Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-11-18, 12:38   #3151
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Mi w ciąży włosy na nogach nie rosną prawie wcale, golę ra na miesiąc cudownie w ogole nie czuc pod ręką, gładko jest mogłoby tak zostać na zawsze
Czytałam ze tak sie w ciazy zdarza, ze nie rosna, za to brzuch robi sie owlosiony mam takie jasne wloski i TZ smieje sie ze mam pluszowy brzuch


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
pluszowy brzuch to pewnie ogrzewanie dla malutkiej

---------- Dopisano o 13:38 ---------- Poprzedni post napisano o 13:36 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Kylie ja tez mam mieszana cere ale zaryzykuje, bo nie ma drobinek i czytalam opinie dziewcyn ktore go stosuja nawet na tlusta skore
Zalezy jak trafisz, jak nie sprawdzimy to sie nie dowiemy


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
jak jest wiele różnych opini to wolę sama przetestować
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-18, 12:39   #3152
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
uwielbiam te pluszaki stylizowane na stare
na na slubie dostalam od brata pieska- pluszowa lole
Załącznik 5483658

jest super, w srodku ma takie groszki i jest mieciutki jak aksamit wiem, dziecinnieje
a mala oswajaj, bedziemy jej piekne fryzurki planowac

tak, ma keratyne ale ma tez olej z moreli wysoko dosyc, troche silikonu dimethicone, pantenol i kwas mlekowy... i ma dobre opinie

wpis o alfie ten 11.21 tak? o tym mowisz?
ty mi fotki przeslalas i czeko....ktos jeszcze robil?
jejku wypadlam z obiegu i nie pamietam co mialam publikowac
jaki słodki pluszak
ost właśnie widziałam ten fluid w promo w Rossie
Ale coś mi się właśnie kojarzyło,że ma keratynke w składzie

Tak,tak mowie o 11.21 , ja z Czeko wysłałyśmy Ci zdjęci
Ale spoko,wiem,że masz bardzo dużo na głowie, wiec nie bierz tego mojego pytania tak do siebie

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
nawet podobny do LOLI !

TŻ jest łysy ale jak miał włosy to był szatynem
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-18, 12:39   #3153
Renatka89
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 072
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Mi w ciąży włosy na nogach nie rosną prawie wcale, golę ra na miesiąc cudownie w ogole nie czuc pod ręką, gładko jest mogłoby tak zostać na zawsze
Czytałam ze tak sie w ciazy zdarza, ze nie rosna, za to brzuch robi sie owlosiony mam takie jasne wloski i TZ smieje sie ze mam pluszowy brzuch


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
wow, ale super, moje marzenie!
Swoją drogą jak to jest możliwe, że moja babcia nie ma ani meszku na całym ciele? Nigdzie, ani pod pachami, ani na nogach, tymbardziej ręce np.. Jakby świeżo ogolona zawsze, a jej po prostu nic nie rośnie Za to włosy, brwi i rzesy Włosy od 50 lat!!! rozjaśnia najtanjszym rozjasniaczem dostepnym na rynku, trzyma tak długo az będą białe, myje raz w tygodniu najtanszym szamponem 2w1 dostepnym w markecie.. gęste, piękne, układajace sie nawet bez grzebienia włosy, przeczesuje je palcami Aha, męczy je jeszcze wałkami starego typu na gorąco
__________________
Dalia Milena ur. 6.06.2012r.
Renatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-18, 12:45   #3154
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Mi w ciąży włosy na nogach nie rosną prawie wcale, golę ra na miesiąc cudownie w ogole nie czuc pod ręką, gładko jest mogłoby tak zostać na zawsze
Czytałam ze tak sie w ciazy zdarza, ze nie rosna, za to brzuch robi sie owlosiony mam takie jasne wloski i TZ smieje sie ze mam pluszowy brzuch
Wesoło masz z tym Tż-tem

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
czy ktoś w dzieciństwie też obcinał lalkom włosy i czekał aż odrosną?
jaka byłam przerażona jak mama mnie oświeciła, że tak nie będzie
yyyyyy...nie

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Kylie ja tez mam mieszana cere ale zaryzykuje, bo nie ma drobinek i czytalam opinie dziewcyn ktore go stosuja nawet na tlusta skore
Zalezy jak trafisz, jak nie sprawdzimy to sie nie dowiemy
.
Dobra to kupie,a co mi tam,ale to jak bedzie te - 40% na kolorówke

---------- Dopisano o 13:45 ---------- Poprzedni post napisano o 13:42 ----------

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
jak jest wiele różnych opini to wolę sama przetestować
Dokładnie
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-18, 12:49   #3155
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
pluszowy brzuch to pewnie ogrzewanie dla malutkiej
hehe takie włoski to raczej nie ogrzeją takie delikatne jak na rękach czasem rosną

