Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-09, 20:34   #2821
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
Btw, łapie się na tym że idę ulicą i dobieram niewymalowanym kobietom podkłady czy to jest jakaś wyodrębniona jednostka chorobowa czy na razie jeszzcze nie ma nazwy
OMG też tak mam. I nawet jak oglądam tv to myślę, że tej to by pasował golden fair a ta to np. fawn jak nic jest. Jak to dobrze, że nie tylko ja tak mam.

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Wiecie co Kropelka nie skleila mi pedzla, no szok. Jutro ide kupic jakis moze klej do tapet nie no zartuje
Polecam "ośmiorniczkę". Faktycznie mój pędzel tak samo się rozleciał, ale o dziwo póki co trzyma się dobrze.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-09, 22:30   #2822
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Ja juz calkowicie odpadam z mineralami EDM, od miesiaca sie nie blyszcze tylko mam sucha twarz i od jakiegos czasu nie uzywalam EDM bo wlasnie potegowaly u mnie suchoty.. no ale wczoraj musialam z braku laku cos nalozyc na twarz i po paru godzinach sie blyszczalam, co prawda bardzo znikomo, ale jednak..
A dzis BGM mam i suchutko do teraz.
Ps. Fajnie tak bez poprawek caly dzien wygladac ladnie.. niestety niedlugo sie to skonczy bo odstawiam Izotek
Anecko, bardzo mi przykro że kończysz izotek. Juz pare dni temu dowiedziałam się o tym na forum izoteku. Jak zaczęłam czytać Twój wątek to się ucieszyłam, bo zaczęłyśmy brać niemalże w tym samym dniu i z tą samą dawką, ale jak doczytałam do końca wątek to napisałaś że musisz odstawić.
Ja używam EDM od jakiś 3-4 tyg, moja skóra jest coraz to bardziej sucha. Są odstające skórki ale jest znośnie (jeszcze). Uzywam formuły Intensive (oczyzwiście, bo wiadomo....), zamowiłam próbkę semi-matte.. ale boję się, że będzie mniej kryć. No ale to się okaże.
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 07:41   #2823
quesadila
Raczkowanie
 
Avatar quesadila
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Danzig
Wiadomości: 291
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość
Anecko, bardzo mi przykro że kończysz izotek. Juz pare dni temu dowiedziałam się o tym na forum izoteku. Jak zaczęłam czytać Twój wątek to się ucieszyłam, bo zaczęłyśmy brać niemalże w tym samym dniu i z tą samą dawką, ale jak doczytałam do końca wątek to napisałaś że musisz odstawić.
Ja używam EDM od jakiś 3-4 tyg, moja skóra jest coraz to bardziej sucha. Są odstające skórki ale jest znośnie (jeszcze). Uzywam formuły Intensive (oczyzwiście, bo wiadomo....), zamowiłam próbkę semi-matte.. ale boję się, że będzie mniej kryć. No ale to się okaże.
Intensive przesusza, a semi-matte może się za bardzo świecić, spróbuj matte- dla mnie ma prawie takie samo krycie jak intensive, ale nie ma pudrowego wykończenia. Semi-matte kryje wszelkie przebarwienia i niespodzianki dużo słabiej, gdy go używałam musialam się mocniej pacykowac korektorami.
Zanim odkryłam kwasy, miałam problemy z trądzikiem i bardzo często używalam produktow dla tłustej cery- wysuszających. Dopiero później dotarło do mnie, że cera trądzikowa to mimo wszystko sucha i wrażliwa bestia. Spróbuj matte
quesadila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 07:47   #2824
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

