na PŁ lub UŁ
_peggy_sue polski (P), matematyka (P), angielski (P), niemiecki (R), geografia (R) ---> Inżynieria Środowiska AGH albo UR/gospodarka przestrzenna UR albo PŁ
pranknature ->Polski PP + PR , ANG PP, Matma PP plany na przyszłość UJ, UP Cracow
paktofonika99 ->polski PPi PR, matematyka PP, angielski PP, wos PR, studia: filologia polska/ dziennikarstwo UAM
Karolllka7 -> polski P, matma P, niemiecki P -> pedagogika UwB
Lady Antebellum -> polski (pp), matematyka (pp), angielski (pp), wos (pr), geografia (pp) -> administracja - Uniwersytet Gdański
Jego -> polski PP + PR, matma PP, niemiecki PP, WOS PP, gegra PP ->pedagogika UŁ
maturzystka007 ->polski PP, matma PP, angielski PP, wos PR, geografia PR -> logistyka Politechnika Rzeszowska
_Japonka_ ->polski(PP), angielski(PP), matematyka(PP), polski(PR), angielski(PR), wybieram się na: japonistyka(UJ, UMK), ew. anglistyka(UAM)
wybieramstereo -> polski P+ R , matma P, angielski P, historia R -> prawo lub administracja na UAM
lilavati007: polski (P), matematyka (P i R), niemiecki (P), fizyka (R) -> budownictwo/energetyka PWr
PierniczkowaMi -> polski (P), matma (P), angielski (P), wos (R), geografia (R) -> zarządzanie sportem (AWF Katowice)
Quietly92 -> Polski PP i PR, matma PP, angielski PP i PR, wos PR -> dziennikarstwo UMCS, ewentualnie filologia polska UMCS. Awaryjnie KULu.
maupkah -> mata P i R, polski P, angielski P i R, niemiecki P, fizyka R i geografia R -> SGH (ekonomia) albo PW (automatyka i robotyka)
tynus -> polski (pp), matematyka (pp i pr), angielski (pp i pr), geografia (pr) -> Krk geofizyka ewentualnie geologia na AGH
kitten92 ->polski PR, matma PP ,j. niemiecki PP, WOS PP ->prawo na UG, UMK, UAM i UŁ
Zielona landrynka -> polski PR, j. niemiecki PR, WOS PR -> Filologia germańska/ filologia szwedzka Uj
marriposa ->polski PP,PR, angielski PP, PR, matematyka PP,PR, chemia PR ->składa na UW :
-informatyka,matematyka/MISMaP/filogia hiszp, na UJ:informatyka/informatyka analityczna/matematyka komputerowa/biomatematyka/SMP /filologia hiszp/ na UWr :informatyka na PW :informatyka/matematyka/computer science/automatyka i robotyka
Elisabeth26 -> polski PR, angielski PR, niemiecki PR, matematyka PP -> wybiera się na UŁ: filologia angielska
Noelka_-> polski PR, niemiecki PR, WOS PR, matematyka PP -> bezpieczeństwo wewnętrzne
newmoongirl -> język polski PR, WOS PR, niemiecki PR, matematyka PP -> germanistyka UWr/ UO/ UZ
ona003 -> język polski PR, historia PR, niemiecki PP, matematyka PP ->administracja
Kamiliah -> język polski PR, język angielski PR, matematyka PP -> filologia rosyjska/ słowiańska
ladystarlight -> angielski PR, matematyka PR -> energetyka AGH/ inżynieria środowiska AGH

Poprzednie części:
Część I : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=382326
Część II : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=454233
Część III : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=463120
Część IV : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=482017
Część V : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=514684
Część VI : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=530042
Część VII : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=534849

Piszcie kochane maturzystki, i niech % będą z nami!

