wzrost faceta - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-24, 21:27   #1
salamanca
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 273

wzrost faceta


Może mam taki głupi problem, ale spotykam się z facetem, który jest niewiele wyższy ode mnie.. Wiem, że jakbym założyła ciut wyższe buty to byłabym od niego wyższa Co o tym myślicie? uważacie, że powinnam zwracać na to uwagę czy nie?
salamanca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 21:31   #2
aldenea
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 876
Dot.: wzrost faceta

całkowicie nie.
między wzrostem moim a tż'ta jest 35 cm różnicy i jakoś to problem nie jest.
więc Alleluja i do przodu. pozdrawiam
__________________
mam niską tolerancję na łańcuszki szczęścia i na linki do konkursów, proszę nie wysyłaj mi ich.

!szukam podręczników do nauki esperanto.
aldenea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 21:36   #3
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: wzrost faceta

yyyy. No to sie ciesz. Ja np jestem o jakieś 5 cm niższa od mojego tż i szpilek nosić nie mogę w ogóle ;/
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 21:37   #4
Malinka Wola
Rozeznanie
 
Avatar Malinka Wola
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 533
Dot.: wzrost faceta

A pomiędzy mną i moim TŻ-tem jest 20cm różnicy
Eeee tam, jeśli się kochacie, to co to ma za znaczenie
Malinka Wola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 21:38   #5
ninivo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 64
Dot.: wzrost faceta

salamanca nie przejmuj się, to nie ma znaczenia. A jeśli Ci to przeszkadza to pamiętaj, że faceci rosną później, wiec może jeszcze podskoczy do góry
ninivo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 21:46   #6
caipirinha
Rozeznanie
 
Avatar caipirinha
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 506
Dot.: wzrost faceta

Cytat:
Napisane przez salamanca Pokaż wiadomość
Może mam taki głupi problem, ale spotykam się z facetem, który jest niewiele wyższy ode mnie.. Wiem, że jakbym założyła ciut wyższe buty to byłabym od niego wyższa :D Co o tym myślicie? uważacie, że powinnam zwracać na to uwagę czy nie?
Najlepiej zerwij tę toksyczną znajomość! Jak on śmie nie być wystarczająco wysoki! Nie wytrzymałabym, gdyby ktoś okazał mi taki zupełny brak szacunku, serio.

Dobrze przynajmniej, że wiesz, że to głupi problem. ;)
__________________

caipirinha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 21:52   #7
Aernax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 120
GG do Aernax
Dot.: wzrost faceta

Cytat:
Napisane przez salamanca Pokaż wiadomość
Może mam taki głupi problem, ale spotykam się z facetem, który jest niewiele wyższy ode mnie.. Wiem, że jakbym założyła ciut wyższe buty to byłabym od niego wyższa Co o tym myślicie? uważacie, że powinnam zwracać na to uwagę czy nie?

Strasznie takich pytań nie lubię, bo to tak, jakbyś nie mając własnego zdania pytała nas, czy powinnaś coś akceptować czy nie. Sama zdecyduj czy Ci ten wzrost przeszkadza czy nie. Co nasze zdanie ma do Twojego gustu i upodobań?
Aernax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-24, 22:01   #8
xxSHINeexx
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubin (Nie LubLin ;))
Wiadomości: 2 026
Dot.: wzrost faceta

Cytat:
Napisane przez Aernax Pokaż wiadomość
Strasznie takich pytań nie lubię, bo to tak, jakbyś nie mając własnego zdania pytała nas, czy powinnaś coś akceptować czy nie. Sama zdecyduj czy Ci ten wzrost przeszkadza czy nie. Co nasze zdanie ma do Twojego gustu i upodobań?


moj TZ jest mojego wzrostu, moze z 2cm wyzszy i kompletnie mi to nie przeszkadza
xxSHINeexx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 22:14   #9
salamanca
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 273
Dot.: wzrost faceta

Dzięki za odpowiedzi
salamanca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 22:16   #10
ulf
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 270
Dot.: wzrost faceta

ja bym się tam nie przejmowała. Wzrost u faceta jest atutem, jeśli gra w siatkę(prywatne zboczenie, każdy ma prawo XD), a tak to na nic mi te jego 195 na ten przykład
ulf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 23:04   #11
Bożenka89
Zadomowienie
 
Avatar Bożenka89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 168
GG do Bożenka89
Dot.: wzrost faceta

