Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: Najlepsza blond farba wg. Ciebie, to...?
Koleston - farba profesjonalna 37 11,18%
Londa - farba profesjonalna 4 1,21%
Alfaparf - farba profesjonalna 83 25,08%
Joanna - farba profesjonalna 4 1,21%
Loreal majirel/majiblond- farba profesjonalna 33 9,97%
Palette - farba drogeryjna 24 7,25%
Wellaton - farba drogeryjna 13 3,93%
Garnier - farba drogeryjna 46 13,90%
Loreal - farba drogeryjna 45 13,60%
Joanna - farba drogeryjna 22 6,65%
Syoss - farba drogeryjna 15 4,53%
Londa - farba drogeryjna 5 1,51%
Głosujący: 331. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-19, 08:32   #1891
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Ex a zapomniałam zapytać czy odebrałaś koszulę ze Stradka?
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-19, 11:18   #1892
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
To jeszcze rok mi został
jak nie znajdę nic do końca października to będę musiała się zwolnić z pracy, bo mam umowę o dzieło i nie będę miała żadnego ubezpieczenia
i wtedy bym poszła do up. Teraz się nie zwolnię, bo nie wiem czy dostanę jakąś pracę z up, czy staż, który będzie mi się podobał.
Zresztą u mnie jest tak, że można 3 razy odmówić przyjęcia pracy. A jak mi zaproponują sklep spożywczy czy produkcję to sory
I dlatego mam dylemat, bo chcę coś w zawodzie i liczę, że znajdę jeszcze
Stazu mozesz poszukac sobie sama i zagadac z pracodawca zeby to on zlozyl papiery o staz w up Mozna tez ubiegac sie o dofinansowanie szkolenia jakiego sie tylko chce jesli wykazesz ze po takowym znajdziesz prace. U mnie bylo tez szkolenie z ksiegowosci/rachunkowosci, z checia ukonczylabym tez takie Na stronie pup bylo tez szkolenie na kucharza, lakiernika, kasa fiskalna, kurs prawa jazdy z kat. D z tego co pamietam i wiele, wiele innych.. Naprawde duzo form pomocy maja A sadze ze szybciej znajdziesz prace sama anizeli oni znajda ja Tobie, jednak warto by sie bylo zapisac zebys mogla zrobic sobie jakis kurs/szkolenie albo staz za pieniazki poki wiekowo sie lapiesz. Mi sie super trafilo bo szkolenie z zawodu ktorego sie ucze, jeszcze w ramach teoretycznego szkolenia bede miala 3 tyg praktyk w salonie (dogadalam sie ze w tym w ktorym wczesniej mialam praktyki), no i przez 2 miesiace dodatkowy zastrzyk gotowki tylko za to ze bede sie uczyc i zdobede kwalifikacje Potem moze max. miesiac przerwy i od stycznia ruszam ze stazem
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Ex a zapomniałam zapytać czy odebrałaś koszulę ze Stradka?
Jeszcze nie Tz mi marudzi i jezdzi wszedzie tylko nie tam gdzie mam koszule odebrac :P Musze go pomeczyc na ten weekend bo juz nie umiem wytrzymac A w tygodniu nawet nie ma jak bo tz pracuje do 19-20 ostatnio Ciekawa jestem czy w ogole dobra bedzie, jak odbiore to dam znac tu na watku co i jak
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-19, 12:28   #1893
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Ex no tyle, ze u mnie sa ogloszenia o przyjeciu na staz, ale dla osob zarejestrowanych w up, a ja nie moge sie teraz zarejestrowac.
A dla mnie to bezsensu, zebym tam teraz poszla, bo nie mam pewnosci, ze dostane prace/szkolenie czy cokolwiek. Zreszta staz tez mnie nie ratuje, bo chcemy sie starac z TZ o kredyt na mieszkanie gdzies za 2 lata wiec musze miec umowe na stale.
Zreszta Zobaczymy jak to wyjdzie
To czekam na relacje :-*
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-19, 13:05   #1894
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Ex no tyle, ze u mnie sa ogloszenia o przyjeciu na staz, ale dla osob zarejestrowanych w up, a ja nie moge sie teraz zarejestrowac.
A dla mnie to bezsensu, zebym tam teraz poszla, bo nie mam pewnosci, ze dostane prace/szkolenie czy cokolwiek. Zreszta staz tez mnie nie ratuje, bo chcemy sie starac z TZ o kredyt na mieszkanie gdzies za 2 lata wiec musze miec umowe na stale.
Zreszta Zobaczymy jak to wyjdzie
To czekam na relacje :-*
No fakt, bezsensu zebys teraz sie rejestrowala Z tym up to mowie tak w razie W, jakbys miala problem ze znalezieniem nowej pracy.
Ooo, super sprawa z tym mieszkaniem Trzymam kciuki zeby Wam wypalilo! No i za nowa prace
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-19, 14:17   #1895
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Paulinko moim skromnym zdaniem klipy nie sa dobrym rozwiazaniem dla Twoich wloskow, jeszcze bardziej Ci je obciaza a z tego co pamietam narzekalas ostatnio na wypadanie i bolace cebulki wlosow..