Edytowane przez Zielona landrynka
Czas edycji: 2011-06-29 o 17:16
Zielona landrynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 23:01   #2
AjcCc
Zadomowienie
 
Avatar AjcCc
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: kraniec świata.
Wiadomości: 1 355
Dot.: Wakacje 2011 w pełni ,a nasze marzenie o studiach za chwilę się spełni!cz. VIII

Jestem!
__________________


AjcCc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 23:01   #3
kaja_92
Wtajemniczenie
 
Avatar kaja_92
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 691
Dot.: Wakacje 2011 w pełni ,a nasze marzenie o studiach za chwilę się spełni!cz. VIII

Jestem!
__________________
Jeśli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz także tego dokonać.
kaja_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 23:02   #4
marriposa
Raczkowanie
 
Avatar marriposa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 386
Dot.: Wakacje 2011 w pełni ,a nasze marzenie o studiach za chwilę się spełni!cz. VIII

miło mi ,że mój tytuł się spodobał

PS Jak byście mogły mnie dopisać do tej listy to byłabym wdzięczna?
__________________
Matura 2011
matura zdana ---> rekrutacja ---> cel osiągniety : informatyka (MIM) UW

Wakacyjne dietowanie
64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 kg

Wakacyjne czytanie

-
marriposa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 23:02   #5
Bziu
Zakorzenienie
 
Avatar Bziu
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 6 939
Dot.: Wakacje 2011 w pełni ,a nasze marzenie o studiach za chwilę się spełni!cz. VIII

__________________
Teach a parrot the terms supply – and – demand and you've got an economist.


http://miejpoglad.blogspot.com/
Bziu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 23:04   #6
Zielona landrynka
Raczkowanie
 
Avatar Zielona landrynka
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 216
Dot.: Wakacje 2011 w pełni ,a nasze marzenie o studiach za chwilę się spełni!cz. VIII

Wybaczcie moją opieszałość, taka już moja natura, że milion razy sprawdzę, zanim coś opublikuję.
Zielona landrynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 23:04   #7
kaja_92
Wtajemniczenie
 
Avatar kaja_92
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 691
Dot.: Wakacje 2011 w pełni ,a nasze marzenie o studiach za chwilę się spełni!cz. VIII

Padło pytanie o klucze z polskiego. Pewnie jest ich ok 10, żeby nauczyciele się z nimi zapoznali i starali się "wygrzebać" z naszych prac jak najwięcej punktów.
__________________
Jeśli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz także tego dokonać.
kaja_92 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-25, 23:05   #8
Oh Peggy Brown
Zakorzenienie
 
Avatar Oh Peggy Brown
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 618
Dot.: Wakacje 2011 w pełni ,a nasze marzenie o studiach za chwilę się spełni!cz. VIII

marri, wszyscy się śmieją z kluczy odpowiedzi na polskim, ale wpasowanie się w klucz na maturze nie jest takie trudne :P na zajęciach tak, ale nie na maturze
__________________
Fizyka jest jak seks: pewnie, że może dawać jakieś praktyczne rezultaty, ale nie dlatego to robimy.

cudo <3
Oh Peggy Brown jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 23:05   #9
Bziu
Zakorzenienie
 
Avatar Bziu
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 6 939
Dot.: Wakacje 2011 w pełni ,a nasze marzenie o studiach za chwilę się spełni!cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Zielona landrynka Pokaż wiadomość
Wybaczcie moją opieszałość, taka już moja natura, że milion razy sprawdzę, zanim coś opublikuję.
spoko loko
wybaczamy
__________________
Teach a parrot the terms supply – and – demand and you've got an economist.


http://miejpoglad.blogspot.com/
Bziu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 23:06   #10
marriposa
Raczkowanie
 
Avatar marriposa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 386
Dot.: Wakacje 2011 w pełni ,a nasze marzenie o studiach za chwilę się spełni!cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Oh Peggy Brown Pokaż wiadomość
marri, wszyscy się śmieją z kluczy odpowiedzi na polskim, ale wpasowanie się w klucz na maturze nie jest takie trudne :P na zajęciach tak, ale nie na maturze
mam nadzieję
__________________
Matura 2011
matura zdana ---> rekrutacja ---> cel osiągniety : informatyka (MIM) UW

Wakacyjne dietowanie
64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 kg

Wakacyjne czytanie

-
marriposa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 23:06   #11
kaja_92
Wtajemniczenie
 
