Oriflame, Spiced Citrus, Hand Cream (Krem do rąk)

Oriflame, Spiced Citrus, Hand Cream (Krem do rąk)

Kolekcja Spiced Citrus to krem do rąk i mydełko o radosnym, wspaniałym zapachu mandarynek, kwiatów pomarańczy i cynamonu.

kremy do rąk
nawilżające
zapachowa
w tubce
lekkie
normalna

świąteczny klimat

Krem świetnie nawilża, przepięknie pachnie pomarańczą. Jest to mój must have na czas zimowy. Jest on także wydajny adekwatnie do ceny.
Opakowanie przyciąga najbardziej.

Kupiony w: U konsultantki

wspaniały kosmetyk do pięlęgnacji rąk

o wspaniałych zapachu mandarynek, kwiatów pomarańczy oraz cynamonu.

Krem jest konsystencji ubitej, czyli świadczy to o wydajności. Najważniejsze to, że szybko wchłania się, nie pozostawia tłustej warstwy, nie daje uczucia lepkości.

Dłonie są w pełni nawilżone, odżywione, skórki przy paznokciach nie są już takie szorstkie
a wygładzone a skóra rąk jest delikatna, miękka w dotyku niczym jedwab po regularnym aplikowaniu. Można stosować tyle razy, ile istnieje potrzeba.

Ładna tubka i zapach

Zapach tego kremu jest piękny, kojarzy się ze świętami.
Wyczuwalna jest mandarynka, kwiat pomarańczy ,cynamon i goździki . Podoba mi się tubka tego kremu
Krem bardzo dobrze się wchłania i nie czuć go zbytnio na dłoniach. Nie pozostawia tłustej warstwy na dłoniach. Poziom nawilżenia jaki daje krem jest średni. Jest to krótkotrwały efekt. Na zimę jest on za słaby, za mało odżywczy , dlatego też więcej się na niego nie skuszę.

Nie, dziękuję.

Ja: Mam skórę bardzo suchą, odwodnioną, atopową. Z tendencjami do uczuleń i pękających naczynek. W okresie jesienno-ziomym mam ekstremalnie przesuszoną skórę dłoni, skórki pękają.

Oczekiwania: Dobre nawilżenie, natłuszczenie i regeneracja. Długotrwałe efekty.

Opakowanie: Standardowa odwrócona tubka. Odkręcana, pojemność 75 ml. Z przodu minimalistyczna, przyjemna dla oka, zimowa grafika. Z tyłu pozostałe informacje wypisane drobnym drukiem – bardzo ciężko się je odczytuje.

Wrażenia: Z początku użytkowania zapach grał pierwsze skrzypce. Wydawał mi się piękny, zimowy. Z czasem stracił na swojej magii, stał się dla mnie drażniący i chemiczny, wręcz nieprzyjemny. Przeszedł fazy od miłości do nienawiści. Krem ma dość lekką konsystencję, dobrze się nakłada i rozprowadza. Ekspresowo wchłania. No i na tym plusy się kończą. Krem pozostawia na skórze przez długi czas zapach i tyle. Właściwości odżywcze żadne, nawilżające też kiepskie. Regenerujących brak. Po użyciu skóra jest nadal sucha, ściągnięta i nieprzyjemna, ale pachnąca. Ten krem to taki zbędny gadżet. Nie spodziewałam się po nim cudów i też ich nie dostałam. Minus za dostępność i cenę jak to zwykle w Oriflame bywa, bardzo zawyżoną w stosunku do ilości i jakości produktu. Ja na pewno nie skuszę się na kolejne opakowania.

Póki co I.D.E.A.Ł!

Uwielbiam ten krem do rąk! Za to jak nawilża, za barierę hydro-odporną, za to delikatne mrowienie! Mogę nawet powiedzieć, że jestem od niego uzależniona...
Naturalnie kupuję go u mojej konsultantki w promocji, ale mega nawilża i daje efekt #SafeHands!