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
hahaha
Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość
wow, ale super, moje marzenie!
Swoją drogą jak to jest możliwe, że moja babcia nie ma ani meszku na całym ciele? Nigdzie, ani pod pachami, ani na nogach, tymbardziej ręce np.. Jakby świeżo ogolona zawsze, a jej po prostu nic nie rośnie Za to włosy, brwi i rzesy Włosy od 50 lat!!! rozjaśnia najtanjszym rozjasniaczem dostepnym na rynku, trzyma tak długo az będą białe, myje raz w tygodniu najtanszym szamponem 2w1 dostepnym w markecie.. gęste, piękne, układajace sie nawet bez grzebienia włosy, przeczesuje je palcami Aha, męczy je jeszcze wałkami starego typu na gorąco
moja Mama też zero meszku nie było dane mi tego odziedziczyć
Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Wesoło masz z tym Tż-tem
bardzo a jeszcze co do niego to muszę Wam coś napisać, ale to zaraz się zbiorę
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-18, 12:51   #3156
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Bunny, wspołczuję problemów ze skórą głowy Mam nadzieję, że Palmolive Cię nie zdradzi. Zaciekawiłaś mnie nim...

A mogłabyś napisać coś więcej o tym fluidzie? Specjalnie napalona nie jestem, ale wszędzie ostatnio na niego przeceny Wolałabym coś nowego spróbować, ale bardziej pod kątem rekonstrukcji jak Joico. Mam na oku fajny kosmetyk, ale niestety nie jest dostępny w PL


Jak ja Cię dobrze rozumiem... Najlepiej byłoby po prostu zostać sarenką i walić to całe golenie Nie raz tak kiedyś próbowałam, ale za długo nie wytrzymałam, nie mogłam na to patrzeć, chociaż nie mam bardzo ciemnych włosków.

Nie jesteś! Wiele kobiet ma taki problem i często latem nie wyjdą w krótkich spodenkach, bo się wstydzą...

Mi prócz zmiany maszynki pomogło chyba branie hormonów, one bardzo osłabiły moją wrażliwość....

Może być tak, że po drugiej ciąży coś się zmieni na plus. Każda ciąża jest inna
palmolive ten moj rozowy zawiera:
odtluszczone mleko(pierwszy raz spotykam), kwas cytrynowy, ekstrakt ze slodkich migdalow, ekstrakt z perel, miod, olejek z lawendy, ekstrakt z lisci palczatki cytrynowej, olej ze slodkich migdalow.- to niestety po zapachu wiec wiadomo jakie ilosci śladowe, ale jednak
subst. myjace te delikatniejsze- sodium c12-13 pareth sulfate, sles i cocomidopropyl betaine.

a oliwkowy:
kwas cytrynowy, to mleko odtluszczone(?), miod, oliwa z oliwek.

nie patrzylam jak inne, mialam malo czasu, ale widze ze sklady na plus sie poprawily.
mnie przekonalo ze to włoskie kosmetyki tego nie wiedzialam...

a o fluidzie- ja nie kupilam, ale mialam przyjemnosc zastosowania- wielkiej rekonstrukcji nie zrobi bo ma tylko keratyne i tej olejek z moreli, ale jezeli wasze wlosy uwielbiaja morele ( a moje tak), to warto sprobowac.
ja stosowalam jako odzywke po szamponie, wlosy gladkie, miekkie, troszke dociazone.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-18, 12:52   #3157
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość

bardzo a jeszcze co do niego to muszę Wam coś napisać, ale to zaraz się zbiorę
dawaj
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-18, 12:54   #3158
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość
a widzisz, u mnie chyba odwrotnie niz u Ciebie- ze skórą głowy moge cudowac ile wlezie i NIGDY nic, za to twarz i ciało same problemy..

To dla mnie, skoro mam skłonnosc do ozłacania odrostu lepsze 11.11 czy 11.21? A moze jeszcze inny numerek? W koncu musze cos kupic



To muszę sie brac do roboty!

Mnie to już męczy przyznaję,że w okresie jesienno-zimowym, gdy długo nie ma TŻ, to sie nie męcze, bo nie ma po co, sam ból i nieprzyjemnosci dla tylko świadomosci gładkich nóg- bo nikomu nigdzuie ich nie pokaże. ALe lato.. no kurde, chciałoby sie wyjsc w spodnicy bez problemu
11.11 z 11.20.



Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
jaki słodki pluszak
ost właśnie widziałam ten fluid w promo w Rossie
Ale coś mi się właśnie kojarzyło,że ma keratynke w składzie

