Catrice, Camouflage Cream (Korektor kryjący)

Catrice, Camouflage Cream (Korektor kryjący)

Zobacz oferty

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

REKLAMA

Korektor kamuflujący Catrice Camouflage Cream - kremowa i matowa konsystencja korektora gwarantuje wysokie krycie maskując wszystkie niedoskonałości cery, cienie pod oczami oraz przebarwienia.
Dostępny w 3 kolorach: 010 Ivory, 020 Light Beige, 025 Rosy Sand

kryjące
w kremie

do zadań specjalnych

Bardzo dobry kamuflaż w kremie. Niezastąpiony produkt z półki drogeryjnej. Idealnie nadaje się do punktowego zakrywania przebarwień czy niedoskonałości. Najlepiej współpracuje nałożony delikatnie palcami. Pod wpływem ciepła dłoni ze stałej, lekko tępej konsystencji staje się bardziej kremowy i łatwiej się rozprowadza po skórze. Chociaż daje też rade nakładany pędzelkiem. Rozprowadzam go punktowo w małej ilości a na to dopiero podkład. Troszeczkę jak przy korekcji kolorystycznej twarzy.

Przydatny!

Ten korektor jest na tyle popularny, że dostrzegłam go na kanale youtubowym u pewnej słynnej koreańskiej wizażystki - PONY. Maczała w nim płaski pędzelek, wycierała w rękę, tak aby upewnić się, że na pędzlu nie ma nadmiaru produktu, po czym delikatnie nakładała na niedoskonałości. Efekt photoshopa!;) Zaczęłam ten korektor stosować taki sam sposób i jestem zachwycona. Tutaj naprawdę mniej znaczy więcej.
Ten korektor zastąpił w mojej kosmetyczce słynny Dermacol;)

Tyle pozytywnych opinii

... a u mnie się nie sprawdza tak dobrze.
Krycie ma mniejsze niż podkład, którego używam i średnio radzi sobie z ukrywaniem zmian skórnych i przebarwień. Nie używałam go pod oczy, więc tego nie ocenię.
Plusem jest wygodne, bardzo kompaktowe opakowanie (zakrętka łatwo się zakręca i jednocześnie nie zsuwa się sama - korektor nie poplami przypadkowo kosmetyczki). Nawet wciśnięty do kieszeni jeansów w ciepły dzień nie zmienia swojej konsystencji.
Natomiast, poza kryciem, ma też wady - spore wady. Po pierwsze, chociaż mam odcień dobrze dobrany do koloru skóry i podkładu, widać jego kontur i kontury kolejnych jego warstw jedna na drugiej - trzeba długo blendować, żeby pozbyć się tego efektu. Po drugie, nawet przykryty pudrem szybko się ściera i zostaje na wszystkim, czego dotknie (dłonie, ubrania, długopis, chusteczki, cokolwiek). To jest niestety jego cecha, która go kompletnie dyskwalifikuje w moich oczach.

Najlepszy w takiej cenie

To najlepszy korektor punktowy w takiej cenie. Jest bardzo wydajny, bo starcza już niewielka ilość na zakrycie zaczerwienienia bądź niedoskonałości. Ja tego typu produktów nie używam nigdy pod oczy, a jedynie do czyszczenia granic brwi bądź zakrywania miejsc, z którymi nie poradził sobie podkład.

Krycie jest bardzo dobre, opakowanie solidne i idealne do podróżnej kosmetyczki. Korektor nie raz ratował mnie i kamuflował spore niedoskonałości na większych wyjściach.

średniak

Kupowałam go kiedy był nowością na naszym rynku, niestety teraz wiem że jest to niska półka korektorów. Wtedy natomiast był hitem dla wielu użytkowniczek.
Moim zdaniem korektor ważył się i po kilku godzinach źle wyglądał na twarzy. Miałam wrażenie, że roluje się i odznacza a jednocześnie wysusza cerę.
Odcienie korektora też mogłyby być jaśniejsze, ponieważ moim zdaniem najjaśniejszy ciemniał. Obecnie nie wyobrażam sobie stosowania tak ciężkiego korektora. Są lepsze.

Nigdy więcej!

Kupiłam go, gdy miał swoje początki na polskim rynku. Wybrałam najjaśniejszy odcień. Mimo to, wyglądałam jak pomarańczka. Po nałożeniu korektor bardzo ciemniał i ciężko się rozprowadzał, nie wspominając o tym, że samo nałożenie go na pędzelek do korektora graniczyło z cudem. Gdy już go nałożę roluje się i wchodzi we wszystkie zmarszczki i nierówności na skórze. Nigdy więcej nie kupię.

Dobry korektor

Korektora używam już dosyć długo. Trafiłam na niego z polecenia. Korektor jest ciężki także nie sprawdza się pod oczy, bo wchodzi w zmarszczki i się roluje, ale jest dobry bardzo do kamuflowania niedoskonałości
na przyklad po wypryskach. Dobrze nałożony i odpowiednio przypudrowany doskonale zakrywa.

Ok

Nawet dobry ten korektor, ale nie do końca mnie przekonał... Warto spróbować, bo każdy ma inne wymagania. Krycie dobre, ale ja miałam problem z jego trwałością, w ciągu dnia potrafił schodzić z twarzy, podkreślać suche skórki, czy odznaczać się kolorem od skóry.

może być

Jest to dość ciężki korektor. Nie jestem przekonana co do jego kamuflowania niedoskonałości. Raczej nie zakupie kolejnego opakowania. Cena adekwatna do jakości

Jest ok

Kupiłam na wyprzedaży jak jeszcze był na półce (udało mi się).
Wcześniej dużo czytałam pozytywnych opinii.

Korektor zamknięty w plastikowym słoiczku, przypomina mi pomadę.
Stosuje głównie na zasinione okolice oczu. Ładnie kamufluje ale podkreśla linie i zmarszczki wokół oczu. Po kilku godzinach mam wrażenia jakby mocno wysusza te okolice - jednak bez reakcji alergicznej.
Wydaje mi się też że lekko zmienia kolor - jaśnieje na skórze.

Dobry do kamuflażu ale raczej nie na codzień. Nie zauważyłam żeby jakoś zapychał skórę.

Cudeńko!

Najlepszy kamuflaż w mojej kosmetyczce!
Idealnie sprawdza się przy cerze suchej z niedoskonałościami, zapewnia dobre krycie na cały dzień. Niestety nowa wersja mu nie dorównuje w najmniejszym stopniu.

Niezawodny korektor

Jako nastolatka poszukiwałam czegoś niezawodnego, co przykryje moje zmiany skórne. Korektor zakrywa bardzo dobrze "przyjaciół", cienie pod oczami. Nie waży się. Jest to jedyny korektor, który dał sobie z moimi guzkowatymi zmianami na twarzy. Teraz już jestem starsza i nadal korektor znajduje się w mojej kosmetyczce w razie co. Jedynym minusem jest to, że korektor ma małą gamę kolorystyczna.