Avatar kaja_92
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 691
Dot.: Wakacje 2011 w pełni ,a nasze marzenie o studiach za chwilę się spełni!cz. VIII

Idę spać chyba. Dobranoc :ziewa:
__________________
Jeśli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz także tego dokonać.
kaja_92 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-25, 23:07   #12
marriposa
Raczkowanie
 
Avatar marriposa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 386
Dot.: Wakacje 2011 w pełni ,a nasze marzenie o studiach za chwilę się spełni!cz. VIII

ja też Dobranoc
__________________
Matura 2011
matura zdana ---> rekrutacja ---> cel osiągniety : informatyka (MIM) UW

Wakacyjne dietowanie
64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 kg

Wakacyjne czytanie

-
marriposa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 23:09   #13
AjcCc
Zadomowienie
 
Avatar AjcCc
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: kraniec świata.
Wiadomości: 1 355
Dot.: Wakacje 2011 w pełni ,a nasze marzenie o studiach za chwilę się spełni!cz. VIII

A ja i tak boję się, że mogę nie zdać polskiego
wiem że to głupie
__________________


AjcCc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 23:11   #14
Oh Peggy Brown
Zakorzenienie
 
Avatar Oh Peggy Brown
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 618
Dot.: Wakacje 2011 w pełni ,a nasze marzenie o studiach za chwilę się spełni!cz. VIII

Cytat:
Napisane przez kaja_92 Pokaż wiadomość
Padło pytanie o klucze z polskiego. Pewnie jest ich ok 10, żeby nauczyciele się z nimi zapoznali i starali się "wygrzebać" z naszych prac jak najwięcej punktów.
No pewnie tak.

Z resztą... gdyby oceniali wg tego klucza, który publikują to ja wątpię, że byłaby prawie 100% zdawalność polskiego.
__________________
Fizyka jest jak seks: pewnie, że może dawać jakieś praktyczne rezultaty, ale nie dlatego to robimy.

cudo <3
Oh Peggy Brown jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 23:12   #15
Zielona landrynka
Raczkowanie
 
Avatar Zielona landrynka
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 216
Dot.: Wakacje 2011 w pełni ,a nasze marzenie o studiach za chwilę się spełni!cz. VIII

Cytat:
Napisane przez marriposa Pokaż wiadomość
miło mi ,że mój tytuł się spodobał

PS Jak byście mogły mnie dopisać do tej listy to byłabym wdzięczna?
Czy dobrze dopisałam wszystko?
Dziewczyny, gdyby was nie było na tej liście, to dajcie znać.

Edytowane przez Zielona landrynka
Czas edycji: 2011-06-25 o 23:16
Zielona landrynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 23:12   #16
Oh Peggy Brown
Zakorzenienie
 
Avatar Oh Peggy Brown
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 618
Dot.: Wakacje 2011 w pełni ,a nasze marzenie o studiach za chwilę się spełni!cz. VIII

Cytat:
Napisane przez AjcCc Pokaż wiadomość
A ja i tak boję się, że mogę nie zdać polskiego
wiem że to głupie
Też się bałam :P Najpierw ustnego, a potem o wyniki pisemnego, ale nie miałam powodów na szczęście
__________________
Fizyka jest jak seks: pewnie, że może dawać jakieś praktyczne rezultaty, ale nie dlatego to robimy.

cudo <3
Oh Peggy Brown jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 23:14   #17
Bziu
Zakorzenienie
 
Avatar Bziu
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 6 939
Dot.: Wakacje 2011 w pełni ,a nasze marzenie o studiach za chwilę się spełni!cz. VIII

a ja się boję że moja gejca w 13 maja piątek nie przyniesie mi szcześcia
__________________
Teach a parrot the terms supply – and – demand and you've got an economist.


http://miejpoglad.blogspot.com/
Bziu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 23:18   #18
ladymoonn
Zakorzenienie
 
Avatar ladymoonn
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 349
Dot.: Wakacje 2011 w pełni ,a nasze marzenie o studiach za chwilę się spełni!cz. VIII

akurat przyszłam na nowy wątek
bziu ja też się o geografię obawiam, bo od niej wszystko zależy...
__________________
"Upadamy wtedy, gdy nasze życie przestaje być codziennym zdumieniem"


ladymoonn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 23:18   #19
Elisabeth26
Przyczajenie
 