Tak,tak mowie o 11.21 , ja z Czeko wysłałyśmy Ci zdjęci
Ale spoko,wiem,że masz bardzo dużo na głowie, wiec nie bierz tego mojego pytania tak do siebie


ns wpis bedzie wasz
Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość
wow, ale super, moje marzenie!
Swoją drogą jak to jest możliwe, że moja babcia nie ma ani meszku na całym ciele? Nigdzie, ani pod pachami, ani na nogach, tymbardziej ręce np.. Jakby świeżo ogolona zawsze, a jej po prostu nic nie rośnie Za to włosy, brwi i rzesy Włosy od 50 lat!!! rozjaśnia najtanjszym rozjasniaczem dostepnym na rynku, trzyma tak długo az będą białe, myje raz w tygodniu najtanszym szamponem 2w1 dostepnym w markecie.. gęste, piękne, układajace sie nawet bez grzebienia włosy, przeczesuje je palcami Aha, męczy je jeszcze wałkami starego typu na gorąco
dobre geny


ide odkurzyc mieszkanko, zw
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-18, 12:57   #3159
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ns wpis bedzie wasz
dziekować
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-18, 13:02   #3160
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
palmolive ten moj rozowy zawiera:
odtluszczone mleko(pierwszy raz spotykam), kwas cytrynowy, ekstrakt ze slodkich migdalow, ekstrakt z perel, miod, olejek z lawendy, ekstrakt z lisci palczatki cytrynowej, olej ze slodkich migdalow.- to niestety po zapachu wiec wiadomo jakie ilosci śladowe, ale jednak
subst. myjace te delikatniejsze- sodium c12-13 pareth sulfate, sles i cocomidopropyl betaine.

a oliwkowy:
kwas cytrynowy, to mleko odtluszczone(?), miod, oliwa z oliwek.

nie patrzylam jak inne, mialam malo czasu, ale widze ze sklady na plus sie poprawily.
mnie przekonalo ze to włoskie kosmetyki tego nie wiedzialam...

a o fluidzie- ja nie kupilam, ale mialam przyjemnosc zastosowania- wielkiej rekonstrukcji nie zrobi bo ma tylko keratyne i tej olejek z moreli, ale jezeli wasze wlosy uwielbiaja morele ( a moje tak), to warto sprobowac.
ja stosowalam jako odzywke po szamponie, wlosy gladkie, miekkie, troszke dociazone.
Dzięki

Przyjrzę się tym Palmolive Włoskie kosmetyki kojarzą mi się bardzo dobrze

A na tego Syossa chyba się nie skuszę... Marzy mi się coś WOW ostatnioPo tym kolestonowym malaksie chyba mi się trochę puch zrobił. Są odrobinę jaśniejsze, ale jednak bardziej lekkie i mniej gładkie. Chyba wolę już przyklap a`la topielica

Jeszcze zapomniałam zapytać: jak maska GK z jedwabiem wypada w zestawieniu z odżywką z tej serii?

Kolor przy odrostach faktycznie pojaśniał jak mówiła Czeko, ale coś mi nie pasuje jednak Zużyję go chyba do mieszanki albo sama nie wiem. Solo nie dam go już drugi raz.
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-18, 13:13   #3161
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Napisałam
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-18, 13:20   #3162
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Napisałam
Byłam
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-18, 13:27   #3163
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Dzięki

Przyjrzę się tym Palmolive Włoskie kosmetyki kojarzą mi się bardzo dobrze

A na tego Syossa chyba się nie skuszę... Marzy mi się coś WOW ostatnioPo tym kolestonowym malaksie chyba mi się trochę puch zrobił. Są odrobinę jaśniejsze, ale jednak bardziej lekkie i mniej gładkie. Chyba wolę już przyklap a`la topielica

Jeszcze zapomniałam zapytać: jak maska GK z jedwabiem wypada w zestawieniu z odżywką z tej serii?

Kolor przy odrostach faktycznie pojaśniał jak mówiła Czeko, ale coś mi nie pasuje jednak Zużyję go chyba do mieszanki albo sama nie wiem. Solo nie dam go już drugi raz.
moze ten koleston jest jednak zbyt cieply dla ciebie
ja tak mam z perlowymi blondami- na kims sie ślinie, a na sobie mam ochote od razu rzucic sie na popiel z niebiesko-fioletowym pigmentem

uczucia wobec rozowego Gk mieszane.
maska jest minimalnie mocniejsza od odzywki.
zapach identyko, konsystencja identyczna lub podobna bardzo...
tak samo wlosy je wypijaja, ze znika z wlosow, przy splukaniu daje mala sliskosc, ale gdy wlosy schna to czuc cudowna miekkosc...
jak suche to gladziutkie i lsniace tafla.
i jedno i drugie zastosowane ze zlym szamponem- za mocno oczyszczone wlosy np. to daja mi gladka i piekna gorna czesc wlosow, a na dolnej, spodniej puch, suchy i sztywny jak siano.
wiec teraz stosuje z delikatnymi szamponami i jest ok.
ale jakbym miala jeszcze raz kupic, to juz tylko odzywke, bo po prostu nie widze kolosalnej roznicy jak np miedzy odzywkami a maskami loreala czy z garniera
a 10zl konta 18zl to roznica
ale byc moze kto inny poczuje wielka roznice miedzy nimi.
duzo wieksze roznice odczuwalam przy zoltej serii z olejkami- odzywka-balsam i maska- natezenie "mocy" bylo czuc wyraznie tutaj tego nie ma.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-18, 13:53   #3164
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
moze ten koleston jest jednak zbyt cieply dla ciebie
ja tak mam z perlowymi blondami- na kims sie ślinie, a na sobie mam ochote od razu rzucic sie na popiel z niebiesko-fioletowym pigmentem
Też tak myślę... Za różowy i taki po prostu nie mój

Nie wiem już co nałożyć następnym razem w wątku o kolestonie guacamole pisała

12/89 - jest tu opal i jest odrobina rozu - bedzie chlodno ale na wlosac z poziomu 8, chyba ze zabieg powtorzysz za miesiac przy pokrywaniu odrostow z przeciaganiem mieszanki po calosci. Kolor jasny, ale warto dodac 1 - 1,5 cm korektora 0/81, by kolor trzymal sie chlodno.