Moim zdaniem nie masz sie czym przejmować. Zresztą wzrost i w ogóle wygląd nie jest taki istotny
Bożenka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-24, 23:08   #12
alinab
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 284
Dot.: wzrost faceta

mój jest o 5 cm wyzszy, jest jaki jest. Obcasy nosze sporadycznie, bo lubie spontaniczne, długie spacery i obcasy mi wtedy przeszkadzają. Ale mój Tż twierdzi, ze nie przeszkadza mu, gdy na solidnej szpilce jestem ciut wyższa od niego.
alinab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 23:28   #13
HollyG
Zadomowienie
 
Avatar HollyG
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 547
Dot.: wzrost faceta

Mój ex (wyższy ode mnie o jakies 3 cm) powiedział, ze milo mu, ze dbając o jego samopoczucie nie nosze szpilek a tak serio to pewnie bardzo by mu to nie przeszkadzało, ale on jest tak pewny siebie, ze niewysoki (175cm) wzrost mu nie przeszkadza Ja to w ogłóle ostatnio zwracam uwage na coraz nizszych facetów choc marzy mi się taki któremu siegac bede do obojczyka (głupie 172 cm mojego wzrostu )
__________________
Moher to siła.Moher to władza.
Moherowych kapeluszy.Nigdy się nie zdradza.

Moher daje młodość.Niesie wielkich przemian wiatr
Moherowy beret opanuje świat.

"Wielkie historie miłosne mogą nie mieć końca. Ale co muszą mieć nieodzownie – to początek."
~Kłamczucha

HollyG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 23:37   #14
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 979
Dot.: wzrost faceta

Mój facet jest wyższy ode mnie może 1,5 cm. Nie przeszkadza mi to w ogóle. Mamy identyczne poczucie humoru, lubimy ze sobą przebywać. On jest z resztą niesamowicie pociągający. Kto by się wzrostem przejmował? I tak nie lubię wysokich butów :P
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 23:45   #15
13kaktuska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13
Dot.: wzrost faceta

Cytat:
Napisane przez salamanca Pokaż wiadomość
Może mam taki głupi problem, ale spotykam się z facetem, który jest niewiele wyższy ode mnie.. Wiem, że jakbym założyła ciut wyższe buty to byłabym od niego wyższa Co o tym myślicie? uważacie, że powinnam zwracać na to uwagę czy nie?


eeeee mój Tż jest jakies 8cm wyzszy (ja mam 165cm!!) i powiem najszczerzej, jak potrafię: na poczatku martwilam sie, biłam z myślami, czy mam założyć 8 cm szpilki. Owszem, jestem jego wzrostu/moze troche wyzsza, ale wygladamy razem super zaufaj - bedziecie wygladac naprawde dobrze, a jemu beda sie podobac szpilki (!! który facet ich nie lubi??!!)
13kaktuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 23:53   #16
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 979
Dot.: wzrost faceta

8 cm to nie 1, czy 2 centymetry :P Ja się z myślami nie biję. Mój facet nie ma kompleksów na punkcie swojego wzrostu i (jak sam mówi) nie przeszkadzałoby mu, gdybym założyła wysokie buty. Wzrostem nie ma się co przejmować - przecież i tak nie da się z nim nic zrobić. My zacnie wyglądamy razem, mimo małej różnicy w cm.
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 02:35   #17
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: wzrost faceta

Cytat:
Napisane przez salamanca Pokaż wiadomość
Może mam taki głupi problem, ale spotykam się z facetem, który jest niewiele wyższy ode mnie.. Wiem, że jakbym założyła ciut wyższe buty to byłabym od niego wyższa Co o tym myślicie? uważacie, że powinnam zwracać na to uwagę czy nie?
Niewiele wyzszy Jak on smie?!?!?!? Zostaw go, co on sobie mysli!
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 06:43   #18
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: wzrost faceta

temat poruszany milion razy..wiadomo,że padną teksty w stylu:wygląd się nie liczy, jak ci na nim zależy to bedziesz z nim bla bla bla

w sumie to prawda ale druga sprawa,że partner ma nam się podobać więc jeśli wzrost mocno ci przeszkadza to szukaj faceta,który odpowiada ci pod tym względem.