To ja kolejny raz się powtórzę.
Dla mnie Matte zupełnie nie ma takiego krycia jak Intensive. Krycie Matte porównałabym do Semi-Matte. Najlepsze krycie mają według mnie prasowańce.
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 07:54   #2825
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;1182577 3]To ja kolejny raz się powtórzę.
Dla mnie Matte zupełnie nie ma takiego krycia jak Intensive. Krycie Matte porównałabym do Semi-Matte. Najlepsze krycie mają według mnie prasowańce. [/quote]
zdecydowanie tak, prasowańce kryją najbardziej, co z tego skoro nie mają kolorów odpowiednich i robią (u mnie) masakryczną tapetę - żadnym kosmetykiem czy to tradycyjnym czy mineralnym nie osiągnęłam takiego efektu
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 08:33   #2826
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Moze Fairly Summer? albo sunkissed fair (dla mnie jest ciemniejszy niz Fairly Light)
dziękuję serdecznie załatwię sobie próbki obu i zobaczymy

a jaki korektor najlepszy aby zamaskować cienie pod oczami, które są koloru jakby yyy zielonego? jakis jasny, prawda? ktos mi podrzuci nazwy? z góry dziękuje
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 08:48   #2827
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
zdecydowanie tak, prasowańce kryją najbardziej, co z tego skoro nie mają kolorów odpowiednich i robią (u mnie) masakryczną tapetę - żadnym kosmetykiem czy to tradycyjnym czy mineralnym nie osiągnęłam takiego efektu
a czym nakładasz?
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-10, 08:55   #2828
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
dziękuję serdecznie załatwię sobie próbki obu i zobaczymy

a jaki korektor najlepszy aby zamaskować cienie pod oczami, które są koloru jakby yyy zielonego? jakis jasny, prawda? ktos mi podrzuci nazwy? z góry dziękuje
U mnie najlepiej sie sprawdza Sunlight color corrector, teraz mam zamiar wyprobowac Aussie Perk me up
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 09:31   #2829
19annazarychta78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cześć,
chętnie nabędę drogą kupna chociażby sample EDM, ciemne kolory. Warm - Medium Beige Summer, Sandy Medium, Buff - Beige Neutral, Fairly Summer, Olive - Neutral, Olive Medium,
jeśli macie a sie nie przydadzą, jestem bardzo zainteresowana!
ps. Ewentualnie przy robieniu zamówienia chętnie sie dołożę.
19annazarychta78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 09:34   #2830
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez 19annazarychta78 Pokaż wiadomość
Cześć,
chętnie nabędę drogą kupna chociażby sample EDM, ciemne kolory. Warm - Medium Beige Summer, Sandy Medium, Buff - Beige Neutral, Fairly Summer, Olive - Neutral, Olive Medium,
jeśli macie a sie nie przydadzą, jestem bardzo zainteresowana!
ps. Ewentualnie przy robieniu zamówienia chętnie sie dołożę.
A nie wolisz sama darmowego kita próbek zamówić?
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 09:37   #2831
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;1182646 5]a czym nakładasz?[/quote]
nałożyłam może wszystkiego 3 razy i odpuściłam , wszystkim próbowałam, flattopem, ich gąbeczką, inną gabeczką do fluidu (z Shiseido Sunprotection) i LHK (flattopem byla najwieksza rozpacz, LHK najlepiej, zastanawiam się czy może Fiber Optic, którego wtedy nie miałam nie byłoby w miare akceptowalnie...), a Ty czego używasz? (przepraszam jeżeli odpowiedź juz padła, nie zapamiętałam)

Mojego samodzielnego prasowańca nakladam LHK (i robi mi glow mimo że sprasowałam 2x intensive i matte), ale muszę spróbować Fiber Optica, może wtedy będzie lepiej
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-10, 09:41   #2832
19annazarychta78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Pewnie że wolę, tylko brak kredytówki mi nie pozwala
... a mówili, żeby nie rezygnować.
Dlatego przynajmniej przez chwilę ratuje sie jak mogę.
19annazarychta78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 09:48   #2833
kasika84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 769
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez 19annazarychta78 Pokaż wiadomość
Pewnie że wolę, tylko brak kredytówki mi nie pozwala
... a mówili, żeby nie rezygnować.
Dlatego przynajmniej przez chwilę ratuje sie jak mogę.