Agatko baw sie tam dobrze i wypij toast za Nas wszystkie tutaj

Shizaxa trzymam kciuki za kredyt!


---------- Dopisano o 13:32 ---------- Poprzedni post napisano o 13:15 ----------


Chodze Tylko teraz znow nie bede na zajeciach bo mlody na antybiotyku w domu lezy..

A szkolenie fajna sprawa Nie dosc ze moge podniesc kwalifikacje to jeszcze kaska jakas z tego bedzie Jak niczego nie znajdziesz mozesz tez sprobowac, moze a nuz cos fajnego bedzie

Bidulka, zdrowka zycze kochana
Ja od 3 lat siedze na dupce w swoim miescie wiec rozumiem Cie doskonale Jednak gdybym miala brac slub zdecydowalabym sie na slub tylko dla mnie tz i malego na jakiejs tropikalnej wyspie Pisalysmy zreszta niedawno o tym z Princ. Swietna sprawa bo slub i urlop w jednym i kasa nie idzie w bloto jak w przypadku wesela/przyjecia dla rodziny (bo uwazam ze nawet zaproszenie rodziny do restauracji na symboliczny obiad i kawke jest zbyt drogie i para mloda poza obecnoscia gosci tak naprawde nic z tego nie ma poza stracona kasa, nerwami, czy kredytem na glowie..) Ja bym nie potrafila sobie odmowic wakacji na rzecz slubu z weselem.. Ale trzymam kciuki za Ciebie i tzta, zeby wszystko wyszlo Wam tak jak to sobie wymarzyliscie I czekamy na jakies fotki slubne

Dziekuje

Ja jeszcze frezarki nie mialam przyjemnosci uzywac ale dam znac jak bede juz po

Masz rację po części, bo nas nawet nasze małe wesele na około 50 osób będzie kosztować kupę kasy, bo niestety rodzice za dużo nam nie pomogą finansowo.Sami musimy sobie jakos radzić. Ja jednak zawsze chciałam mieć zabawę i wesele zamiast takiego cichego ślubu - zawssze mi sie tak marzyło A na podróż ślubną mam nadzieje że sie uzbiera troche kasy- zalezy jak rodzina sie "rzuci" kasą w kopertach
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-19, 14:40   #1896
Paulinka7
Raczkowanie
 
Avatar Paulinka7
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 102
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Wzięłam włosy o długosci 50cm i gramaturze 150 gram

Robiłam sobie badania TSH, FT3 I FT4 i mam wszystko w normie...
Wychodzi na to że stres powoduje wypadanie włosów bo na nic innego nie choruje chyba ....