Ja osobiście czuję się niekobieco przy niższym facecie,czuję się jak mamuśka a to facet ma być "większy" ode mnie...i nie chodzi tu o to,że nizsi faceci są mniej męscy itp. bo tak nie jest zapewne tyle,że dla mnie takie facet jest mniej atrakcyjny i ja przy nim się czuję mniej kobieco i przez to mi osobiście wydaje mi się zbyt męski (co oczywiście nie oznacza,że taki jest w rzeczywistości)

ty nie masz moim zdaniem problemu bo masz wyższego faceta, a jak raz po raz założysz szpilki to nic się nie stanie.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 07:46   #19
Kaluch
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Cntr.Śl.
Wiadomości: 550
Dot.: wzrost faceta

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
yyyy. No to sie ciesz. Ja np jestem o jakieś 5 cm niższa od mojego tż i szpilek nosić nie mogę w ogóle ;/
Nie mozesz nosic bo on Ci zabrania? czy Ty nie chcesz? Mój Tżet jest wyższy ode mnie o 4 cm, ja mam 179 i jakos nic nie broni mi zakladania szpilek na 8 cm obcasie co prawda sama wolę adidasy i baleriny, bo mi wygodniej, jak idziemy gdzies razem na zakupy or smthn

zresztą Autorko, wzrost to nie bariera
__________________
Live Life given now.!
Tomorrow can wait .

-z czystym sumieniem stwierdzam, że jestem szczęśliwa.


sty-love.blogspot.com





Edytowane przez Kaluch
Czas edycji: 2009-03-25 o 07:50
Kaluch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-25, 07:53   #20
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: wzrost faceta

możesz nosić na pewno 5cm szpilki
a zresztą nawet i tak 8cm.. takich 3cm nie widać za bardzo ;D

nie przejmuj się tylko wskakuj w szpilki, nie wiem kogo by to niby miało urazić

mój TZ ma 12cm więcej niż ja ale jak sobie włosy ułożyć a śmigam w 11cm szpilach i to, że różnica jest większa wcale nie sprawia, że nie "bywam" jego wzrostu ;d a jak jeszcze w spodniach być to mało co widać takie szpilki - noś śmiało
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 08:28   #21
suszarka
Buc
 
Avatar suszarka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z kropki.
Wiadomości: 9 915
Dot.: wzrost faceta

nie ma najmniejszego znaczenia.

a na temat małej różnicy wzrotu damsko-męskiego się nie wypowiem, bo ode mnie jest każdy wyższy.
__________________
suszarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 08:38   #22
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: wzrost faceta

Ja powiem szczerze, że nie chciałabym mieć niższego faceta i na takich nigdy podświadomie nie zwracałam uwagi. A to dlatego, że sama jestem nieduża i facet o podobnym wzroście to już jest naprawdę niski (chociaż znam takich). Chociaż wiadomo - serce nie sługa, a miłość jest ślepa

mój TŻ jest 20 cm wyższy czyli tak w sam raz. Natomiast znam pary, gdzie ona na obcasach jest wyższa i nikogo to nie razi.
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 09:07   #23
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: wzrost faceta

Cytat:
Napisane przez salamanca Pokaż wiadomość
Może mam taki głupi problem, ale spotykam się z facetem, który jest niewiele wyższy ode mnie.. Wiem, że jakbym założyła ciut wyższe buty to byłabym od niego wyższa Co o tym myślicie? uważacie, że powinnam zwracać na to uwagę czy nie?
Cytat:
Napisane przez margitta Pokaż wiadomość
Ja powiem szczerze, że nie chciałabym mieć niższego faceta i na takich nigdy podświadomie nie zwracałam uwagi. A to dlatego, że sama jestem nieduża i facet o podobnym wzroście to już jest naprawdę niski (chociaż znam takich). Chociaż wiadomo - serce nie sługa, a miłość jest ślepa

mój TŻ jest 20 cm wyższy czyli tak w sam raz. Natomiast znam pary, gdzie ona na obcasach jest wyższa i nikogo to nie razi.
Zgadzam się z Margittą, mężczyzna powinien być wyższy od kobiety.
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 09:25   #24
wiewioora83
Wtajemniczenie
 
Avatar wiewioora83
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 090
Dot.: wzrost faceta

Cytat:
Napisane przez salamanca Pokaż wiadomość
Może mam taki głupi problem, ale spotykam się z facetem, który jest niewiele wyższy ode mnie.. Wiem, że jakbym założyła ciut wyższe buty to byłabym od niego wyższa Co o tym myślicie? uważacie, że powinnam zwracać na to uwagę czy nie?
Facet jest od Ciebie wyższy o 5 cm - nie widzę w tym żadnego powodu do zmartwień co innego gdyby był niższy... wtedy ewentualnie mogłabyś się przejmować... chociaż pary są różne, nie raz widziałam takie, w których kobieta jest wyższa. Wzrost nie jest najważniejszy, ważniejsze są inne rzeczy. Muszę jednak przyznać, że osobiście gustuję w wysokich facetach i taki też jest mój TŻ.
wiewioora83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 09:36   #25
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: wzrost faceta

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Zgadzam się z Margittą, mężczyzna powinien być wyższy od kobiety.
powinien? jakiś nakaz taki jest?