To zamów na allegro
kasika84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 10:03   #2834
angel of sadness
Zadomowienie
 
Avatar angel of sadness
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 498
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez 19annazarychta78 Pokaż wiadomość
Pewnie że wolę, tylko brak kredytówki mi nie pozwala
... a mówili, żeby nie rezygnować.
Dlatego przynajmniej przez chwilę ratuje sie jak mogę.
żeby zapłacić za próbki z EDM nie trzeba mieć kary kredytowej. Wystarczy konto bankowe i paypal. Poczytaj pierwszy post tego wątku.

na allegro się nie opłaca... za drogo wychodzi

Edytowane przez angel of sadness
Czas edycji: 2009-04-10 o 10:05
angel of sadness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 10:07   #2835
Martynka21
Raczkowanie
 
Avatar Martynka21
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 363
GG do Martynka21
Angry Zgubiona przesyłka? EDM

Witajcie Drogie Wizażanki,
pocieszcie mnie proszę- bo ręce mi opadły
Od miesiaca czekam na moje kolejne zamówienie z EDM. Każda poprzednia przesyłka docierała do mnie w przeciągu ok tygodnia- 10 dni, a tym razem minęło już ponad 30 dni! Czy macie może doświadczenie jak do zagubionych przesyłek podchodzi Obsługa Klienta EDM? Obawiam się, że sprawa zakończy się tym, że odpowiedzialność (zapewnie słusznie) spadnie na pocztę polską Oczywiście na mojej osiedlowej poczcie rozkładają ręce, na centralna rozdzielnie paczek w Wawie nie sposób się dodzwonić..
Jak na złość tym razem złożyłam duże zamówienie, na dużą kwotę... rozpaczliwie potrzebuję moich minerałków i pędzli!
Czy któraś z Was mogłaby mi poradzić co dalej? Wystarczy, że wyślę maila do EDM? Czy może warto powalczyć z pocztą samemu? Jeśli tak to, może macie jakieś cenne wskazówki?

Korzystając z okazji chciałabym się poradzić Was- jaki odcień w formule intensive byłby odpowiedni na lato, do bardziej opalonej skóry, jeśli na codzień używam Beige- Light Medium i czasem Buff- Light Neutral (ciut za blady). Mam skórę płyko unaczyniona, niemal przezroczystą, różowo-niebieską. Szukam zawsze odcieni które złamia moją blado-różową tonację. Nie mam piegów na buźce, czasem pojawiają się latem gdy przesadzę ze słońcem- mają kolor jasno-złotawo-żółty, włosy w kolorze popielato-zielonego blondu, oczy szare. Moim zdaniem jestem typem Lato
Próbowałam najjaśniejszych odcieni z EDM typu- Sunkissed Fair, Ivory, Golden Fair, i nawet Multitasking- wszystkie są dla mnie za jasne, wyglądam jakbym wytarzała się w mące Odcień Light Medium jest chyba najbliższy ideałowi, chociaż ciągle wydaje mi się, że to nie jest jeszcze to. Proszę poradzcie!
Pozdrawiam
Martyna
__________________
KOSMETYKI: --> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=376631
Martynka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 10:12   #2836
19annazarychta78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez kasika84 Pokaż wiadomość
To zamów na allegro
taaaaaaaaaa.....
na allegro niestety nie ma, same jasności albo jeszcze większe jasności,

---------- Dopisano o 11:12 ---------- Poprzedni post napisano o 11:08 ----------

Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
żeby zapłacić za próbki z EDM nie trzeba mieć kary kredytowej. Wystarczy konto bankowe i paypal. Poczytaj pierwszy post tego wątku.

na allegro się nie opłaca... za drogo wychodzi
zależy mi po prostu na dość szybkim zakupie, kończy mi się właśnie bareMinerals, a na wizytę w Usa sie nie zanosi....
19annazarychta78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 11:14   #2837
julisari
Raczkowanie
 
Avatar julisari
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 373
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Chciałam się przywitać. Wizaż czytam od pewnego czasu, dziś postanowiłam się zalogować. Dziewczyny b. podziwiam wasza wiedzę i fajnie, że sa takie wątki, ciągle uczę się czegoś nowego.
julisari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 11:23   #2838
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Zgubiona przesyłka? EDM