Ale na głowie pojawiają sie 2,5cm odrostki, stojące antenki takze chyba za jakiś czas odbuduje gęstość moich włosów

Łykam dodatkowo na przemian Merz Special, Revalid oraz pije sobie preparat Amocon forte czasem wcieram Jantar lub psiknę Loxonem ( wiem że powinnam regularnie ale nie mam czasem na to już siły) Myje włosy tym szamponem

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...l-shampoo.html
Paulinka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-19, 15:57   #1897
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Masz rację po części, bo nas nawet nasze małe wesele na około 50 osób będzie kosztować kupę kasy, bo niestety rodzice za dużo nam nie pomogą finansowo.Sami musimy sobie jakos radzić. Ja jednak zawsze chciałam mieć zabawę i wesele zamiast takiego cichego ślubu - zawssze mi sie tak marzyło A na podróż ślubną mam nadzieje że sie uzbiera troche kasy- zalezy jak rodzina sie "rzuci" kasą w kopertach
No wlasnie duzo zalezy od nas samych Ja mam skomplikowana sytuacje rodzinna, poza tym mnostwo wujkow, cioc, kuzynostwa i tz podobnie, gdybysmy mieli zaprosic najblizsza rodzine byloby z 50 osob tez pewnie A ostatnio doszlam do wniosku ze przysiega powinna byc tylko dla mnie i tz i w swoim gronie najlepiej to przezyjemy A jesli chodzi o przyjecie to zawsze mozna zaprosic znajomych na miejscu i opic slub Ale to tak jak mowie- indywidualna sprawa kazdego Ja wole slub gdzies na tropikalnej plazy blisko morza i potem tydzien albo dwa urlopu tam
Cytat:
Napisane przez Paulinka7 Pokaż wiadomość
Wzięłam włosy o długosci 50cm i gramaturze 150 gram

Robiłam sobie badania TSH, FT3 I FT4 i mam wszystko w normie...
Wychodzi na to że stres powoduje wypadanie włosów bo na nic innego nie choruje chyba ....

Ale na głowie pojawiają sie 2,5cm odrostki, stojące antenki takze chyba za jakiś czas odbuduje gęstość moich włosów

Łykam dodatkowo na przemian Merz Special, Revalid oraz pije sobie preparat Amocon forte czasem wcieram Jantar lub psiknę Loxonem ( wiem że powinnam regularnie ale nie mam czasem na to już siły) Myje włosy tym szamponem

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...l-shampoo.html
Trzymam kciuki zeby wlosy przestaly Ci tak wypadac

Swoja droga- duzo wspomagaczy uzywasz, wow
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-19, 17:30   #1898
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Moje włosy to też po prostu lecą jak szalone Chyba sobie Seboradin kupię.

Ex - powodzenia na kursie

Kurcze dość już mam moich okularów, chce soczewki Troche mnie ten optyk co zamawiałam u niego okulary nastraszył, że jak oko ucieka to soczewki to podkreślą. A mi jedno ucieka bardzo bardzo delikatnie i tego w zasadzie nikt nie widzi poza okulistą - i to jeszcze nie każdym. I teraz nie wiem czy ryzykować czy nie
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-19, 19:55   #1899
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Kurcze dość już mam moich okularów, chce soczewki Troche mnie ten optyk co zamawiałam u niego okulary nastraszył, że jak oko ucieka to soczewki to podkreślą. A mi jedno ucieka bardzo bardzo delikatnie i tego w zasadzie nikt nie widzi poza okulistą - i to jeszcze nie każdym. I teraz nie wiem czy ryzykować czy nie
Kup sobie jednodniowe pochodź parę dni i popatrz jak rodzina i znajomi reagują Jeśli nikt nie będzie Ci zwracał uwagi a co najważniejsze sama będziesz się czuła w porządku to wtedy kupisz sobie już te właściwe


Buahhot ja tu z niecierpliwością czekam na te fotki w świetle dziennym
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-19, 20:55   #1900
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Pofarbowałam włosy Majirelem 8,2
iiiiiiii jestem zachwycona
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-20, 08:26   #1901
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Princesko szybciej sama znajdziesz niż przez up, ale jak nie będziesz już mieć ubezpieczenia to tylko po to warto się tam zarejestrować...
A w jakim zawodzie Ty szukasz? co skończyłaś?

