BeneFit, POREfessional (Baza pod makijaż zmniejszająca widoczność porów)

BeneFit, POREfessional (Baza pod makijaż zmniejszająca widoczność porów)

Minimalizuje widoczność porów.

Lekka, beztłuszczowa konsystencja idealnie współgra z problematyczną skórą, zapewniając komfort i matowy efekt. Kosmetyk świetny dla każdego typu karnacji.

Dobra baza, ale bez efektu wow

Posiadam produkt w wersji mini. Stosuję od kilku miesięcy. Nie używam na co dzień, a wtedy, gdy oczekuję szczególnej trwałości od makijażu lub przy specjalnej okazji.
Mam cerę mieszaną -lekko przetłuszczającą się w strefie T i normalną na policzkach.

Produkt ma świetną konsystencję -pozostawia twarz wygładzoną, daje wrażenie silikonowego wykończenia. Bardzo fajnie rozprowadza się na nim podkład czy korektor -nic się nie roluje, a ładnie wtłacza. Pory są jakby wypełnione, przez co ich praktycznie nie widać.
Baza nie wpływa w żaden sposób na właściwości podkładu/pudru/korektora, nie przyciemnia go, nie „grudkuje”. Produkt ma także realny wpływ na trwałość makijażu, wydłuża ją (w moim przypadku) znacząco. Twarz także znacznie mniej wyświeca się w trakcie dnia.

Baza jest wydajna -nie potrzeba jej wiele, bo dzięki konsystencji ładnie rozprowadza się po twarzy. Cena nie jest niska, jednak przy tej wydajności i -w moim przypadku -nieużywania na co dzień wystarcza na dość długo.

Być może sięgnę po produkt ponownie, choć (pomimo swojej poprawności) nie zachwycił mnie „aż” tak, by miał stać się hitem.

Naprawdę działa

Używam tej bazy na klientkach i na sobie od kilku lat - naprawde działa. Wyrównuje, wygładza skórę, wypełnia pory i drobne zmarszczki. Nie ma co oczekiwac po niej cudów, nic w pełni nie zastąpi zadbanej cery, niemniej Porefessional pomaga.

POREfessional

Ten produkt polubił się z moją mieszaną cerą. Fajnie wygładza i bezproblemowo łączy się z podkładami , nie wpływając na ich właściwości. Lubię jego konsystencję jednak trzeba go dość trochę wycisnąć by go "poczuć" -stąd wydajność może być nieco na minus. Jeśli jednak używać by go punktowo i na specjalne okazje to opakowanie może nam dość trochę posłużyć. Ja używam go wtedy kiedy chcę stworzyć swój makijaż na dłuższe wyjście i potrzebuję lepszego efektu niż na codzień. Nie robi mi krzywdy, za to sprawia, że przyjemniej nakładała mi się podkład, a skóra wydaje się być gładsza.

Po prostu nie

Moja cera nie polubiła się z tą bazą. Zamiast zmniejszać i wygładzić pory tylko mi je zapchała, do tego ślizgają mi się po niej podkłady. Dla mnie 3xNie.

Nie dla mnie

Baza ma ładne opakowanie, wysoką cenę i brak działania. Mam rozszerzone pory na policzkach, liczyłam że baza je chociaż trochę zminimalizuje. Niestety, nic takiego nie miało miejsca. Baza jest silikonowa, skóra pod palcami jest przyjemna po jej użyciu, natomiast nie zakrywa widoczności porów, niestety. Nie zauważyłam tez negatywnego działania, typu zapychanie, natomiast nie zmienia to faktu, że pory jak były widoczne, tak są ;)

zbyteczny produkt w mojej kosmetyczce, nie zmniejsza widoczności porów

na szczęście miałam tylko małe opakowanie. Nie spełnił moich oczekiwań co do zmniejszenia widoczności porów. Baza nie zapycha, make up jest z nią trwalszy. Konsystencja jest silikonowa.

Fajna lekka baza

Baza naprawdę zmniejsza widoczność porów i efekt ten utrzymuje się przez większość dnia. Jest koloru jasnego beżu, bardzo delikatna w dotyku, troszkę rolowała mi się pod palcami i musiałam ją tak jakby wciskać w pory. Jak to zrobiłam to skóra miała jednolitą i równą powierzchnię, do tego była zmatowiona. Nie trzeba czekać aby baza się wchłonęła, efekt jest natychmiastowy. Nie uczula, nie podrażnia i nie zapycha. Skóra jest po niej mięciutka. Na pewno nie jest to produkt leczniczy, który pomoże nam się pozbyć rozszerzonych porów, na taką przypadłość na stałe pomogła mi dopiero frakcyjna radiofrekwencja mikroigłowa. Baza pod makijaż sprawdziła się u mnie bardzo dobrze. Używałam głównie na policzki i nos. Mam skórę wrażliwą z tendencją do przetłuszczania i zaczerwienienia. Baza mieści się w małych tubkach, mi starczyła na długo. Polecam!

Rozczarowanie

Mam mieszaną cerę z bardzo widocznymi porami i pokładałam duże nadzieje w tej bazie. Kupiłam podróżne opakowanie (całe szczęście) i użyłam tylko kilka razy. Ta baza nie robi nic... a moja skóra zaczęła się świecić szybciej niż bez bazy.