Cytat:
Napisane przez Martynka21 Pokaż wiadomość
Witajcie Drogie Wizażanki,
pocieszcie mnie proszę- bo ręce mi opadły
Od miesiaca czekam na moje kolejne zamówienie z EDM. Każda poprzednia przesyłka docierała do mnie w przeciągu ok tygodnia- 10 dni, a tym razem minęło już ponad 30 dni! Czy macie może doświadczenie jak do zagubionych przesyłek podchodzi Obsługa Klienta EDM? Obawiam się, że sprawa zakończy się tym, że odpowiedzialność (zapewnie słusznie) spadnie na pocztę polską Oczywiście na mojej osiedlowej poczcie rozkładają ręce, na centralna rozdzielnie paczek w Wawie nie sposób się dodzwonić..
Jak na złość tym razem złożyłam duże zamówienie, na dużą kwotę... rozpaczliwie potrzebuję moich minerałków i pędzli!
Czy któraś z Was mogłaby mi poradzić co dalej? Wystarczy, że wyślę maila do EDM? Czy może warto powalczyć z pocztą samemu? Jeśli tak to, może macie jakieś cenne wskazówki?

Korzystając z okazji chciałabym się poradzić Was- jaki odcień w formule intensive byłby odpowiedni na lato, do bardziej opalonej skóry, jeśli na codzień używam Beige- Light Medium i czasem Buff- Light Neutral (ciut za blady). Mam skórę płyko unaczyniona, niemal przezroczystą, różowo-niebieską. Szukam zawsze odcieni które złamia moją blado-różową tonację. Nie mam piegów na buźce, czasem pojawiają się latem gdy przesadzę ze słońcem- mają kolor jasno-złotawo-żółty, włosy w kolorze popielato-zielonego blondu, oczy szare. Moim zdaniem jestem typem Lato
Próbowałam najjaśniejszych odcieni z EDM typu- Sunkissed Fair, Ivory, Golden Fair, i nawet Multitasking- wszystkie są dla mnie za jasne, wyglądam jakbym wytarzała się w mące Odcień Light Medium jest chyba najbliższy ideałowi, chociaż ciągle wydaje mi się, że to nie jest jeszcze to. Proszę poradzcie!
Pozdrawiam
Martyna
odnośnie zgubioncyh paczek- temat był wałkowany wiele razy, najważniejsze informacje są w 1. poście. Przenoszę do wątku edm, nie ma potrzeby zakładania nowego tematu o Twojej paczce.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 11:37   #2839
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Zgubiona przesyłka? EDM

Cytat:
Napisane przez Martynka21 Pokaż wiadomość
Witajcie Drogie Wizażanki,
pocieszcie mnie proszę- bo ręce mi opadły
Od miesiaca czekam na moje kolejne zamówienie z EDM. Każda poprzednia przesyłka docierała do mnie w przeciągu ok tygodnia- 10 dni, a tym razem minęło już ponad 30 dni! Czy macie może doświadczenie jak do zagubionych przesyłek podchodzi Obsługa Klienta EDM? Obawiam się, że sprawa zakończy się tym, że odpowiedzialność (zapewnie słusznie) spadnie na pocztę polską Oczywiście na mojej osiedlowej poczcie rozkładają ręce, na centralna rozdzielnie paczek w Wawie nie sposób się dodzwonić..
Jak na złość tym razem złożyłam duże zamówienie, na dużą kwotę... rozpaczliwie potrzebuję moich minerałków i pędzli!
Czy któraś z Was mogłaby mi poradzić co dalej? Wystarczy, że wyślę maila do EDM? Czy może warto powalczyć z pocztą samemu? Jeśli tak to, może macie jakieś cenne wskazówki?

