Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-02, 08:39   #2041
T3kla
Raczkowanie
 
Avatar T3kla
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Zakopane
Wiadomości: 328
GG do T3kla Send a message via Skype™ to T3kla
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Witajcie, mam już pierwszego kita w domu i niestety nijak z podkładem nie trafiłam.
Mam, light, light neutral i multi-tasking. Dwa pierwsze zbyt żółte dla mnie, choć przy rozłożeniu na całej twarzy da się nosić. Multi-tasking niestety za jasny. Pomóżcie w co celować następnym razem. Moja cera raczej z tych lekko różowych.
Wybaczcie też że zapytam o rzeczy o których być może była mowa już kilka razy, ale przedarcie się przez tą ilość postów mnie przerasta.
Wybrałam też róż Walkie Talkie - kolor dla mnie nienajgorszy, ale formuła sheen jest wg mnie zbyt świecąca. Tym samym po shimmer nawet nie planuję sięgać, a matte jest pewnie zupełnie pozbawiona drobinek. Jaka jest formuła lucent - to tylko taki rozświetlacz właściwie bez koloru - przejrzysty?
Korektor ponieważ głównie chodziło mi o zaczerwienienia sięgnęłam po perl mint. I nawet nie przebija jak nakładam go minimalnie palcem lub małym pędzelkiem jak do cieni. Któryś jeszcze poleciłybyście na zaczerwienienia - nie perłowy?
Z góry dziękuję za pomoc.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1kitEDM.jpg (147,6 KB, 101 załadowań)
T3kla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-02, 08:57   #2042
anonyme
Zadomowienie
 
Avatar anonyme
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 636
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez mysha25xx Pokaż wiadomość
Co to za kolor Fair Medium z prasowańców, nie widzę sypkiego odpowiednika Myślicie, że jak Light Medium jest OK to ten też może być?Miał ktoś?
Ech, pierdoła ze mnie, do tego ślepa, w kat. cool nie szukałam, jakoś mnie ten medium do beige pasował. Kurcze, jeśli one mają takie same odcienie jak sypkie, to raczej medium beige będzie za ciemny. Chyba mi się o oczy obiło,że ma być light mediu wprowadzony. Jeszcze zastanawiam sie nad fairly light, cięzki żywot
Jest sypki drugi z cool'ów. Mam na wymianę jakby co
anonyme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-02, 09:06   #2043
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Z forum EDM
Cytat:
Here is some information I have been given with regards to international shipping:

We are switching to our new shipping system for the new website. All orders over $70 needs to go out FedEx to ensure they arrive. The losses with large orders going overseas is too high.

With FedEx the package will arrive on time and in good shape. It is trackable. We would have made these changes on this site but we are currently replacing it.

We are sorry for the inconvenience but as a company we need to ensure you get your package and we reduce loss.

I hope this explains it more.

Kate
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-02, 09:30   #2044
gadmarka
Zakorzenienie
 
Avatar gadmarka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 215
GG do gadmarka
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

mam nadzieję, ze nie będzie to pytanie gamonia
czy NR cool pink będzie pasował do perfekta? czy raczej wziąć sunlighta FD, cerę ma różowo-żółtą, podkłady wybieram zbalansowane, wolę z przewagą żółci, bo żółtą ma szyję.
__________________
Starsza pani po trzydziestce
gadmarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-02, 09:45   #2045
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez T3kla Pokaż wiadomość
Witajcie, mam już pierwszego kita w domu i niestety nijak z podkładem nie trafiłam.
Mam, light, light neutral i multi-tasking. Dwa pierwsze zbyt żółte dla mnie, choć przy rozłożeniu na całej twarzy da się nosić. Multi-tasking niestety za jasny. Pomóżcie w co celować następnym razem. Moja cera raczej z tych lekko różowych.
Wybaczcie też że zapytam o rzeczy o których być może była mowa już kilka razy, ale przedarcie się przez tą ilość postów mnie przerasta.
Wybrałam też róż Walkie Talkie - kolor dla mnie nienajgorszy, ale formuła sheen jest wg mnie zbyt świecąca. Tym samym po shimmer nawet nie planuję sięgać, a matte jest pewnie zupełnie pozbawiona drobinek. Jaka jest formuła lucent - to tylko taki rozświetlacz właściwie bez koloru - przejrzysty?
Korektor ponieważ głównie chodziło mi o zaczerwienienia sięgnęłam po perl mint. I nawet nie przebija jak nakładam go minimalnie palcem lub małym pędzelkiem jak do cieni. Któryś jeszcze poleciłybyście na zaczerwienienia - nie perłowy?
Z góry dziękuję za pomoc.
zestawienie jasności podkładów
[a tak btw to może by wkleić ten link do 1 posta?] - sorki, już tam jest, mea culpa