Spiced Citrus hand cream

Jest to krem z edycji limitowanej, który pojawia się w okresie Świąt Bożego Narodzenia.
Pomarańczowa tubka z zakrętką, bordowymi napisami i złotymi, drobnymi rysunkami.
Krem ma cudowny zapach. Połączenie pomarańczy oraz goździka, które nie powodują mdłego, ciężkiego zapachu. Ja bardziej wyczuwam tutaj pomarańcze.
Krem ma delikatnie pomarańczowy kolor.
Jeśli chodzi o jego działanie to ekspresowo się wchłania. Niestety krem wchłania się i tyle. Mam wrażenie, że nie nawilża dłoni, nie nadaje im gładkości oni regeneracji. Na zimę czy jesień jedna tego typu produkty mogą bardziej zaszkodzić na mrozie niż pomóc.
Dodatkowo nawróciło mi się AZS i liczę na to, że krem do rąk będzie łagodził moją skórę, a nie jeszcze bardziej ją podrażniał.

Niestety ja jestem na nie. Może dla osób, których skóra dłoni jest mniej wymagająca będzie ok.

Bubel

Ten krem w ogóle mi się nie sprawdził.
Rzadka, spływająca z rąk substancja, która z nawilżeniem i odżywieniem niewiele ma wspólnego. Oczekuję od kremów tego, aby niwelowały suchość skóry i wspomagały jej regenerację. Zwłaszcza w takich czasach jakie mamy teraz, wiele osób zmaga się z przesuszonymi, pękającymi dłońmi, które błagają o odrobinę opieki. Uwielbiam stosować tłuste, bogate kremy na noc, a lekkie i szybko wchłaniające się na dzień. Nie lubię jak coś się lepi, a uczucie kleistych dłoni jest dla mnie nie do zniesienia. Ten krem jest bardzo rzadki, nigdy nie spotkałam się z aż tak rzadką konsystencją. Produkt nie nawilża skóry, pozostawia mokrą, lepką warstwę. Nie sprawdził się nawet na stopy.
Pierwszy raz od wielu lat wyrzuciłam niewykorzystany kosmetyk do kosza.

Zapach pomarańczy

Limitowana seria spiced citrus zachwyca jedynie zapachem. Krem ma niezbyt gęsta konsystencję, jest pomarańczowy i pachnie mocno pomarańczowo z lekka domieszką korzennych przypraw. Szybko się rozprowadza i wchłania...ale nie zbyt nawilża dłonie.

Krem magik

Krem ma podstawową zaletę i podstawowa wadę. Swietnie sie wchłania. 30 sekund i nie ma go na dłoniach. Niestety jednocześnie nie nawilza skory dłoni nawet w małym stopniu. Krem jest bardzo rzadki. Po nałożeniu na dłoń szybko trzeba go łapać bo ślizga sie i ucieka zgodnie z kierunkiem działania grawitacji. Krem jest dla mnie jak woda. Przez chwile mamy mokre rece po posmarowaniu i nagle wyparowuje. Jakby był na bazie alkoholu. Pozostawia po sobie piękny zapach pomarańczy, ale dłonie dalej sa szorstkie, skórki przy paznokciach odstają nieprzyjemnie a paznokcie sa twarde. Mozna powiedziec ze ten krem jest magikiem. Magicznie znika nie pozostawiając po sobie żadnego śladu nawilzenia.

Kupiony w: U konsultantki

Dla mnie jest bardzo fajny

Krem miałam w zestawie razem z mydełkiem. Produkt jest bardzo delikatny. Konsystencja jest akasmitna i średnio gęsta. Szybko się wchłania. Nie lepi się. Ręcę są nawilżone i odżywione. Zapach jest specyficzny mocny pomrańczowo korzenny. Tak bardzo przypomina mi okres świąteczny. Chociaz słabo regneruje popękaną skórę dłoni na rękach. Ale jest fajny

A ja go lubię :)

Krem dostałam od przyjaciółki w prezencie.
Zaintrygował mnie zapach pomarańczowo korzenny.

Opakowanie to plastikowa tubka o pojemnosci 75 ml w kolorze pomaranczowym. Sam krem ma delikatna konsystencje w kolorze pomarańczy.
Ten krem urzekl mnie zapachem całkowicie, chociaż nie utrzymuje się jakoś bardzo długo. Nawilża skórę, pozostawiając ją gładką i miekką w dotyku.
Idealny na okres jesienno zimowy

Krem do rąk

Poza ładnym zapachem i opakowaniem, plusów w zasadzie nie ma, bardzo rzadki, mało nawilża. Jeśli ktoś oczekuje czegoś więcej, poza pięknym zapachem, to nie polecam.