Korzystając z okazji chciałabym się poradzić Was- jaki odcień w formule intensive byłby odpowiedni na lato, do bardziej opalonej skóry, jeśli na codzień używam Beige- Light Medium i czasem Buff- Light Neutral (ciut za blady). Mam skórę płyko unaczyniona, niemal przezroczystą, różowo-niebieską. Szukam zawsze odcieni które złamia moją blado-różową tonację. Nie mam piegów na buźce, czasem pojawiają się latem gdy przesadzę ze słońcem- mają kolor jasno-złotawo-żółty, włosy w kolorze popielato-zielonego blondu, oczy szare. Moim zdaniem jestem typem Lato
Próbowałam najjaśniejszych odcieni z EDM typu- Sunkissed Fair, Ivory, Golden Fair, i nawet Multitasking- wszystkie są dla mnie za jasne, wyglądam jakbym wytarzała się w mące Odcień Light Medium jest chyba najbliższy ideałowi, chociaż ciągle wydaje mi się, że to nie jest jeszcze to. Proszę poradzcie!
Pozdrawiam
Martyna
ja wlasnie tez sie zastanaiwam czy poczta znowu nie strajkuje mi tak samo juz miesiac mija a nie doszla, nie wiem co mam robic...pocieszam się , że moze okres przedswiateczny i poczta ma więcej pracy....

ja czytalam pierwszy post, ale nie potrafie napisac po angelsku tego maila?? moze ktos juz ma napisanego gotowego?;(
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-10, 11:45   #2840
agatka_k
Raczkowanie
 
Avatar agatka_k
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 439
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Patereczko zamówiłam
Wybrałam inny róż, bardzo mi się spodobał
No i na razie zrobiłam tylko 1 sampelkową paczuszkę,
bo zastanawiam się, czy nie zamówić PINK TAN w dużej wersji

Base3/3

Cool-Deep Tan
sample (Original Glo)

Beige-Light Tan
sample (Semi-Matte)

Cool-Medium Summer
sample (Matte)

Blushes & Face Colors

Summer Stroll
sample

Concealers

Aussie Perk Me Up
sample
agatka_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 14:03   #2841
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
nałożyłam może wszystkiego 3 razy i odpuściłam , wszystkim próbowałam, flattopem, ich gąbeczką, inną gabeczką do fluidu (z Shiseido Sunprotection) i LHK (flattopem byla najwieksza rozpacz, LHK najlepiej, zastanawiam się czy może Fiber Optic, którego wtedy nie miałam nie byłoby w miare akceptowalnie...), a Ty czego używasz? (przepraszam jeżeli odpowiedź juz padła, nie zapamiętałam)

Mojego samodzielnego prasowańca nakladam LHK (i robi mi glow mimo że sprasowałam 2x intensive i matte), ale muszę spróbować Fiber Optica, może wtedy będzie lepiej
Flatem. Gąbeczką rzeczywiście mi maska wychodziła, za dużo się nabierało. Flattopem jest najlepiej, chociaż nie perfect, muszę zamówić w końcu LHK (ale czekam na lepszą promocję ).
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 15:39   #2842
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
U mnie najlepiej sie sprawdza Sunlight color corrector, teraz mam zamiar wyprobowac Aussie Perk me up
Ja najpierw daje Sunlight, pozniej niewielka ilosc Aussie i koncowy efekt jest naprawde fajny Tylko nakladam zawsze eye kabukim, bo po pedzlu do korektora podkreslaly mi sie wszystkie linie (to wcale nie sa zmarszczki, to wcale nie sa zmarszczki, jestem jeszcze za mloda, to wcale nie sa zmarszczki) mimiczne.
rocki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 18:03   #2843
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