lucent są różne, generalnie są to transparentne kolory ale nie do końca, niektóre mają drobinki

a w ogóle to polecam album mineralny i blog cathy, gdzie znajdziesz ich zdjęcia na skórze

jest nie perłowy odpowiednik minta

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Z forum EDM
aha, dzięki

---------- Dopisano o 10:45 ---------- Poprzedni post napisano o 10:30 ----------

Cytat:
Napisane przez gadmarka Pokaż wiadomość
mam nadzieję, ze nie będzie to pytanie gamonia
czy NR cool pink będzie pasował do perfekta? czy raczej wziąć sunlighta FD, cerę ma różowo-żółtą, podkłady wybieram zbalansowane, wolę z przewagą żółci, bo żółtą ma szyję.
chyba nie powiem nic nowego - sama musisz sprawdzić
pasował będzie na pewno, tej różowości nie widać, tylko takie fajne ożywienie
ja w tym celu stosuję Natural na całą twarz za pomocą Duo Fiber
__________________

Edytowane przez IlonaP
Czas edycji: 2009-07-02 o 09:43 Powód: sprostowanie
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-02, 09:53   #2046
gadmarka
Zakorzenienie
 
Avatar gadmarka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 215
GG do gadmarka
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
zestawienie jasności podkładów
[a tak btw to może by wkleić ten link do 1 posta?] - sorki, już tam jest, mea culpa

lucent są różne, generalnie są to transparentne kolory ale nie do końca, niektóre mają drobinki

a w ogóle to polecam album mineralny i blog cathy, gdzie znajdziesz ich zdjęcia na skórze

jest nie perłowy odpowiednik minta


aha, dzięki

---------- Dopisano o 10:45 ---------- Poprzedni post napisano o 10:30 ----------


chyba nie powiem nic nowego - sama musisz sprawdzić
pasował będzie na pewno, tej różowości nie widać, tylko takie fajne ożywienie
ja w tym celu stosuję Natural na całą twarz za pomocą Duo Fiber
dziękuję
masz pink coola? a tam, raz kozie śmierć , ten sunlight to kusił mnie tym efektem skóry muśnietej słońcem
ale skoro ten ożywia, to się ozywię
__________________
Starsza pani po trzydziestce
gadmarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-02, 10:10   #2047
nefernefer35
Zakorzenienie
 