Avatar Elisabeth26
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 25
Dot.: Wakacje 2011 w pełni ,a nasze marzenie o studiach za chwilę się spełni!cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Zielona landrynka Pokaż wiadomość
Czy dobrze dopisałam wszystko?
Dziewczyny, jakby was nie było na tej liście, to dajcie znać.
Zgłaszam się jeszcze ja (polski PR, angielski PR, niemiecki PR, matematyka PP; UŁ: filologia angielska).
Elisabeth26 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-25, 23:22   #20
ladymoonn
Zakorzenienie
 
Avatar ladymoonn
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 349
Dot.: Wakacje 2011 w pełni ,a nasze marzenie o studiach za chwilę się spełni!cz. VIII

tak pooglądałam listę co kto zdaje i uświadomiłam sobie, że jestem bardzo stała w postanowieniach, w pierwszym wątku [rok temu] napisałam co zamierza zdawać i gdzie studiować i nadal tak jest
__________________
"Upadamy wtedy, gdy nasze życie przestaje być codziennym zdumieniem"


ladymoonn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 23:24   #21
Bziu
Zakorzenienie
 
Avatar Bziu
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 6 939
Dot.: Wakacje 2011 w pełni ,a nasze marzenie o studiach za chwilę się spełni!cz. VIII

Cytat:
Napisane przez ladymoonn Pokaż wiadomość
tak pooglądałam listę co kto zdaje i uświadomiłam sobie, że jestem bardzo stała w postanowieniach, w pierwszym wątku [rok temu] napisałam co zamierza zdawać i gdzie studiować i nadal tak jest
piona
przeczytałam siebie, nie wierze podałam Katowice?? kiedy to musiało być, myślałam o nich na początku czerwca potem cały rok święcie byłam przekonana że nigdy tam nie pójdę a kilka dni temu postanowiłam tam składać jednak wro to mój number one heh czyli cały rok zmieniałam tysiące razy zdanie żeby potem wrócić do tego samego śmiać mi się chce z samej siebie
__________________
Teach a parrot the terms supply – and – demand and you've got an economist.


http://miejpoglad.blogspot.com/
Bziu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 23:25   #22
Zielona landrynka
Raczkowanie
 
Avatar Zielona landrynka
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 216
Dot.: Wakacje 2011 w pełni ,a nasze marzenie o studiach za chwilę się spełni!cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Elisabeth26 Pokaż wiadomość
Zgłaszam się jeszcze ja (polski PR, angielski PR, niemiecki PR, matematyka PP; UŁ: filologia angielska).
Zrobione
Zielona landrynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 23:53   #23
Jamajka007
Zakorzenienie
 
Avatar Jamajka007
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pomiedzy niebem a piekłem
Wiadomości: 5 564
Dot.: Wakacje 2011 w pełni ,a nasze marzenie o studiach za chwilę się spełni!cz. VIII

Nie było mnie kilka godzin a tu już nowy wątek
__________________

"Każdy popełnia głupstwa, kiedy jest nieszczęśliwy.."



Jamajka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 23:59   #24
peggy_sue_
Rozeznanie
 
Avatar peggy_sue_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 868
Dot.: Wakacje 2011 w pełni ,a nasze marzenie o studiach za chwilę się spełni!cz. VIII

Ło matko, jak zleciało.
__________________
"If Placebo was a drug, they would no doubt be pure heroin - dangerous, mysterious and totally addictive."
Brian Molko


studentka germanistyki z językiem angielskim
na Uniwersytecie Jagiellońskim
peggy_sue_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-26, 00:02   #25
ladymoonn
Zakorzenienie
 
Avatar ladymoonn
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 349
Dot.: Wakacje 2011 w pełni ,a nasze marzenie o studiach za chwilę się spełni!cz. VIII

strach myśleć co będzie przed samymi wynikami :P
__________________
"Upadamy wtedy, gdy nasze życie przestaje być codziennym zdumieniem"


ladymoonn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-26, 00:06   #26
Jamajka007
Zakorzenienie
 
