Catrice, Camouflage Cream (Korektor kryjący)

Catrice, Camouflage Cream (Korektor kryjący)

Korektor kamuflujący Catrice Camouflage Cream - kremowa i matowa konsystencja korektora gwarantuje wysokie krycie maskując wszystkie niedoskonałości cery, cienie pod oczami oraz przebarwienia.
Dostępny w 3 kolorach: 010 Ivory, 020 Light Beige, 025 Rosy Sand

kryjące
w kremie

Niezastąpiony od lat

Najlepsze krycie, nawet dla wymagających
Korektor dobrze sie utrzymuje
Bardzo dobrze zakrywa czerwone miejsca jak i krostki
Wchodzi w zmarszczki pod oczami i jest pod oczy trochę ciężki
Korzystałam z wersji w sloiczku raz i wolę opcję z apliaktorem

sztos

W końcu znalazłam korektor, który niweluje moje wypryski, zakrywa cienie pod oczami i jest puszyście lekki. Łatwo się go aplikuje, jest poręczny i starcza na baaaaardzo długo

Idealny photoshop

Świetnie napigmentiwany, idealna konsystencja . Żałuję tylko że tak późno po niego sięgnęłam! Nie rozstaje się z nim . Opakowanie klasyczne , mimo zrzucenia nie pęka . Wytrzymuje cały dzień na twarzy i nie oksyduje . Kolor 02 light będzie idealny dla cer oliwkowych , delikatnie żółty. Cena to już w ogóle kosmos bo przy takiej jakości są to wręcz grosze.

Gorsza wersja brata z aplikatorem.

Korektor ten kupiłam, chcąc przetestować, czy będzie sprawdzał mi się równie dobrze, jak wersja z aplikatorem. Niestety rozczarowałam się. Problem pojawił się już w momencie nakładania. Żeby było higienicznie i nie dziobać w opakowaniu palcami, pobierałam korektor patyczkiem do uszu. Ma on mocno kremową konsystencję, która nie zastyga tak ładnie jak w przypadku drugiej wersji. Krycie na bardzo wysokim poziomie, ale korektor nie do końca stapia się ze skórą i podkładem. Jednak pozostanę przy wersji z aplikatorem.

Średniaczek.

Produkt ma bardzo dobre krycie i to chyba jedyna zaleta. Jak dla mnie bardzo wysusza skórę, zwłaszcza tą pod oczami. Korektor od catrice z aplikatorem lepiej minsie sprawdzał, chociaż również wysuszał.

Porządny korektor

Korektor całkiem fajny, jednak dość ciężki i tłusty. Nie nadaje się pod oczy, gdyż obciąża skórę, mnie np zrobił małe zmarszczki. Stosowany na inne partie twarzy działa bardzo dobrze. Zakrywa, jak się dobrze go nałoży i zblenduje daje bardzo naturalny efekt, a kryje w 100 procentach. Jest niesamowicie wydajny, w trakcie dwóch lat jeszcze nie zobaczyłam dna opakowania.

niezastąpiony

Postanowiłam przetestować korektor pod wpływem pozytywnych opinii w internecie. Zakupiłam go w drogerii internetowej za naprawdę przyzwoitą cenę (coś pomiędzy 10, a 15 zł). Stacjonarnie raczej ciężko go dorwać, nawet w szafach Catrice rzadko kiedy jest dostępny.
Kosmetyk jest zamknięty w wygodnym słoiczku. Można go aplikować palcem, bezpośrednio z opakowania. Data ważności to 6 miesięcy od otwarcia produktu, jednak ja używałam go dłużej, a i tak nie udało mi się zużyć nawet połowy. Wydajność jest ogromna, wręcz nie do zużycia.
Jestem właścicielką suchej skóry, ale co trochę wyskakują mi czerwone diody na brodzie, których nic nie jest w stanie zakryć. Nic oprócz kamuflażu Catrice. Korektor ratuje mnie w kryzysowych sytuacjach. Cudownie kryje wszelkie zaczerwienienia. Razem z ilością można stopniować efekt krycia. Wklepany palcem utrzymuje się na twarzy bite kilka godzin. Myślę, że jest za ciężki do codziennego stosowania, a już broń Boże pod oczy. Ale w przypadku używania go kilka razy w miesiącu tak jak ja, na pewno nie wyrządzi szkody. Konsystencja jest dosyć tępa, gęsta, ale pod wpływem ciepła kosmetyk staje się bardziej płynny i plastyczny. Dlatego polecam aplikowanie palcem+gąbeczką.
Podsumowując, genialny korektor w dobrej cenie. Polecam

Niesamowity efekt

Korektor jest fantastyczny. Idealnie zakrywa wszelkie przebarwienia, wypryski oraz cienie pod oczami. Nie wyobrażam sobie mojego codziennego makijażu bez niego. Ma super gęstą konsystencję i utrzymuje się na twarzy przez cały dzień.

Super!

Jeden z korektorów którym jestem wierna od kilku lat! Produkt ma doskonale krycie, jest wydajny i ma niewielka cenę. Polecam go mieć w torebce na wypadek potrzeby „zakamuflowania” niedoskonałości cery! Korektor ma dość tlusta formule wiec do cery suchej może być zbyt ciężki

Świetny korektor który można budować

Jest to korektor kremowej konsystencji, który najlepiej nakładać palcami lub pędzelkiem. Świetnie wygląda wklepany w podkład, przeciagniety w danym miejscu, jak i sam pełniąc rolę korekty przebarwień, wyrównania kolorytu jak i zakrycia niedoskonałości. Nie jest za ciężki pod oko, to nasza ręka dostosowuje daną ilość w miejsce w które chcemy go zaaplikować. Możemy budować jego krycie, lecz możemy rrównież przeciągnąć go na wygląd delikatnego wtopienia. Wtapia się w podkład i dobrze nałożony nie zostawia śladów plam.

Jeden z ulubionych

Mam duzy problem z podkrazonymi oczami. Testowalam juz wiele korektorow. Kiedys w sklepie zobaczyłam ten i postanowilam dac mu szanse.
Zamkniety w małym plastikowym sloiczku. Opakowanie kompletnie nie przypadlo mi do gustu. Ciężko jest wydobyć go palcem, gdy ma sie dluzsze paznokcie, a na pędzelek jest troche zbyt gesty i twardy.
Sam korektor jest mocno zbity. Kryje bardzo dokladnie i u mnie bardzo ladnie wtapia sie w podklad. Nie wysusz, nie roluje sie na skórze. Jednak wchodzi w zmarszczki pod oczami, wiec trzeba pilnowac by nie nalozyc go zbyt grubo.

Świetny korektor

Korektor spełnia swoją rolę- kryje wszelkie niedoskonałości, jest dość gęsty ale ma bardzo dobre krycie. Jest wydajny, koszt jego zakupu jest mały. Zdecydowanie nadaje się na co dzień jak i na większe wyjścia. Dobrze łączy się z podkładem.