Avatar nefernefer35
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 395
GG do nefernefer35
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Czy cos wiadomo zpłatnosciami PP, 13.6 zrobiłam zamowienie i do dzis nic, a zawsze przychodziło w tydzien Czy mozna nim płacic czy nie.
Miałam tam duze pudło time share i nie moge przebolec.To najpiękniejszy róz jaki widziałam
nefernefer35 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-02, 10:21   #2048
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez mysha25xx Pokaż wiadomość
Co to za kolor Fair Medium z prasowańców, nie widzę sypkiego odpowiednika Myślicie, że jak Light Medium jest OK to ten też może być?Miał ktoś?
Ech, pierdoła ze mnie, do tego ślepa, w kat. cool nie szukałam, jakoś mnie ten medium do beige pasował. Kurcze, jeśli one mają takie same odcienie jak sypkie, to raczej medium beige będzie za ciemny. Chyba mi się o oczy obiło,że ma być light mediu wprowadzony. Jeszcze zastanawiam sie nad fairly light, cięzki żywot
Właśnie też mam straszny problem z dobraniem prasowańca Nawet nie umiem swatchy znaleźć na forum EDM- znalazłam tylko z nowym light olive, a to mnie nie interesuje. Nie mogę jakoś ogarnać, bo one niby ciemniejsze.
Strasznie mnie wzieło na prasowńca. Co najlepsze 1 koloru z sypanych nie mam, więc pewnie nie mam co szukać prasowanego Potrzebuję czegoś ciemnieszego od Fawn i mniej żółtego i ciut jaśniejszego od Perfeckt i ciut jaśniejszego. Albo mniej więcej jak Fairly Light neutral ale bardziej żółtego, a mniej ziemistego.
Somebody help me?
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-02, 10:27   #2049
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez nefernefer35 Pokaż wiadomość
Czy cos wiadomo zpłatnosciami PP, 13.6 zrobiłam zamowienie i do dzis nic, a zawsze przychodziło w tydzien Czy mozna nim płacic czy nie.
Miałam tam duze pudło time share i nie moge przebolec.To najpiękniejszy róz jaki widziałam
Też robiłam zamówienie 12 lub 13 płacąc przez PP i z tego co mi wiadomo to kilka dni temu doszło. Czekaj więc cierpliwie 25 dni roboczych.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-02, 10:30   #2050
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez gadmarka Pokaż wiadomość
dziękuję
masz pink coola? a tam, raz kozie śmierć , ten sunlight to kusił mnie tym efektem skóry muśnietej słońcem
ale skoro ten ożywia, to się ozywię
mam próbkę
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-02, 11:42   #2051
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez LadyDaisy Pokaż wiadomość
hehe ten light olive tez jest ladnym kolorkiem, tylko na mojej twarzy po jakims czasie robi taka bladosc (pomimo ze nie jest jasny) i wtedy dostrzegam te tony zielonkawe, generalnie buttered tan lepiej mi sie podoba i mozna go uzywac samodzielnie, a do light olive dosypuje ciutkę rice soft brozne lub czegos w innym odcieniu
nie mam juz kaolinowego soft bronze, bo bym ci podarowala, ale popytaj, moze na wymiankowym beda mialy dziewczyny, tak sampel wychodzi 2,50$ bo sprawdzałam ostatnio samplowy NR Light ;p

Ja tam wole nie ryzykować z tymi olivkami te zielonkawe tony mnie odstraszyły a moja cera jest bardziej żółtawa. Dziś drugi dzień testu i Buttered Tan coraz bardziej mi się podoba a co najważniejsze pomimo że nie jest to jasny kolor wygląda naturalnie daje efekt lekko opalonej złocistej skóry jest o tyle uniwersalny że jak się opalę to też będzie pasował
Dziękuję za pomoc Twoja opinia bardzo mi pomogła
A dzięki WinlyEm odkryłam ten piękny kolor dzięki jeszcze raz dziewczyny bez waszej pomocy było by ciężko.
Na wymiankowym to nie wiem jak to będzie bo nie mam nic do wymiany...
Teraz jeszcze zastanawiam sie nad pudrem i zdecydować się nie mogę a może by lepiej w prasowany zainwestować? zależy mi na tym aby matował nadawał sie jako baza i wykończenie wszelkie sugestie mile widziane
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-02, 11:50   #2052
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Jakos sie nie zapowiada, by dzis mialy nastapic zmiany na EDM
Ja chce kita samplowego zanim wycofaja Vernande
A propos - Veranda przypomina ktorys cien z lawendowej kolekcji?
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-02, 11:53   #2053
gadmarka
Zakorzenienie
 
Avatar gadmarka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 215
GG do gadmarka
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Jakos sie nie zapowiada, by dzis mialy nastapic zmiany na EDM
Ja chce kita samplowego zanim wycofaja Vernande
A propos - Veranda przypomina ktorys cien z lawendowej kolekcji?
moze ktos jeszcze strzeli kita samplowego
po cichu na to liczę, bo jednak nie wezmę pełnego korektora sunlighta, w życiu go nie zuzyję
__________________
Starsza pani po trzydziestce
gadmarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-02, 12:00   #2054
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

ja mowiac szczerze bardzo licze na to ze wprowadza ten kit kilku dowolnych sampli. oby tylko sie on oplacal w miare. chetnie kupilabym jeszcze kilka probek rozy i cieni.
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-02, 12:29   #2055
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

oj szkoda, że wcześńiej nie zajrzałam tu właśnie trzasnęłam z sąsiadką na pół dużego kita i sampelki nie wiem po co szukam ideału podkładu w EDM jak Lumiere jest świetny.. to już chyba nałóg
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-02, 12:33   #2056
LadyDaisy
Raczkowanie
 