kochane, doszly do mnie moje sliczne mineralki!!!
we wtorek dostalam avizo z poczty, a ze jest ona otwarta tylko do 14, musialam czekac cala noc, no a z samego ranka pognalam na poczte i przetestowalam mineralki jeszcze w drodze do pracy
Zamowilam 3 pelnowymiarowe podklady (Medium Beige Neutral, Buff Light Neutral, Golden Fawn- wszystkie w formule Intensive), 2 pedzle (Flat Top i Angled) i STF Sunlight
Oprocz tego probki, ktorych jeszcze nie testowalam, a sa to:
Buff Linen, Golden Light, Beige Light ( te podklady w formule Matte), roz Salon Fun i korektor Intensive.
Ogolnie powiem tylko, ze podklady bralam praktycznie 'w ciemno', wzorujac sie na zestawieniu odcieni skory znanych osob i doborze odpowiednich dla nich odcieni podkladow.
Odcien Medium Beige Neutral jest dla mnie niemal idealny, choc moglby byc jednak odrobinke ciemniejszy. Odcienie Fawn (za jasny) i Buff Light (za ciemny) wydaly mi sie totalna porazka, dopoki ich nie wymieszalam, otrzymujac przy tym idealny odcien podkladu:jupi :
Trwalosc podkladu jednak zupelnie mnie rozczarowala, pomimo zastosowania STF pod i na podklad, swiecilam sie jak zaroweczka juz po ok 3-4 godzinach od aplikacji
Korektor jest jednak absolutnym hitem i napewno zamowie pelnowymiarowe opakowanie.
Najbardziej oczarowana jestem jednak pedzlami Tego akurat nie musze chyba komentowac, bo wszystkie wiecie, jakie sa one cudownie mieciutkie
Wkurzyla mnie tylko jedna rzecz, mianowicie fakt, ze na poczcie musialam uiscic oplate wysokosci £11.40 i to nie za clo nawet, ale za korzystanie z angielskiego Royal Maila
No coz, kiedy tylko otworzylam paczke, doszlam do wniosku, ze warto bylo i szybko o tym zapomnialam, choc niesmak pozostal, jako ze przeciez oplacilam przesylke przy zamawianiu kosmetykow
__________________
28/02/2015
Ola
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 18:13   #2844
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez anyolek Pokaż wiadomość
Wkurzyla mnie tylko jedna rzecz, mianowicie fakt, ze na poczcie musialam uiscic oplate wysokosci £11.40 i to nie za clo nawet, ale za korzystanie z angielskiego Royal Maila
Pierwszy raz w życiu się z takim czymś spotykam. Chyba nikt jeszcze nie miał takiego przypadku. Może zapytaj w EDM o co chodzi, bo to mi wygląda na jakąś ściemę

A ja mam pytanie do tych, które w ostatnim czasie kupowały pędzle, które potem gubiły włosie.
3 dni temu przyszedł mój drugi LHK i bardzo linieje. Przyznam, że nie zebrałam tego włosia, bo jak ma się zepsuć to się pewnie zepsuje i wtedy będę focić. Ale jak wam wypadła ta duża ilość włosków to potem przestało się tak sypać, czy też łysieje cały czas?
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 18:46   #2845
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez anyolek Pokaż wiadomość
Trwalosc podkladu jednak zupelnie mnie rozczarowala, pomimo zastosowania STF pod i na podklad, swiecilam sie jak zaroweczka juz po ok 3-4 godzinach od aplikacji
Mam identyczny problem Nie mam tłustej skóry, raczej normalną w kierunku mieszanej. Po 3-4 godzinach zaczynam się świecić, po 6-7 godzinach mam wrażenie, że podkład znikł Moim pudrem ,,start to finish,, jest krzemionka. Może to za mało Po świętach zamówię kaolin, może coś pomoże

Ile czasu na Waszych buźkach wytrzymują EDM bez żadnych poprawek? Jakich primerów i pudrów wykańczających używacie?
Musi być jakiś sposób na mierałki
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 18:54   #2846
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez tootsie Pokaż wiadomość
Mam identyczny problem Nie mam tłustej skóry, raczej normalną w kierunku mieszanej. Po 3-4 godzinach zaczynam się świecić, po 6-7 godzinach mam wrażenie, że podkład znikł Moim pudrem ,,start to finish,, jest krzemionka. Może to za mało Po świętach zamówię kaolin, może coś pomoże

Ile czasu na Waszych buźkach wytrzymują EDM bez żadnych poprawek? Jakich primerów i pudrów wykańczających używacie?
Musi być jakiś sposób na mierałki
To Wasze początki z minerałami o ile dobrze pamiętam więc poczekajcie trochę. Skóra musi się przyzwyczaić. Z czasem problem nie będzie aż tak duży jak na początku, a przynajmniej w większości przypadków tak jest. Najważniejsze to dobrze nawilżać buzię, bo jak się przesusza to wtedy bardziej reaguje przetłuszczaniem i świeceniem. Jest wątek poświęcony bazom pod minerały oraz trikom przy nakładaniu. Może tam znajdziesz jakieś podpowiedzi.
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 19:22   #2847
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