Mogę zdecydowanie polecić

Jestem posiadaczką cery mieszanej/tłustej, z widocznymi porami w okolicach nosa i policzków. Długo szukałam produktu, który pozwoliłby na uzyskanie zadowalającego efektu makijażu i zminimalizowania widoczności porów. I znalazłam. Oczywiście stosuję również odpowiednią pielęgnację przeciw tej zmorze, ale makijaż wygląda o niebo lepiej przy zastosowaniu tej bazy. Z pewnością kupię kolejne opakowanie.

Bardzo dobra

Szczerze mówiąc, nie jestem wielką fanką baz pod makijaż. Często mam wrażenie, że są one po prostu zbędne i nie dają super efektu tak, jak tego oczekujemy. Moje zdanie w tej kwestii zmieniło się po użyciu bazy od Benefitu - The POREfessional.

Początkowo wypróbowałam miniaturkę, która była dołączona do zestawu prezentowego 2 lata temu. Muszę przyznać, że ten produkt długo leżał w mojej kosmetyczce zupełnie nieużywany. W końcu jednak zdecydowałam się go przetestować. Baza od Benefitu ma kolor jasnego beżu i lekko kwiatowy zapach. Po wyciśnięciu na dłoń i kontakcie z palcami okazało się, że ma bardzo jedwabistą formułę. Jeśli chodzi o moje problemy z rozszerzonymi porami, to obecnie nie są one bardzo duże. W tamtym czasie, czyli 2 lata temu, miałam jednak jeszcze problem z rozszerzonymi porami, zwłaszcza na nosie i policzkach.

Baza POREfessional nałożona na skórę jest półprzezroczysta. Co ważne, dla cer mieszanych i tłustych, nie wydaje się być zbyt klejąca i tłusta. jak w przypadku niektórych baz na bazie silikonu. Jest raczej aksamitna i ma naprawdę lekką konsystencję, dzięki czemu nie musimy długo czekać na wchłonięcie kosmetyku. Co ciekawe, z jednej strony matuje skórę, a z drugiej zapewnia jej odpowiednie nawilżenie. Osobiście nie nakładałabym jej na całą twarz tylko raczej na miejsca, w których występują rozszerzone pory. Inaczej mam wrażenie, że możemy jednak przedobrzyć i efekt nie będzie już taki dobry.

Ja tą bazę używałam tylko na większe wyjścia, czyli: osiemnastki, wyjścia do klubu czy rodzinne imprezy. Nie mniej jednak sprawdzała się świetnie, dlatego też po wykorzystaniu miniaturki, postanowiłam zakupić jej pełnowymiarowe opakowanie. Rzeczywiście moje pory po zastosowaniu tego produktu były jakby wygładzone i niewidoczne. Bazy Benefitu używałam zarówno z droższymi podkładami (Fenty Beauty, Estte Lauder), jak i tymi drogeryjnymi (L'Oreal Infaillible Fresh Wear, Maybelline Fit Me Matte and Poreless). Z każdym z nich sprawdzała się genialnie. Widziałam różnicę kiedy używałam podkładu z bazą i bez niej. POREfessional zdecydowanie zapewniała mi efekt idealnej skóry bez rozszerzonych porów. W przypadku stosowania samego fluidu, wyglądało to różnie.

Oprócz tego nie zauważyłam, aby baza zatykała pory, co jest bardzo ważne w przypadku cer problematycznych. Być może stosowanie jej codziennie mogłoby spowodować powstanie niedoskonałości czy zatkanie porów, jednak ja tego nie robię. Osobiście uważam, że bazę należy zostawiać na ważniejsze wyjścia, a na co dzień pod makijaż używać kremu dopasowanego do indywidualnych potrzeb skóry.

Jeśli macie cerę mieszaną lub tłustą albo po prostu szukacie dobrej bazy maskującej pory, to serdecznie polecam wam wypróbować wam tą od Benefit. Moim zdaniem naprawdę działa i udoskonala naszą cerę. Jedyne na co musicie się przygotować, to na duży wydatek. Za 22 ml bazy musimy zapłacić 189 zł, za 44 ml - 325 zł!, natomiast za miniaturkę o pojemności 7,5 ml - 82 zł. Osobiście polecam wam polować na świąteczne zestawy od Benefit, w których możecie znaleźć miniaturkę albo pełnowymiarowe opakowanie POREfessional, a także inne produkty tej marki.

Niestety nie dla rozszerzonych porów.

Mam genetycznie szerokie pory i problematyczną cerę od dziecka. Dużo oczekiwałam od tej bazy i niestety zawiodła.
Owszem- wypełnia pory, wygładza, ale nadal je widać.

Ma przyjemną konsystencję, ale słaby zapach jak na mój gust.

Używałam tańszych baz i były lepsze.

Jedną zakupiłam w promocji razem z mnini wersją, kolejne 2 dostałam w zestawach prezentowych od męża. Osobiście po pierwszym zakupie już bym raczej nie kupiła, choć z drugiej strony nie uczuliła mnie, ani nie spowodowała żadnych wyprysków.

Dlatego nie polecam. Szkoda pieniędzy.

Przereklamowana

Nie mogę powiedzieć, że ta baza zupełnie nic nie robi, ale za taką cenę spodziewałam się czegoś więcej. Produkt ma przyjemną konsystencję, zaraz po aplikacji skóra jest zmatowiona i faktycznie bardzo gładka w dotyku. Baza jest niewyczuwalna na twarzy. Pory są odrobinę mniej widoczne, ale nie jest to spektakularny efekt. Nie ułatwia, ani nie utrudnia aplikacji podkładu. Nie zauważyłam aby makijaż utrzymywał się wyraźnie lepiej. Nie rozumiem fenomenu tego produktu, moim zdaniem jest mocno przereklamowany.

1942