Avatar Jamajka007
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pomiedzy niebem a piekłem
Wiadomości: 5 564
Dot.: Wakacje 2011 w pełni ,a nasze marzenie o studiach za chwilę się spełni!cz. VIII

Cytat:
Napisane przez ladymoonn Pokaż wiadomość
strach myśleć co będzie przed samymi wynikami :P
przed samymi wynikami to będzie tu jedna wielka panika

ja do matur podchodziłam na wyje**niu, ale im bliżej wyników, tym bardziej się przejmuję
__________________

"Każdy popełnia głupstwa, kiedy jest nieszczęśliwy.."



Jamajka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-26, 00:09   #27
Bziu
Zakorzenienie
 
Avatar Bziu
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 6 939
Dot.: Wakacje 2011 w pełni ,a nasze marzenie o studiach za chwilę się spełni!cz. VIII

zostawiam Was dziewczyny
idę sobie jakiś film oglądnąć i coś poczytać
do jutra tzn do dzisiejszego popołudnia
__________________
Teach a parrot the terms supply – and – demand and you've got an economist.


http://miejpoglad.blogspot.com/
Bziu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-26, 00:13   #28
ladymoonn
Zakorzenienie
 
Avatar ladymoonn
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 349
Dot.: Wakacje 2011 w pełni ,a nasze marzenie o studiach za chwilę się spełni!cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Jamajka007 Pokaż wiadomość
przed samymi wynikami to będzie tu jedna wielka panika

ja do matur podchodziłam na wyje**niu, ale im bliżej wyników, tym bardziej się przejmuję
ja np. polski to trochę od niechcenia pisałam, wcześniej myślałam, że będę wszystko dokładnie sprawdzać, 3 razy poprawiać, czytać wielokrotnie żeby być pewną, a tu sporo czasu do końca, nudzi mi się, wkurzona siedzę, bo jak oni mogli dać granicę, to wychodzę nie pisałam tego na zasadzie, że jest to ważna rzecz i moje studia od tego zależą, teraz trochę żałuję

---------- Dopisano o 01:13 ---------- Poprzedni post napisano o 01:11 ----------

ja idę oglądać Chłopca w pasiastej piżamie, ponoć fajny
__________________
"Upadamy wtedy, gdy nasze życie przestaje być codziennym zdumieniem"


ladymoonn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-26, 00:27   #29
paulinkka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinkka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: fathije
Wiadomości: 2 273
Dot.: Wakacje 2011 w pełni ,a nasze marzenie o studiach za chwilę się spełni!cz. VIII

Co do rozmowy na poprzednim watku o kluczach.

NA cke sa oficjalne. Kolezanka jezdzila w zeszlym roku do Jaworzna po wglad do pracy i porownywala z tym ze strony. Gdyby bylo 12 kluczy z polskiego to mature sprawdzaliby pol roku. A wychowawczyni mowila 20 czerwca ze wypracowania sa juz sprawdzone i przekazane dalej. Niewykonalne byloby porownywanie kazdej jednej pracy z kilkunastoma kluczami.. Do tego kazda prace sprawdza dwoch egzaminatorow, czasem trzech.

Mnie nie ma na tym pierwszym poscie, ale szczerze to nie chce sie tam pojawic Jeszcze nie zdam i siara bedzie
paulinkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-26, 00:30   #30
ladymoonn
Zakorzenienie
 
Avatar ladymoonn
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 349
Dot.: Wakacje 2011 w pełni ,a nasze marzenie o studiach za chwilę się spełni!cz. VIII

ja nie słyszałam żeby było dużo różnych wersji klucza, natomiast ten oficjalny, na którym pracują nauczyciele ponoć jest bardziej rozbudowany niż ten na stronie CKE, więcej możliwości. Tak jest z matematyką, więc myślę, że polski podobnie. Tak czy siak ten klucz na stronie CKE nie jest tym samym wg którego pracę sprawdzają nauczyciele
__________________
"Upadamy wtedy, gdy nasze życie przestaje być codziennym zdumieniem"


ladymoonn jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:23.