tez zauwazylam, ze kilka wloskow juz wypadlo z mojego flat topa, myslalam jednak, ze na poczatku to normalne, ale teraz mnie zmartwilas...
Jesli chodzi o oplate- masz racje, chyba skontaktuje sie z EDM.
Oto co mowi'rachunek' z kartonika, w ktorym dostalam kosmetyki:
CUSTOM/ POSTAL CHARGES:
IMPORT DUTY £0.00
EXCISE DUTY £0.00
VAT £3.46
OTHER £0.00
Royal Mail International Handling Fee £8.00

TOTAL £ 11.46


A pod spodem jeszcze notka powiadamiajaca, ze paczka nie moze byc doreczona dopoki powinnosci nie zostana uiszczone
Rachunek jest datowany na 1 kwietnia, zamowienie zostalo zlozone 22 marca, a powiadowmienie o paczce dostalam 7. kwietnia.

Jesli chodzi o nawilzanie skory przed nakladaniem mineralow, zawsze robie to ze staranna dokladnoscia, zawsze nakladam tez krem przed pojsciem spac, wiec moze racja jest, ze skora musi sie przyzwyczaic do mineralow...
Mam nadzieje, ze w moim przypadku tez chodzi wlasnie o to...

edit
przyszlo mi tez do glowy, ze byc moze sposob nakladania podkladu (na sucho/mokro) ma spore znaczenie przy tlustej cerze. Ja na poczatku probowalam nakladac na mokro, ale szybko przeszlam do aplikacji 'na sucho' i tak robie do tej pory...
__________________
28/02/2015
Ola

Edytowane przez anyolek
Czas edycji: 2009-04-10 o 19:29 Powód: dopisek
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 19:25   #2848
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Zgubiona przesyłka? EDM

Cytat:
Napisane przez Martynka21 Pokaż wiadomość
Witajcie Drogie Wizażanki,
pocieszcie mnie proszę- bo ręce mi opadły
Od miesiaca czekam na moje kolejne zamówienie z EDM. Każda poprzednia przesyłka docierała do mnie w przeciągu ok tygodnia- 10 dni, a tym razem minęło już ponad 30 dni! Czy macie może doświadczenie jak do zagubionych przesyłek podchodzi Obsługa Klienta EDM? Obawiam się, że sprawa zakończy się tym, że odpowiedzialność (zapewnie słusznie) spadnie na pocztę polską Oczywiście na mojej osiedlowej poczcie rozkładają ręce, na centralna rozdzielnie paczek w Wawie nie sposób się dodzwonić..
Jak na złość tym razem złożyłam duże zamówienie, na dużą kwotę... rozpaczliwie potrzebuję moich minerałków i pędzli!
Czy któraś z Was mogłaby mi poradzić co dalej? Wystarczy, że wyślę maila do EDM? Czy może warto powalczyć z pocztą samemu? Jeśli tak to, może macie jakieś cenne wskazówki?

Korzystając z okazji chciałabym się poradzić Was- jaki odcień w formule intensive byłby odpowiedni na lato, do bardziej opalonej skóry, jeśli na codzień używam Beige- Light Medium i czasem Buff- Light Neutral (ciut za blady). Mam skórę płyko unaczyniona, niemal przezroczystą, różowo-niebieską. Szukam zawsze odcieni które złamia moją blado-różową tonację. Nie mam piegów na buźce, czasem pojawiają się latem gdy przesadzę ze słońcem- mają kolor jasno-złotawo-żółty, włosy w kolorze popielato-zielonego blondu, oczy szare. Moim zdaniem jestem typem Lato
Próbowałam najjaśniejszych odcieni z EDM typu- Sunkissed Fair, Ivory, Golden Fair, i nawet Multitasking- wszystkie są dla mnie za jasne, wyglądam jakbym wytarzała się w mące Odcień Light Medium jest chyba najbliższy ideałowi, chociaż ciągle wydaje mi się, że to nie jest jeszcze to. Proszę poradzcie!
Pozdrawiam
Martyna
ja czekam na paczkę zamawiana 24 lutego. Już pisałam do EDM, oczywiście dadzą mi kupon na wartość paczki lecz niestety za przesyłkę już nie czyli w plecy prawie 20$. Na razie czekam jeszcze na tamtą paczkę, jak nie dojdzie za tydzień, półtora biorę kupon od nich .
Napisz maila i poproś o nr nadania. Potem podzwoń , dowiedz się czy w UC nie leży.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 19:37   #2849
yaminishi
Zadomowienie
 