Avatar LadyDaisy
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 241
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez T3kla Pokaż wiadomość
Witajcie, mam już pierwszego kita w domu i niestety nijak z podkładem nie trafiłam.
Mam, light, light neutral i multi-tasking. Dwa pierwsze zbyt żółte dla mnie, choć przy rozłożeniu na całej twarzy da się nosić. Multi-tasking niestety za jasny. Pomóżcie w co celować następnym razem. Moja cera raczej z tych lekko różowych.
Wybaczcie też że zapytam o rzeczy o których być może była mowa już kilka razy, ale przedarcie się przez tą ilość postów mnie przerasta.
Wybrałam też róż Walkie Talkie - kolor dla mnie nienajgorszy, ale formuła sheen jest wg mnie zbyt świecąca. Tym samym po shimmer nawet nie planuję sięgać, a matte jest pewnie zupełnie pozbawiona drobinek. Jaka jest formuła lucent - to tylko taki rozświetlacz właściwie bez koloru - przejrzysty?
Korektor ponieważ głównie chodziło mi o zaczerwienienia sięgnęłam po perl mint. I nawet nie przebija jak nakładam go minimalnie palcem lub małym pędzelkiem jak do cieni. Któryś jeszcze poleciłybyście na zaczerwienienia - nie perłowy?
Z góry dziękuję za pomoc.
wydaje mi się, że żaden z tych kolorków Ci nie bardzo pasuje, rzeczywiście nieco za żółte :/ a multi odpada całkiem .. na moje oko może beige light medium, bo on ma leciutko różowe tony, żółci w nim brak, co do innych kolorków to nie pomogę, może inne dziewczyny o podobnej karnacji coś dorzucą od siebie

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Pokaż wiadomość
Ja tam wole nie ryzykować z tymi olivkami te zielonkawe tony mnie odstraszyły a moja cera jest bardziej żółtawa. Dziś drugi dzień testu i Buttered Tan coraz bardziej mi się podoba a co najważniejsze pomimo że nie jest to jasny kolor wygląda naturalnie daje efekt lekko opalonej złocistej skóry jest o tyle uniwersalny że jak się opalę to też będzie pasował
Dziękuję za pomoc Twoja opinia bardzo mi pomogła
A dzięki WinlyEm odkryłam ten piękny kolor dzięki jeszcze raz dziewczyny bez waszej pomocy było by ciężko.
Na wymiankowym to nie wiem jak to będzie bo nie mam nic do wymiany...
Teraz jeszcze zastanawiam sie nad pudrem i zdecydować się nie mogę a może by lepiej w prasowany zainwestować? zależy mi na tym aby matował nadawał sie jako baza i wykończenie wszelkie sugestie mile widziane
bardzo proszę
LadyDaisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-02, 14:13   #2057
konopia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Toruń/Londyn
Wiadomości: 1 094
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Znajdzie się tutaj jakaś dobra dusza, która dołączyłaby mnie do swojego zamówienia? Potrzebuję sampelka korektora, a nie chcę zamawiać sama, bo się zupełnie nie opłaca.

PS: Wiem, że truję tyłek z tym Intensive Fair na wszystkich możliwych tematach, ale jestem potrzebująca ;P
__________________
masterplanu część kolejna: Londyn od 25.08.2010!
następne przystanki: Royal Academy of Dramatic Art --> West End --> Broadway --> ...

aspirująca aktorka zawsze ma plan B i C


'Everytime I'm around you try to leave
but I'll be standing in your way
You want antidote I got the poison!'
konopia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-02, 14:48   #2058
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
Właśnie też mam straszny problem z dobraniem prasowańca Nawet nie umiem swatchy znaleźć na forum EDM- znalazłam tylko z nowym light olive, a to mnie nie interesuje. Nie mogę jakoś ogarnać, bo one niby ciemniejsze.
Strasznie mnie wzieło na prasowńca. Co najlepsze 1 koloru z sypanych nie mam, więc pewnie nie mam co szukać prasowanego Potrzebuję czegoś ciemnieszego od Fawn i mniej żółtego i ciut jaśniejszego od Perfeckt i ciut jaśniejszego. Albo mniej więcej jak Fairly Light neutral ale bardziej żółtego, a mniej ziemistego.
Somebody help me?