Ex dzięki
Papiery do banków złożone, o ile się wszystko uda to postaniemy tyle ile chcemy-tak powiedział doradca wstępny akt notarialny podpisany. Teraz już szukam inspiracji na wystrój wnętrz
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-20, 09:25   #1902
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Princesko szybciej sama znajdziesz niż przez up, ale jak nie będziesz już mieć ubezpieczenia to tylko po to warto się tam zarejestrować...
A w jakim zawodzie Ty szukasz? co skończyłaś?

Ex dzięki
Papiery do banków złożone, o ile się wszystko uda to postaniemy tyle ile chcemy-tak powiedział doradca wstępny akt notarialny podpisany. Teraz już szukam inspiracji na wystrój wnętrz
Skonczylam gospodarowanie kapitalem ludzim i zarzadzanie zasobami ludzkimi. U mnie w mieście lipa z praca w tym kierunku, ale szukam jakiejkolwiek pracy biurowej i tez nie jest zbyt fajnie. Najlepiej teraz jest byc niepelnosprawnym i znac 3 jezyki obce, miec 5 lat doswiadczenia i niezbyt wygorowane oczekiwania finansowe :p

Shiz a co do kredytu to mieliscie wklad wlasny? I jesli tak to ile %?
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-20, 09:33   #1903
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Kup sobie jednodniowe pochodź parę dni i popatrz jak rodzina i znajomi reagują Jeśli nikt nie będzie Ci zwracał uwagi a co najważniejsze sama będziesz się czuła w porządku to wtedy kupisz sobie już te właściwe


Buahhot ja tu z niecierpliwością czekam na te fotki w świetle dziennym
Tylko tak myślę, musze się przed zakupem konsultować z okulistą czy optykiem? Bo podobno soczewki czasem się kupuje innej mocy
Ja w ogóle mam dziwnie bo na jednym mam tylko cylinder na astygmatyzm, a na drugim chyba - 0,5.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-20, 09:46   #1904
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Pofarbowałam włosy Majirelem 8,2
iiiiiiii jestem zachwycona
No masz.. a zdjęcia gdzie?

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Tylko tak myślę, musze się przed zakupem konsultować z okulistą czy optykiem? Bo podobno soczewki czasem się kupuje innej mocy
Ja w ogóle mam dziwnie bo na jednym mam tylko cylinder na astygmatyzm, a na drugim chyba - 0,5.
Nie no to malutka wada, ja mam prawie -5
Ja zawsze wiedziałam że soczewki kupuje się mocą 0,5 mniejsze niż się ma okulary - chodzi o to, że ogniskowa jest inna jak masz szkło centralnie na oku, a inna jak masz w jakiejś odległości nosząc okulary.. także jak Ty masz -0,5 wadę to ja bym w ogóle soczewek nie proponowała
Ja przy mojej wadzie bez okularów to bym nie wyszła z domu bo bym się zabiła na prostej drodze, ale tak jak u Ciebie to nie powinnaś mieć problemu.
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-20, 09:51   #1905
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
No masz.. a zdjęcia gdzie?



