Guerlain, KissKiss, Essence De Gloss (Pielęgnujący błyszczyk do ust)

Guerlain, KissKiss, Essence De Gloss (Pielęgnujący błyszczyk do ust)

Pojemność 4,2 ml

Ponadczasowa, klasyczna i uwodzicielska kobieta... Jest ucieleśnieniem paryskiego szyku i kwintesencją kobiecości, która manifestuje się:
- Wielowymiarowym stylem GLAMOUR, który emanuje siłą uwodzenia. Ponadczasową kobiecością i wyzwolonym pięknem. Dla niej również moda i styl są afirmacją wolności. Jest śmiała lecz nie wyzywająca. Czaruje elegancją i perfekcyjnym wyczuciem stylu.
KissKiss Essence de Gloss/Sublime Elixir Absolute Colour - Błyszczyk-balsam do ust
łączy walory błyszczyka z soczystym kolorem, zamkniętym w pielęgnacyjnej, odmładzającej formule. Gwarantuje nie tylko promienny, lśniący makijaż ust lecz również działanie wygładzające i zmiękczające, które zatrzymuje młodość
- Skoncentrowane, aktywne składniki wygładzają i odmładzają usta (koper morski i wyciąg ze słodkich pomarańczy), połączone z masą perłową nadają makijażowi magiczny blask.
- Czysty kolor, `promienne` odcienie,
- Ultra delikatna i komfortowa konsystencja,
- Wygodny i praktyczny aplikator.
Dostępny w odcieniach:
- 420 Vermillon - czerwień,
- 421 Grenat - przyciemniona czerwień,
- 440 Myrrhe - beż,
- 441 Tonka - pośredni beż,
- 442 Cuir - ciemny beż,
- 460 Ambre - różany,
- 461 Baie Rose - różowy,
-462 Violine - głęboki róż .

w płynie /z aplikatorem
Efekt
kryjące

jak na błyszczyk, daję okejkę

Błyszczyki kojarzą mi się z czymś nietrwałym, łatwo "zjadalnym" i lepiącym.

Ten taki nie jest. Ma super aksamitną konsystencję. Bardzo pękają mi usta, a on ratował sytuację lepiej, niż słynny eos. Mam akurat egzemplarze o neutralnym kolorze, więc ciężko powiedzieć, jak długo utrzymuje się kolor, jednak błyszczenie trwa i trwa.
Produkt ma bardzo miły pędzelek ale uwaga! źle zakręcony, potrafi wypływać z opakowania.
Ogólnie polecam osobom, które nie używają suchych szminek, ale są zmęczone typowymi, lepiącymi błyszczykami

Odcień Rose Baie

Niu lubie błysczyków.
Kleją się, lepią, czesto nie wyglądaja naturalnie jakby było widać że na ustach jest COŚ warstwa kosmetyku.
Zawsze wybieram szminkę.
Ten błyszczyk to był wybór za kupon 130 zł od Sephory na moje urodziny.
Łatwo przyszło- łatwo poszło, poza tym urzekł mnie kolor.
Mam Rose Baie taki nasycony ale spokojny, bardzo naturalny róż.
Błyszczyk Guerlain jest taki niebłyszczykowy:)
Nie daje fektu lustrzanego blasku na wargach.
Wtapia się w nie jak szminka.
Jest bardzo dyskretny właściwie to taki efekt szminki z połyskiem z bardzo silnym nasyceniem koloru.
Mam wrażenie, że większość błysczyków (testowanych na nadgarstku ) to takie mgiełki, a tu mamy KOLOR.
Błyszczyk ma jakies drobinki, ale są naprawdę niewidoczne.
A jednocześnie robią swoje.
Usta nie wyglądają jednowymiarowo.
Jest na nich gra światła.
Nie ma żadnego uczucia lepkości, kleistości.
Błyszczyk pieknie znika z warg (po około 3 godzinach nałozony nie n a szminkę)
Bo to jest raczej błyszczyk (moim zdaniem) do noszenia solo nie jako zasilenie szminki.
Opakowanie bardzo mi się podoba- nie eksponuje koloru- jak ito odcień możemy poznać po wąskim pasku na styku.
Nie wyglada przez to na typowy błyszczyk choć jak wiele razy pisałam dla mnie opakowanie to drugoplanowa rzecz.
Konsystencja aksamitna- nie kremowa i nie płynna.
Nie spływa z warg ale nie jest też gęsty i przez te gęstość toporny.
Czy pielęnuje?
Myslę, że w jakimś stopniu tak.
Choćby przez to, że nie przesusza i nie podrażnia, a nosząc go mam uczucie komfortu.