12/96 - bedzie jasno i ciekawie, ale kolor tego jak kolor szafek kuchennych - taka jasna brzoza czy cos z rozowym niuansem - ladne to, ale najjasniejsze to nie jest w grupie 12stek


Ta 89 mnie korci, ale boję się, że moje naturalne włosy zachowają się nieładnie i będzie okropny ciepły kolor

Tej dziewczynie pięknie wyszła mieszanka 12/89 i 12/96 https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=478
ale używała ich tylko do tonowania

A miałaś do czynienia z odcieniem 12/22? Niby dwójka to matowy... Znalazłam na palecie, ale wyglądał strasznie żółto. Tak w sumie pytam z ciekawości, widziałam go w Multidrogerii na półce, chyba nie jest zbyt popularny

Szczerze mówiąc mam ochotę znowu zarzucić Alfę 11.11 albo przyciemnić do 9 poziomu i lać na kolor Przy trochę ciemniejszym blondzie nie było problemów... Teraz mam różowawe odrosty, a resztę w odcieniu srebra z nutą chłodnego fioletu (gencjana). Głupio to wygląda, chociaż pewnie nikt normalny się tak nie przypatruje

Cytat:
uczucia wobec rozowego Gk mieszane.
maska jest minimalnie mocniejsza od odzywki.
zapach identyko, konsystencja identyczna lub podobna bardzo...
tak samo wlosy je wypijaja, ze znika z wlosow, przy splukaniu daje mala sliskosc, ale gdy wlosy schna to czuc cudowna miekkosc...
jak suche to gladziutkie i lsniace tafla.
i jedno i drugie zastosowane ze zlym szamponem- za mocno oczyszczone wlosy np. to daja mi gladka i piekna gorna czesc wlosow, a na dolnej, spodniej puch, suchy i sztywny jak siano.
wiec teraz stosuje z delikatnymi szamponami i jest ok.
ale jakbym miala jeszcze raz kupic, to juz tylko odzywke, bo po prostu nie widze kolosalnej roznicy jak np miedzy odzywkami a maskami loreala czy z garniera
a 10zl konta 18zl to roznica
ale byc moze kto inny poczuje wielka roznice miedzy nimi.
duzo wieksze roznice odczuwalam przy zoltej serii z olejkami- odzywka-balsam i maska- natezenie "mocy" bylo czuc wyraznie tutaj tego nie ma.
Dzięki za zestawienie To faktycznie bez sensu przepłacać... Odżywkę można dorwać w Rossie nawet za 6,99, różnica duża Chętnie bym przetestowała ten żółty balsam GK, ale nigdzie go nie widziałam. Odżywkę czasem kocham, ale częściej nienawidzę, bo robi mi suche, sztywne końce...

A miałaś może doczynienia z tym od lorealka? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...enerujaca.html Zastanawiam jak to się ma do zwyczajnej maski z tej serii Total... Mam ochotę na coś upiększającego, efekt nie musi trzymać się długo Wszystko co mam na chwilę obecną się moim włosom przejadło
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-18, 14:22   #3165
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Też tak myślę... Za różowy i taki po prostu nie mój

Nie wiem już co nałożyć następnym razem w wątku o kolestonie guacamole pisała

12/89 - jest tu opal i jest odrobina rozu - bedzie chlodno ale na wlosac z poziomu 8, chyba ze zabieg powtorzysz za miesiac przy pokrywaniu odrostow z przeciaganiem mieszanki po calosci. Kolor jasny, ale warto dodac 1 - 1,5 cm korektora 0/81, by kolor trzymal sie chlodno.

