Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-05, 13:14   #31
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Mnie naprawdę zaintrygowała jej wiedza i podejscie do klientek z róznymi problemami.Duzo szperałam w necie,czytałam opinie ..Składy są świetne.Warto spróbować.Przestawiam sie na nią .Ilana żel zamówiłam na ebayu

Szczegóły o Paula's Choice RESIST Triple-Action Dark Spot Eraser 2% BHA Gel(RESIST Potrójny ciemna plama Eraser 2% BHA Gel jest wyjątkowy zabieg dla osób zmaga się z przebarwieniami i wyprysków. 2% hydrochinonu rozjaśnia brązowe plamy przed uszkodzeniem słonecznym lub melasma, podczas gdy 2% kwas salicylowy złuszcza do zmniejszenia wyprysków (w tym zaskórników).

Ten anty-aging Lightener przywraca równomierny koloryt skóry i pomaga zmniejszyć rozszerzone pory. Jedwabiste, oddychająca żel jest idealny do tekstury do skóry tłustej normalne, ale może być używany przez wszystkich rodzajów skóry. Formuła sunie na łatwe i pochłania bez poczucia lepki lub tłusty. Specjalne opakowanie utrzymuje kluczowe składniki wrażliwe stabilny i chroni przebarwienia produktu. Ten produkt jest w 100% zapach i barwnik-free.)

---------- Dopisano o 14:14 ---------- Poprzedni post napisano o 14:10 ----------

Serum i kwasy ,oraz tonik na polskiej stronie Pauli.Serum http://www.paulaschoice.pl/pl/p/RESI...-BHA-30-ml/202 KWAS BHA - http://www.paulaschoice.pl/pl/p/Skin...ant-100-ml/121 KWAS AHA (tu wzielam probki )http://www.paulaschoice.pl/pl/p/Skin...ant-100-ml/124 TONIK (rewelacja!!!!) http://www.paulaschoice.pl/pl/p/CLEA...cid-118-ml/129
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-05, 16:15   #32
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Czy do was tez ostatnio dzwonią z każdej strony z propozycja sprzedania czegokolwiek, ubezpieczeń, dodatkowej ochrony, dodatkowego abonamentu...... codziennie jakiś dziwny telefon na dodatek grzeczne, nie dziękuję nie jestem zainteresowana nie pomaga..... Ratunku
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-05, 17:22   #33
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Tak, Aussie, ja jako firma jestem nagabywana podwójnie Dodatkowo zaproszenia na pokazy pościeli, garnków itp. Ja rozumiem, że ludzie zyja z telemarketingu, ale mnie trafia, jak kolejny raz musze przerywać prace i podnosić durny telefon...
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-05, 18:49   #34
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Przepadłam na Zalando.Patrzę sobie botki kupićAussie to denerwujące.Mnie ostatnio tak nagabują z banków.Och..Anyż sztangę bede mieć! To mi tu teraz napisz co znią wyprawiać mam na piękne ramiona.5 kg chyba ..
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-05, 19:29   #35
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

W Douglasie jest już marka Laura Mercier ...któraś z Was oglądała już w stacjonarnym te kosmetyki ???
podkłady mnie ciekawią ...
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-05, 19:36   #36
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Miszka jak sztanga to będziesz mieć pikne pośladki
popatrz: http://www.youtube.com/watch?v=1OuHwy5nWTM tylko koniecznie poczytaj o technice przysiadów.
Zresztą polecam wpisać na youtube jak ta dziewczyna trenuje, warto kopiować. Jej ciało mówi samo za siebie.
o tu jest ze sztangą na ramiona: http://www.youtube.com/watch?v=cSKV0QXSRSI

Szalony dzień dziś miałam. Poszłam na badanie kolana i niespodzianka. Na skierowaniu miałam że prawą nogę mają mi prześwietlać, a ja cierpię na ból w lewej. No i to był początek wariacji...
Odebrałam wyniki krwi. Mam bardzo podwyższony cholesterol. Patrzcie, tylko zaczęłam chodzić do lekarzy i pierwsze wyniki odebrałam i już coś.