A to ja nie pomogę Mnie też wzięło na light olive właśnie, ale nie wiem na ile jest on ciemniejszy, bo nosze się w olive neutral... Rzuć linka do swatcha plizzzzzzzzzzzzzzzzka albo powiedz jaki on jest...
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-02, 15:00   #2059
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Jakos sie nie zapowiada, by dzis mialy nastapic zmiany na EDM
Ja chce kita samplowego zanim wycofaja Vernande
A propos - Veranda przypomina ktorys cien z lawendowej kolekcji?
na moje oko to trochę do Ballet Slipers, tylko cieplejszy - tez mi się podoba ale cały czas sobie tłumaczę, że podobne są
Cytat:
Napisane przez konopia Pokaż wiadomość
Znajdzie się tutaj jakaś dobra dusza, która dołączyłaby mnie do swojego zamówienia? Potrzebuję sampelka korektora, a nie chcę zamawiać sama, bo się zupełnie nie opłaca.

PS: Wiem, że truję tyłek z tym Intensive Fair na wszystkich możliwych tematach, ale jestem potrzebująca ;P
a nie masz niczego na wymianę?
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-02, 15:43   #2060
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
A to ja nie pomogę Mnie też wzięło na light olive właśnie, ale nie wiem na ile jest on ciemniejszy, bo nosze się w olive neutral... Rzuć linka do swatcha plizzzzzzzzzzzzzzzzka albo powiedz jaki on jest...
Atoja - zaraz Ci zrobię porównanie prasowańca light olive, sypańca light olive i olive neutral
Tylko daj mi chwilkę
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-02, 16:03   #2061
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
A to ja nie pomogę Mnie też wzięło na light olive właśnie, ale nie wiem na ile jest on ciemniejszy, bo nosze się w olive neutral... Rzuć linka do swatcha plizzzzzzzzzzzzzzzzka albo powiedz jaki on jest...

https://www.everydayminerals.com/ind...w=flat&catid=4

Tu. I jeszcz fairly light pressed tu jest.


A tu golden fair pp:
https://www.everydayminerals.com/ind...start=6#215755
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-02, 16:41   #2062
polcia26
Raczkowanie
 
Avatar polcia26
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mój własny kawałek nieba :)
Wiadomości: 236
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Czy działa obecnie jakiś kod zniżkowy? Próbowałam różnych które wcześniej były aktywne ale nic z tego....
Biorę kita za 50 i boję się ze mi go zaraz wycofają bo mylą mi się już te terminy, czy to dziś?

BTW pokażę wam mojego biednego Flacia... jak to się stało to wydałam taki okrzyk z łazienki, ze TŻ myślał że ... nie jakaś tragedia się stała, no bo to przecież katastrofa!!
Nie prałam go codziennie... i nie tarmosiłam .... kupiony 15 marca więc już po gwarancji...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg foto 346 (Medium).jpg (47,0 KB, 133 załadowań)
__________________
polcia26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-02, 17:07   #2063
anna1112
Zadomowienie
 
Avatar anna1112
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 470
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Niestety nie ma żadenej zniżki.
Klikaj jak najszybciej ten kit bo to dziś mają/mieli go wycofać.

Biedny Flati, wiem co czujesz, ja też wpadłam w rozpacz jak mi mojego moja siostra trochę spaliła.
anna1112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-02, 17:21   #2064
polcia26
Raczkowanie
 