12/96 - bedzie jasno i ciekawie, ale kolor tego jak kolor szafek kuchennych - taka jasna brzoza czy cos z rozowym niuansem - ladne to, ale najjasniejsze to nie jest w grupie 12stek


Ta 89 mnie korci, ale boję się, że moje naturalne włosy zachowają się nieładnie i będzie okropny ciepły kolor

Tej dziewczynie pięknie wyszła mieszanka 12/89 i 12/96 https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=478
ale używała ich tylko do tonowania

A miałaś do czynienia z odcieniem 12/22? Niby dwójka to matowy... Znalazłam na palecie, ale wyglądał strasznie żółto. Tak w sumie pytam z ciekawości, widziałam go w Multidrogerii na półce, chyba nie jest zbyt popularny

Szczerze mówiąc mam ochotę znowu zarzucić Alfę 11.11 albo przyciemnić do 9 poziomu i lać na kolor Przy trochę ciemniejszym blondzie nie było problemów... Teraz mam różowawe odrosty, a resztę w odcieniu srebra z nutą chłodnego fioletu (gencjana). Głupio to wygląda, chociaż pewnie nikt normalny się tak nie przypatruje

Dzięki za zestawienie To faktycznie bez sensu przepłacać... Odżywkę można dorwać w Rossie nawet za 6,99, różnica duża Chętnie bym przetestowała ten żółty balsam GK, ale nigdzie go nie widziałam. Odżywkę czasem kocham, ale częściej nienawidzę, bo robi mi suche, sztywne końce...

A miałaś może doczynienia z tym od lorealka? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...enerujaca.html Zastanawiam jak to się ma do zwyczajnej maski z tej serii Total... Mam ochotę na coś upiększającego, efekt nie musi trzymać się długo Wszystko co mam na chwilę obecną się moim włosom przejadło
12/22 czy ja wiem czy zolty

http://www.barnacosmetics.ro/media/c.../1/2/12_22.jpg

nie pracuje na matach ani intensywnych naturach, takze nie powiem jak sie takie odcienie zachowuja na kazdym kolorze...

kusza te szybkie kuracje z loreala, ale jak przegladalam sklady w leclercu to alkohol i silikony i mam wrazenie ze to dziala na szybko i krotko a cena 13zl, gdzie ja moge miec za tyle i mniej maske w promocji a jednak maska 3 minutowa jest mocniejsza od tego, ale moznaby tym sie zainteresowac zamiast odzywki
ja na razie mam ful kosmetykow wlosowych i sen z oczu spedza mi idealny szampon poki co
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-18, 14:40   #3166
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
12/22 czy ja wiem czy zolty

http://www.barnacosmetics.ro/media/c.../1/2/12_22.jpg

nie pracuje na matach ani intensywnych naturach, takze nie powiem jak sie takie odcienie zachowuja na kazdym kolorze...
W tym zestawieniu jest żółciutki
http://www.baressoshop.se/product_im...new__71267.jpg

Jeszcze tutaj, kliknij na 12/22 http://www.beautymark.gr/el/koleston...6%CF%85ml.html największy żółtek z nich

W sumie nie wiem po co komu taka obrazkowa paleta...

Ten 12/96 mnie zachwycił, gdy oglądałam go w palecie na żywo, nijak ma się do tego jak wyszedł na moich włosach, nawet po malaksie. Chyba trzeba mieć maksymalnie rozjaśnione włosy do takiego efektu

Cytat:
kusza te szybkie kuracje z loreala, ale jak przegladalam sklady w leclercu to alkohol i silikony i mam wrazenie ze to dziala na szybko i krotko a cena 13zl, gdzie ja moge miec za tyle i mniej maske w promocji a jednak maska 3 minutowa jest mocniejsza od tego, ale moznaby tym sie zainteresowac zamiast odzywki
ja na razie mam ful kosmetykow wlosowych i sen z oczu spedza mi idealny szampon poki co
Ta, o której myślałam jest w regularniej cenie za 20,99 http://www.rossnet.pl/Produkt/LOreal...epair-5,113655

Skład http://4.bp.blogspot.com/-mw5a2ZdA6e...11.01.12+2.jpg

W promocji może bym kupiła, mam ochotę na jakiegoś fajnego silikonowego upiększacza Wkurza mnie to sianko po tym malaksie, żałuję, że go zrobiłam. Mam nadzieję, że włosy jakoś dojdą do siebie...

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2013-11-18 o 15:10
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-18, 14:57   #3167
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Dobra dla początkujących, krzywdy nie zrobi nawet jak nałożysz niezbyt precyzyjnie Z dziewczynami przemycałyśmy ją zawsze na pracownię Często musiałyśmy robić sobie hennę na zaliczenie, a z tą było pewne, że katastrofy nie będzie, bo słabiutko barwi Alternatywą była profesjonalna proszkowa henna, która nawet rozrobiona z wodą barwiła skórę na kilka dni Jak jeszcze koleżanka dobrze ją nałożyła to spoko, ale chodzić z grubymi, zdziwionymi brwiami to było wyzwanie
Stara wersja miała SPF 6, nowa SPF 15

Tej nowej HM nie miałam, ale porównując ze starą, przyjemniejszy był dla nie burżuj niż CS nowy. Taki lekki i nie widać było, że mam coś na twarzy. Gdyby nie podrażniał moich oczu, byłby ideałem
a jak z kryciem u Ciebie? który lepszy? bo mi głównie na tym zależy, ja po każdym podkładzie po kilku godzinach się świecę...
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-18, 15:02   #3168
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
O tym fluidzie mówisz
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...d-miracle.html
To proteinówka jest?