Edytowane przez Anyzkowa
Czas edycji: 2014-03-05 o 19:38
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-05, 20:31   #37
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Lapi podkłądy mają świetne opinie,ale nie miałam -nic z L.Mercier.Anyż tak to jest.W naszym wiekuLepiej na zimne dmuchać...Dziękuję za przykłady ćwiczeńZnajomi byli dziś na kawie.On mięsniakma sztangę-więc sobie pożyczę.Narazie jej nie używa,to skorzystam...Jak juz cwiczę,to z korzyścia dla wszystkich odnógTym bardziej,że namawiają nas na wspólny wyjazd .Lazurowe wybrzeże we wrześniu.(Wszak warto się prezentować nobliwie)Waham się ,bo autokarem Tyle godzin-masakra dla mnie..Ale oni sa tak zabawni,żę może jakoś dam radę przy wspólnych wygłupach...Może:confused :....Umówiłam się na wtorek do doktorka...
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-05, 21:07   #38
dircikowa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 268
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Anyżkowa - co to znaczy bardzo podwyższony i który cholesterol? Trójglicerydy, czy LDL?
Mam w rodzinie sercowe obciążenie dziedziczne, poza tym męża wyprowadzałam z całkowitego ok 270 (za wysokie było LDL) do normy i bardzo fajnych proporcji dietą, która nie "bolała", więc wal śmiało

Miszka - a gdzie ten wyjazd na Lazurowe? Mnie się wyjazd do Cannes 14 lat temu źle kojarzy - uciekaliśmy od tego betonu i tłumów w kierunku Prowansji czy przełomów Verdon - tam było przepięknie. Dla mnie przereklamowane, a wąska plaża granicząca z ruchliwą drogą i torami kolejowymi, to nie relaks Ale co kto lubi . Wycieczka zorganizowana, autokarowa to też by nie było chyba dla mnie. Ale może w dobrym towarzystwie bym przetrwała
dircikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-05, 21:47   #39
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Dircik nigdy autkoarem na tak długą podróz bym się nie wybrała,ale..Program zwiedzania i atrakcje sa nader korzystne w stosunku do ceny.Szczegóły gdzie i jak podam ,jak mi napiszą.Z tego co pokazywali-to bajkowo...I temperatura we wrzesniu,jak dla mnie znośna.Nienawidze gorąca.A juz zwiedzanie w tropikalnych temperaturach to maskara,nie uciecha..LAPI co Ciebie tak mało?JUKA gdzies Ty przepadła?ILANA dawaj skarbie elaborat..A wiesz,będę w Wawie..17 kwietnia jedziemy na koncert Kenny G..I do centrum Kopernikusa z małym od razu..
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-05, 22:31   #40
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

oj Miszka we wrzesniu to tam jeszcze bedzie przygrzewac

ja po pracy
juz mi ze tak powiem wszystko vichy
tzn nie tak do konca ale jednak odliczam i zacieszam

i zuzywam kosmetyki
wlasnie mojemu ojejem jasminowym glowe wymasowalam ( bardzo lubi zapach tego oleju ) ciekawe czy tam bedzie tak latwo dostepny jak tu
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-06, 06:35   #41
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Własnie chciałam powiedzieć to, co Irenka - we wrześniu to tam nadal będzie ciepło Dlatego jeździmy na urlop w tym czasie. Zwiedzanie klasyczne to raczej kwiecień, maj albo październik.
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-06, 08:31   #42
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Dircik ja całkowity mam 300 . Dowiedziałam się, że mam 290 pięć lat temu. Nic z tym nie zrobiłam tylko właśnie dietę stosowałam ale nawet tego nie skontrolowałam po jakimś czasie. Nie leczę się, nie lubię chodzić po lekarzach. Myślałam, że wszystko doszło do normy, tym bardziej, że ja naprawdę zdrowo jem. I klapa.
Teraz mam wizytę u lekarza, pewnie dalsze badania krwi. Zrobię wszystko żeby nie łykać tabsów. Jednak ja tak dbam o swoje menu, do tego przecież ćwiczę nałogowo. Mój tata ma bardzo wysoki cholesterol i pewnie u mnie to dziedziczne.

Moje piekące oczy dochodzą do normy. Jestem od wizyty u dermatologa na kosmetykach dziecięcych (pielęgnacja i demakijaż). Uffff mam nadzieję, że szybko wrócę do normalności.

Planujecie już wakacje? fajnie. W sumie ja też już coś planuję ale u mnie to jak w kalejdoskopie. Nic nie jest trwałe, wszystko jest zmienne
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-06, 10:10   #43
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Ciepło wskazane na wakacyjna eskapadę.Byle nie tropikalne.Kawa! Miałam koszmarne sny...Nie lubię takich przebudzeń,gdzie serce wali mi jak młot pneumatyczny..