Nie no to malutka wada, ja mam prawie -5
Ja zawsze wiedziałam że soczewki kupuje się mocą 0,5 mniejsze niż się ma okulary - chodzi o to, że ogniskowa jest inna jak masz szkło centralnie na oku, a inna jak masz w jakiejś odległości nosząc okulary.. także jak Ty masz -0,5 wadę to ja bym w ogóle soczewek nie proponowała
Ja przy mojej wadzie bez okularów to bym nie wyszła z domu bo bym się zabiła na prostej drodze, ale tak jak u Ciebie to nie powinnaś mieć problemu.
Nie no ja bez okularów widzę ok. Na jednym oku troche gorzej - w sensie wszystko jest troche mniejsze Ale dużo przy komputerze siedze - praktycznie całe dnie więc musze mieć. Zresztą nie wiem czy oby na pewno nie powinnam mieć mocniejszych szkieł, czasem po dłuższym czasie mam jakby mgłę na oczach.
U mnie główny problem z wadą jest taki, że mam astygmatyzm na jednym oku, więc jak zdejme okulary to jakbym miała rozmazane. Nie jakoś mocno na tyle, żeby nie widzieć, ale jednak jest to wszystko takie rozmyte, nieostre, czasem mam dosłownie jakbym widziała lekko podwójnie i też oczy mi się bardzo szybko męczą i już po paru godzinach to mam dosłownie taką mgłę jak czasem się przemyje jakimś dwufazowym płynem oczy i taka powłoka zostaje. Wtedy się taka mgiełka robi i ja mam tak cały czas
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-20, 10:15   #1906
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Yata nie wiem czy taka fotka Cie zadowala, ale w pracy jestem wiec nie mam jak zrobic czegos lepszego :p

Ja mam tez wade -5 i nie wyobrazam sobie zycia bez soczewek. Astygmatyzm tez mi jakis maly wyszedl na jednym oku, ale jak mi okulistka dobierala okulary to nie widzialam roznicy wiec mam zwykle.
A co do doboru soczewek to u mnie w miescie jest okulistka, ktora specjalizuje sie wlasnie w soczewkach. Na pierwsza wizyte poszlam do niej, dobrala mi soczewki, dala pierwsza pare gratis i nauczyla wkladac i sciagac.
Mysle, ze warto wybrac sie na pierwsza wizyte do kogos, wtedy oni tez mierza srednice zrenicy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1411204339719.jpg (31,5 KB, 76 załadowań)
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-20, 11:29   #1907
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Moje włosy to też po prostu lecą jak szalone Chyba sobie Seboradin kupię.

Ex - powodzenia na kursie

Kurcze dość już mam moich okularów, chce soczewki Troche mnie ten optyk co zamawiałam u niego okulary nastraszył, że jak oko ucieka to soczewki to podkreślą. A mi jedno ucieka bardzo bardzo delikatnie i tego w zasadzie nikt nie widzi poza okulistą - i to jeszcze nie każdym. I teraz nie wiem czy ryzykować czy nie
Dzieki dzieki
Ja sie nie znam wiec nie doradze ale tez bede musiala po jakies okulary isc i na badania bo niedowidze..
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Pofarbowałam włosy Majirelem 8,2
iiiiiiii jestem zachwycona
A gdzie zdjecia??

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Princesko szybciej sama znajdziesz niż przez up, ale jak nie będziesz już mieć ubezpieczenia to tylko po to warto się tam zarejestrować...
A w jakim zawodzie Ty szukasz? co skończyłaś?

Ex dzięki
Papiery do banków złożone, o ile się wszystko uda to postaniemy tyle ile chcemy-tak powiedział doradca wstępny akt notarialny podpisany. Teraz już szukam inspiracji na wystrój wnętrz
Ee tam czemu tylko po to? Do pewnego wieku mozna liczyc na wsparcie w postaci stazy, szkolen, kursow itp. Oferty pracy u mnie tez zdarzaja sie niezle, dla osob z wyzszym i placa 2500-3000 miesiecznie. Nieraz zdarza sie nawet wiecej. Trzeba po prostu dobrze trafic. Mi sie udalo bo mam to szkolenie do grudnia zalatwione platne, co prawda nie duzo bo okolo 850zl na reke ale to kasa tylko za to ze sie bede uczyc i zalicze 3 tyg praktyk Takze przez 2 miesiace mam prezent w postaci dodatkowych pieniazkow A od stycznia tak jak juz pisalam bede miec staz, ze wzgledu na moj wiek i brak doswiadczenia mam zalatwione ze dostane go na 100% jak tylko beda srodki. Wg mnie to swietna forma pomocy tylko ze niestety przewaznie dla osob do 30rz albo bez doswiadczenia/kwalifikacji.