Avatar yaminishi
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: To tu...to tam...
Wiadomości: 1 224
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Pierwszy raz w życiu się z takim czymś spotykam. Chyba nikt jeszcze nie miał takiego przypadku. Może zapytaj w EDM o co chodzi, bo to mi wygląda na jakąś ściemę

A ja mam pytanie do tych, które w ostatnim czasie kupowały pędzle, które potem gubiły włosie.
3 dni temu przyszedł mój drugi LHK i bardzo linieje. Przyznam, że nie zebrałam tego włosia, bo jak ma się zepsuć to się pewnie zepsuje i wtedy będę focić. Ale jak wam wypadła ta duża ilość włosków to potem przestało się tak sypać, czy też łysieje cały czas?
Dominiczko ja też jestem bardzo ciekawa jak to jest z tym łysieniem "nowych" pędzli.
Ja mam FT (tą starszą wersję) i wypadł mi z niego dosłownie jeden włosek, używam od ponad miesiąca.
Później kupiłam Angled'a (nowa wersja) ma jakby nieco nierówne włosie, zgubił parę włosków ale teraz mam już z nim spokój.
Pędzelek do korektora nie zgubił żadnego włoska (stara wersja, zresztą innej nie ma)
No i wreszcie LHK (nowa wersja) gubi masakrycznie dużo włosków, już chyba z 20 (jeśli nie więcej-nie wiem bo nie liczyłam) Niby zbieram te włoski ale tych z kąpieli już nie wyławiam. Ostatnio gubi ich coraz mniej, ale jednak od czasu do czasu znowu coś wypadnie. Wpadam w obsesje i żałuję każdego włoska
__________________
White Lies - Bigger Than Us
yaminishi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 19:47   #2850
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez anyolek Pokaż wiadomość
tez zauwazylam, ze kilka wloskow juz wypadlo z mojego flat topa, myslalam jednak, ze na poczatku to normalne, ale teraz mnie zmartwilas...
Jesli chodzi o oplate- masz racje, chyba skontaktuje sie z EDM.
Oto co mowi'rachunek' z kartonika, w ktorym dostalam kosmetyki:
CUSTOM/ POSTAL CHARGES:
IMPORT DUTY £0.00
EXCISE DUTY £0.00
VAT £3.46
OTHER £0.00
Royal Mail International Handling Fee £8.00

TOTAL £ 11.46


A pod spodem jeszcze notka powiadamiajaca, ze paczka nie moze byc doreczona dopoki powinnosci nie zostana uiszczone
Rachunek jest datowany na 1 kwietnia, zamowienie zostalo zlozone 22 marca, a powiadowmienie o paczce dostalam 7. kwietnia.

Jesli chodzi o nawilzanie skory przed nakladaniem mineralow, zawsze robie to ze staranna dokladnoscia, zawsze nakladam tez krem przed pojsciem spac, wiec moze racja jest, ze skora musi sie przyzwyczaic do mineralow...
Mam nadzieje, ze w moim przypadku tez chodzi wlasnie o to...

edit
przyszlo mi tez do glowy, ze byc moze sposob nakladania podkladu (na sucho/mokro) ma spore znaczenie przy tlustej cerze. Ja na poczatku probowalam nakladac na mokro, ale szybko przeszlam do aplikacji 'na sucho' i tak robie do tej pory...
zdaje mi się ze to jak u nas na poczcie adekwatnie czyli vat 22% od zamowienie a za obslugę "ovatowania" 6,5 PLN
mnie edm trzyma sie i 14godzin bez poprawek, i bez primera lub z stf ryzowym lub jkakims innym np CS diva...
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:53.