---------- Dopisano o 11:10 ---------- Poprzedni post napisano o 11:01 ----------

Trasa tej wycieczki Antibes • Grasse • Cannes • Wyspy Leryńskie • Port Grimaud • Saint-Tropez • Ramatuelle • Monako • Monte Carlo • Vence • Saint-Paul-De-Vence • Nicea.Podoba mi sie ta opcja-Czas wolny na filiżankę kawy w Café de Paris,najbardziej znanym miejscu spotkań w Księstwie, w samym w sercu Monte Carlo
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-06, 12:10   #44
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

hello , no jestem jestem Miszka ..........

ech jakoś ostatnio mam trochę na głowie ...dom w budowie to się dzieje ...

ja byłam raz na wycieczce autokarowej w Londynie i nigdy więcej ! tyle godzin w autokarze ,plery bolą jak diabli, tyłek też ... potem jeden pęd bo plan napięty , wszędzie biegiem , człowiek nie miał czasu oczu niczym nacieszyć , rozejrzeć się wokół ,nic ....a ja lubię usiąść na kawce , popatrzeć na ludzi , poobserwować , wchłonąć atmosferę danego miejsca ...także mnie nikt już nie namówi na coś takiego ... wróciłam skonana i zła ... nogi jak bolały mnie codziennie tak ,że wieczorem już nadepnąć nie mogłam , no koszmarnie wspominam ...w zasadzie byłam wszędzie gdzie być się w Londynie powinno ale nie pamiętam nic ...
podobną jazdę nam kiedyś znajomi zrobili jak do Paryża z nimi polecieliśmy , też jak tacy niewyżyci latali po tym Paryżu , masakra z nimi była ...

ja tam lubię po swojemu , w swoim tempie , zwiedzić to co mnie interesuje ...skutecznie mnie te dwa wyjazdy wyleczyły ze zorganizowanych wycieczek albo zabierania się z kimś kto na urlopie nie potrafi wyluzować ...lubię zwiedzać ale nie muszę zaliczyć wszystkiego za wszelką cenę ...a niektórzy by padli byle być wszędzie

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2014-03-06 o 12:15
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-06, 12:51   #45
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Anyż, hipercholesterolemia może być rodzinna i nie być związana z jedzeniem i trybem życia. U mnie podwyższony poziom ma mama i brat, ja mam wahania. I to, czy akurat jestem na diecie nie ma znaczenia zatem możesz jesc super i cwiczyc wzorcowo - i mieć wyniki takie sobie. Ale ważniejszy niż sam cholesterol całkowity jest LDL i trójglicerydy, no i HDL. ja tego ostatniego mam za mało, zawsze miałam. Tabletki to już inna kwestia, jedni sa za statynami inni przeciw...Bierze się pod uwagę ogolny stan zdrowia i właśnie proporcje poszczególnych frakcji cholesterolu. I glukozę, ewentualne zagrozenie zespołem metabolicznym. Brat ma i bierze statyny, mama chyba też, bo ma zaburzenia serca - ja nie, choć myślałam o tym...
Wakacje...ja chce na urlop! czerwiec, Kos...Wszystko zaplanowane i kupione. I co...? U tz w pracy ciagle buja się i przesuwa kwestia kursu językowego - będzie - nie będzie Dla mnie to wcale nie jest zabawne, bo lubie mieć zaplanowane dużo wcześniej. Przynajmniej Rosja z przyjaciółka zaklepana, dziś odbieram fotkę...Zwiedzanie z dolotem samolotem, a potem na miejscu, tak bez watpienia wygodniej. Autokar ma plusy i minusy - Francja 2 razy i Czechy, więc znam to...
Przy zwiedzaniu jestem wytrzymała
Zaraz jade do koszalina na kolejny zabieg endermologii. do zabiegów czysto kosmetycznych się tam zniechęciłam, nie warto. No i taka drobna sprawa, Paula tez o niej wspomina - dobra kosmetyczka POWINNA dac na zakończenie krem z filtrem - a nie, ze ja sama go ze sobą wożę...
Jeszcze obiecałam sobie rowerek Jak ja tego nie lubię...