Na blogu juz bylam i jak zwykle pełna profeska
A kiedy wpis o Alfie?

Ja wczoraj spedziałam cały dzien prakycznie przed Tv i lapkiem

Zafunduj sobie jakieś domowe SPA moze, maseczka, peelingi i te sprawy
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
uwielbiam te pluszaki stylizowane na stare
na na slubie dostalam od brata pieska- pluszowa lole
Załącznik 5483658

jest super, w srodku ma takie groszki i jest mieciutki jak aksamit wiem, dziecinnieje
a mala oswajaj, bedziemy jej piekne fryzurki planowac

tak, ma keratyne ale ma tez olej z moreli wysoko dosyc, troche silikonu dimethicone, pantenol i kwas mlekowy... i ma dobre opinie

wpis o alfie ten 11.21 tak? o tym mowisz?
ty mi fotki przeslalas i czeko....ktos jeszcze robil?
jejku wypadlam z obiegu i nie pamietam co mialam publikowac
ooo ja mam ten fluid, fajny jest serio


Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
kochana odpoczywam! aż za bardzo, bo mi odbija. Mama nie chce mnie puszczać już na uczelnię tzn. nie chce, abym samochód prowadziła ogólnie wszędzie za mną chodzi, nawet do sklepu i jak jestem sama w domu to nie pozwala mi wchodzić do wanny ani pod prysznic
hehe ale fajna mama
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-18, 15:04   #3169
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
a jak z kryciem u Ciebie? który lepszy? bo mi głównie na tym zależy, ja po każdym podkładzie po kilku godzinach się świecę...
Bardziej kryjący i matujący jest CS Ja jednak nie mam mocnego problemu z błyszczeniem ani wielkiej potrzeby krycia aktualnie...

Na Twoim miejscu bym wzięła CS.

A czym utrwalasz podkład? Może warto zainwestować w dobry puder np. Kryolan? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ne-powder.html

Na Allegro można kupić mniejsze porcje za fajną cenę.

Mogę polecić ten puder z Essence, jest niedrogi a bardzo wydajny https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...ct-powder.html
Moja skóra jak już wspominałam, raczej z błyskiem nie walczy
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-18, 15:12   #3170
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Też tak myślę... Za różowy i taki po prostu nie mój

Nie wiem już co nałożyć następnym razem w wątku o kolestonie guacamole pisała

12/89 - jest tu opal i jest odrobina rozu - bedzie chlodno ale na wlosac z poziomu 8, chyba ze zabieg powtorzysz za miesiac przy pokrywaniu odrostow z przeciaganiem mieszanki po calosci. Kolor jasny, ale warto dodac 1 - 1,5 cm korektora 0/81, by kolor trzymal sie chlodno.

12/96 - bedzie jasno i ciekawie, ale kolor tego jak kolor szafek kuchennych - taka jasna brzoza czy cos z rozowym niuansem - ladne to, ale najjasniejsze to nie jest w grupie 12stek


Ta 89 mnie korci, ale boję się, że moje naturalne włosy zachowają się nieładnie i będzie okropny ciepły kolor

Tej dziewczynie pięknie wyszła mieszanka 12/89 i 12/96 https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=478
ale używała ich tylko do tonowania

A miałaś do czynienia z odcieniem 12/22? Niby dwójka to matowy... Znalazłam na palecie, ale wyglądał strasznie żółto. Tak w sumie pytam z ciekawości, widziałam go w Multidrogerii na półce, chyba nie jest zbyt popularny

Szczerze mówiąc mam ochotę znowu zarzucić Alfę 11.11 albo przyciemnić do 9 poziomu i lać na kolor Przy trochę ciemniejszym blondzie nie było problemów... Teraz mam różowawe odrosty, a resztę w odcieniu srebra z nutą chłodnego fioletu (gencjana). Głupio to wygląda, chociaż pewnie nikt normalny się tak nie przypatruje

Dzięki za zestawienie To faktycznie bez sensu przepłacać... Odżywkę można dorwać w Rossie nawet za 6,99, różnica duża Chętnie bym przetestowała ten żółty balsam GK, ale nigdzie go nie widziałam. Odżywkę czasem kocham, ale częściej nienawidzę, bo robi mi suche, sztywne końce...

A miałaś może doczynienia z tym od lorealka? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...enerujaca.html Zastanawiam jak to się ma do zwyczajnej maski z tej serii Total... Mam ochotę na coś upiększającego, efekt nie musi trzymać się długo Wszystko co mam na chwilę obecną się moim włosom przejadło
Na pewno nikt tej różnicy nie widzi :P

ja teraz przymierzam sie do 12/89 ale od tygodnia zamawiam i zamówić nie moge bo sie boję, że nie wyjdzie tak perłowo jak chcę
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-18, 15:15   #3171
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cos czuje że bierze mnie znów choróbsko.... kości mnie bolą dreszcze mam....Tż ma takie same objawy.... zmierzyłam przed chwila temp i mam 37,4


Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
ja pracuje juz ponad rok
najwięcej rotacji to ja zauważam w Galeriach handlowych,najczesciej szukaja na uz i osoby uczace sie czyli tania sile robocza

kupilam sobie brazowe henne pierwszy raz w zyciu
za duzo bloga Isabell przegladam
noo wlasnie u nas w galeriach handlowych to tylko studentów biorą i to tez na kilka miesięcy.... porażka.

oo ja w sobote sobie zrobilam henne z moja kumpelą- na brwi sobie połozylysmy brązowa bo my obydwie blondynki no i na rzęsy czarną. Ale ta czarna mi coś nie służy bo oczy mnie strasznie po niej piekły. Lepiej sie czuje w takich podkreślonych brwiach

---------- Dopisano o 16:15 ---------- Poprzedni post napisano o 16:13 ----------

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Lavia masz te odzywke do rzes Revitalash? Jak sie sprawuje?
Zamowilam sobie to http://www.rossnet.pl/Produkt/Long4L...abeczka,327730 jedna z wizazystek u nas, ktora do nas przychodzi, powiedziala ze jest po tym taki sam efekt jak po Revitalash, ciekawe, ah ja naiwna
mam mam - sprawuje się świetnie mam dzięki niej teraz długie i gęste rzęsy i wcale nie jest przereklamowana tak jak niektórzy twierdzą. Moim zdaniem jest warta swoich pieniędzy tym bardziej że jest bardzo wydajna

spróbuj może ta też działa cuda- kto wie
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-18, 15:19   #3172
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
mam mam - sprawuje się świetnie mam dzięki niej teraz długie i gęste rzęsy i wcale nie jest przereklamowana tak jak niektórzy twierdzą. Moim zdaniem jest warta swoich pieniędzy tym bardziej że jest bardzo wydajna

spróbuj może ta też działa cuda- kto wie
juz zamowilam, wiec jesli bedzie zla, to po ptakach
nie no mam nadzieje, ze cos tam pomoze na moje biedne, po sciagnieciu sztucznych, rzesy
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-18, 15:20   #3173
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Na pewno nikt tej różnicy nie widzi :P

ja teraz przymierzam sie do 12/89 ale od tygodnia zamawiam i zamówić nie moge bo sie boję, że nie wyjdzie tak perłowo jak chcę
Wyjdzie wyjdzie, zobaczysz Masz podatne włosy
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-18, 15:23   #3174
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Bardziej kryjący i matujący jest CS Ja jednak nie mam mocnego problemu z błyszczeniem ani wielkiej potrzeby krycia aktualnie...

Na Twoim miejscu bym wzięła CS.

A czym utrwalasz podkład? Może warto zainwestować w dobry puder np. Kryolan? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ne-powder.html

Na Allegro można kupić mniejsze porcje za fajną cenę.

Mogę polecić ten puder z Essence, jest niedrogi a bardzo wydajny https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...ct-powder.html
Moja skóra jak już wspominałam, raczej z błyskiem nie walczy
Mi błyszczy się zawsze czoło...
Zastanawiam się jeszcze czy to nie wina, że za szybko na krem kładę podkład?
puder używam aktualnie matujący pure mat mozajkę z joko
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...prasowany.html
podkład mam z ingrid
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...gadzajacy.html
super zaraz po nałożeniu i przez kilka godzin, twarz gładka, matowa, kolor nie różowy, byłby podkład idealny gdyby dłużej był matowy na twarzy
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-18, 15:33   #3175
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Kylie ja tez mam mieszana cere ale zaryzykuje, bo nie ma drobinek i czytalam opinie dziewcyn ktore go stosuja nawet na tlusta skore
Zalezy jak trafisz, jak nie sprawdzimy to sie nie dowiemy


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ja też biore HM na 100% :P Czekam na tą obniżkę cen w Rossie i po niego lecę- może mi podpasuje a co mi tam

---------- Dopisano o 16:24 ---------- Poprzedni post napisano o 16:23 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Mi w ciąży włosy na nogach nie rosną prawie wcale, golę ra na miesiąc cudownie w ogole nie czuc pod ręką, gładko jest mogłoby tak zostać na zawsze
Czytałam ze tak sie w ciazy zdarza, ze nie rosna, za to brzuch robi sie owlosiony mam takie jasne wloski i TZ smieje sie ze mam pluszowy brzuch


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
owłosiony brzuch? nawet nie wiedziałam, że cos takiego się robi....
hehe to musisz być milutka i mięciutka- Tż cię pewnie non stop po nim dotyka

---------- Dopisano o 16:25 ---------- Poprzedni post napisano o 16:24 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Modlę się, żeby nie była ruda, bo przygodę z farbowaniem będzie musiała zacząć bardzo wcześnie taki dżołk
(ale tak serio to nie może być ruda )

Podkład słyszałam, że naprawdę świetny i podobno z jednej fabryki co Chanel róże burżuja są wypiekane tak samo jak Chanelaki
boze my z Tż-tem obydwoje blondyni i też sie boimy że ansze przyszłe dziecko może być rude...to jakas obsesja bo nie nawidzimy tego koloru wlosow :P Jak coś to farbowanko pojdzie w ruch