Alez Ci zazdroszcze Ja wiem jak chce zeby wygladal moj wymarzony dom ale przez dluuugi czas pozostanie to tylko w sferze marzen
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-20, 11:48   #1908
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Ex - niestety nie bw każdym pup jest tak kolorowo
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-20, 12:39   #1909
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ex - niestety nie bw każdym pup jest tak kolorowo
No fakt, ale zawsze mozna podejsc, podpytac sie i wtedy przekalkulowac sobie czy sie oplaca rejestrowac czy tez nie. Chociaz dziwi mnie to bo moje miasto ma tylko 23 tys mieszkancow, i srodki na takie rzeczy co jakis czas maja, czesto pozyskiwane z unii, to w wiekszym miescie nie bedzie dla osoby kwalifikujacej sie wiekowo nic?
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-20, 12:54   #1910
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
No fakt, ale zawsze mozna podejsc, podpytac sie i wtedy przekalkulowac sobie czy sie oplaca rejestrowac czy tez nie. Chociaz dziwi mnie to bo moje miasto ma tylko 23 tys mieszkancow, i srodki na takie rzeczy co jakis czas maja, czesto pozyskiwane z unii, to w wiekszym miescie nie bedzie dla osoby kwalifikujacej sie wiekowo nic?
W moim mieście nie było nic. Żadnego kursu, żadnego szkolenia. Są organizowane czasem dla księgowych a reszta to typowo męskie zawody. Na staż moglam tylko przez up, u mnie staże sa tylko i wyłącznie z deklaracja zatrudnienia. Wiec mało chętnych.

Mnie dziwi co innego. My się prosimy żeby do nas do pracy ludzie przychodzili. Teraz akurat na pol etatu szukamy. I ludzie nie chcą bo nie. Widać wcale nie jest im tak źle skoro wola na tylku w domu siedzieć.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-20, 14:26   #1911
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
W moim mieście nie było nic. Żadnego kursu, żadnego szkolenia. Są organizowane czasem dla księgowych a reszta to typowo męskie zawody. Na staż moglam tylko przez up, u mnie staże sa tylko i wyłącznie z deklaracja zatrudnienia. Wiec mało chętnych.

Mnie dziwi co innego. My się prosimy żeby do nas do pracy ludzie przychodzili. Teraz akurat na pol etatu szukamy. I ludzie nie chcą bo nie. Widać wcale nie jest im tak źle skoro wola na tylku w domu siedzieć.
Czeko ja też to zauważyłam do mojego TŻ szukali do pracy kierowcy i na rozmowę przyszło sporo osób, ale większość odchodziła po dniu próbnym, najczęściej dlatego, że myśleli, że to praca od 8 do 15, najlepiej weekendy wolne, marudzili, że pracy za dużo, że nie ogarniają. No porażka.
Do mnie też szukali asystentki, przyszła jedna laska i powiedziała, że może pracować po 15, jak my do 18 otwarte mamy
Przyszła następna którą szkoliłam i nic nie ogarniała, wszystko notowała w zeszycie, zamiast ruszyć się do pracy.

Nie wiem jak jest u mnie w UP, bo nigdy tam nie byłam, ale żaden z moich znajomych, który się tam zarejestrował nie dostał żadnej pracy

Ja w sumie wymagań jako takich wielkich nie mam, chciałabym mieć pracę biurową i umowę o pracę.
W środę idę na rozmowę do jakiegoś nowo otwieranego sklepu u mnie w galerii, zobaczymy co z tego wyjdzie

---------- Dopisano o 15:26 ---------- Poprzedni post napisano o 15:19 ----------

Czeko a tak w temacie kosmetycznym co o tym myślisz https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...ezo-serum.html ? Warto? Chciałam stosować na noc
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-20, 16:55   #1912
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Skonczylam gospodarowanie kapitalem ludzim i zarzadzanie zasobami ludzkimi. U mnie w mieście lipa z praca w tym kierunku, ale szukam jakiejkolwiek pracy biurowej i tez nie jest zbyt fajnie. Najlepiej teraz jest byc niepelnosprawnym i znac 3 jezyki obce, miec 5 lat doswiadczenia i niezbyt wygorowane oczekiwania finansowe :p

