Catrice, Camouflage Cream (Korektor kryjący)

Catrice, Camouflage Cream (Korektor kryjący)

Zobacz oferty

LadyMakeup
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 4.99/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Korektor kamuflujący Catrice Camouflage Cream - kremowa i matowa konsystencja korektora gwarantuje wysokie krycie maskując wszystkie niedoskonałości cery, cienie pod oczami oraz przebarwienia.
Dostępny w 3 kolorach: 010 Ivory, 020 Light Beige, 025 Rosy Sand

w kremie
kryjące

Lepiej być nie może

Najlepszy korektor tego typu jaki miałam, nie jestem w stanie wskazać żadnych wad. Chociaż mogłabym powiedzieć, że opakowanie nie jest higieniczne, ale przecież można sobie nałożyć na rękę jakąś szpatułką i problemu już nie ma.

Najbardziej w tym kosmetyku podoba mi się to, że mimo tak mocnego krycia i wydawać by się mogło, że za ciężkiej konsystencji, nie wywołał u mnie trądziku, co mnie pozytywnie zaskoczyło, ponieważ naprawdę ze świecą szukać u mnie czegoś co mnie nie zapcha, więc to jest ogromny plus.

Doskonały

Jest to jeden z fajniejszych korektorów, jakie miałam okazję używać. Jest dosyć ciężki i treściwy, moim zdaniem nie należy z nim przesadzać,ale w sytuacjach awaryjnych zdaje egzamin:
-konsystencja: gęsta, treściwa, ale wystarczy niewielka ilość,aby pokryć niedoskonałości
-trzyma się cały dzień
-bardzo dobrze kryje wypryski, przebarwienia, cienie pod oczami
-ładne, naturalne kolory (mam 020 light beige)
-niska cena
-bardzo wydajny.

Super

Produkt posiadam w odcieniu 010 Ivory i wygląda on bardzo fajnie na mojej blado- żółtej skórze.

Korektor dokładnie zakrywa wszystkie niedoskonałości choć nie sprawdzi się on aby zakryć cienie pod oczami.

Dobrze współpracuje z innymi produktami oraz nie ściera się w ciągu dnia. Mnie osobiście nie zapchał.

Polecam :)

Fajny korektor do całej twarzy - używany 010 Ivory

Korektor ma dosyć zbitą, kremową konsystencję, która najlepiej mi zbierać małym pędzelkiem i nanosić na konkretne miejsce, potem przyklepuje gąbeczką lub palcem. Jest to korektor, który na pewno sprawdza się na krycie niedoskonałości, przebarwień, nawet pod oczami by można było coś zdziałać, ale nie powiedziałabym, że to jest wysoki stopień krycia. Co prawda stopień krycia można dozować od małego aż po średni plus, ale nigdy nie zakryjemy tak, że nic nie będzie widać. Ja go najczęściej stosuje na całą twarz jak podkład (gdy nie chcę konkretnie użyć podkładu), ale bez strefy pod oczami, bo uważam, że tam on jednak zbyt ciężki jest i wole płynne konsystencję. Z utrzymaniem nie ma większego problemu, produkt jest na swoim miejscu wiele, wiele godzin (spokojnie 8 h wytrzyma). Po przypudrowaniu nie wyświeca się szybko, więc też na plus dla mojej tłustej/mieszanej cery. Bez przypudrowania zostawia świetliste wykończenie, nie jest matowy. Jest zamknięty w praktycznym opakowaniu jak na tą formułę, taki mini słoiczek można zawsze ze sobą zabrać, dużo miejsca nie zajmuje w kosmetyczce/torebce i łatwo się z niego korzysta. Mam najjaśniejszy odcień 010 Ivory i szczerze on aż tak jasny to nie jest, mógłby być jaśniejszy, ale u mnie jest znośny i da się go zastosować przez cały rok, a nie uważam się też za najjaśniejszą cerę - więc może być dla niektórych problem z dobraniem odcienia. Produkt mnie zapchał mnie.
Czy polecam? Bardzo, bo ten produkt zwykle jest ze mną, gdy nie chcę mocnego makijażu, a jednak chcę ujednolicić koloryt, gdy mam problem z niedoskonałościami to też biegnie na ratunek - no produkt uniwersalny, każdy znajdzie dla niego zastosowanie. No i jest dosyć wydajny za niską cenę.

Specjalista do zadań specjalnych

Korektor ma niesamowite krycie! Używam go bardzo rzadko, na jakieś większe wyjścia gdy coś mi wyskoczy. Na co dzień raczej mi się nie sprawdza, gdyż jest ciut ciężki i może wysuszać skórę. Nakłam go tylko punktowo na pojedyncze miejsca i przyznam, że żaden korektor nie ma takiego rycia! Jest też niesamowicie wydajny i tani. Dla mnie super!