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
yyyy. No to sie ciesz. Ja np jestem o jakieś 5 cm niższa od mojego tż i szpilek nosić nie mogę w ogóle ;/

dlaczego nie możesz?
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 09:37   #26
MeredithMer
Raczkowanie
 
Avatar MeredithMer
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: teqilaland
Wiadomości: 226
Dot.: wzrost faceta

Cytat:
Napisane przez salamanca Pokaż wiadomość
Może mam taki głupi problem, ale spotykam się z facetem, który jest niewiele wyższy ode mnie.. Wiem, że jakbym założyła ciut wyższe buty to byłabym od niego wyższa Co o tym myślicie? uważacie, że powinnam zwracać na to uwagę czy nie?
Zwracać na to uwagę w jakim sensie->nie bardzo rozumiem?
Jeśli powiemy,że Twój TŻ to "kurdupel" w porównaniu do Ciebie to go rzucisz?

Myślę,że jeśli Tobie odpowiada jego wzrost to inni ludzie ich opinie są bez znaczenia.Ewidentnie widać,że największy problem z jego wzrostem masz Ty sama.
__________________
“Maybe we like the pain. Maybe we're wired that way. Because without it, I don't know; maybe we just wouldn't feel real. What's that saying? Why do I keep hitting myself with a hammer? Because it feels so good when I stop."
MeredithMer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 09:37   #27
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: wzrost faceta

Cytat:
Napisane przez wiewioora83 Pokaż wiadomość
Facet jest od Ciebie wyższy o 5 cm - nie widzę w tym żadnego powodu do zmartwień co innego gdyby był niższy... wtedy ewentualnie mogłabyś się przejmować... chociaż pary są różne, nie raz widziałam takie, w których kobieta jest wyższa. Wzrost nie jest najważniejszy, ważniejsze są inne rzeczy. Muszę jednak przyznać, że osobiście gustuję w wysokich facetach i taki też jest mój TŻ.
Moj TŻ jest nie duzo wyzszy ode mnie choc sama jestem niska moze jakies 157 I zawsze lubowalam sie w niskich facetach Mialam jednego kiedys co mial 198! koszmar

A moj eks drobny, chudy niski patyk ma dziewczyne o glowe chyba wyzsza od niego i dwa razy szersza (nie chce tu nikogo obrazic) ale to smiesznie wyglada
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 09:37   #28
rare bird
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 265
Dot.: wzrost faceta

wszystko zalezy od tego, czy jego wzrost przeszkadza Tobie.

ja np. nie chcialabym miec niskiego faceta, wiec w ogole nie zwracam na takich uwagi i nie patrze na nich pod katem "potencjalny chlopak"
__________________
rare bird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 09:39   #29
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: wzrost faceta

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
powinien? jakiś nakaz taki jest?
To tylko moje zdanie na ten temat, nie musisz się z nim zgadzać
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 09:46   #30
k4si3niek
Przyczajenie
 
Avatar k4si3niek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 17
Dot.: wzrost faceta

Nie powinno się zwracać uwagi, no ale jeśli Ty źle się czujesz z tym to nie ma co się wiązać bo to znaczy, że nie jest to prawdziwa miłość:P
A co do szpilek, myślę, że jeśli ktoś lubi to niech je nosi mimo wzrostu chłopaka, przecież 5 cm więcej od chłopaka to prawie nic. Po za tym pełno jest par gdzie kobiety są wyższe, to nie te czasy kiedy facet musiał być wyższy. :P
Mój TŻ ma 190, ja 171 więc jako takiego problemu nie mamy, ale ja jednak nie umiem chodzic w butach na obcasie Ech, ale idzie wiosna i zamierzam się nauczyć. Trzymać kciuki ;D
__________________
Stażuję się
Czekam na wyniki matury
Czekam na rekrutację i jej wyniki
Wakacjuję pracująco z lekką nutką obijaństwa pospolitego
k4si3niek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:22.