Edytowane przez Kamlisa
Czas edycji: 2014-03-06 o 12:52
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-06, 13:18   #46
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Pamiętam Lapi jak opisywałaśNasi znajomi są z gruntu-normalnych ha ha..Ale jesli nie chcesz zwiedzać,jest opcja-zostań i bycz się..Mam ochote pojechać,ale sam dojazd i powrót mnie przeraża..Może jednak nie bedzie tak żle...Kama -Rosja..Kiedy planujecie wizytę?Trochę bym się teraz bała.Ten Putin to oszołom,bóg wie co dziad wymysli..

---------- Dopisano o 14:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:17 ----------

Jaki zabieg robisz Kam?
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-06, 13:20   #47
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

hej i ja się melduję. Nie ma czasu/ siły na nic...głowa mnie boli, spać mi się chce...ciśnienie skacze jak szalone dobrze że to już czwartek
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-06, 15:17   #48
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Wy to sie rozpisujecie,że ho ho...Za to Miszka dziś..Testuje nowe pozycje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg testuje_nowe_pozycje_w_lozku_z_2013-12-17_23-14-08_middle.jpg (26,1 KB, 4 załadowań)
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-06, 16:23   #49
fuertavertura
Rozeznanie
 
Avatar fuertavertura
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 672
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

cześć

nie subskrybuje mi się ten wątek...nie widze nowych postów po odpaleniu strony

Kama, jak wiemy pesel ze stanem skóry nie zawsze idzie w parzekoleżanka chciała pewnie powiedzieć, że jest jeszcze bardziej napięta niż zazwyczaj a tak poważnie to nie taki straszny ten laser, dałam radę, pocierpiałam trochę ale żyję

Miszu, lazurowe kocham prowansje, jak tylko słyczę to słowo, moje serce bije szysiej, jedź nie zastanawiaj się, chocią zpodróż autokarem to męka ostatni raz jechałam tak do włoch prawie 10 lat temu, smarkata byłam a i tak podróż była katorgą cannes jest średnie, zobaczyc i jechać dalej ale cała reszta, miód a co z tym wyjazdem w czerwcu, pisałąś jakis czas temu, że do montony jedziecie,tak?
ooooo no mam nadzieję, że tym razem dojedziesz do tej wstrętnej warszawy i będę mogła zobaczyć Twoja facjatę

Lapi, słyszałam o tych podkładach LM, hasłem przewodnim marki jest flowless skinto do mnie przemawia nie wiedziałam, że sa w douglas, słyszałam tylko że w sephorze maja niedługo być, ide zatem testować

ja od poniedziałku mam okropne bóle głowy ketonal nic nie daje, jak można życ z przewlekłymi migrenami
fuertavertura jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-06, 17:35   #50
JUKA73
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 143
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Jestem, Miszka jestem

Wcięło mi wpis i muszę jeszcze raz

Z mała już dobrze, ale poczęstowała mnie wirusem i teraz ja mam zapalenie oskrzeli

Nic mi się nie chce.
Sceptycyzm pielęgnacyjny mnie ogarnął. Poczytałam to co pisałyście o Pauli i.......nic Na jakiś zabieg miałam się zapisać i....nic
Mam nadzieję, że to przejdzie.

Zanim się "rozłożyłam" wzięłam próbkę nowego podkładu Lancome i wiem już czego na pewno nie kupię na wiosnę. Kompletnie nie dla mnie. Szczerze mówiąc nie wiem co to jest i komu ma służyć Jak ktoś ma cerę idealną, to chyba nie potrzebuje podkładu

Miszka, czy dobrze pamiętam, że zachwalałaś kiedyś puder RBR ? Jeżeli tak, napisz który to był i jaki kolor.

A co do zwiedzania, to ja średnio lubię. Uwielbiam natomiast włóczyć się po nowych miejscach.