Bardzo mocno kryjacy

Nie wiem czemu, ale mam ochote powiedziec, ze to kolejny Dermacol.
Bardzo mocno i dobrze kryjacy korektor, ale tak ciezki, ze zbyt latwo mozna sobie zrobic nim krzywde. Zbyt latwo.
Jesli ktos opanowal sztuke nakladania go pod oczy to chyle czolo.
Jest to produkt, ktora na serio ma swietlana przyszlosc od momentu, w ktorym go wypuszczona, ale w sloiczku?!
Raz, ze to nie higieniczne paluchem tak dziabac, dwa ani w to gabke wsadzic, pozostaje tylko pedzel i on swietnie sobie radzi, ale on mi pozostawia smugi na twarzy. Nie dosc, ze brudze pedzel, gabka nie zabardzo go lubi ( korektor sie tak jakby ciapka na skorze), to jeszcze musze uzyc palcow, ktorymi przy tak zbitej konsystencji nie da sie go rownomiernie rozprowadzic.
Owszem, do przykrywania jakis poparzen, zmian skornych czy do jakiejs charakteryzacji cud miod i latajace baki, ale szkoda ze pod oczy sie nie nadaje, a do wypryskow- jeszcze bardziej je podkresla. Zakrywa je, ale widac ze na tej buzi siedzi ten pryszcz przykryty korektorem.
Jesli byle jak sie go rozprowadzi to powchodzi we wszystkie zalamania i bedzie wyraznie odcinal sie na skorze.
Dodatkowo on ma w sobie taka troszke tlustwa warstwe ( widac ja wyraznie przy rozcieraniu go miedzy palcami ), ze czuc ten produkt na twarzy. I zapycha. I to dosyc mocno.
Widze w tym produkcie bardzo dobry material na HIT, ale nie w tym opakowaniu i nie w tak zbitej konsystencji.

Absolutny hit!

Niska cena, wydajność niewyobrażalna, a krycie niezastąpione. Opakowanie produktu jest solidne, trwałość nie do zdarcia. Jedynym minusem jest lekkie wysuszanie miejsca aplikacji.

Do zadań specjalnych

Nie znam drugiego tak pięknie kryjącego korektora. W chwilach, kiedy mocniej mnie wysypywało zawsze ratował mi życie. Produkt ma neutralny zapach i bardzo zbitą konsystencję. Jest niesamowicie wydajny, jak na groszową cenę mamy świetną jakość i ilość. Ukrywa niedoskonałości i przebarwienia. Nie ma problemu z łączeniem go z innymi produktami.

Dobry i skuteczny

Korektor kamuflujący Catrice Camouflage Cream - posiadam w kolorze Rosy Sand. Korektor używam punktowo do maskowania niedoskonałości. Ma kremową konsystencję. Korektor delikatnie wysusza zmianę skórną, sprawia, że szybciej się goi. Korektor bardzo dobrze kryje niedoskonałości. Wygodna aplikacja- opuszkiem palca.

Średni

Korektor mimo maskowania wszelkich niedoskonałości wchodzi w zmarszczki, i ciężko się rozciera. Mi sprawdza się jako baza pod cienie do powiek i do tego zadania sprawdza się idealnie.

Wróciłam do niego na zmianę z Maybelline

Do mocniejszych zadań jak najbardziej się spisuje. Kryje idealnie, a korektorów przetestowałam dużo i ten wypada najlepiej. Wydajność bardzo zadowalająca, taki słoiczek wystarczy na bardzo długo. Jest niezastąpiony, jedynym minusem jest to że ma ciężką konsystencję. Posiadam też wersję korygująca różową na cienie pod oczami.

Za ciężki

Korektor ma fajny idcuen, ciekawą konsystencje niestety u mnie strasznie wchodzi w zmarszczki.
Może to kwestia struktury skóry jednak zmarszki pod oczami u mnie jeszcze nie są bardzo widoczne.
Korektor jest zamknjety w słoiczku, dla mnie to jest mało wygodna forma wolę jednak standardowy aplikator.
Korektor ten ma
Tuszować wady skóry
Długo się utrzymywać
W dodatku jest wodoodporny.
Ogólnie oceniam jako produkt średni ponieważ w tej półce cenowej jestem w stanie kupić znacznie lepszy korektor.
Być może lepiej by się spisywał noszony np do sesji fotograicznej bo na codzień jednak jest za ciężki.