---------- Dopisano o 16:28 ---------- Poprzedni post napisano o 16:25 ----------

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Jeden i drugi wg mnie dobrze kryje, ale ja nie potrzebuje bardzo duzego krycia, chociaz nie powiem lubie jak podklad kryje
Bourjois jest opisany jako "healthy glow &flawless complexion" oraz "hydrated & luminous skin" dlatego tez skora po nim jest taka hmm bardziej glow- chociaz zadnych drobinek nie ma, a Revlon wydaje mi sie, ze daje wiekszy mat na twarzy ale krycie wg mnie podobne.
Bourjois HM Serum jest znacznie lżejszy, lubie go uzywac kiedy nie mam wiekszych problemow na buzi

Poszukaj, ale Hakuro to dobra opcja

A może ten nowy korektor Lumi od Loreala? Fajny jest, 01 ma taki fajny jasny, neutralny kolor, nie jest rozowy Opinie na wizazu ma slabe, ale najlepiej przetestowac samemu
Mam go, odkupilam od kolezanki, ale teraz nie moge go znalezc
Ostatnio tez kupilam w Naturze ten kamuflaz od Catrice w odcieniu 010 ale nie wiem czy nie jest za ciezki pod oczy... chociaz... https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...age-cream.html
przyznam, ze raz go uzylam pod oczy



Wstawiam zdjęcia tych podkładów
1,2- w swietle dziennym
3,4- z lampą rozmazane
no musze cos wyczaić bo te worki pod oczami mnie dobijają....a jak sie nie wyspie to juz wogole mam tragedie w drogerii musze oblookac odcienie tego Lumi
na razie póki co z Catrice zamówiłam sobie tą paletkę do brwi o której pisała bodajże Truskawkowa - zobaczymy jak sie spisze

oo a moze tez z Healthy mixa wezme ? Bede miała do kompletu z podkładem :P https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...840308#r840308

---------- Dopisano o 16:33 ---------- Poprzedni post napisano o 16:28 ----------

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
po tej wlasnie mnie oczka tak szczypały ale ja to jestem wrażliwiec więc nie ma co sie sugerować
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA

Edytowane przez Lavia15
Czas edycji: 2013-11-18 o 15:30
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-18, 15:36   #3176
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
juz zamowilam, wiec jesli bedzie zla, to po ptakach
nie no mam nadzieje, ze cos tam pomoze na moje biedne, po sciagnieciu sztucznych, rzesy
daj znac potem jka sie sprawuje
no ja miałam masakrę po sztucznych rzęsach kiedyś- dlatego nigdy więcej !!!
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-18, 15:38   #3177
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Lavia a gdzie zamówiłaś tę paletkę do brwi?
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-18, 15:41   #3178
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Lavia a gdzie zamówiłaś tę paletkę do brwi?
na All
http://allegro.pl/catrice-eyebrow-se...tml#tabsAnchor
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-18, 16:04   #3179
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Czesc Dziewczyny Wypadłam z watku:/ Mam teraz dużo zajec, poprzedni tydzień do 18 i ten tak samo caly.
Nie chcę się wypowiadać tak z doskoku wiec tylko Was ppzdrawiam caluje i odezwe się wkrótce

Buziaki
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-18, 16:04   #3180
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
ja też biore HM na 100% :P Czekam na tą obniżkę cen w Rossie i po niego lecę- może mi podpasuje a co mi tam

---------- Dopisano o 16:24 ---------- Poprzedni post napisano o 16:23 ----------



owłosiony brzuch? nawet nie wiedziałam, że cos takiego się robi....
hehe to musisz być milutka i mięciutka- Tż cię pewnie non stop po nim dotyka

---------- Dopisano o 16:25 ---------- Poprzedni post napisano o 16:24 ----------



boze my z Tż-tem obydwoje blondyni i też sie boimy że ansze przyszłe dziecko może być rude...to jakas obsesja bo nie nawidzimy tego koloru wlosow :P Jak coś to farbowanko pojdzie w ruch

---------- Dopisano o 16:28 ---------- Poprzedni post napisano o 16:25 ----------



no musze cos wyczaić bo te worki pod oczami mnie dobijają....a jak sie nie wyspie to juz wogole mam tragedie w drogerii musze oblookac odcienie tego Lumi
na razie póki co z Catrice zamówiłam sobie tą paletkę do brwi o której pisała bodajże Truskawkowa - zobaczymy jak sie spisze

oo a moze tez z Healthy mixa wezme ? Bede miała do kompletu z podkładem :P https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...840308#r840308

---------- Dopisano o 16:33 ---------- Poprzedni post napisano o 16:28 ----------



po tej wlasnie mnie oczka tak szczypały ale ja to jestem wrażliwiec więc nie ma co sie sugerować
Kochana, ale on nie jest jakiś włochaty taki meszek, białe włoski
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:05.