Edytowane przez JUKA73
Czas edycji: 2014-03-06 o 17:48
JUKA73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-06, 18:29   #51
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Juka no nareszcie kobietoChoroby się cos Was czepiają..Bidule:cmo k:https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ow-powder.html Ten puder,jest moja recenzja.Zerknij...Wściek łą jestem.Przyszła paczka z Lasagradą.W morskiej nie wyglądam jak nimfa(niestety)Beż czy capucino,jakieś mdłe..Niby ładnie,ale za te pieniądze,bez Wow..Czarna okey..Spodnie rano pomierzę,ale jestem tak zła..Liczyłam na dobre,udane zakupy i Ila do Menton nie jedziemy.Babka nas wkręcała,kombinowała..Był o podejrzane.Odmówiliśmy.Zw iedzanie no cóż..Coś tam mogę zobaczyć..To ładne rejonyW tle się dać uwiecznić w kadrze ha ha..A jak pisałam opcja,picia kawy ,gdzieś pod parasolem..O..:love :
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-06, 19:23   #52
JUKA73
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 143
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Juka no nareszcie kobietoChoroby się cos Was czepiają..Bidule:cmo k:https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ow-powder.html Ten puder,jest moja recenzja.Zerknij...Wściek łą jestem.Przyszła paczka z Lasagradą.W morskiej nie wyglądam jak nimfa(niestety)Beż czy capucino,jakieś mdłe..Niby ładnie,ale za te pieniądze,bez Wow..Czarna okey..Spodnie rano pomierzę,ale jestem tak zła..Liczyłam na dobre,udane zakupy i Ila do Menton nie jedziemy.Babka nas wkręcała,kombinowała..Był o podejrzane.Odmówiliśmy.Zw iedzanie no cóż..Coś tam mogę zobaczyć..To ładne rejonyW tle się dać uwiecznić w kadrze ha ha..A jak pisałam opcja,picia kawy ,gdzieś pod parasolem..O..:love :
A ja kupiłam ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ce-powder.html. Nie wiem co mnie napadło. Chyba to były pierwsze minuty gorączki chorobowej. Weszłam, będąc w drodze do innego sklepu, do Douglasa i po prostu musiałam coś natychmiast kupić. (też tak nieraz macie ?). Stwierdziłam, że nie mam pudru takiego do torebki, i kupiłam. Nawet nie wiem co o nim sądzę bo tylko raz się zdążyłam maznąć i wylądowałam w łóżku.

Miszka, pojedziemy kiedyś do jakiejś europejskiej stolicy i będziemy się włóczyć od parasola do parasola.
JUKA73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-06, 19:28   #53
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Wcięło mi post
Miszka, na endermologii byłam, na twarz, wykupiłam 6 zabiegów to jeżdżę. W Orsay kupiłam tez dziś fajna spódniczkę - popatrzcie, jak będziecie miały czas
http://store.orsay.com/index.shtml?l...listType%3Dall
długośc idealna, wysoki stan, ołowkowa, sa 2 kolory, wzięłam jaśniejszy. w dodatku pasowało na mnie 36 musiałam zatem wziąć Potem, by lepiej na mnie leżała - poszłam piechotą do gabinetu, zamiast wziąć taxi. 30 minut marszu iscie szturmowego ( a ja i normalnie chodzę szybko) spaliło mi tyle kalorii, co bieżnia
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-06, 19:35   #54
JUKA73
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 143
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Kama, spódniczka świetna. Też taką chcę Zazdroszczę rozmiaru. Już widzę oczami wyobraźni, jak próbuję się wcisnąć w 36. No bo co, inne mogą, to ja się nie wcisnę

Lapi, przeczytałam nowego Cobena. Faaaajna, jak wszystkie inne zresztą.
Jutro będę miała trzy, których jeszcze nie czytałam. Nie mogę się doczekać.
Jak tam się spisują Twoje nowe nabytki z Dermaquest ? Napisz koniecznie.