Shiz a co do kredytu to mieliscie wklad wlasny? I jesli tak to ile %?
Wysylaj cv wszędzie nawet jak nie spełniasz 3/4 wymagan bo tak moja kumpela zalapala się na prace księgowej w korporacji
Nie mamy wkładu własnego. Mamy finansowanie 100%-jeszcze możliwe w dwóch bankach ale musieliśmy nsla wlasny koszt zrobić wycenę-operat finansowy mieszkania by podniesc jego wartosc
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-20, 17:05   #1913
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Czeko ja też to zauważyłam do mojego TŻ szukali do pracy kierowcy i na rozmowę przyszło sporo osób, ale większość odchodziła po dniu próbnym, najczęściej dlatego, że myśleli, że to praca od 8 do 15, najlepiej weekendy wolne, marudzili, że pracy za dużo, że nie ogarniają. No porażka.
Do mnie też szukali asystentki, przyszła jedna laska i powiedziała, że może pracować po 15, jak my do 18 otwarte mamy
Przyszła następna którą szkoliłam i nic nie ogarniała, wszystko notowała w zeszycie, zamiast ruszyć się do pracy.

Nie wiem jak jest u mnie w UP, bo nigdy tam nie byłam, ale żaden z moich znajomych, który się tam zarejestrował nie dostał żadnej pracy

Ja w sumie wymagań jako takich wielkich nie mam, chciałabym mieć pracę biurową i umowę o pracę.
W środę idę na rozmowę do jakiegoś nowo otwieranego sklepu u mnie w galerii, zobaczymy co z tego wyjdzie

---------- Dopisano o 15:26 ---------- Poprzedni post napisano o 15:19 ----------

Czeko a tak w temacie kosmetycznym co o tym myślisz https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...ezo-serum.html ? Warto? Chciałam stosować na noc
Mysle ze warto. Ciekawe ile ma tego migdalowego
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-20, 18:10   #1914
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Czeko ja tez mam astygmatyzm i plusy i mi optyczka powiedziala ze drogo by mi soczewki wyszly :-(
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-20, 20:24   #1915
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Nie wiem jak jest u mnie w UP, bo nigdy tam nie byłam, ale żaden z moich znajomych, który się tam zarejestrował nie dostał żadnej pracy
To tak jak ja te pare dobrych lat temu :/ chodziłam w sumie bez sensu bo wystarczyło żeby babeczka spojrzała w moją kartę i zanim jeszcze spojrzała w oferty to powiedziała, że nic dla mnie nie będzie miała (bo po studiach i najlepiej pracę w biurze chciałam) żenua


Teraz to lepiej znać perfekt język i nawet nie mając doświadczenia czy kompletnie zero wiedzy na dany temat mogą kogoś przyjąć i przeszkolić.. dokładnie tak jak shizaxa napisała, też mam takiego znajomego (co jest w sumie dosyć denerwujące, bo człowiek się uczy w liceum i na studiach, ma doświadczenie w pracy i dostaje mniej pensji niż taki bez wiedzy prosto z ulicy bez doświadczenia..)

Co do oczu ja właśnie mam astygmatyzm i te cylindry pierdzielone i powinnam kupować specjalne soczewki właśnie.. ale ponieważ są drogie to kupuję zwykłe, ten dzień czy dwa jak potrzebuję to w nich wytrzymam, chociaż pracuje się trochę ciężko jak patrzę w komp lub na dokumenty na biurku to tak jak pisze czeko taka mgiełka na oczach muszę czasem pomrugać albo wytężać wzrok no i oczywiście bez "sztucznych łez" ani rusz