Avatar polcia26
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mój własny kawałek nieba :)
Wiadomości: 236
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Dziękuję Anna1112
Ok to klikam, wybieram tego kita z 4 dni chyba więc już najwyższy czas...
__________________
polcia26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-02, 17:26   #2065
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Pokaż wiadomość
Ja tam wole nie ryzykować z tymi olivkami te zielonkawe tony mnie odstraszyły a moja cera jest bardziej żółtawa. Dziś drugi dzień testu i Buttered Tan coraz bardziej mi się podoba a co najważniejsze pomimo że nie jest to jasny kolor wygląda naturalnie daje efekt lekko opalonej złocistej skóry jest o tyle uniwersalny że jak się opalę to też będzie pasował
Dziękuję za pomoc Twoja opinia bardzo mi pomogła
A dzięki WinlyEm odkryłam ten piękny kolor dzięki jeszcze raz dziewczyny bez waszej pomocy było by ciężko.
Na wymiankowym to nie wiem jak to będzie bo nie mam nic do wymiany...
Teraz jeszcze zastanawiam sie nad pudrem i zdecydować się nie mogę a może by lepiej w prasowany zainwestować? zależy mi na tym aby matował nadawał sie jako baza i wykończenie wszelkie sugestie mile widziane
Ja polecam jako primer i wykonczenie puder ryzowy. Niestety teraz tylko wymianka albo Allegro, bo EDM juz go nie sprzedaje
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-02, 17:48   #2066
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Doczytalam na forum EDM, ze zmiany na stronie nastapia za 4 dni.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-02, 17:59   #2067
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
Ja polecam jako primer i wykonczenie puder ryzowy. Niestety teraz tylko wymianka albo Allegro, bo EDM juz go nie sprzedaje

No to mam problem.. nie mam nic na wymianę więc nie da rady z wymiankowego
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-02, 18:44   #2068
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez polcia26 Pokaż wiadomość
Czy działa obecnie jakiś kod zniżkowy? Próbowałam różnych które wcześniej były aktywne ale nic z tego....
Biorę kita za 50 i boję się ze mi go zaraz wycofają bo mylą mi się już te terminy, czy to dziś?

BTW pokażę wam mojego biednego Flacia... jak to się stało to wydałam taki okrzyk z łazienki, ze TŻ myślał że ... nie jakaś tragedia się stała, no bo to przecież katastrofa!!
Nie prałam go codziennie... i nie tarmosiłam .... kupiony 15 marca więc już po gwarancji...
Współczuję Może da się to włosie włożyć i przymocować np. klejem na ciepło?
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-02, 19:54   #2069
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez tootsie Pokaż wiadomość
Zastanawiam się czy nie kupić pelnego wymiaru Sunlight ale nie wiem kiedy zużyłabym całe opakowanie Mam próbkę i stosuję korektor praktycznie codziennie nie widze ubytku
A jakiego używas? perłowego czy zwykłego? Zastanawiam sie który lepszy

Cytat:
Napisane przez gadmarka Pokaż wiadomość
Tootsie a nie chcesz ze mna na pół sunlighta?
Ja nie tootsie ale bylabym chętna na pół sunlighta jesli to nadal aktualne

Cytat:
Napisane przez viera Pokaż wiadomość
wczoraj obiecalam, ze wrzuce fotki cienia EDM butterfly kissess, prosze, oto one (moj aparat chyba 'leci' w druga strone, jesli chodzi o kolory... Bo cien w rzeczywistosci jednak jest troszeczkę żywszy ).
Hehe faktycznie fotki w druga strone niemniej oko pomalowane tym cieniem wygląda bardzo ladnie. Jest żółty ale nie taki przeraźliwie żółty.

Cytat:
Napisane przez polcia26 Pokaż wiadomość
BTW pokażę wam mojego biednego Flacia... jak to się stało to wydałam taki okrzyk z łazienki, ze TŻ myślał że ... nie jakaś tragedia się stała, no bo to przecież katastrofa!!
Nie prałam go codziennie... i nie tarmosiłam .... kupiony 15 marca więc już po gwarancji...
Ojej co za pech współczuję. Ja bym tego biedaka starała sie ratować. Dobry klej powinien pomóc.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-02, 20:04   #2070
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

wlasnie dostalam moje cudowne dwie paczuszki po odtanczeniu tanca radosci i rozerwaniu ich zebami na schodach jeszcze moim oczom ukazaly sie 6 sampli podkladow(najjasniejsze, w roznych formulach), dwa kaolinki (love... from 1st site...) 2 korektory, roze i flattik i jejkuuuuuu

I jeszcze mam zestaw ktory przyszedl ostatnio, ale nie spodobalismy sie sobie z odcieniami..

Czy moge wkleic swatch'a?
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:31.