Edytowane przez JUKA73
Czas edycji: 2014-03-06 o 19:47
JUKA73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-06, 19:48   #55
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Juka, z tego, co czytałam - jesteś szczuplejsza ode mnie
Spódnica fajna, jest jaśniejsza, typowy dżins i granatowa. Rozciąga się, bo ma i elastan i cos tam jeszcze. 38 było niezła, ale za luźna w pasie. 36 jest tylko trochę mniejsza Ale jaka miałam satysfakcję - biorąc mniejszy rozmiar Na ogół w sieciówkach biore spodnie 40 - i sa przyciasne, co mnie skutecznie zniechęca. Dlatego przetestuj, bo naprawdę łądnie się układa, zwłaszcza na sylwetkach kobiecych, klepsydrowatych. Wiekszośc spódnic jak jest dobra w biodrach - to mi wisi w talii...
I ramoneski przeróżne nadal rządzą
Cos mi podrażniło oczy, może filtry...? Bez makijażu byłam cały dzień, a tym bardziej przed zabiegiem. W reserved chciałam przymierzyć turkusowa koszulke, popatrzyłam w lustro... twarz jakby napuchła, oczy małe, różowe...Odłozyłam koszulę, bo stwierdziłam, ze nawet turkus nie poprawi mego wyglądu Na szczęście lustro w orsay nie było tak okrutne :0
Anyz w nowym miesięczniku Vita jest ciekawy artykuł o hipercholesterolemii, warto poczytać
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-06, 20:08   #56
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Kama hi hi....W sieciówkach tez i 36 i 38 kupuję.Spódnica świetnai ten marsz szturmowyJak bede w galerii wcisnę moją klepsydrę w ów spodniczkę ,bo jeansowej nie mam..Mnie brakuje wciąż powera.Nie wiem co się dzieje..Siedzę w domu całymi dniami..Posprzątam,ugotuj ę,odpisze na maile,pomoge w paczkach .... i leżę z laptopem..Juka ten miałam kiedyś puder co kupiłaś,ale odsprzedałam Beti,bo stanowczo za jasny mi wcisneli ..Zdaj relację jak on-Tobie pasuje.Ten co ja mam ,jest jakby i pudrem i brązerem i kocham drania za całokształt..Jak róż RBR..
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-06, 20:28   #57
JUKA73
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 143
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Kama, no nie wiem, nie wiem. Aż się chyba pójdę zważyć. może to choróbsko się na coś przydało. Uwielbiam spódnice ołówkowe. Mega kobiece. A w tej podoba mi się też to, że w zależności od tego co założysz na górę, możesz wystąpić na elegancko, albo na luzaka. Pasują do niej szpilki i kozaki wiosenne. Ekstra. Jak dojdę do siebie, zajrzę za tą spódniczką

Miszka, jaki numer tego pudru miałaś ? mi wcisnęli 3 i boję się że za ciemny. Po tym jednym razie - całkiem, całkiem. Koleżanka w pracy stwierdziła, że nie jest za ciemny. Sama nie wiem.
Róż RBR, zgadzam się jest rewelacyjny

Nie przydało się Przytyłam Mam doła
Moja teściowa w ramach pocieszenia stwierdziła, że na pewno nie przytyłam, tylko woda w organizmie mi się zatrzymała I jak tu jej nie kochać ?

Edytowane przez JUKA73
Czas edycji: 2014-03-06 o 20:40
JUKA73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-06, 21:03   #58
dircikowa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 268
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Juka - głowa do góry, to na pewno woda fajna teściowa, rzeczywiście

Generalnie nawet lubię orsay i ostatnio skusiłam się na tę spódniczkę:
http://store.orsay.com/index.shtml?l...listType%3Dall
Zamierzam ją nosić z noliwymi bluzkami dla równowagi

Miszka - dzis była premiera szarej sukienki. Dość chłodno więc założyłam na na golfik ecru. Dobrze się w niej czułam , jest super
Polecam innym koleżankom i ich córkom
A tym pudrem RBR kusisz, oj kusisz. Muszę go z bliska pooglądać koniecznie.

Przy ostatnich zakupach w Sephorze (nabłyszczacz do włosów i przypominam, że jest akcja -20% na wszystko) dostałam solidną próbkę bazy Benefit Porefessional https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...fessional.html. Dziś mimo dłuugiego dnia w stresie dała radę, potestuję jeszcze trochę. Póki co z baz, które testowałam - po tej pierwszej widzę jakąś różnicę. Meteoryty nie robiły np. nic.
dircikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-06, 21:17   #59
JUKA73
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 143
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Dircik, tę spódnicę też chcę Oczywiście wtedy, jak mi woda z organizmu zejdzie
Też staram się zachowywać równowagę w strojach. I zazwyczaj górą uspokajam dół
Na RBR zerknij koniecznie. Róż polecam z całą odpowiedzialnością. Mam nadzieję, że z pudru też będę zadowolona.

Zauważyłam, że coś o zapachach nic ostatnio nie piszemy.
Czym będziemy pachniały tej wiosny dziewczynki ?

Edytowane przez JUKA73
Czas edycji: 2014-03-06 o 21:19
JUKA73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-06, 23:42   #60
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Dircik spódnica ślicznaJuka ten najasniejszy miałam piano forte.Fakt,że byłam wtedy blada,ale nie aż tak..Teściowa boska

---------- Dopisano o 00:42 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:26 ----------

Dziewczyny nowe seriale?Skończyłam Zdarzenie (Event)i teraz na etapie Rząd.Podajcie Miszce pomysł na miłe wieczory..
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-12 13:15:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:59.