---------- Dopisano o 21:24 ---------- Poprzedni post napisano o 21:23 ----------

aaaa i jeszcze. Princ trochę ciemnawo wyszło, z jaką wodą robiłaś? i robiłaś też odrost czy tylko po długości?
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-21, 18:44   #1916
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Princ bylismy dzis z tz w galerii i odebralam w koncu koszule Jestem zadowolona, troszke na brzuchu jest opieta ale nie ma jakiejs tragedii Jak zejdzie mi jeszcze kilka cm bedzie idealna

uploadfromtaptalk1411321460491.jpg
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-21, 20:06   #1917
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Princ bylismy dzis z tz w galerii i odebralam w koncu koszule Jestem zadowolona, troszke na brzuchu jest opieta ale nie ma jakiejs tragedii Jak zejdzie mi jeszcze kilka cm bedzie idealna

Załącznik 5796274

Fajna, taka jak moja, tylko ja mam ciemniejszy wariant fajnie się nosi no i bardzo szybko rozpina
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-21, 21:01   #1918
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Fajna, taka jak moja, tylko ja mam ciemniejszy wariant fajnie się nosi no i bardzo szybko rozpina
A ja zaluje ze nie kupilam tez tej ciemniejszej wersji, bo jedna koszula narobilam sobie niepotrzebnie smaka :P Obie fajnie wygladaja
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-22, 05:31   #1919
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Hej laski wpadam tylko tak na szybko przed pracą
Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Princ bylismy dzis z tz w galerii i odebralam w koncu koszule Jestem zadowolona, troszke na brzuchu jest opieta ale nie ma jakiejs tragedii Jak zejdzie mi jeszcze kilka cm bedzie idealna

Załącznik 5796274
ekstra jest
Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
A ja zaluje ze nie kupilam tez tej ciemniejszej wersji, bo jedna koszula narobilam sobie niepotrzebnie smaka :P Obie fajnie wygladaja
ja żałuję, że nie wzięłam tej jasnej jeszcze, szkoda, że już ich nie ma

Yata na żywo nie jest tak ciemno, postaram się zrobić fotki, ale to w środę chyba najwcześniej mi się uda, żeby było w świetle dziennym
Mi się bardzo podoba, jest chłodno. A przykrywałam w sumie rudo- żółty kolor, bo zrobiłam wcześniej te pasemka L'orealem, nie wyszło i poprawiłam Marionem, ale wyglądałam strasznie
Następnym razem też zrobię tym Majirelem tylko szkoda, że ta farba tylko 50 ml, ledwo na całe włosy mi starczyło

Shiz dzięki kochana będę musiała więcej tych CV wysyłać, bo teraz właśnie wysyłałam tam gdzie spełniam wymagania
A co do kredytu to super, że się tak udało. My mamy jakieś 15% z tego co chcemy wziąć, ale czekam aż znajdę pracę stałą, no i najpierw ślub
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-22, 09:10   #1920
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Hej laski

Maly juz w przedszkolu, ja odkurzylam i pomylam podlogi i teraz jem sniadanko, a o 12 ide do up dogadac jakies rzeczy w sprawie tego szkolenia
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Hej laski wpadam tylko tak na szybko przed pracą

ekstra jest

ja żałuję, że nie wzięłam tej jasnej jeszcze, szkoda, że już ich nie ma

Yata na żywo nie jest tak ciemno, postaram się zrobić fotki, ale to w środę chyba najwcześniej mi się uda, żeby było w świetle dziennym
Mi się bardzo podoba, jest chłodno. A przykrywałam w sumie rudo- żółty kolor, bo zrobiłam wcześniej te pasemka L'orealem, nie wyszło i poprawiłam Marionem, ale wyglądałam strasznie
Następnym razem też zrobię tym Majirelem tylko szkoda, że ta farba tylko 50 ml, ledwo na całe włosy mi starczyło

Shiz dzięki kochana będę musiała więcej tych CV wysyłać, bo teraz właśnie wysyłałam tam gdzie spełniam wymagania
A co do kredytu to super, że się tak udało. My mamy jakieś 15% z tego co chcemy wziąć, ale czekam aż znajdę pracę stałą, no i najpierw ślub
Trzeba bedzie na zimowych wyprzedazach polowac na inne kolory
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-11 08:45:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:38.